• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
já bych si Karolí v ložnici nechala, ale manža ji ruší. On je prostě hlučnej i v noci :grinning:
2. říj 2009 v 10:49  • Odpověz
Mag: a to se o ní neperete?? S mým stylem spaní, by byl Petr věčně bez deky :grinning: :grinning: :grinning:
2. říj 2009 v 10:50  • Odpověz
Mau: j, to mi povídej, já ho vyhnala vedle do pokoje a světe div se, ono mu to vyhovuje :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. říj 2009 v 10:51  • Odpověz
souhlasím, taky bych ji měla asi jen já :grinning: jsem sice poloviční, ale v noci vedu :grinning:
2. říj 2009 v 10:51  • Odpověz
To naše dítě už cestuje přes půl obýváku :grinning:

To je zase pech, manža měl zítra hlídat Karolí, ajk jdu na tu info schůzku k plavču a hádejte? Ano, jde do práce, takže nic. Buď ji beru s sebou nebo možná by přijela tchýně, ale to se neví...to je tak vždycky...A hned jak přijede domů tak jde dělat brzdy na autě, takže celá sobota zabitá :rolling_eyes:
2. říj 2009 v 10:54  • Odpověz
Mau: no tak to by mě trefil šlak, ale když to jinak nejde. Myslíš, že by vadilo, kdyby sis jí vzala sebou????

To cestování, no to musí být sranda, pořiď video :wink: :slight_smile:

My jdeme papat, už tu hejká jako pominutej, tak musím běžet, jsem zvědavá, kolik toho zblajzne dnes :slight_smile:
2. říj 2009 v 11:00  • Odpověz
Achojky, mně vzbudila v 10.30 pošťačka :angry: Přinesla tu hračku od Linoly :dizzy_face:
Noc byla horší než ty 2 předešlý, kdy dostal na noc sirup. Včera už jsem mu ho nedala, protože už se ani nepotil a rýma je taky skoro pryč. V půl 8 šel ke mně do postele, ale usnul až v 9, tak jsme pak ještě vyspávali...

Hup, jakže si docílila toho, aby Ondráš spal dýl? Nedalas mu pokaždý prso, ale konejšila si ho? Bylo to náročný?
2. říj 2009 v 11:05  • Odpověz
Tááák, jsme zblazli vše, šikulka jeden.

Nik: ty ostudo, tak my tady už makáme a ty se necháš budit pošťačkou jo??? :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
2. říj 2009 v 11:15  • Odpověz
Skleni, no hrůza, co? Jsem šla spát dlouho, nemohla jsem si nechat ujít Manželky :grinning:
Už je mi líp, to zvládnu zítra i plavčo.

Hele, brambor se může dát prckum i samotnej?
2. říj 2009 v 11:17  • Odpověz
Nik: no to je dobře, u nás je to už také v poho, sice Vojtík trochu nudlí, ale dobré.

tak si to zítra pěkně užijte :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Brambor: no myslím, že jo. My jsme zatím u mrkvičky. Zítra bych chtěla zkusit brokolici. :grinning: :grinning: :grinning:
2. říj 2009 v 11:18  • Odpověz
niki: brambůrku jsem jedli samotnou asi dvakrát, pak už s něčím :wink:
2. říj 2009 v 11:21  • Odpověz
Já mu dam dneka mrkev+brambor+petržel, tak uvidíme. Mrkev kupovaná, zbytek domácí :wink: To budou zas ksichtíky...

Myslíte, že neva, když pujde zítra Fífa plavat? Rýmičku trošičku má, ale už ani neodsáváme...
2. říj 2009 v 11:31  • Odpověz
Ahoj děvčátka,

Nikul to se máš, že Tě budí pošťačka, to je věc - to naše místní pošta opět upgradovala své služby - doteď oznámení o zásilkách nechodily, včera jsem ho ve schránce našla (ze středy), tak makam na poštu a zásilka k nenalezení, hledala jí celá pobočka a furt mi řikali, že nechápou, jak mi to ta pošťačka mohla dát do schránky, když tam pro mě nic nejni - nakonec si na mě vzali číslo a že mi zavolaj - tak volali ráno a prej to bylo blbě zařazený či nějaký kydy, takže balíček se našel, chápete, jo :grinning: Jo a byl to balíček od Hami - je tam koj.mlíko Hami 2, zelenina s krůtím masem a nějakej ovocnej koktejl - měly jste to taky tak?? A co s tim mlíkem, když jsem kojící, co jako?? :sweat_smile: :grinning:

Jinak s Máťou je to věc, včera jsem se otočila jenom na chvilku a on přežížalkoval celou místnost a otevřel si skříňku pod TV - bohužel se otvírá směrem dolů, takže si pod ní přiskříp ručičku, ale dobrý, brzdilo to madlo od tý skříňky, takže se mu nic nestalo - ovšem krve by se ve mě nedořezal, takže zejtra jeden do Ikey kupovat pojistky na skříně atd. :grinning: :grinning: Páč to byl fakt mžik, to jste neviděly..
2. říj 2009 v 11:37  • Odpověz
Pet: jj, jsou jako skřítkové, jednou tam a podruhé jinde. No ta pošta, to je mazec. Bych jim asi řekla své. JJ, balíček jsem měla stejný. Mlíčko si schovám, kdyby náhodou, doma se to neztratí.

