• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
jako Ostravačka to vím :grinning: :grinning: :grinning: Mau, říkala, pojdte mi pomoct...tak já šla :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
30. zář 2009 ve 20:56  • Odpověz
ty přeslapy jsou fajné :grinning: :grinning: :grinning:
30. zář 2009 ve 20:57  • Odpověz
panebože,,,, co jste za jeden den zvládly nakecat, to je nemožné dočíst dopodrobna.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

tak my zatím bez zubů, vlasy málo, za to už včera, když mě viděla řekla mam, tak jsem myslela, že je to jen krásná náhoda, ale dneska ráno, když jsem přijela ze školky a tatínek nosil, rozpřáhla ruce a zase mam, musela jsem ji vzít a ona si mě chytla za triko nad ramenami a ještě jednou řekla mam a pak zabořila hlavu pod můj krk a spala hodinu.

jeli jsme dneska do teska tak jsem poprvé neměla čas vařit, koupila jsem skleničku zelenina s jehněčím a Nelinka to slupla jak malinu, no ale samo, že tu malou skleničku, ne tu velkou :sweat_smile: , takže super, můžu se spolehnout na zásoby v obchodě, Tomášek mi to nechtěl, holt je každé jiné
a koupila jsem jí sušenky Hami, voní a chutnají super

k tomu manžovi, on mi s dětmi pomáhá, večerní koupání Tomáška je výhradně jejich mužskou záležitostí.... :sunglasses: :grinning:

jo a dneska jsem večer do Nelinky poprvé dostala 50ml kaše bez toho aby každou lžičku plivala, takže u nás vede rýžovo-čokoládovo-pomerančová
30. zář 2009 ve 20:59  • Odpověz
tak holky, taky znám výraz planá :slight_smile:
Maus, neříkala jsi to ty, že si dáváš zelený čaj s pomerančem? jaká je to značka a odkud?
My budem mít nějakou bio zeleninu od sousedů ze zahrádky a zbytek koupím asi v Penny, vím že to tam mají. a musím tam jet autem, jinak s obchody jsem na tom jako Hup, ale to není žádný problém. zrovna dnes jsem tam jela po plavání, pohodička. a Baru, je mi to líto s tou pokutou. taky jsem ji málem dostala- za špatné parkování... nakonec si pan měšťák vzal jen adresu, tak snad z toho nic nebude.. vůbec s tímto nemám zkušenost.

jinak zub nemáme, zatím nedokrmujeme, naplno si užívám kojení. čaj i voda nám chutná, kaše ani mlíko zatím ne, tak nepokračujeme - bylo to jen kvůli lepšímu spánku, což nezabralo.

Nemám nic proti skleničkám, jen jsou drahé, takže to bude nouzovka na cesty, jinak ne. ale budu si hlídat asi přidávaný cukr a sůl.

Dadu, od koho je ta kaše?
30. zář 2009 ve 21:06  • Odpověz
jo a s váhou asi taky nebudeme nic moc, teď má asi 7 kg a za 14 dní už asi ani půl kila nepřibere :frowning2:
30. zář 2009 ve 21:07  • Odpověz
luci je to sunarka, už Tomáškovi kdysi chutnala nejvíc, jo a slyšela jsem, že některé děti jsou vyčůrané a nejedí bílé věci, tahleta kaše je hnědá, tak že by? :sweat_smile:

taky, skleničky jen na cesty nebo když hodně není čas,
30. zář 2009 ve 21:10  • Odpověz
Vidíte to čistý miminko :grinning: :grinning:
30. zář 2009 ve 21:11  • Odpověz
ad přešlapy - no tak ten porod se jim kapku nevyved :sweat_smile:
30. zář 2009 ve 21:11  • Odpověz
pet: hele taky se ti narodilo upatlané a s pupeční šňůrou? :grinning:
30. zář 2009 ve 21:13  • Odpověz
saru, chválím video, štěpánek prostě vede :slight_smile:
Dadu díky, nejsou na ni kuponky do DM? zítra tam akorát jdu pro plenky a kartáček pro mimi.
přešlapy bohužel nesleduju, ale možná v pátek na netu, jestli to dávaj.
30. zář 2009 ve 21:13  • Odpověz
Hup: Hele já ho viděla jenom zabalený a byla jsem totál mimo, takže popravdě nevim, ale předpokládam, že určitě :grinning: :grinning:
30. zář 2009 ve 21:16  • Odpověz
Adámek...jéééé :sweat_smile: :wink: to je jak ten můůůůůůůj
akorát, že hned v té porodní postýlce vypadá tak nějak starší :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
30. zář 2009 ve 21:17  • Odpověz
jj porod byl trochu mimo, ale jinak super seriál :dizzy_face:
30. zář 2009 ve 21:18  • Odpověz
Pet- já ho taky dostala k ukázání zabaleného, podle fotky dokonce ho hladím...taky jsem byla uplně mimo, pže to nevím :sweat_smile:
30. zář 2009 ve 21:19  • Odpověz
sklen: nakonec půjdeme v šatečkách a v čelence, hodím foto až vyfotím :slight_smile:
30. zář 2009 ve 21:20  • Odpověz
pet+bram, ale určo jste je neměly 3měsíční :grinning: hele ale to je skoro v každém filmu, že se rodí starší a čistý mimča
30. zář 2009 ve 21:21  • Odpověz
jj v seriálu vyprávěj bylo sice malý miminko, ale už mělo očkování, co píchají v porodce - do ramínka, takže ho asi měli zabrat z druhé strany :grinning:
30. zář 2009 ve 21:21  • Odpověz
Luci, teda ty máš sledováka :dizzy_face:
30. zář 2009 ve 21:22  • Odpověz
luci s tím kuponkem nevím
30. zář 2009 ve 21:25  • Odpověz
Bram, fakt to bylo dost vidět :slight_smile: jinak jsem pro tebe našla naše téma, jak rodíme, kdysi sis to chtěla přečíst:
http://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThreadID=91389&vGroupOffset=80
30. zář 2009 ve 21:26  • Odpověz
pet: http://www.youtube.com/watch?v=xV1nRerPN9w

