• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
Zanka: víííííííííííííííííííítejjjjjjjjjjjjjj
4. čer 2009 ve 20:50  • Odpověz
Nik - jako s tím plyšákem?? :grinning: :grinning: :grinning: počkej s čím tě jednou bude srovnávat on!!! O mě Kuba říká, že jsem strašidlo!!! :grinning:

Máme se dobře. Mlíka mám a ještě pro trojčata, takže se každé ráno budím v kaluži mlíka. Malá je zlatíčko, celé dny prospí, nebo jí, případně tlačí...dohání ten pobyt v bříšku :slight_smile:
A Kuba ji přijal v pohodě, jen ho furt musíme hlídat, protože by ji nejradši hladil furt a nosil, což samozřejmě nejde.
Pokud se chcete někdo kouknout, tak fotky z porodnice jsou na www.zuza.vrtiska.cz

S nožičkou Vám asi psala ségra, že nevíme a hold čekáme co bude dál, sháníme info a snažíme se nakontaktovat nějké lidi, co využívají alternativní metody léčení nebo masáže atd.
4. čer 2009 ve 20:54  • Odpověz
Hoj holky, teda vy jste ukecaný, fakt nestíhám dočíst :frowning2:

Zanka: ahojky, to je dobře že už jste doma :dizzy_face:

Koukám že už mají všichni kyčle za sebou, nás čekají 11.6. společně s prohlídkou v 6 týdnech, tak jsem zvědavá kolik ten náš drobek má, už se pěkně pronese.

Ve středu jdu já na gyn na prohlídku, chci si nechat napsat antiko, holky, co kdo máte za antikoncepci při kojení?? :slight_smile:
4. čer 2009 ve 21:00  • Odpověz
Jojo, s tim plyšákem... Uvidíme, co on na mě za pár let :grinning:
Fotečky jsou super... Krásný miminko... A je hezký, že jí má Kubík tak rád :wink:
A vaše mamina je kočka :wink:
4. čer 2009 ve 21:05  • Odpověz
kubíček je chytrý c hlapeček ...po tetičce
4. čer 2009 ve 21:05  • Odpověz
Zanka: no ta je krásná. A tak maličká. Tak hlavně ať rostete. POčkej, ta vám ještě ukáže, až se za ní budou kluci otáčet :sweat_smile:
4. čer 2009 ve 21:14  • Odpověz
sklen: zatím ji jenom ondra málem ušermoval svojí pacenkou ...tak se vedle ní prďolil, že jsme měla strach, že jí ulíží :slight_smile:

nik: no to manža furt říká, že si mě vybral podle toho, jak vypadá v 50 mamča :grinning:
4. čer 2009 ve 21:24  • Odpověz
Jo my taky máme po sonu kyčlí, prej máme hraniční hodnotu :angry: takže preventivně široké balení, naštěstí pro nás žádná změna, když látkujem.

Zanko, to je prima, že už jste doma a že je Alička taková hodná :slight_smile:

Nik, mám antikoncepci Azalia.
4. čer 2009 ve 21:27  • Odpověz
Alička je nádherná :sweat_smile:
Hup, nezměnila mamka účes? viděla jsem nějakou fotku s Ondrou na přebalováku a vypadala trošku jinak :sweat_smile:
4. čer 2009 ve 21:31  • Odpověz
Jannčo, koukala jsem ti do alba, vidím, že taky vážeš kolíbku s kapsou. mně se dnes povedla tak, že malý mohl koukat, ale zas ho tráppí prdíky, tak jsem spíš chtěla, aby byl schovanej a spinkal :unamused:
4. čer 2009 ve 21:33  • Odpověz
Nazdárek,
Zanko, to jsem ráda, že dorazil v pořádku, snad to Alička ještě unosí :slight_smile: . Je nádherná :slight_smile: .
4. čer 2009 ve 21:37  • Odpověz
luci: ani ne ....možná že je ostříhaná čerstvěji ..ale účes má leta stejný
4. čer 2009 ve 21:41  • Odpověz
aha, tak asi vypadala jinak barva vlasů, ale je fakt kočka!!!
4. čer 2009 ve 21:45  • Odpověz
Ooo děkujeme za pochvalu, budu to tlumočit dál, momentálně jsem ji přenechala smrdící manžovi, ještě je v procesu a mi to u kojení stačilo. Je to průtokový ohřívač, kaká u každého kojení :grinning:

Jo jo, Kubíček má poustu věci po tetičce, tak se děsím co ještě zjistíme :slight_smile:)

