• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
sklen: jak dopadlo včera odčervení? A vy jste s tím byli na veterině?
30. zář 2009 ve 13:48  • Odpověz
enz: gratulace ke krásné váze :wink: ad pohyb - nech Vojtu, ať si jede podle svého, beztak ti naši mrňousové nic jiného nedělají :dizzy_face:
30. zář 2009 ve 13:48  • Odpověz
Mau: jdeme zítra, proože jsem neměla hlídání, tak jsem volala na veterinu a vezmou nás zítra. Jde tam s ním Petr. RAdši :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
30. zář 2009 ve 13:55  • Odpověz
Čáute zpět,
tak jsem byla nakoupit, tentokrát jsem si zašla a šla místo do Alberta (za rohem) do Billy (dva bloky) - jsemchtěla omrknout zeleninu, protože v Albertu děs běs, nemaj tam buď nic, anebo něco hnusnýho :rolling_eyes: - no a v Bille náádhera, ale až si řikam, jestli ta zelenina neni až nápadně pěkná, že by nějaká genetická úprava apod.? :sweat_smile:
:grinning: :grinning:

Enz, já u hovínka pusou nedejcham :grinning: , já mam zafixovaný, že při dejchání pusou se Ti do organismu dostane mnohonásob hajzlíků ze vzduchu a když je to u toho hovna, tak se mi to v těch představách zhmotňuje do hovínka a pak mi to připadá, jak kdybych ho měla snad polykat, no mačo :grinning: :grinning: , ale mam to tak :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Jo a co jste řešily o vláskách mi nějak uniklo, každopádně Matýsek byl donedávna úplnej plešounek a teď teda vlásky má, ale tak světloučký blonďatý, že jako kdyby neměl :grinning:
30. zář 2009 ve 13:55  • Odpověz
niku: Nelča není po mě, ale po Martinovi, je skoro přes kopírák, ale všechny matou ty vlasy, Martin žádné nemá a Nela jo :grinning:

dnes mám extrémně protivné dítě,je vzhůru od 8 a jen po plavču si dala 20 minutovku,děsný......

jo a Nelča se konečně sama otočila na břicho

jdu zkouknout fotky a videa
30. zář 2009 ve 13:56  • Odpověz
Tak u nás je to labůůůžo. Vojtula spal po obědě téměř hodinu apůl a teď si krásně povídá v obýváku a cestuje po dece. Je to šmudla. Jen kdyby ta rýma pořád neotravovala
30. zář 2009 ve 13:58  • Odpověz
sklen: my jsme to vždy zmákli doma, takže na veterině to bude raz dva a bez problémů :wink:
30. zář 2009 ve 13:59  • Odpověz
mis: tak to gratulujeme k otočení :dizzy_face: :dizzy_face: šikovná :slight_smile:
30. zář 2009 ve 14:00  • Odpověz
mau: a je to tedy jen ten prášek??nebo jak se to dělá???

Zele. čaj: já jsem si právě dnes koupila nový s pomerančem a je fakt moc dobrý. Mohla bych ho pít pořád :sweat_smile:
30. zář 2009 ve 14:01  • Odpověz
Mis: no vidíš, pak že budeš poslední, to zase budeme my :unamused: :wink: :slight_smile:
30. zář 2009 ve 14:02  • Odpověz
mis: gratulace Nelince :dizzy_face:
30. zář 2009 ve 14:04  • Odpověz
bych ty gratulace nepřeháněla, poprvé se přetočila v sobotu, podruhé v neděli a teď na to zase prdí :wink:

