• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
2. říj 2009 ve 12:15  • Odpověz
Nk to je krásné, tak to chci také :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. říj 2009 ve 12:19  • Odpověz
Nik a to stačí poslat mailem bez toho letáčku????
2. říj 2009 ve 12:20  • Odpověz
Jojo skleni, jen ty odpovědi a adresu. Přišlo to do týdne :wink: Už se těšim, až mu to dam večer do vany :dizzy_face:
2. říj 2009 ve 12:21  • Odpověz
Hele Nik a to něco dělá, nebo to je jen tak? Ale je to hezký :grinning:
2. říj 2009 ve 12:33  • Odpověz
Tak, hotovo, tak jsem na to zvědavá.
2. říj 2009 ve 12:35  • Odpověz
Petu, plave to na hladině, to je všechno :wink: Fífa minuje hračky ve vodě, má lodičky, delfínka... A nese si to vždycky z vody ven :slight_smile:

Jdu mu dát obídek... To bude zase komédie... :slight_smile:
2. říj 2009 ve 12:39  • Odpověz
tak máme za sebou první mrkev... celkem prdel, tvářila se na mě jako, že ji chci snad otrávit :grinning: , snědla tak max 4 lžičky,ale ani to moc neplivala, takže to vidím pozitivně... zítra jí dám ten zbytek

pet: jjj, všimla jsem si, žes mi nakonec poděkovala :wink: , máš štěstí!!! :grinning: ... a dobrý nápad s tím lehátkem, ale u nás by to asi neklaplo, sežral by ji pes, teda jako nesežral, ale olízal by ji celou, to by toho moc nenaspala a v kočáru zatím moc spát nechce :wink:

pebi: ta první fotka je fakt váš budoucí barák? to je pecka, náááádhera, máme podobný vkus, ale já bych šla do přízemního :wink:
2. říj 2009 ve 12:40  • Odpověz
Mis: to je šikulka

Pebi: náááádhera, ale těch oken, to by byla moje smrt. Ale opravdu moc pěkný.
2. říj 2009 ve 12:52  • Odpověz
pet: ještě jsem zapomněla.... my sice máme zuby (občas mě i luxusně kousne, řekla jsem, že když mě kousne 10x, tak ji odstavím, zatím jsme na čísle 3 :grinning: ), ale zase nelezeme, Nela je taková statická :wink: , ale nevadí mi to, zatím si to užívám :grinning:
2. říj 2009 ve 13:06  • Odpověz
a zapomněla jsem se pochlubit, že jsem byla včera cvičit.. sice v místní sokolovně, ale bylo to bezvadný, trochu jsem se šetřila, přece jen bych nechtěla mít svalovku a aby mi vypadlo dítě z rukou :grinning: , ale první úspěch byl, že mě v noci a ráno skoro vůbec nebolela záda a to jsme na záda nic necvičily :wink: .. takže budu chodit pravidelně
2. říj 2009 ve 13:11  • Odpověz
tak a ted musím využít toho, že mé rozbité dítě usnulo, tak musím uklidit kuchyň a obývák, to bude mazec, je tu bordel jak v tanku.... ale kdo bude vytírat, to fakt netuším :frowning2:
2. říj 2009 ve 13:12  • Odpověz
2. říj 2009 ve 13:13  • Odpověz
my taky jeste nezoubkujem, ani nelezem, my se totiz jeste ani nepretocili, nespechame :sweat_smile:

perinu mame opravdu velikanskou, klidne by se pod ni vlezli i 4 osoby, proto ji nedokazu prevlict sama, a totalne nesnasim ji zehlit

saru- asi je opet nejaky problem na FB, nemuzu se ani prihlasit...jsem si cetla, ze maji v poslednich tydnech nejake problemy
2. říj 2009 ve 13:15  • Odpověz
ahoj holky, jsme zpět z půlroční kontroly... máme za sebou posledníí hexu a první synflorix, doufám, že to kočička zvládne
jinak máme 73 cm a 8200 g
ted jsem koukala do průkajdy a koukám, že mudr. zapomněla vyplnit tu stránku o půlroční kontrole, psala si to jen k sobě do počítače. tak příště to musí napravit
emi byla pochválená, jak je šikovná a že prej krásná holčička. mudr zavzpomínala, že už to ani není možný, že byla tak maličká...tak nevím, bud si jí opravdu pamatuje, což se mi nezdá, když jí tam denně projde tolik dětí, anebo to říkala jen tak. :slight_smile:

další novinka: pátý zub je venku... a emi se naučila říkat K, takže ted tady kromě výskotu, aaaaaaa, uaaaaaaa, chááááááá je slyšet taky káááááááá
2. říj 2009 ve 13:20  • Odpověz
saru uz mi najel FB, tak muzes kuknout na fotecky, jsou tam i nejake videa

