• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
mau: brokolici jsem dávala samotnou a kupodivu mu chutnala :wink:
1. říj 2009 v 11:52  • Odpověz
maus: tky sólo .. a taky úspěch
1. říj 2009 v 11:58  • Odpověz
kují, tak my jdem na to :slight_smile:
1. říj 2009 v 11:59  • Odpověz
No já jsem tak nechcípaná, že nechemie by asi nepomohla :frowning2:
1. říj 2009 ve 12:04  • Odpověz
Ty jo, holky, já mám dnes zas úspěšný den :dizzy_face: Přebrala jsem prckovi skříň, vystavila, a už mám prodáno 5 kousků :dizzy_face:

niki+mau: tak ať jste brzy jako rybičky :wink:
1. říj 2009 ve 12:08  • Odpověz
saru: já chci takýýýý

tak brokolice neuspěla a já se nedivím, je to fakt humáč :sweat_smile: tak jí to zítra smíchám s mrkvičkou :wink:
1. říj 2009 ve 12:12  • Odpověz
Ahoj holky, my uz 3 dny krásně spíme (max. 2x buzení na kojo). Kdo, chce, může si o spaní po 6. měsíci přečíst článek. http://www.klubk2.cz/klubk2.php?page3=nocni_buzeni_cz.htm

ad sušenky: nevím, jak vypadaj, ale nemůžou je prckové spolknout celý? Nezkoušely jste někdo takový ty dlouhý křupky ze zdravý výživy?

My se na první mrkvičku chystáme v úterý. Nevím proč zrovna úterý, ale zdá se mi to jako fajn den:grinning:
1. říj 2009 ve 12:21  • Odpověz
maus: no jooo...to se ale na tu brokolici nesmíš sama šklebit :grinning:
1. říj 2009 ve 12:22  • Odpověz
Saru, já mam taky úspěšný den :slight_smile: Sem si teď na MMB koupila kalhoty, šálu a tankiny :dizzy_face: Snad mi to bude, podle cm by mělo... Plavky jsem stejně chtěla kupovat, protože ty nynější mi padají a vršek se mi tam nevejde.. Takže při plavání se furt musim kontrolovat :wink:

Já dělala brokolicovou polívku a moooc se mi povedla :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
1. říj 2009 ve 12:26  • Odpověz
niki: hoď odkaz :wink:
hup: to by nejedla nic :grinning: se šklebím na všechno, ale snažím se to skrývat :grinning: tohle bylo fakt nejhnusnější, zatím :sweat_smile:
1. říj 2009 ve 12:31  • Odpověz
Maus, na co odkaz? Na polívku? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. říj 2009 ve 12:32  • Odpověz
Niki můžeš mi prosím poslat odkaz na tu vaši jídelní židličku? Děkuji
1. říj 2009 ve 12:36  • Odpověz
Ahoooooooooojky

u nsá noc taky super, ale zase vstávačka brzy, dnes to tedy protáhl skoro o 3/4 hodiny

K obědu jsem mu dala za mrkvičku a měla oooobr úspěch, ta mu opravdu chutná. Pak si trochu cucne s prsa, a vytuhne

Ale jak tu psala Barča,t aké mi to přijde divné, že už prostě dlabe něco jiného a za chvíli nebude mlíčko potřebovat vůbec.

Nik: židlička je nááádherná, také máme dřevěnou klasiku. Čikovi přeji brzské uzdravení, snad to nic nebude. Moc hezké fotečky
1. říj 2009 ve 12:41  • Odpověz
mau: no snad se ti to nerozjede, mě už je dnes lépe, včera jsem si taky dala dva paraleny na spaní a zabralo to.
1. říj 2009 ve 12:43  • Odpověz
niki: na to co jsi koupila, přece :grinning:
1. říj 2009 ve 12:48  • Odpověz
Nik: ono to už nefunguje, fotky asi jsou pryč :sweat_smile:
1. říj 2009 ve 12:50  • Odpověz
Fakt? Mně to funguje, asi, že jsem přihlášená...
1. říj 2009 ve 12:51  • Odpověz
1. říj 2009 ve 12:52  • Odpověz
Niki děkuji
1. říj 2009 ve 12:54  • Odpověz
niki: hm, pěkný :dizzy_face: :dizzy_face:
1. říj 2009 ve 12:57  • Odpověz
Já to nestihla :frowning2: :frowning2: :frowning2:
1. říj 2009 ve 13:10  • Odpověz
když jsem tak četla ten článek od Lucy, tak mě napadlo, kdy dáte mrňata do pokojíčku?
Já už bych chtěla, ale jsem líná tam za malou v noci chodit, takhle to mám pohodlnější :sweat_smile: na druhou stranu by měla svůj klid, nikdo by ji nerušil...
1. říj 2009 ve 13:16  • Odpověz
Já jsem dala Dandulu do pokoje když mu byl rok a 3/4, prvně spal u nás na velké postely, aby se to naučil, a pak už šel do svého, prvně jen na polední spaní a pak už i na noc

HOlky, teď mi padla kroupa, pročítala jsem ty staré stránky a kápla na tu, jak rodííím, to není možné, jak to uteklo
1. říj 2009 ve 13:20  • Odpověz
skleni: já jí chci nechat v malé postýlce :slight_smile:
taky jsem to ráno četla...je to dojemný :dizzy_face:
1. říj 2009 ve 13:22  • Odpověz
Nooo, tak to už pak záleží na tobě, jak se ti bude chtít v noci vstávat :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
1. říj 2009 ve 13:27  • Odpověz
já pořád doufám, že se to ustálí třeba na jednom-dvou kojení za noc-to by šlo :wink:
1. říj 2009 ve 13:30  • Odpověz
Tak jsme po obídku - s úspěchem. Spapal 3/4 malý skleničky mrkve od Sunárku a pak to zapil 25 ml čaje z flašky!!! Hrneček zase nechce, tak jsem zkusila fláděru a chytnul se..Akorát jsme teda oranžový až za ušima :sweat_smile: Hlavně rukávy :grinning: :grinning: :grinning:

Skleni, to jsem nesmázla já, asi admini :sweat_smile:

Maus, my máme Fífu v pokojíčku od 4 měsíců - od tý doby spí krásně, asi jak ho nerušíme. A jak už jsem psala, mam to k němu 3 kroky...

Taky si semtam čtu, jak jsme rodily... :wink:
1. říj 2009 ve 13:35  • Odpověz
Adam je ve svém pokojíčku od malinka a myslím si, že i proto tak krásně spí celou noc už cca od 2 měsíců věku. Nerušíme ho my, ani on nás. Nevím jak moc velkej vliv to má, ale myslím si, že nějakej určitě. Jinak kamarádka dala malýho do pokojíčku asi od 6-ti měsíců a ihned jí začal spát celou noc. Jo a myslím, že péče o dítě a pohodlnost matky se navzájem vylučují.. :sweat_smile:
1. říj 2009 ve 13:37  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.