Kami - určitě, bude ji to možná ještě trochu velké :slight_smile: je fakt strašně drobounká

Lucie - on byla dny před tím na barvení a na stříhání, ale hlavně styling je dodělal Kuba svýma ulepenýma rukama od bonbonu, takže možná to tě trochu zmátlo :slight_smile:
4. čer 2009 ve 21:56  • Odpověz
Zanka, jo to bude ono :slight_smile: teda Alička má podobný cyklus jako náš Marťa, upravilo se to až teď. takže asi dvě pokakané plíny denně, zato se mi pros... až na matraci, jak jsem ho měla v posteli.. asi mu to proteklo bokem, jak jsme se kojili vleže :unamused:
4. čer 2009 ve 22:04  • Odpověz
tak jsem si všimla, že má malý v postýlce studené ručičky. přikrývám peřinkou, ale ručičky vytahuje. v tom nepomůže ani spací pytlík. jak jste na tom vy?
4. čer 2009 ve 22:09  • Odpověz
Luci, Nellinka má taky ručičky jako ledíky, nevydrží je mít pod peřinkou. Aminka byla a je úplně stejná, pořád se odkopává, ale v pytlíku jsem neměla a nemám ani jednu, takže neporadím, ale myslím, že ty pytle jsou většinou jakoby na "ramínka", takže ručičky schované nejsou.
4. čer 2009 ve 22:23  • Odpověz
kami, přesně tak, pytlík tento problém nevyřeší, protože je bez rukávů..
4. čer 2009 ve 22:24  • Odpověz
jůůůů ali je krásná, připomíná mi naší emi když se narodila, ale ta byla se svými 2,77 kg obřík proti aličce. a jak to ted dohnala. ali to dožene taky. gratuluju zance!

luci...my teda máme pytel na ramena a ručičky teploučký. a pak máme pytel s dlouhým rukavem, kdyby byla jo zima...
4. čer 2009 ve 23:52  • Odpověz
Hezké ráno hvězdy :slight_smile:
Zdravím Zanku s Aličkou. Tak už jste holky doma, to je fajn. Malá je kouzelná, a kouzelně maličká, to ten náš obr :grinning: Tak ať už je vám jenom dobře :slight_smile:
luci: tak dál balte na široko a bude to určitě dobrý :slight_smile:
Naše první spaní bez zavinky: Tak večer bylo samozřejmě důležitější povídat si s medvídkama na nebesách, že, ale nakonec usnula i bez Karpa. No ale trochu se odkopala, ale i kdyby ne, tak by to asi nepomohlo, byla úplně studená a nejen ručičky, ale celý tělíčko nebylo nijak moc teploučký. kojo ve 4:15 a pak jsem si ji nechala v posteli, aby se zahřála. Další kojo v 6:00 a vydrželi jsme "spát" do 7:30 :slight_smile: Tak já nevím, jestli ji dát do pytle, nebo ji víc oblíct...zakrytá byla španělskou deou, ještě přehnutou, takže by jí neměla být zima. A oblečená byla taky docela dost. Schválně jsem jí nechala to co měla přes den (bodyšo,kabátek,dupky)
No a rukávy mají jen ty malé pytle, myslím do velikosti 62 nebo tak nějak, to už pro nás nemá smysl.
5. čer 2009 v 08:11  • Odpověz
dobré ráno, mau jý mým pytel s ruk. vel. 74, alr zatám teda spíme v pytli bez r. a v poho.
teda tady je dneska kosaaaaa.
jinak emi mý dnes 9 týdnu :dizzy_face:
5. čer 2009 v 08:20  • Odpověz
kca: gratulujem k sedmi týdnům :dizzy_face: My jsme měli včera dvouměsíčniny :slight_smile: No a i ta 74 by nám byla brzy malá, že by se to asi nevyplatilo...
5. čer 2009 v 08:28  • Odpověz
dobré rako ....
ondra má taky ručky studené jak žangle ....ale zbytek těla má teploučký
blbý to je u kojení, kdy na mě těma ledovkama hňápe :grinning: :grinning: :grinning:

zanka: no to vás čeká ještě spousta bezva překvápek - kojban :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
5. čer 2009 v 08:34  • Odpověz
Bré ranko,

kači, 10 týdnů nám je,ne? :wink: Teda aspoň dle mých počtů... :slight_smile:

my máme zimu i doma, sedim tu v tlustym svetru, musim i malýho nabalit... Topení netopí, tak snad ho pustí...

