• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
saru: ooo...tak já to nechám na zítra :grinning:

kači: mi to našlo 3x tvé jméno - taky jsem v pasti :sweat_smile:
1. říj 2009 ve 22:53  • Odpověz
hup IP
1. říj 2009 ve 23:07  • Odpověz
tak jsem vas pekne docetla, a natolik se unavila, ze jdu hnedka do hajan...
snad se zitra dostanu na net behem dne.
Dneska u nas bylo tak nadherne pocasicko, ze jsem cely den byla venku na zahrade a uklizela a Williamek si hral na dece.
1. říj 2009 ve 23:35  • Odpověz
krásné ráno :slight_smile: my jsme vyspinkané do růžova a nejlepší je, že už nám topí :dizzy_face:
2. říj 2009 v 08:41  • Odpověz
Dobré ranko, tak my už jsem vzhůru od 7, tedka znova spinká, za chvíli vyrážíme na gyndu, mám to přes půl OV, takže malý-velký výlet...snad to vydrží mezi mlíkem a obídkem...tyhlety organizace v hlavě mi lezou krkem :sweat_smile: ...albych nic nezapomněla, aby někde neřval malý hlady...přiznávám, vytáhnout někde kozu bylo snažší :grinning:
Minule jsem zapomněla pleny-jednorázovky...prostě se mi vypařily z tašky... :sweat_smile:
Naštěstí jsem byla u mamky a vyřešily jsme to látkovým balením...
Ovšem, než jsme dojeli domů, na tepláčkách kolo....Jak to, vy holky, látkářky děláte...A jak často ty mokré pleny perete a kde je skladujete??? NO, to jen tak bokem... zajímá mě to, od mamky vím, že kdysi počůrané pleny skladovali v kýblech, které byly po čase vyžrané, celá koupelka nasmrádlá...Po uspání miminka začla druhá šichta s praním,vyvařováním a následným žehlením plen...ale tak v dnešní modernější době nevěřím, že ze stejným řešením by se tolik mamin rozhodlo používat látkovky...

Tak jak se to dneska dělá??? Poinformujte, prosím, někdo látkařského anafalbeta? :grinning:

No, já za chvíli povalím, pápá
2. říj 2009 v 08:52  • Odpověz
čauky ....
supr noc
kojení až po více než 9 hodinách ...a tentkrát i bez uklidňování (jen když jsem šla spát, tak jsem ho asi tošku vyrušila -takjsem ho pohladila, pusu, muchláčka a hotovo)
sice v 6 si začal povídat, ale po takové noci už jsem byla i tak vyspaná

jo a 18. jdeme na vítání občánků - koukala jsem do zpravodaje -na dědině je pěkný babinec :grinning:
2. říj 2009 v 08:52  • Odpověz
Dobré ránko,

tak u nás už se taky topí - jsem ráno škrtla v kbovkách a jak je tu fajn:wink:

Včera jsem měla super den, byla jsem u kadeřnice a když jsem přišla domů tak na mě čekalo překvapení, kluci mi byli koupit novou žehličku :grinning: a úúúplně sami :sunglasses:
2. říj 2009 v 08:53  • Odpověz
ket: jů, takové překvápko :dizzy_face:
bram: já peru plínky druhý až třetí den, skladuji v kýblu na sucho, ale před praním ještě vymáchám ve vodě. Nesmrdí to, a když náhodou trochu, tak tam tu vodu napustím dřív a vyměním ji, jinak čůrání nám neproteče-svrchňáčky to poberou, ale kakání občas jo, na svrchňáčkách je vždy :sweat_smile: a ty plínky co mám já se perou na 60C, občas na 90C a nežehlí se :wink:
2. říj 2009 v 08:59  • Odpověz
hup: aspoň bude mít Ondrášek na výběr. My zase máme okolo skoro samé kluky :slight_smile:
2. říj 2009 v 09:00  • Odpověz
hup: u nás to je taky tak, aspoň budou mít kluci pořádnej výběr, no ne?! :wink: :grinning:
2. říj 2009 v 09:01  • Odpověz
Ahoooooooj hvězdy,

u nás noc také super, vstával až v jednu, pak ve čtyři a v šest, to si cucnul a spal až do půl osmé.

Kett: jů, tak to bych si také nechala líbit, ale to se u nás nemůže stát, protože se vždy setkám s odezvou, to víš, a koupím něco, co se ti nebude líbit, tak asi tak.
2. říj 2009 v 09:31  • Odpověz
sklen: taky tak, se bojí aby se zavděčil, sám koupí maximálně bonbošku :grinning:
2. říj 2009 v 09:36  • Odpověz
Ahojky :wink:
První noc ve svém pokojíčku bájo :dizzy_face: Usnul v 19 a spal bez zakňourání až do5, pak se najedl, chvíli byl vzhůru a ještě s náma spal do 8 :dizzy_face:

hup: tak to si může Ondra řádně vybírat, užijte si to :wink:

ket: no to jsou kluci šikovní :dizzy_face: Tomášek je krasavec, za tím holky budou lítat jak divý :wink:
2. říj 2009 v 09:38  • Odpověz
Mau: jj, jsou to poserové. To jako třeba nechápu, když mi řekne, tak si něco vyber. On třeba ví, jaké knížky čtu, nebo co mám ráda atd... ale nekoupí nic, vlastně loni mě překvapil, to jsem dostala dvě knížky a byly super. Ale jinak fakt nic :frowning2: :frowning2: :frowning2: Třeba oblečení bych nechtěla od něho ani omylem, to se opravdu nevyzná, ale tu knížku nebo čkokoládu... to by zvládnout mohl.

