• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
Mau: hele nesměj se jí, já jsem to také nevěděla :angry: :angry: :angry: :angry:
30. zář 2009 ve 20:06  • Odpověz
my máme vyzkoušené už tři kašičky a nejvíc zatím chutnala Sunarka rýžová, Hami banánovou poprvé vůbec nechtěl až když jsem mu ji rozmýchala v Sunaru.....jak píše bram prostě krásně voní a je slaďoučkej
30. zář 2009 ve 20:07  • Odpověz
:grinning: pardon, pardon - planá/holá, všechno jedno :grinning:
30. zář 2009 ve 20:09  • Odpověz
Nooo nic ženy, jdu se potit. tak se mějte krásně a dobrou noc :grinning:
30. zář 2009 ve 20:09  • Odpověz
tak teď se musím Pet zastat...já také neznám u jídla výraz "planá"...jako pochopila jsem co tím hup myslela, ale znám též jen růži :grinning:
30. zář 2009 ve 20:11  • Odpověz
sklen: pěkně se vypoť :wink: dobrou

Moravačky, kde jste kdó? Zastaňte se nás, ať je nás víc :grinning:
30. zář 2009 ve 20:12  • Odpověz
pet: no bez chuti :sweat_smile:
má cca přesne 7850

maus: no že joooo :grinning:
30. zář 2009 ve 20:17  • Odpověz
týýýýýýý jo - to čučím jako blázen, že to neznáte :astonished:
30. zář 2009 ve 20:18  • Odpověz
No co co, vy zas neznáte jiný věci.... :grinning:
no tak jestli má 7850, tak to má Matýsek určo míň :wink:
30. zář 2009 ve 20:19  • Odpověz
my máme míň než Ondří :wink:

koukáte na Přešlapy? ..to je zase naše nedávné nebo už dávné ? téma :grinning:
30. zář 2009 ve 20:27  • Odpověz
slovo "planá" znám taky :wink:

máme Sunarka kaše, zatím jíme pořád tu rýžovo-kukuřičnou, je moooc dobrá, dneska mi Nelča i nechala :wink:

holky, to ti vaš kluci váží tak málo? abysme vás nakonec nedohnaly :wink:
30. zář 2009 ve 20:29  • Odpověz
enz: kukám ..manža to chtěl přepnout, jak se ptala ta chůva, kde je matásek a ona říkala, že ne v hospě, že v práci a to jehorší :grinning: :grinning: :grinning:

no už sem se bála - ondra mi příjde jako macík ..ale jak tu furt čtu ty míry ..
30. zář 2009 ve 20:31  • Odpověz
enza: přešlapy si pustím až z netu, Martin kouká na Comeback, jeho oblíbený seriál :wink: , ale přešlapy jsou skvělý, i herci jsou dobře vybraní
30. zář 2009 ve 20:31  • Odpověz
Enz: Joo, já koukam, po očku, já mam ráda Norisovou, je to hezká baba :wink:
Mis: No Matýsek měl náskok na začátku a teď se ho nějak vzdal :grinning: Jako já nevim, kolik přesně váží, jenom tak tipuju :wink: Ale teď fakt moc nepřibírá, poznam to hlavně podle oblečení :wink:
30. zář 2009 ve 20:32  • Odpověz
Mis, krásný fotky z Krakonoš :grinning: a vyšlo vám super počasí. Neli je šikovná, že už se otočila :sweat_smile:
skleni, na vítání občánků chci pro malého taky košili, ale asi s dl. rukávem, zatím ji nemám
:astonished:
Mausko, odkud je ten čaj a jak se jmenuje? docela jsi mě nalákala :slight_smile:
30. zář 2009 ve 20:34  • Odpověz
hup: :grinning: :grinning: padla kosa na kámen co?.....je to prostě ze života :grinning:
30. zář 2009 ve 20:36  • Odpověz
já o žádným čaji nic nevím :confused: :sweat_smile:
30. zář 2009 ve 20:38  • Odpověz
enz: jo a dneska říkal, že mu bude prvně číst ...ha ha ..nějak to neklaplo ...to ovšem neviděl, jalikož má pracovní hovor :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. zář 2009 ve 20:38  • Odpověz
jo ..už mi to je jasné ..já jim nachystala pohádky a ne žádnou výroční zprávu či coto bylo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. zář 2009 ve 20:39  • Odpověz
Přícházím s křižkem po funuse :grinning: :grinning: :grinning: jojo, plané je totálka bez chuti :sweat_smile:
30. zář 2009 ve 20:40  • Odpověz
no baru, aby ty jako ostravačka jsi tohle nevěděla ..to už by bylo fakt moc :grinning:
30. zář 2009 ve 20:41  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: tady čůrám smíchy....to bylo dobrý a ještě k tomu ten maňásek :grinning:
30. zář 2009 ve 20:41  • Odpověz
výroční zpráva bude taky zajímavá :grinning:

dneska jsem koupila ten malinový granulovaný čaj od sunaru (hipp je přislazovanej), sice ho emi nepila, ale pokrok byl, nešklebila se, když to ucítila v puse. vypadá to, že jsme na dobré cestě.
taky jsem koupila dětské sušenky

kaše máme vyzkoušenou rýžovou od nutrilonu, banánovou od HAMI. rýžovou od Hami máme ted na střídačku s tou banánovou.
dneska jsem koupila od sunaru banánovou, ale ve složení mě zarazilo suš. mléko. Nutrilon má napsáno pokračovací mléko...tak nevím co si o to m myslet.
taky jsem koupila omylem od sunaru jogurtovou, ta je se sušeným jogurtem, od 6. měsíce...tu ale odložím a dám až hoooodně později.
30. zář 2009 ve 20:42  • Odpověz
Hup- ty jsi dobrá... :grinning: :grinning: :grinning: má cca přesně....tak cca nebo přesně??? :grinning: :grinning: :grinning:
30. zář 2009 ve 20:42  • Odpověz
bram: no to byl vtip :grinning: ...pet se ptala cca a já vím přesně, jelikož je akorát zvážený :grinning:
30. zář 2009 ve 20:44  • Odpověz
chceš mě snad z něčeho obvíňovt .....já padnu ....to bylo dobrýýýýýýý :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. zář 2009 ve 20:46  • Odpověz
co ty děti jedí, že to tak smrdí :grinning: :grinning:
30. zář 2009 ve 20:51  • Odpověz
enz: jj..taky dobrý :grinning:
30. zář 2009 ve 20:52  • Odpověz
Hooolky prosim vás, nemáte někdo uloženej odkaz na toho znakovacího chlapečka na youtube?? Běžela u toho Mája od Nightwork..
30. zář 2009 ve 20:54  • Odpověz
já myslela, že se nemůžeš rozhodnout... :grinning: to se mi taky někdy v rychlosti stává :grinning:
30. zář 2009 ve 20:54  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.