NIk: tak to nevím, ale aby se mu to nevrátilo. :sweat_smile: :confused:
2. říj 2009 v 11:39  • Odpověz
Skleni: No to mi povídej, je to torpédo :grinning:
No, taky si ho schovam, dokonce mam trochu nutkání zkusit, jestli by mu jelo :grinning: , ale odolam :grinning:

Niky: Ty jo já bych to taky neriskovala - Matýsek byl teď taky nastydlej (byli jsme celá rodina), rýmu měl a už vypadalo, že dobrý, a včera jsme tu měli jenom trošku chladnějc a už pšíká zas, ono jim stačí málo :confounded:
2. říj 2009 v 11:42  • Odpověz
http://www.novinky.cz/krimi/180491-cyklista-v-prerove-narazil-do-kocarku-z-mista-ujel.html

Četli jste? Debil jeden debilní, bych ho ztřískala že to neviděl.
2. říj 2009 v 11:43  • Odpověz
No já nevim... Rozhodnem to s manžou večer. :slight_smile: Jedem tam autem, tam je teplo, venku by nebyl ani minutu...
2. říj 2009 v 11:50  • Odpověz
Bych ho nakopala do prdele, debila. :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:

Pet: víš, že já taky, ale zatím jsem to uklidila a pak se uvidí. :dizzy_face: :dizzy_face:
2. říj 2009 v 11:51  • Odpověz
Nik: ale i tak, fakt to pořádně promyslete. :wink:
2. říj 2009 v 11:51  • Odpověz
Veru no jo, ale já nemyslela že bude zima venku, ale ta voda tam nebude nijak extra teplá, kvůli tomu jsem to myslela. Ale uvidíte :wink:
2. říj 2009 v 11:55  • Odpověz
čau holky, tak mě se dnes rozbilo dítě..... fakt hrůza, pořád jenom řve, když se vzdálím od ní na půl kroku, tak spustí, když u ní sedím, vše OK... teda fakt netuším, co jí je... teplotu nemá, zuby už má, kadila, spala,......

teď jí dělám mrkev v páře... tedaalezajímalo by mě, jak dlouho se musí pářit, pařím ji už hodně dlouho a nezdá se mi nějaká měkká, no když tak ji sním já :slight_smile:
2. říj 2009 ve 12:01  • Odpověz
Mis: Ahoooj, všimla sis pár stránek zpátky, že jsem Ti psala ještě k tomu znakování?? Aby sis jako nemyslelaaaa :dizzy_face:

Hele tohle dělal Matýsek út-st a včera ještě dozvuk toho - podle mě byl rozmízanej z víkendu, byli jsme na chatě a tam ho furt někdo tahal. A Market má to samý, včera psala ,že Honzík řve celej den a už neví co s nim, asi nějaký erupce na slunci, musíme vydržéét..

Hele když se Ti ta mrkev páří, to jí budeš mít asi hódně, có, kdyžtak pošli kilo, dvě :grinning:
2. říj 2009 ve 12:04  • Odpověz
Mis: Vojta je dnes také protivka. TEď usnul, tak vyvenčím draka a půjdu si lehnout taky, pračka doprala, tak zapnu další a zase bude co žehlit. neboj, malá bude dobrá :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
2. říj 2009 ve 12:04  • Odpověz
ahojky :slight_smile:

mis, tys chtěla ten projekt, že? hodila jsem ho na střechu :wink:

1.fotka - suterén, 2.přízemí, 3.patro
suterén bude pod zemí, bude tam technická místnost (ta nudle), pak pokoj pro hosty + koupelna a jeden velký pokoj (asi na kulečník), ty dva pokoje budou mít okna až po zem + z chodby budou otevírací okno do zahrady. tam to bude vybagrované a bude teráska (možná s grilem) s výhledem na jezírko.

přízemí, tak to je klasika kuchyň, obývák, wc, vedle wc místnost na smetáky, vysavač a pod. a pracovna

patro 2 dětské pokoje, které možná ze začátku necháme spojené, ložnice, koupelna
2. říj 2009 ve 12:05  • Odpověz
Ty jo a Neli už má taky zoubky?? Tak to je Matýsek teda pěkně pozadu ,to je tu snad poslední bezubec, né? :slight_smile:
Marek taky nemá zuby, Anetka měla až v 8mi měsících :slight_smile:
2. říj 2009 ve 12:08  • Odpověz
2. říj 2009 ve 12:09  • Odpověz
já jsem vypozorovala, že když řve Marek, tak má prostě hlad... a je úplně jedno, co a v kolik jedl naposledy. Třeba včera mi snědl obr.porci brambory s cuketou a za hodinu mi brečel hlady :confused:
(začal mi to dělat tak před 10 dny)
2. říj 2009 ve 12:10  • Odpověz
Nikul: Co to je proboha? :grinning: :grinning: to je do vody nebo jen tak? A to jste vyhráli? :slight_smile:

Pebi: Tak to Matýsek hlady ne - když řve, tak většinou tehdy, když už je třeba dvě hoďky vzhůru, otrávenej, potřeboval by si schrupnout a asi mu to nejde či co, to už na něm taky poznam, prostě je přetaženej. A nejhorší je, když už se to rozjede moc, tak jak ho potom uspat, že :confounded: - teď se mi osvědčilo nasadit mu kulicha, zabalit ho v lehátku do dek, frknout ho mezi balkonový dveře, pohoupat a za chvíli je na tom vzduchu tuhoš :grinning:
2. říj 2009 ve 12:13  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.