• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
broskvi: brzy asi budeme :wink: SKoro jistě nějakou Romer, ale typ ještě přesně nevíme...
30. zář 2009 v 18:30  • Odpověz
Bram: jj, mají nás pěkně omotané, my jdeme koupat

Saru: to je hezké, ten si tě ale rozmazluje. Já manžu také ,jsem mu koupila dvě pivča a on za mě dožehluje prádlo. páč s tím naším ječidlem to nejde.
30. zář 2009 v 18:32  • Odpověz
Sedačka: to se tu řešilo nedávno, že??? :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
30. zář 2009 v 18:33  • Odpověz
My dostaneme od pojišťovny 700Kč, ale máme na to čas do konce roku, tak chci začít vybírat.
30. zář 2009 v 18:34  • Odpověz
bram: neboj ...on si to vybere teď a v pubertě bude nejhodnější :wink:

ad godzila :grinning: :grinning: :grinning: - ty si trubka :grinning: ....ale já hubeňour fakt nee :grinning:

broskvi roemer duo
30. zář 2009 v 18:34  • Odpověz
sklen:Když já vás nestíhám číst, jednou jsem tu zahlédla něco o sedačkách, ale nějak jsem nedávala pozor. :o)
30. zář 2009 v 18:35  • Odpověz
enz: o makru jsem taky začala uvažovat ...ono se to oplatí ...podělím se s lidma v práci, s mamkou ...takže žádné zásoby nehrozí
30. zář 2009 v 18:36  • Odpověz
díky za tip
30. zář 2009 v 18:41  • Odpověz
A Makro má Bio?
30. zář 2009 v 18:42  • Odpověz
hup s tím Skippy......zrovna včera večer jsme se na ten seriál s manžou dostali, když jsme si říkali, že snad už nikdy nedávali Daktari s opicí Judy a lvicí Elsou nebo Goro bílý pes a Skippy :grinning:
30. zář 2009 v 18:53  • Odpověz
já myslím, že makro má bio, už jsem tam sice dlouho nebyla, ale určo tam měli bio banány
30. zář 2009 v 18:55  • Odpověz
bram: no co já pamatuju, něco tam bývalo :slight_smile:

jo holky ještě k těm kaším
našla jste nějaký rozdíl mezi kašema pro miminka a kašema pro dospělé (takové ty bio instantní?) - tedy krom toho, že stojí polovic a nemají barevnou krabici? :sweat_smile:
30. zář 2009 v 19:03  • Odpověz
Tak já mam uloženo spící miminko a zrovna je řeč o kaších :slight_smile:
Hup to nemam páru, ale zrovna jsem chtěla taky zavést řeč sem :grinning: - už máte vyzkoušeno víc kaší? A který se vám zdají nej? Totiž ta Matýskovo první - Moje první kaše od Nestlé, ta byla úúžasná, nebyla navoněnáý, voněla prostě jako klasická kašička a i mně hrozně chutnala - když zbylo, tak jsem jí dojela a olizovala jsem se až za ušima. No a teď má tu banánovou od Hami a ta mi smrdí hroznou "umělotinou" nebo jak to říct, prostě hrozně chemicky..

Joo a že by po kaši nějak míň v noci vstával - né o moc, asi jedno kojení vynechal, takže vstávačka 2-3krát furt, ale zato se nají, docucne ode mě, dam ho do postýlky a je okamžitě tuhej - o což nám tak nějak šlo, protože právě s tim usínáním se "rozbil" - takže vzdávam hold kaši, haleluja! :grinning: :grinning:
30. zář 2009 v 19:22  • Odpověz
30. zář 2009 v 19:29  • Odpověz
U nás už se také spinká, Dandula kouká na Karkulku a pak zalehne taky, a já pomažu pro paralen :unamused: :frowning2:
30. zář 2009 v 19:29  • Odpověz
Nik: jj, hned jak je budeve vědět :wink: :wink: :wink: NO, ale jak tak na to koukám, tak vás netrumfneme :grinning: :grinning: :grinning:
30. zář 2009 v 19:31  • Odpověz
Tak my už také spíme, ale dnes to trvalo skoro půl hodiny, kdy se rozčiloval, já nosila, třikrát postrádal dudlíka, což už se také pár dní nestalo....a jsem tu zas sama...tatínek stále hákuje :frowning2:

Pet- já zatím vyzkoušela jen Sunárku kukuřičnou a banánovou...poprvé se ošklíbal, asi už to bude jeho osud nemít rád nové pochutiny :sweat_smile: pár dní si zvykal, tedka mu jedou obě příchutě...mám v plánu, ale vyzkoušet i jiné...uvidíme...

