• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
NIk: a prso už mu tedy po mrkvičce nedáváš???

Nechápu proč to mažou?? Jiné holky sem dávají vše co můžou a to tam být může????
1. říj 2009 ve 13:38  • Odpověz
Sklen, Nik: To si asi někdo "zaprudil", však znáte to, né? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Prosim vás jak mam utéct před tim lezoucím dítětem, Saruuu, on je mi všude v patách!! :grinning: :grinning: :grinning:
1. říj 2009 ve 13:44  • Odpověz
Pet: jůůůůůů, to je hezké, ale jsem ráda, že Vojtík leží :wink: :wink: :wink: NO jo, copak pruzení, to tady jde docela dobře :wink: :grinning:
1. říj 2009 ve 13:45  • Odpověz
No nic, mažu, vzbudil se mi tvoreček. Po té mrkvičce tak krásně spí, dá klidndě i dvě hodiny. Fakt pohoda a klídek. :slight_smile:
1. říj 2009 ve 13:46  • Odpověz
no já k ní musím vstávat i tak, to jo, ale jen dva kroky, ne přes půl bytu, víte :wink: Ale asi přišel čas a na víkend jí zkusíme přestěhovat do svého :wink:

Já sjem taky ráda, že Karolí zatím zmákne jen kousek a neleze přes půl místnosti :slight_smile:
1. říj 2009 ve 13:48  • Odpověz
Skleni, po mrkvičce dam čajík - jinak se to kojení neodbourá... Teď šel ven s mamkou, nedala jsem mu cucnout, tak uvidíme, na jak dlouho ho ta mrkvička zasytí... :wink:
1. říj 2009 ve 14:06  • Odpověz
niki: ty chceš přestat kojit?
1. říj 2009 ve 14:09  • Odpověz
Maus, ne, to ne... Ale mrkev+čaj je prostě obídek. Prso dostane k svačině... Známá mi řikala, že její syn si dal vždycky 2 lžičky mrkve, protože věděl, že pak dostane prso... A když ho to dostatečně zasytí, tak proč mu dávat prso?
1. říj 2009 ve 14:15  • Odpověz
petu: před tím neutečeš, bude to stále za Tebou jako stín, jako Tvoje černé svědomí. Bububu :grinning:

Tak manža byl s malým na nákupu, vzal ho do nosítka a postavil se s ním před regál s hračkama, ať si vybere něco k půlročninám. Byla tam sousta barevných hraček, ale náš miláček sáhnul po modrých kousacích klíčích za pár kaček a nic jiného prostě nechtěl :dizzy_face: Zlaté dítko, umí šetřit :grinning: A je z nich úplně paf :slight_smile:

ad vlastní pokojíček - dnes se chystáme přestěhovat mu postýlku vedle. Budem to mít taky pár kroků. krásně uslyšíme, kdyby brečel, a aspoň bude mít svůj klid :wink:
1. říj 2009 ve 14:15  • Odpověz
niki: aha :slight_smile:
saru: jaký máte nosítko? Štěpa je teda kluk spořivá :slight_smile: a všechno nej k půlročninám :dizzy_face: :dizzy_face:
1. říj 2009 ve 14:21  • Odpověz
mau: my máme takový zděděný, je spíš klokankového typu, ale zase podpěra zadečku je hodně vypolstrovaná, záda pevný, takže poslouží :slight_smile: A hlavně my jsme ho v něm měli asi 3krát, neb Štěpíno okamžitě začne zběsile kopat nohama, jako že by radši šel sám, takže je to jen pro takový situace, kdy je potřeba ho vzít do náruče, ale není možno se tam dostat s kočárkem. Je v něm sice hodnej, ale děsně akční - manža bal rohlíky a Štěpán na sebe strhnul tác s koblihama, naštěstí ho manža chytil :grinning: Jinak by musel spořádat 20 koblih, já na ně totiž moc nejsem :stuck_out_tongue_closed_eyes: A na pokladní prý říkal "ham" :grinning: Teda, neví, co nám z něj roste, neb jí bylo tak 60 let :slight_smile:
1. říj 2009 ve 14:30  • Odpověz
saru: jasný :slight_smile: ale brzo to Štěpa ujde sám :grinning: pokladní asi vypadala, že by mu mohla dát papat :grinning:
1. říj 2009 ve 14:33  • Odpověz
mau: no, asi jo :slight_smile: Každopádně se na něj prý hrozně culila a on jí pořád říkal "ham" :sweat_smile: Teda sama nevím, co tím chtěl vlastně říct. Asi že má hlad, protože doma pak zblajznul skleničku květáku za pár minut :slight_smile:
Dneska ven nepůjdem - je tam hnusně, jaksi mě bolí hlava a jsme všichni nějací ospalí - manža s prckem chrápou :dizzy_face: Pak asi přestěhujem ten pokojíček...
1. říj 2009 ve 14:36  • Odpověz
Ty bláho, tak tady frčí velké stěhování.