ke mne dneska prisla na navstevu sousedka od vedle s jejim triletym synackem, donesli nam hromadu hracek, s kteryma se Kelly uz nebavi, tak je vycistim a Williamek si muze hrat

taky mi za necelou hodinu udelal jeji syn z obyvaku kulnicku na drivi, vsechno se mu libilo, tak se mi snazil prestavet barak :grinning: :grinning: , tak jdu uklizet
2. říj 2009 ve 13:20  • Odpověz
Ahojky holky,
tak nás čeká o víkendu Amálky oslava 3 narozek! Co rok to střídáme, takže letos to je zase u našich a přijedou všichni tam. Odpo vyzvedneme u kámošky dortík - je to včelí úleček a kolem na špejličkách jakoby poletují včeličky - u už tam frčíme, abych ještě mamce se vším pomohla. Loni jsme na oslavě oznamovali Nellinku a zítra už bude slavit s námi, strašně to letí!
Určitě přidám fotečky a napíšu zážitky, jak to to naše střeštiprdlo zvládlo :wink:
2. říj 2009 ve 13:22  • Odpověz
jo a dneska jsem prodala na MMB jeden overálek a dvě mateřský noční košile. takže první uspěch. že by to bylo tím, že jsem si přidala saru jako přítele na FB??? :wink:
2. říj 2009 ve 13:23  • Odpověz
Mag: jj, tak to znám, když přijde návštěva za Dandou, to je masakr

Kami: přeji vše nej Amálce k narozeninám, pěkně to oslavte :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Kac: no to si děláš srandu, už pátý????? A pěkné míry :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Neboj, snad to zvládnete v pohodě, jste hvězdy ne???
2. říj 2009 ve 13:26  • Odpověz
Kac: já také lítám na mmb, vybírám něco pro svého synovečka, dnes je pustili z porodnice, tak abch něco pro toho prďolku měla.Mamka ujíždí na zelené, tak se musím trefit. :grinning: :grinning: :grinning:

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=18247685&tab=7 asi vezmu toto a k tomu tu chlupatou čepku a je to. Co myslíte???
2. říj 2009 ve 13:30  • Odpověz
Ty jo, my normálně pořád spinkáme. Už dvě hodiny. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
2. říj 2009 ve 13:42  • Odpověz
emi usnula ted. ráda bych upekla nějaký koláč, mám tu hrušky, tak asi hruškový...nemáte tip?

skle, ještě že ten MMB existuje co?
2. říj 2009 ve 13:57  • Odpověz
Kac: jj, no co ti budu povídat, no spíš můj účet :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

tak Vojta už povídá, vydržel dvě a půl hodiny. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
2. říj 2009 ve 13:58  • Odpověz
Ahojky, my byli na půl hoďky venku, hnusně tam fouká :unamused: Do toho mi přišlo měsíční nadělení a docela mě bolí břicho, auau :angry:

kaci: krásný míry, Emminka roste jak divá, za chvíli nás doženete :dizzy_face: Gratulace k prodeji :wink: Téda, že bych nosila štěstí? :zipper_mouth: :grinning:

kani: Amálce vše nejlepší :dizzy_face:

sklen: moc hezký, to se bude určitě líbít :wink:

pebi: domeček je nádhernej :dizzy_face: Hned bych ho brala :slight_smile:

magi: jdu mrknout na Vaše fotečky :wink:
2. říj 2009 ve 14:00  • Odpověz
kaci: ještě jsem zapomněla gratulovat k zoubku :wink:
2. říj 2009 ve 14:00  • Odpověz
sklen, pěkná kombinézka, správně zvolená velikost :grinning: :wink:
2. říj 2009 ve 14:02  • Odpověz
JJ, také si myslím, malého prý má prý hodně, tak snad to využijou. Je malinkj, měl 3,6 kg, ale hodně jim zhubnul.

Saru: tak lehni do postele a odpočívej. Tak to je věc, která mi vůbec nechybí :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. říj 2009 ve 14:05  • Odpověz
děkuji za gratulaci saru:slight_smile:
nemám přehled, kolik váží vaše dítka :confused:
2. říj 2009 ve 14:07  • Odpověz
Taky se mi do toho větru nechce,a le musíme pro Daníka, tak mi nic jiného nezbývá, tak páááááááááááááá
2. říj 2009 ve 14:08  • Odpověz
skle krásná kombinézka, jen jsem zvyklá na MMB trochu jiný ceny :slight_smile:
2. říj 2009 ve 14:08  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.