• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
hup: to s tím dudlíkem dělá i Karolínka :grinning: vypadá to jek meggie simpsnová :slight_smile:
Karolínka usíná takhle sama skoro od začátku, jsem moc ráda. Je miláček. Manža taky vždycky když chová malou a ona začne mrčet tak mě volá, že to prý umím líp :sweat_smile:
5. čer 2009 v 09:22  • Odpověz
hup, no právě.. ten dudlík... kdybych mu ho na tu pusu nalepila, tak by byl klid, ale on mu furt padá a Filda ho chce zpátky... to je největší kámen úrazu...

kači, my ho máme v ložnici a tak za měsíc ho chci zkusit dávat do postýlky do pokojíčku.. je to vedle ložnice, mají společný dveře a mam tam gauč, takže to snad pujde...
5. čer 2009 v 09:22  • Odpověz
dobré ranko,
tak já teda opravdu musím uspávat, k večeru nás trápí bříško, takže to by se mi v postýlce uřval.. takže různě mu pomáhám, až nakonec v devět usnul v lehátku s pecičkama na bříšku. a spal dlouho, teda od posledního kojení asi 7 hodin. :wink:
5. čer 2009 v 09:24  • Odpověz
manža už taky vymýšlel nějakou gumičku na udržení dudlíku :grinning:
A do pokojíčku plánuju tak kolem půl roku, ale uvidíme jak to zvládneme, když to nepůjde tak si ji ještě necháme. Ale nechci dlouho. Ségra měla malého skoro do roka a byl pěkně závislej. švagrová malého vystěhovala ve4měsících a bez problémů :slight_smile:
5. čer 2009 v 09:25  • Odpověz
maus: takže to dělají i holčičky ...no mi to přišlo takové ...no a lá chlapská logika ..nejdřív machrovinky a pak bulí :grinning:

nik: to jsme uvažovala taky ...takové nějaké drátky, zaháknout to za ouška .... :grinning: ...hele ...já myslím, že by si to koupily mraky matek :grinning: :grinning: :grinning:
5. čer 2009 v 09:26  • Odpověz
luci, malýho taky většinou večer trochu bolí bříško... nebo je utahanej a nemůže zabrat.... ale včera nebylo ani jedno z toho.. včera vlastně celej den brečel jenom když měl hlad...
5. čer 2009 v 09:26  • Odpověz
hup: jo, asi to má po tatínkovi :grinning:
5. čer 2009 v 09:28  • Odpověz
ty gumičky nás taky napadly... jako roušku :wink: v tom dudlíku má na to i dírky! ale řikala jsem si, aby nás někdo neudal na sociálku, takže poctivě nahazujeme... :wink:

jsem se dočetla na MK, že ve středu porodila holčina, co měla termín na konci září... má chlapečka. (a to snad 2x potratila po 20tt...) :frowning2:
5. čer 2009 v 09:29  • Odpověz
nik taky to mám do pokojíčku blízko a taky to začnu asi tak ve 3.měsících zkoušet...uvidíme.
hup...si myslím, že se sama bát v místnosti nebude, nebojí se ani v ložnici, když tam usíná sama. podle mě je důležitý, nenechat jí samotnou, když bude plakat, že se bojí. to jí nenechávám ani v ložnici, když by plakala, jsem hned u ní. prostě musí mít ten pocit jistoty, že bude-li potřeba, máma je tu cobydup :wink:
5. čer 2009 v 09:29  • Odpověz
a tenhle mrňousek se taky narodil o hodně dřív: http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=348877&vReferer=%2Falbum%2Findex_basic.php%3FvOffset%3D80%26vOrderBy%3D1 jsem to objevila včera, úplně mě zamrazilo :unamused:
5. čer 2009 v 09:32  • Odpověz
Ahojky :wink:
Tak my uz asi tyden standartne jime vecer kolem 20hod. a pak az kolem 3, 4 hod., takze parada :dizzy_face:
hup+mau: hratky s dudlikem provadime uplne stejne - nacpe si ruku pred dudla, a pak ho vystrkuje a rukou zandava zpatky. Ale kdyz ho chce vyflusnout, tak leti snad metr. Jsem manzovi rikala, ze tak daleko bych ani omylem nedoplivla :sweat_smile:
zanka: vitame Te s Alickou doma, je nadherna, tak at hezky roste :dizzy_face:
5. čer 2009 v 09:35  • Odpověz
no tak ondra občas zapláče ze spaní ..jen jednou,dvakrát ..ale o to usedavěji ....
tak ho vždy pohladím po pusince a je v poho
nějak si neumím představit, že bych tohle provozovala ve vedlejší místnosti
on se neprobudí ...ale myslím, že tohle je daleko lepší investice do samostanosti než odvelení do vedlejšího pokoje (prostě ví, že máma tam je a nemusí si ji zrovna vyřvat)

