• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
ten odkaz asi vypršel... zkusím poslat kontakt na inzerát...
30. zář 2009 v 17:32  • Odpověz
Pet- u nás máme taky nejblíž Alberta, tam je to fakt o ničem...ale ještě nedávno jsem tam ten Bio koutek viděla :sweat_smile: asi to pro ty naše lopatáky v okolí zrušili :sweat_smile: Taky se budu muset někde poohlídnout...

S těma skleničkama máš recht...mám k tomu stejný přístup...ne, že bychom byli chudáci, ale jsem tak nějak vychovaná k nějaké té šetřivosti v některých věcech...a tak...sklenička za 35kc...která stejně asi nebude extra zdravá...dobře bio zeleninka tam asi bude, ale těch éček, aby to vydrželo něco času na tom pultě...??? Nijak jsem to zatím nezkoumala...jsem od začátku připravená vařit, ale logicky mi to tak nějak vrtá v hlavě... :sweat_smile: Takových kámošek, co vychvalují ty skleničky taky mám...a je to fakt těžké, takovému člověku nevím, jak bych argumentovala... :unamused:

JInak jsem se radovala, že se mě ta smůla pustila....a jedu od mamky...zapomněla jsem si cvaknout...a mám pokutu....tož pětikoule...ta mateřská je tak vysoká :rolling_eyes: tak ráda přispěju paní revizorce na rohlíky :rolling_eyes:
30. zář 2009 v 17:33  • Odpověz
hup: No tak jako teď si udělala vola trochu ze sebe, né? :astonished: :grinning: :grinning: :grinning: Kurňa Tys ještě neviděla hnědej banán??????? :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Mis, díííík! :grinning:
30. zář 2009 v 17:33  • Odpověz
Jéé, já oficiálně pracovat nebudu.. To jsem myslela, jakože mi holky sem tam zavolají a já poradim... :sweat_smile: Jste mi asi blbě pochopily...

Mis, jojo, byla jsem na bosu... Super záhul... Dneska mi bolí všechno :grinning:

Montujeme židličku, nemam čas víc reagovat :slight_smile: Až večer, manža jde na ligu...
30. zář 2009 v 17:36  • Odpověz
bram: éčka tam nejsou :wink:

pet: no tak samo myšleno tak, že si ho můžeš koupit do zásoby- předpokládám, že si nekoupíš už tekoucí, ale takový polozralý ti vydrží poměrně dlouho a to i na stole na misce - takže žádné úložné prostory :wink:
nebudem se hádat - je to o ničem - nebudu tě přesvědčovat o tom, že to jde, když prostě ty víš, že to je problém :wink:

nik: no takjá si na power joze dávámextra pozor, abych se nezhuntovala ....hlavně paže raději cvičím light variantu, jelikož mi není jasné, jak bych ondráša druhý den nosila, kdybych si něco natáhla .... :sweat_smile:
30. zář 2009 v 17:41  • Odpověz
Hup- mě to stačilo, jak jsem u ségry malovala, pak jsem byla dva dny chorá a malého brala skoro s brekem :sweat_smile:
30. zář 2009 v 17:43  • Odpověz
Hup: Ale já se přece nepřela :grinning: a netvrdila jsem zarputile, že to nejde :wink: Jsem akorát napsala, že tu tu bio zeleninu nemají :grinning: :grinning: A Ty mě přesvědčuješ, že lžu sama sobě :grinning:
No nějak to samo bude muset jít, nenecham ho o hladu, že jo nakonec :grinning:
30. zář 2009 v 17:43  • Odpověz
Pet- Jestli že to prostě nejde, tak prostě slevíš...a koupíš tu nejlepší variantu normalní zeleniny na skladě anebo budeš oběhávat a hledat Bio koutek :wink:
Já osobně jsem v Albertu vybrala tu nejpřijatelnější mrkev a snad jsem malého neotrávila :grinning:
30. zář 2009 v 17:45  • Odpověz
Dneska jsou tak vysoké nároky...Vždycky se najde někdo, kdo prostě nad tebou ohrne nos...jako, ale je to tvá věc...to by sis musela najít zahrádku a pěstovat si pro malého....aspon já na stopro věřím jen sobě...takže nějaké Bio mě nedostane :wink: :wink: :wink:
30. zář 2009 v 17:47  • Odpověz
Hvězdy, tak sakra, snad jste hvězdy a ty se nehádají, ty maximálně diskutujou, což? :wink: Ale úplně nejlepší bude diskuzi ukončit, takže:

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Chcete recept na megarychlou tvarohovou buchtu s meruňkama? umíchaná je za 5 minut, upečená za 20 a je docela dobrá :wink:

http://www.toprecepty.cz/recept/7438-tvarohova-buchta-s-merunkama/
30. zář 2009 v 17:52  • Odpověz
Dala jsem ji do dortové formy, šla krásně vyklopit a je dobrá :wink: Taková normální, nic spešl, ale dobrá :slight_smile:
30. zář 2009 v 17:53  • Odpověz
Saru- a to sem dáváš tééééééééééééééd????????????? ?kdy jsem se rozhodla hubnout????? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Mám totální absták na sladké :sweat_smile:
30. zář 2009 v 17:55  • Odpověz
Saru: Nikdo se nehádá, však to je diskuse :wink: :grinning: Maximálně se trochu škádlíme, viˇ, Hupinko? :wink: :grinning:

Holky to je prča ,to byste měly vidět :grinning: :grinning: Matýsek je už druhej den protivka, dneska už lepší, ale občas si zahysterčí - teď zas začal, tak já si šla obalit nervy, vyndala jsem si z mrazáku kornout a že si dam - on se zarazil, kouká na mě, na kornout, na mě, na kornout, pak se na něj začal smát, házet vokem a výraz ve stylu "Hele když se rozdělíš, tak přestanu řvát" :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. zář 2009 v 18:03  • Odpověz
baru: tak si dej :wink: Já bez sladkého ani ránu - jsem zvyklá buchtu snídat a pak si dám ještě často odpoledne ke kafíčku :dizzy_face: No, a radši nezmiňuju tu Milku, co jsem ji včera večer celou sežrala :sweat_smile: Ach jo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. zář 2009 v 18:03  • Odpověz
pet: chytrej kluk :slight_smile:
30. zář 2009 v 18:04  • Odpověz
Ale ale, sakra práce, chvíli tu nejsem a už se to tu pere, no tak ženy, šup od sebe :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Saru: vypadá dobře, ale dá, tam jiné ovoce, meruňky mi nic neříkají :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. zář 2009 v 18:05  • Odpověz
bram:no přesně :slight_smile:

pet: jo jo ...tak nějak to bylo :wink:

saru: to je ale kaloriská bonba s kostkou tuku :slight_smile:
30. zář 2009 v 18:05  • Odpověz
Bram: to jsi na tom stejně jako já, já bych se mohla po sladkém umlátit.

U nsá se střídá hysterák se smíchem, z ničeho nic začne tak neskutečně brečet, že není k utišení a hned na to smích největší. NECHÁPU
30. zář 2009 v 18:06  • Odpověz
pet: a přestal? :grinning: :grinning:

saru: taky mám ráda na snídu něco sladkého a po obídku taky ....no jo ...jenže já nejsem takový hubeňour jako ty, že jo :sweat_smile:
30. zář 2009 v 18:15  • Odpověz
Hup: Tak poněvadž jsem se nerozděliila, dal mi to pěkně sežrat - toť odpověď :grinning: :grinning: :grinning:

Joo, sladký já žeru celej den - doslova... :sweat_smile:
30. zář 2009 v 18:19  • Odpověz
Nejhorší je, že manža mi to sladký pořád kupuje. Kdyby doma nic nebylo, tak mám smůlu, ale já jakmile tu čokoládu sním, tak on mi koupí další :grinning:
30. zář 2009 v 18:19  • Odpověz
pet: dobře ti tak :grinning: :grinning: ..beztak ti vynadal za tu zeleninku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. zář 2009 v 18:20  • Odpověz
hup: jo, moc dietní to není, ale já si ten recept samozřejmě upravila, takž jsem tam hery dala jen půlku, cukru míň a přidala půl deci vlažné vody :sweat_smile: :grinning: To bych nebyla já, abych to udělala přesně dle receptu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. zář 2009 v 18:21  • Odpověz
skleni: myslím, že bych tam dala jakýkoliv ovoce - broskve, zavařený třešně,...
30. zář 2009 v 18:22  • Odpověz
Já mám doma fakt malého cholerika :sweat_smile: po kom to má ten kluk ušatej :wink: :zipper_mouth:
Dnes už si baští tu svou kaši z flašky, brzo jsme "svačili", ale ten řeéééév zas...pže on si umanul, že i tu kaši bude jíst přes dudlík č.2, už 3.den dokud nedostane dudlík č.2, kdy musí makat jak strhaný, tak řve i u té kaše... :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

Noooo, já nechci vidět tu pubertu....

Ještě sjem se chtěla zeptat....řvalo vám někomu dítko při první mrkvi nebo je to jen naše doména? Zatím tu čtu jen spapáno půl skl. napoprvé....nestačím nabírat....tak to nevím, co já to mám doma???? :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: Mi ho asi vporodnici vyměnili?!!!! :dizzy_face:
30. zář 2009 v 18:23  • Odpověz
Hup- další hubeňour promluvil, ale co má dělat Godzila????? :confused: :grinning:
30. zář 2009 v 18:24  • Odpověz
baru: jsi ale střevo, prej Godzila :grinning: :grinning: Ty jsi přece hvězda, zapomnělas? :angry:
30. zář 2009 v 18:27  • Odpověz
Dítko už spinká, manža umývá nadobí :dizzy_face: A já si dala buchtičku s kakaem - předsevzetí zní: dnes už nebudu nic žrát :stuck_out_tongue_closed_eyes: No, to jsem teda zvědavá :grinning:
30. zář 2009 v 18:29  • Odpověz
Holky pořizovali jste už sedačku do auta? Máte nějaké tipy???
30. zář 2009 v 18:29  • Odpověz
jsme se vrátili z procházky...přece jen vyšlo sluníčko, tak jsme dali skoro 2h a dokonce i spánek...tak co jste tu probírali?....hmmm sladké...na tom ujíždím neustále dnes jsme dojedli buchtu margotku, taky mňamka

hele s tou zeleninou.....Bio mají v Intersparu a v Bille určitě....a když není je prý lepší koupit mraženou....což je třeba u špenátu, kukuřice, hrášku logické, mrkev tahám ještě ze záhonu s bramborama je to slabší...někdy je fakt problém koupit pěkný...jo Pet Vietnamci nakupujou v Makru :wink: ...jinak co se týče skleniček já se jim vůbec nebráním a po té co jsem vařila rýži s kuřecím masem a zeleninou a strávila u toho hodinu, je vyndání a ohřátí skleničky bájo :wink: a Ečka tam nejsou......

na banány je fígl, aby déle vydržely nenechávat je u sebe.......
30. zář 2009 v 18:30  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.