Saru: no to je boban, je šikulka, že ví co si koupit, buď ráda, hlavně,aby mu to vydrželo :grinning: :grinning: :grinning:
1. říj 2009 v 16:00  • Odpověz
NIk: jo táááák, tak to jo, pravda pravda.

Tak už máme odčervení za sebou, byl to šikulka, dostal půl tabletky, zavedl mu jí do krku.
1. říj 2009 v 16:45  • Odpověz
sklne: no šikovní, to je jasný :slight_smile:
1. říj 2009 v 16:49  • Odpověz
JJ, byl to fofr, za 14 dní jdeme zas. Dnes jsem mu konečně koupila vodítko. Také jsme ho vykoupali, vypadá jako krysa :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a ouška má jako netopýr

Ty bláho, tady to fučí, to je mazec, také jsme s Vojtou nikde nebyla, ale zítra asi budu muset.
1. říj 2009 v 16:51  • Odpověz
sklen: já teda nevím, kolik si za to veterinář vezme, ale nechcete to zkusit sami doma? :sweat_smile: tak snad se to Vojtíkovi už nevrátí
Tady je taky divně, chvilku slunko, chvilku mrak, dokonce i pár kapek spadlo...no děs :unamused:
1. říj 2009 v 16:55  • Odpověz
Ty jo, dneska asi všichni spí, páč pochybuju, že by někdo lezl dobrovolně ven :sweat_smile: Teda aspoň do toho hnusna, co je tu :stuck_out_tongue_closed_eyes:

sklen: tak to je fajn, že to má chlupáček odbyto :wink:
1. říj 2009 v 16:56  • Odpověz
No, nudle máme pořád, přijde mi, že včera to bylo jakžtakž,a le dnes mu to zase teče. Mudr říká, že je to normální, ale už je to téměř 14 dní.

U nás si bere 40 kč. Hele já byhc na to asi neměla, Maxík je takovej malinkej, bych se bála, že mu něco provedu :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
1. říj 2009 v 16:57  • Odpověz
sklen: za 40,- je to v pohodě, tak to jo :slight_smile: aspoň že to není žádnej vyděrač :wink: a nemusíte se bát :slight_smile:
saru: my jsme byly venku, ale tady to jde :wink:
1. říj 2009 v 16:58  • Odpověz
tady je šílená tma a hnusně fouká :unamused:
1. říj 2009 v 17:03  • Odpověz
Jéé, Štěpánek je zase v Mamince :wink:

Jsem dala Fífovi na zkoušku sušenku a málem se tim udusil :astonished: Takže zase schovávám do skříně...
1. říj 2009 v 17:19  • Odpověz
niki: co by tam dělal? :confused:
1. říj 2009 v 17:28  • Odpověz
Taky jsme měli dneska sušenku a docela mu šmakovala, ale jen jedna, druhá už ne :slight_smile:
1. říj 2009 v 17:28  • Odpověz
Saru, s tatínkem tam je... :slight_smile:
Fífovi taky šmakovala - než se mu ulomil větší kus a zaskočil mu :angry:
1. říj 2009 v 17:41  • Odpověz
tak přece ty sušenky zaskakují? ups :sweat_smile:
1. říj 2009 v 17:48  • Odpověz
maus, jojo, bacha na to :grinning: Mamka řikala, že my jsme se pořád dusily rohlíkem :sunglasses: Ono se to přilepí do krku a je to...
1. říj 2009 v 17:51  • Odpověz
niki: aha, to je pravda, tu jsem tam někdy o prázdninách posílala :wink:

ad sušenky - myslím, že je nutný, aby si děti na kousky zvykaly, ale postupně. Zkusit, když to nejde, tak nechat a zkusit zas příště :wink:
1. říj 2009 v 18:01  • Odpověz
akit:nemyslím, že mít dítě u sebe v ložnici je pohodlnější :wink:

saru: ad ham na prodavačku - už si nevzpomínáš, jak jsme probíraly, že láska prochází žaludkem? :grinning: :grinning:

maus: ad to noční kojení - řekla bych, že je to třeba je učit ..pro ně to je pohodlné - zajímavé počtení od paní prekopové ...

ad samostatný pokoj - zatím se nechystáme - nevidím důvod :slight_smile:
1. říj 2009 v 18:30  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.