maus: jj..to jsme taky včera našla ..kulaly se mi slzy jak hrachy
no já každopádně minimálně obden nezapomenu poděkovat, že máme takové fajné a zdravé děcko
5. čer 2009 v 09:41  • Odpověz
Chudinky dětičky... Snad se jim dobře povede a rychle porostou... Rodiče musé bejt silný...
5. čer 2009 v 09:45  • Odpověz
mau...teda mám uplně slzy v očích. snad to ten male prdolka zvládne a jeho rodiče taky... :pensive:
5. čer 2009 v 10:01  • Odpověz
Ahojte,

mno co se stěhování do pokojíku, tak my máme KUbu stále v ložnici, má tam vlastní postýlku. Zkoušeli jsme ho odvelet do pokoje, ale nechtěl tam být sám a v noci, když se zbudil s pláčem, to bylo hlavně pro mě šílené. Hlavně já jsem nemohla pořádně zabrat jak jsem pořád napínala uši, jestli se tam něco neděje. Chůvička ti všechno nezachytí.. Ale tohle je každého věc.
A teď tam máme oba, Ali je mezi náma v posteli a Kuba ve své. trošku jsem se bála aby ho nebudila, ale ani náhodou, spí jako dudek, ikdyž ona ze spaní tlačí :grinning:

Ad dudlík a počkejte, až si tam bude snažit narvat druhý a bude se ztekat, že mu tam nejde, neb tam už jeden má :grinning:
5. čer 2009 v 10:18  • Odpověz
zanka: to bude ještě veselý, co? :grinning:
kaca: je to hrůza, ale musí bojovat :frowning2:
Taky jsem moc ráda že je malá hodná a hlavně zdravá...

Dala jsem do alba nové fotečky. Karolínka je úplně pryč z mantinelu co jsem jí dala do postýlky. A na noc ji dám do té zimní zavinky od Emitexu a je to vyřešené :slight_smile:
5. čer 2009 v 10:27  • Odpověz
Zdravím všechny páteční kecalky :wink:
No já vám možná budu připadat jako máma herodes, ale Nellinka spinká sama v pokojíčku hned od začátku. Máme totiž celkem óóóbr dětskou postýlku i s přebalovákem dohromady, ze který se pak dá udělat i normální válenda, takže ta by se nám do ložnice už horko těžko vešla a hlavně taky kvůli bezpečnosti, protože uhlídat Amálku, aby jí nemordovala, je opravdu nadlidský výkon. Zrovinka včera si na ní chtěla sednout do autosedačky, když jsme jely na nákup.
Melinka už má taky svůj pokojíček s dospěláckou postelí, je to šikulka a ráno si přijde k nám, když už je vyspinkaná.
Jinak je tu kosa jako blázen :frowning2:
5. čer 2009 v 10:43  • Odpověz
kami: proč herodes. když to vyhovuje oběma stranám tak je všechno v pořádku, ne? :slight_smile:

