• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
nik: to bude ok :wink:

pet: v tomto ohledu stresy nemám - tchýně nám nic nekoupí :grinning: :grinning: :grinning:
30. zář 2009 ve 21:57  • Odpověz
niku: držím palce, aby byl čiko OK.... močák je to, čeho se bojím u Edwarda, prý u kastrovaných kocourů to je celkem problém, tak i proto kupujeme drahé granule a nedávám mu nic levného, je to prý plné soli a ta způsobuje ty kameny.....

pet: jsem ti dala odkaz na znakujícího Adama a žádné díky.....
30. zář 2009 ve 21:59  • Odpověz
Jen vsuvka - nám se bojí naši i tchýňojc bez požehnání něco většího koupit, takže vybíráme sami a oni financujou... Na židličku dostal od tchýňojc... :wink:
30. zář 2009 ve 21:59  • Odpověz
jo a my už máme rozkládací tradiční dřevěnou židličku se stolečkem, je čupr :wink:
30. zář 2009 ve 22:00  • Odpověz
nik: ani nezaplatí :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. zář 2009 ve 22:05  • Odpověz
taky už máme doma dřevěnou klasiku se stolečkem :wink:
30. zář 2009 ve 22:10  • Odpověz
my máme plastovou...
30. zář 2009 ve 23:08  • Odpověz
dobré ranko

holky, hlásím úúúúspěch
od večerního papání do dalšího jsme vdrželi 10 a 3/4 hodiny a to bez jediné slzičky!!!
jsme šikulky :grinning:
1. říj 2009 v 08:49  • Odpověz
Krásné ráno :slight_smile:
Noc úžasná, kojo v 1, v5 a spaly jsme až do 8:30 :dizzy_face: jinak taky nějak začínám soplit, včera jsem měla celej den studený nohy, tak už je to tu :confounded:

hup: jů, no šikovní :dizzy_face:

Nám taky rodiče ani tchánovci nekoupí nic bez domluvy, to se nebojím :wink:

luci: ne-e, čajík psala sklen :slight_smile:

niki: držím palečky kocourkovi

dadu: nebojíš se dávat čokoládovou kaši?
1. říj 2009 v 09:16  • Odpověz
Aaahoj,
já se jdu podívat, jestli si někdo nevzpomněl s tim odkazem a vidim, že včera Míša aniž bych to zaregistrovala, já myslela, že nikdo neví, Hvězdičko promiiiiiiiiiiň, uteklo mi to, děkujuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
1. říj 2009 v 09:51  • Odpověz
Ahojky, u nás noc super - večer usnul už v 18.30, spal do2, napapal se, spal do6, trochu si cucnul a vstával až v 8.30 :dizzy_face:

Naši nám neustále něco kupují a přispívají - přispěli na fusak, židličku i sedačku :dizzy_face: Tchánovci tak moc ne, ale oni jsou na tom finančně hůř, takže mi to vůbec nevadí. jinak jsou totiž v pohodě :wink:
1. říj 2009 v 09:53  • Odpověz
hup: no vidíš, jakej je Ondra šikula :dizzy_face: a Karolí taky :slight_smile:
1. říj 2009 v 09:59  • Odpověz
Bré ranko,

u nás taky super noc, kojo v 2.30 a 7.00, spánek do 9.20 :dizzy_face: Dneska jsem zatim neodsávala, tak snad se mu to lepší. Zato mně je blbě... :confounded:

Jdu vařit brokolicovou polívku :slight_smile:

Kde se dají koupit ty Hami sušenky Safari? Viděly jste je někde?
1. říj 2009 v 10:16  • Odpověz
nikul sušenky mají v tescu
1. říj 2009 v 10:48  • Odpověz
já jsem kupovala jiné sušenky, myslím od nestlé, takové medvídky...líp se drží v ručičce, to safari je moc tenké, takže se láme a některé jsou dost drobné
1. říj 2009 v 10:51  • Odpověz
my jsme koupili sunárky sušenky :slight_smile: mají dvě příchutě :slight_smile:
1. říj 2009 v 10:53  • Odpověz
Zajdu dneska do Kaufu kouknout :slight_smile: Už se těšim až bude žužlat :slight_smile:
Bych mu nejradši frkla už rohlík :slight_smile:
1. říj 2009 v 10:58  • Odpověz
saru: jasně, že to není o daru, když je důchodkyně ...ale kdby třeba ondorvi zavařila, co má na zahrádce ...náklady minimální, ale zájem a investovaná energie secení
1. říj 2009 v 11:08  • Odpověz
souhlasím, důležitý je zájem, ne cena :wink:
1. říj 2009 v 11:09  • Odpověz
Ahoj holky,
teda koukám, chvíli tu nejsem a tady už se sušenkuje :grinning: my jsme jedny suši dostali od návštěvy, tuším Sunarek nebo tak něco, ale zatím nemáme čím to kousat :grinning:
1. říj 2009 v 11:14  • Odpověz
ket: my taky nemáme zuby, ale slin na rozpuštění máme spoustu :slight_smile:
1. říj 2009 v 11:17  • Odpověz
maus: to mě samo taky napadlo, ale nějak mám strach aby mu to nezaskočilo :frowning2:
1. říj 2009 v 11:31  • Odpověz
ket: já myslím že né, však zkus a uvidíš :wink: a navíc si tím můžou masírovat dásničky.
niki: ty jsi tuším psala, že si dáváš Coldrex, že? Tam ale píšou že pro kojící jen se souhlasem lékaře nebo jak...tak nevím, jeslti ho můžu :sweat_smile:
1. říj 2009 v 11:38  • Odpověz
ahoj,
ket nezaskočí.....my taky nemáme zuby a už jsme zblajzli 3ks......ono se to rychle rozpouští, ani na masáž to nevydrží :wink: taky máme od Sunaru, jsou moc dobrý...mu na ně chodím :grinning:
1. říj 2009 v 11:42  • Odpověz
maus, jojo mam ten coldrex nápoj... oni píšou i na kapkách do nosu, že se mam poradit s lékařem. Jsem se poradila s mamkou :wink: Dam si nápoj večer a přes den 1 paralen.
1. říj 2009 v 11:44  • Odpověz
maus: já bych to nedávala ...ale já se i normálně léčím raději nechemicky :slight_smile:
1. říj 2009 v 11:46  • Odpověz
jo, tak zatím jsem lupla paralen, uvařila čaj s medem a citronem a uvidíme. Nechci aby se to rozjelo a hlavně aby to nechytla malá :unamused:
1. říj 2009 v 11:49  • Odpověz
oni píšou poraďte se s lékařem i na náplasti na kuří oka :wink: :grinning:
tak jsem se poradila a on se mi chechtal :grinning:
1. říj 2009 v 11:50  • Odpověz
holky, co jste už dávaly brokolici, dávaly jste ji holou? nemám to smíchat s mrkví?
1. říj 2009 v 11:50  • Odpověz
pebi: :grinning: :grinning:
1. říj 2009 v 11:51  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.