přešlapy se fakt povedly, skvělé hlášky :grinning:
30. zář 2009 ve 21:29  • Odpověz
Jé, vy zase jedete, u nás se usnulo před 15 minutama.. Dal si teda půlhodinku už v 19, ale to jen proto, že byl od 15.45 vzhůru... Jsem zvědavá na dnešní noc... Rýmu máme oba rozjetou, mně je z ní úplně blbě, ale co nadělam... Fífa se směje, tak mu snad je dobře. Stejně jsem mu ale dala na noc sirup...

Už máme židličku :dizzy_face: http://nikulka83.rajce.idnes.cz/Filipek_-_7._mesic/#IMG_5340.jpg a dál :wink:

Na Přešlapy jsem taky koukala a smála se tomu mimi.. Ale na druhou stranu - kdo by jim pujčil novorozeně a dobrovolně ho nechal upatlat "krví" a jinejma sekretama? :sweat_smile:
30. zář 2009 ve 21:33  • Odpověz
nik: no tak to udělám jinak ..v dáli záběr na sestřičku, jak ho otírá a pak ho přinést ..sice by to furt nebylo ono, ale přece jen ..ona naposled zatlačí, žádný apgar nic a je tam půlroční čisté mimčo :grinning:
30. zář 2009 ve 21:38  • Odpověz
No on hlavně i ten hereckej výkon tý asistentky byl dost tragickej... :grinning: :grinning:
30. zář 2009 ve 21:39  • Odpověz
nik: hezká
30. zář 2009 ve 21:39  • Odpověz
Ad. židlička - holky mě přesvědčovala tchýně o víkendu, že ty plastový židličky jsou rozkládací stejně jako ty dřevěný, že prej za ty strašný peníze, to je snad jasný - no viděla už jste některá umělohmotnou židličku rozložitelnou na stoleček a židličku? :sweat_smile: Já teda neéé..
30. zář 2009 ve 21:42  • Odpověz
Tak seriál, žejo... :grinning: Náhodou to bylo vtipný :grinning: A v tej kolíbce a zavinovačce :grinning: :grinning: :grinning:

Večer jsem etě vyslala manžu s Čikem k Dr., nelíbil se mi od rána... Takže má chudinka horečku, je divný, že nezabírají ty prášky... Máme se pokusit odebrat moč (hm... to teda nevim) a on by jí hodil pod mikroskop... O víkendu tam zase pojedem, tak snad bude líp... Naštěstí je jinak veselej, papá, ale poznam na něm, že ho něco trápí... :cry:
30. zář 2009 ve 21:44  • Odpověz
Petu, neviděla... A že jsme toho zkoukli hooodně :wink:
30. zář 2009 ve 21:45  • Odpověz
Nik: Že jo, viď... No já jenom doufam, že jí nekoupí, ona mi řikala, že by jí Matýskovi koupili a pak se to timhle zamluvilo :confounded:

Chudáček čičináček, snad bude OK.. Nezoufej :wink:
30. zář 2009 ve 21:50  • Odpověz
My jsme taky řešili, jestli koupit tu rozkládací, ale pak by nám to akorát zabíralo místo... Chcem pak stoleček z Ikey... A tahle židlička je rostoucí, až do 85 kg :grinning: Ta unese i mě :grinning: :grinning: :grinning:

Jdu spát, snad ta rýma kulminuje a zítra bude líp... Brou :wink:
30. zář 2009 ve 21:57  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.