Odpo pojedu do tesca, poprvé městskou, tak jsem zvědavá :slight_smile: prý mají výprodej dětského oblečení, tak to omrknu :slight_smile:
5. čer 2009 v 10:55  • Odpověz
mau: karoli je sladka a tak krasne oplacana. Jako ten nas :dizzy_face: Taky jsem par pridala:
http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=367443
5. čer 2009 v 11:10  • Odpověz
holky, my budeme mít broučka v ložnici minimálně půl roku, to je doba, po kterou se to doporučuje lkvůli SIDS - syndrom náhlého úmrtí. Ale nejpozději do jednoho roku bychom chtěli malého šouplnout do pokojíčku.
5. čer 2009 v 11:22  • Odpověz
Mausko a Saru, fakt rozkošná smějící se mimika :slight_smile: mausko, dobře jsi to vyřešila s tou zavinkou. vidím, že už jste dali i kolotoč. Já mám takový blbý mantinel, bílý a nepevný, uvažuju, že koupím jiný. nemám soupravu s nebesy, ale to asi nevadí.
5. čer 2009 v 11:24  • Odpověz
Holky, taky jsem obohatila albíčko!
Štěpule je bombovej Saru!
5. čer 2009 v 11:25  • Odpověz
kami: dik :dizzy_face: Vase holky jsou taky uplne super a jsou si hodne podobny, vid? :wink:
5. čer 2009 v 11:36  • Odpověz
Saru, Maus, Kami: Krásný fotečky!!! Máme tady fakt booooží děti :dizzy_face:

Holky, já obleču už i ty poslední, nejmenší kahloty!!! č. 28!!! Hurá!!!!! :dizzy_face: Sice přes pas jen tak tak, ale v lednu jsem je natáhla nad kolena :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
5. čer 2009 v 11:37  • Odpověz
Kami,Nellinka je krááásná, a Melinka je čertík :grinning:
5. čer 2009 v 11:49  • Odpověz
niki: gratuluju k hubnuti :dizzy_face:
Ja cekam, az si budu moct pogratulovat k malemu ztloustnuti. Malyho sotva unesu (uz ma 6 kg :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:) a musela jsem si z nouze koupit aspon jedny kalhoty v Takku - velikost 36 a jeste mi jsou volnejsi. Byla jsem totiz na kontrole na gynde a pani doktorka mi rekla, ze na me ty kalhoty pekne visi a bricho mam zatahly, jak kdybych vubec nerodila. Pry kdybych tam nemela tu jizvu po cisari, tak to ani nepozna :unamused: Radost z toho nemam, ale zacina sezona melounu a jahod a ty ja miluju, tak snad z toho neco priberu (a to si prosim davam tak obden Milku :stuck_out_tongue_closed_eyes: ), aspon tak 2, 3 kilecka. A vcera jsem si dala spenat, kdyz z nej rostly svaly Pepkovi namornikovi, tak treba vyrostou i mne :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. čer 2009 ve 12:03  • Odpověz
Díky moc za holčičiky, jsou to moje zlatíčka!
Saru, já tam tu podobu vidim hodně, protože mám ještě v paměti, jak vypadla Aminka jako miminko, ale někdo zase tvrdí, že moc ne. Každopádně Amálka je celá Radek a Neluška je prý i trošku po mě, uvidíme, ale tatínka ani jedna rozhodně nezapřou.
Zkoušim srovnávat fotečky, kde jsou holky ve stejných oblečkách ( Nellinka všechno pěkně podědila po Amískovi ) a třeba i v trošku podobný poloze a kolikrát je to vážně jako vejce vejci.
Jenom Nellinka nebude asi tak tmavý typ po Radkovi jako Aminka, ta má po něm tmavý oči a bezvadně se opaluje. Né že bych jí vystavovala, ale i přes 50 faktor je v létě jako čokoládka :slight_smile:
5. čer 2009 ve 12:12  • Odpověz
mau: problém je v om, že není tak jisté, že to vyhovuje oběma stranám :wink:
5. čer 2009 ve 12:19  • Odpověz
Hup to měla být nějaká narážka... :unamused: ?
5. čer 2009 ve 12:23  • Odpověz
kami: ale já se shoduju se ségrou ...že každý to vidí jinak ....a je to každého rozhodnutí ..od toho jsme přece rodiče
ale bez ohledu na to, je pravdou, že to co vyhovuje nám, nerovná se automaticky tomu, co vyhovuje našim dětem
dost dobře je taky možné, že já tím svým přístupem (do pokoje až po roce a to ještě kdo ví jestli) mu škodím úplně nejvíc :wink:
ale určo jsem to nemyslela nijak zle, že bys byla špatná matka - to ani v nejmenším :wink:
5. čer 2009 ve 12:28  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.