Malej spal celou noc v košíčku a co víc.. I v něm usnul... Žádný uhoupávání, jen jsem u něj seděla a hladila ho po hlavičce... :slight_smile:
5. čer 2009 v 09:04  • Odpověz
nikul no jasně, já se přepočítala :slight_smile:
jinak my taky neuspáváme, nepřestáváme se divit, že máme tak hodný a šikovný dítě na spinkání a klepeme na všecko co jde, at to nezakřiknem...uložíme emi do postýlky kolem půl osmý až osmý (to už je hodně unavená a připadá mi , že se do postýlky těší), dáme pusinku, pohladíme a odcházíme. ona do 10 minut usíná a spí ted tak do půl 4 až půl 5 jak kdy, nakrmíme a znovu ještě tak na 3 hodky usne bez uspávání podotýkám. přes den si pak dá sem tam dvacetiminutovku, ale to mi nevadí, hlavně že spinká v noci.
dneska jak je pošmourno, spinká už asi půl hodky zase....
5. čer 2009 v 09:08  • Odpověz
kači, emmi je fakt šikulka... to se mi může nechat zatim zdá... Filda je na mě závislej, musí mě slyšet a cítit... je to zatim prďola, tak ho necham a postupně začneme zvykat... včera mě ale potěšil - ale kdybych ho tam nechala samotnýho, tak by určo neusnul...

se všichni smějou, že je to maminčin mazánek... řve u nich a jen co si ho vemu já, je ticho :sweat_smile:
5. čer 2009 v 09:11  • Odpověz
nik: tohle jsem nesnášela v bytě ....že je člověk závislý, až někdo uzná, že je dost zima a dost dní po sobě, aby zatopil

taky jsem byla překvapená, jak to j s tím ukládáním jednoduché ...ale ono se to ještě může zvrtnout ..až příjdou zuby a nebo tak, že jo :slight_smile:
ale jinak to jsou šikulové
ondra vlastně takhle chrupká sám už týden
jen včera neusnul úplně sám ...třikrát jsem tam šla ...hrál si truba s dudlíkem a vystřeloval ho a chytal zpátky do pusinky no a když ho nestihl chytit, tak mu vypad a on se rozplakal ...tohle asi holčičky nedělají :grinning: :grinning: :grinning:
ale jen jsme ho podala a odchod, nakonec usnul sám

v noci si ho nkdy alenehám u sebe ..ani ne kvůli němu -on usíná po položení do postýlky zpět ..ale mi se stýská :sweat_smile:

dneska už dal 7,5 hodin ..pěkně se nám toprodlužuje ..jen tak dál ondří :slight_smile:
5. čer 2009 v 09:14  • Odpověz
nik ..j to včera manže uklidňoval ondru a on nereagoal ...tak jsem přišla já, pohladila ho po pusince a on okamžitě zmknul ..a manža: jak si to udělala :astonished: :grinning: :grinning: :grinning:
no samo, že to nefunguje vždycky a někdy ani mamina nezabírá :sweat_smile:
5. čer 2009 v 09:16  • Odpověz
nik, takhle to praktikujeme asi 14 dní poté, co jsme přišly z porodky, těch prvních 14 dní usínala v obýváku s náma a pak jsme jí přenášeli. pak martin jednou povídá, že bysme měli zkusit, aby usínala v postýlce. ze začátku mi jí bylo děsně líto, že je tam sama a tak., ale jsem ráda, že jsem vydržela,ted je to dobré jak pro ní - ví že v postýlce se spinká, má tam svýho plyšáka, o kterého se šmrdlá a povídá na něj, tak pro nás.
je teda ale fakt, že přes den jí tam spát nedávám, postýlka je na noc :wink:

holky furt jsou s váma dětičky v ložnici? s náma teda jo, ale říkám, si, kdy je vhodný čas na přestěhování, nechci moc pozdě, aby to pak nebylo horší než lepší...když si dítě zvykne spát v ložnici, pak by se mohlo samo v pokojíčku bát apod. žádná traumata nechci způsobovat...
5. čer 2009 v 09:17  • Odpověz
kaci: jj ...taky máme postýlku jako noční záležitost

no a do pokojíčku ho nedám teď ani náhodou ...rozhodně ne dřív než v roce ....pak se uvidí
vždyť by tam byl úplně sám ...takový malý tvoreček v takové místnosti
kolik z vás se bojí, když je doma samo bez manži ...a toho prcka bys nechala smotného .... já fakt ne
no a i kvůli sobě - mám ho ráda vedle sebe :slight_smile:
5. čer 2009 v 09:21  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.