Saru: no tak to je šikulín, hlavně, že se mu líbilo :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
2. říj 2009 v 09:42  • Odpověz
saru: když přijede manža nějak rozumně, ta budeme taky stěhovat :wink: Štěpa je šikovnej kluk, zvládnul to hezky :slight_smile:
2. říj 2009 v 09:44  • Odpověz
Hup: a kdy máte vítání?? Nějak jsem to přehlédla??
2. říj 2009 v 09:48  • Odpověz
mau: :wink:

To můj manža je pravej opak - knížky mi kupuje pořád a občas dokonce i oblečení, ale z toho má vždycky nervy :grinning: Už když mi to dává, má strach, jestli mi to bude :dizzy_face: Ale je pravda, že to dělá až poslední roky, zezačátku jsem si taky musela všechno vybrat sama :wink: Prostě jsem ho přesvědčila, že mám ráda překvapení. Já mám fakt větší radost z nečekaného dárku (i kdyby se třeba úplně nepoved), než z něčeho kupovaného plánovaně :wink:
2. říj 2009 v 09:50  • Odpověz
Saru: no to je to co myslím, prostě překvapení. Ale to on ne. On by byl i rád, kdybych si to třeba zabalila sama a pak mu to pěkně naservírovala.

NO já snad začnu psát ježíškovi dopis, aby věděl, co přesně koupit. :grinning: :grinning: :grinning:
2. říj 2009 v 09:51  • Odpověz
jj, úplně stejně jako u sklen, prostě se bojí, tak mi vždy řekne vyber si sama, to je teda překvápko :grinning:
2. říj 2009 v 09:54  • Odpověz
:frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: no ale jak na ně???? Saru, poraď jak jsi ho to naučila :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. říj 2009 v 09:57  • Odpověz
Holky co máte v plánu vařit o víkendu. Já mám opět vygumováno.

NO nic, mažu si zapnout pračku, je tu toho zase tolik. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. říj 2009 v 10:00  • Odpověz
sklen: já myslím, že už ho nepřesvědčím :sweat_smile:
V neděli jedem na oběd k našim, ale zítra teda netuším, dopoledne mám schůzku ohledně plavča, takže ani nebudu mít kdy uvařit, tak nevím, možná dneska uklohním nějakou omáčku, třeba svíčkovou ať to máme nachystané. A v neděli jedeme na řízek a bram.salát :slight_smile:
2. říj 2009 v 10:04  • Odpověz
sklen: já mu prostě řekla, že bych radši překvápko :sweat_smile: Jinou radu nemám :slight_smile:

Dneska udělám krůtí na houbách a vysaju, už to tu máme zase trochu chlupaté :grinning:
2. říj 2009 v 10:07  • Odpověz
já se chystám převlíct postel, se mi tááák nechce...já jsem čím dál víc líná :sweat_smile:
2. říj 2009 v 10:09  • Odpověz
JJ, postele mě také čekají. Už jsem svlékla Daníka a teď se vrhnu na naše :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: také to moc nemusím.

Hmmm, salátek bych si také dala, ale řízečky jsme měli minulý týden, takže to neklapne.
2. říj 2009 v 10:14  • Odpověz
můj kamarád razí heslo, že řízků není nikdy dost :wink: :grinning:
mě to taky neba, převlíkám dost často...nic, jdu na to
2. říj 2009 v 10:20  • Odpověz
Tak, já mám vytřeno, zapnutou pračku a teď jdu také dělat ty postele, hlavně pořád dělat různé pazvuky na to naše dráče. Pořád se u něj střídá kňourání s řevem. :slight_smile: :unamused:
2. říj 2009 v 10:36  • Odpověz
dobre ranko, my teprve ted vstali, noc paradni, kojo az ve 4, pak v 8 a pred chvili

prcek porad spi s nama v pokoji, mne to tak vyhovuje, mam ho asi na 2 kroky v postylce

Saru - Stepino je jako vzdy sikulka, ze to takhle sam ve svem pokojicku zvlada

Ja postele sama neprevlikam, mame king size postel a jednu velikanskou perinu, a s tema svyma malyma ruckama bych se hooodne natrapila, vzdy mi pomaha pritel

holky kolik platite za plavco???Tady jsem se ptala a za 12 lekci se plati v prepoctu 1800 Kc
2. říj 2009 v 10:39  • Odpověz
magi: chtěla jsem si prohlídnout Tvoje fotky na FB a nechce mě to k nim pustit :frowning2: Nevíš proč?
2. říj 2009 v 10:40  • Odpověz
tak hotovo, pračka zapnutá :slight_smile:
magi: já budu za 12 lekcí platit 1920,-
Když jsem byla těhu tak postele převlíkal manža, ale teď je to zase na mě.
2. říj 2009 v 10:48  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.