saru: teda Štěpíno je hustej...... nezávidím :wink: , on je fakt Pendolino, Nelinka klidný osobáček - motoráček :slight_smile:)
30. zář 2009 ve 14:08  • Odpověz
skleni, jj, je to maličká tabletka, dávkuje se to podle kg, štěňáktům se dává někdy pasta...vymáčkneš si potřebné množství na prst a dáš to na tom prstu co nejdál do tlamičky, aby to neplivl.
30. zář 2009 ve 14:10  • Odpověz
ahááááááááá, tak to jo, jsem čekala, že to bude nějaká drasťárna :grinning: :grinning:
30. zář 2009 ve 14:11  • Odpověz
Mis: hihi, tak to my jsme v tom případě zaparkovaný vagonek :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
30. zář 2009 ve 14:12  • Odpověz
skle: jasně, buď mu dá slíznout takovou pastu (u mrňat) nebo mu dá tabletku :slight_smile:
30. zář 2009 ve 14:12  • Odpověz
Tak my jsme rpávě přišly s mamkou s prochajdy, dnešní mrkev o menší fiasko lepší...
První zkoušela mamka, tak papal celkem hezky, udělala jsem mu to řidší ještě z trochou bramborku, mamka mi ukázala lepšíé polohu na klíně v polosedě-leže, trošku mu držela ruce, ale ne nijak násilím a i když jsem se vytasila z bryndákem i s rukávama, tak pocintaný nebyl...ovšem, pak jsem vzala do ruky lžičku já a spustil menší hysterák...ale nakonec se sklidnil a pár lžiček spapal i mně...snad si teda zvykne :sweat_smile:
30. zář 2009 ve 14:13  • Odpověz
mis+sklen: :grinning: :grinning: :grinning: Vy jste ale telátka, jsem se zas zasmála :slight_smile: Motoráček a zaparkovaný vagónek :grinning:
30. zář 2009 ve 14:14  • Odpověz
Kac: tak co jsi vybrala na to vítání?? Já dám Vojtovi asi košilku a pláťáčky :wink:
30. zář 2009 ve 14:16  • Odpověz
mis. zase ale na druhou stranu - pendolina pořád stávkujou, tak třeba se Štěpán aspoň na chvíli přidá :sweat_smile: :grinning:
30. zář 2009 ve 14:16  • Odpověz
Bram: no určo, je to šikula

Saru: já ti dám telátka :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
30. zář 2009 ve 14:17  • Odpověz
baru: určitě si zvykne, vždyť je to naše šikovné dubňátko :wink:
30. zář 2009 ve 14:18  • Odpověz
baru: to bude čím dál lepší :dizzy_face:
30. zář 2009 ve 14:21  • Odpověz
petu: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ty si máčo :grinning: :grinning: :grinning:

a my jsme historický vláček :slight_smile:
30. zář 2009 ve 14:21  • Odpověz
petu: teď to teprv čtu - Tvá teorie alá hovna mě teda dostala :grinning:
30. zář 2009 ve 14:22  • Odpověz
30. zář 2009 ve 14:28  • Odpověz
sklen,enza: :grinning: :grinning: dobrýýýýý

saru: štěpíno je nestávkující pendolíno,ten se nezastaví :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. zář 2009 ve 14:37  • Odpověz
jdeme ven, vylezlo sluníčko....
30. zář 2009 ve 14:38  • Odpověz
Mis: pošli ho dál

Já budu raději s vojtou doma, včera jsem ho vzala na chvíli a dnes má zase rýmu, tak to raději ještě vydržím a pro Dandu letěl manža
30. zář 2009 ve 14:44  • Odpověz
sklen: no 4% :wink:

saru: ach so :slight_smile:

pet: no o zelenině v albertu mi nemluv brrrr :rolling_eyes:

mis: nech ji..kam by se honila ...kdyby štěpíno věděl, kolik se ještě nachodí, lehnul by si a ni se nehnul :grinning: :grinning: ..to je jen ženská prozíravost :grinning:

bram: tovychytáte ..taky jsme zápasili a po dvou týdnech jsme profíci - ondří i já :wink:

mis: kde máte to sluníčko ..u nás je hnus
venku jsme byli hodinku ...a dost
30. zář 2009 ve 14:49  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.