Jestli líp spí nevím, spíš to přičítám i jako stavu...jeden den je tak, podruhé tak...usíná poslední dny clekem hezky, kromě dneška uplně sám...většinou také vytuhne...ale jestli je to po kaši...to nevím...
Jinak, Sunárka chutná i mi, ten Sunar mi prostě voní... :slight_smile:
30. zář 2009 v 19:32  • Odpověz
pet: no ta mě taky nebrla ....docela fajn mi přišla dm rýžová ...ovšem teď máme jahelnou a nic moc - je strašně planá

taky už jsem uložila ...tak snad spíme :sweat_smile:
30. zář 2009 v 19:34  • Odpověz
Hele a to dáváte kašičky už všechny?? My jí zatím nezkusili, nezabetonuji ho??? Když má teprve pár dní příkrm k obídku??? :grinning: :grinning:
30. zář 2009 v 19:34  • Odpověz
sklen: ondří se mi dneska rozblený tááák vybuřilna deku, že o nějakém zabetonování nemůžebýt řeči :grinning:
30. zář 2009 v 19:36  • Odpověz
Nik- tak my teda uvidíme, ale nevím, jestli trumfnem...jak jsme byli min. týden na hexe, tak měl 7 940g, tak uvidíme, 6.měs. máme až za 10 dní skoro... :slight_smile:
30. zář 2009 v 19:37  • Odpověz
Ooooooooooooo, tak to je ale šikula. Asi viděl, že nemáš co dělat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. zář 2009 v 19:38  • Odpověz
Baru: to je super váha, hele ty nás začínáš dotahovat :slight_smile: :slight_smile:
30. zář 2009 v 19:39  • Odpověz
to jsem na tu tabulku zvědavá :slight_smile: Myslím že první místo si udrží Honzík od Markétky a Karolí s Fildou mu budou v patách :grinning:
Tu jahelnou kaši jsem taky koupila-tak jsem zvědavá, ale ono ten Sinlac je nic moc, myslím, že po něm bude chutnat všechno líp :grinning:
30. zář 2009 v 19:58  • Odpověz
Jáhly jsem nikdy nezkoušela, lze to s něčím srovnat??? docela bych to zkusila :sweat_smile:
30. zář 2009 v 19:59  • Odpověz
ad váha - ještě, že tu je žanet s dvojčátky, jalikož bychom byli mezi posledním ..z kluků snad ijo, že :sweat_smile:
30. zář 2009 v 19:59  • Odpověz
Hele Hup co znamená, když je kaše "planá"? :sweat_smile: Neznám tento výraz :grinning:
A kolik cca. Ondrášek váží? Matýsek taky moc mít nebude, on se v tomhle zabrzdil, tak jsem taky zvědavá :wink:

Joo holky a kaše fakt nebetonuje, Matýsek to tam taky posílá jen co hrdlo (no hrdlo...prdel :grinning: ) ráčí :grinning:
30. zář 2009 ve 20:03  • Odpověz
30. zář 2009 ve 20:04  • Odpověz
petu: to sjem netušila že "planá" je cizí slovo :grinning: :grinning: :grinning: to jsi mě pobavila. To přece znamená že je naprosto bez chuti :grinning:
30. zář 2009 ve 20:05  • Odpověz
Maus: No já to znam jako třeba "planá růže", ale to přece neznamená bez chuti, kdo by to žral... :grinning: :grinning: :grinning:
30. zář 2009 ve 20:06  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.