• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
kaci: Štěpíno měl teď na kontrole 8,6 kg a 73 cm. Pravda je, že ho vážila těsně po jídle a s plným břichem - 3 dny nekakal :grinning: Přišli jsme od Dr. a pustil to tam takovým způsobem, že to plína neměla šanci pochytat :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Takže když jsem ho zkoušla vážit včera, měl 8,4 kg :wink:
2. říj 2009 ve 14:10  • Odpověz
My jsme byly taky venku 2x, páč jsem skleroza a napoprvé jsem nekoupila šlehačku, žé :grinning: :grinning: Podruhé jsem měla Karolí jen v nosítku a byla hodná. Taky tu není žádný teplo...
niki: to plavčo bych promyslela, jestli to stojí za příp. rozjetí nemoci, uvidíte.
kaca: tolik zoubků, jůůů :dizzy_face: :dizzy_face:
pebi: krááásnej domeček :dizzy_face: to bude království :dizzy_face:
kami: všechno nejlepší Amálce k narozeninkám :dizzy_face:
sklen: pěkný, dobrá volba :slight_smile:
magi: jj, my to tu po děckách taky máme vždy jak po výbuchu :grinning:
o linoláčka jsem si taky psala, tak jsem zvědavá :wink:

Svíčková se vaří, už to provonělo celý byt, tak snad bude dobrá. Jinak to vypadá, že zítra přijede pohlídat tchýně, abych nemusela brát Karolí s sebou. Sice by to šlo, ale takhle to bude lepší :wink:
2. říj 2009 ve 14:10  • Odpověz
kaca: a krásná míra a váha, Emi je nám v patách :wink: :dizzy_face:
saru: :grinning:
2. říj 2009 ve 14:11  • Odpověz
mau: téda, se svíčkovou jsi mě nalákala :slight_smile:
2. říj 2009 ve 14:14  • Odpověz
saru: no jó, voní to fakt úžasně...jsem to i prošpikovala slaninou, mňami :dizzy_face: :grinning:
2. říj 2009 ve 14:16  • Odpověz
kdybych nebyla líná, tak udělám i domácí knedlík, ale to už by bylo moc aktivity najdenou :grinning:
2. říj 2009 ve 14:20  • Odpověz
mau kolik máte míry ?
jooooo, voni to až sem :wink:
2. říj 2009 ve 14:20  • Odpověz
Holky, nemáte někdo zkušenost s těmito plínkami?
http://www.nappy.cz/?p=p_22&sName=nappy-economy
2. říj 2009 ve 14:21  • Odpověz
kaca: já nevím přesně, jdeme v úterý, ale myslím že něco k 9kg to bude :wink: ale Emi byla o dost menší, tak to pěkně dohání :slight_smile:
2. říj 2009 ve 14:21  • Odpověz
sakra, taky to cítím :pensive: :grinning:
2. říj 2009 ve 14:22  • Odpověz
saru: já jo, písnu ti bližší info do IP, ju? :slight_smile:
2. říj 2009 ve 14:22  • Odpověz
to je pravda, Emminka vlastně neměla ani 3 kg, co? :wink: To ten náš valibul s váhou 4,1 kg byl dvakrát takovej :sweat_smile: :grinning:
2. říj 2009 ve 14:23  • Odpověz
mau: děkujíííí :dizzy_face:
2. říj 2009 ve 14:24  • Odpověz
maus, saru: taky chci vědět, co je to za plenky.....
2. říj 2009 ve 14:38  • Odpověz
jojo, emi se narodila 2,8 kg, takže vás musí dohnat :slight_smile:
jinak peču nakonec tuhle buchtu http://www.prima-recepty.cz/recept/35739-francouzsky-hruskovy-kolac/
2. říj 2009 ve 14:51  • Odpověz
kaca: hm, to vypadá dobře :slight_smile:
2. říj 2009 ve 14:53  • Odpověz
v troubě to taky vypadá dobře, snad to bude i dobře chutnat...

jinak nikul, koukala jsem na tvoje fotky na FB, a fakt máš pravdu, změna je to veliká :slight_smile: ale sluší ti to ve všech fázích "tak jde čas!
2. říj 2009 ve 14:55  • Odpověz
Zdar kočky, tak jsem si četla tu příručku na dlouhé spaní, co myslím posílala Pebi, děsně se mi to lbíí :sweat_smile: zkoušela jste to některá nebo budete? přemýšlím, kdy začít. možná ještě počkám, až budou příkrmy, jestli se to nespraví samo. možná jsem moc velká optimistka. v každém případě jsem ráda, že něco jako takový návod existuje, moje naděje na dlouhý spánek umírá poslední :grinning:

Skleni, jak jsi psala o tom zeleným čajíku s pomerančem, jak se jmenuje a kde ho prodávají?
2. říj 2009 v 15:07  • Odpověz
jo a naše dítě bojkotuje příkrmy - včera nechtěla brokolici, dneska nechtěla ani brokolici s mrkví, ani mrkev samotnou :confounded: ještě to zkusím večer, ale asi přišla na to, že to přece papat nemusí, když bude koza, že :grinning:
2. říj 2009 v 15:09  • Odpověz
Saru, gratuluji k další veřejné fotečce tvých miláčků :slight_smile: škoda že je neuvidím.
Niky, s těma sušenkama, já je asi ani nebudu kupovat, myslím, že je docela brzo. ale zkusím ty kukuřičné křupky, ty by mohly zachutnat.
Saru, štěpánek je kluk šikovný s tím dárkem, přece ví, že jednoduché hračky jsou nejlepší :grinning: ale fakt!!! jinak bych chtěla vidět fotku v klokance. kam s ním v ní chodíte? já bych do obchodu nemohla, vždy beru hodně věcí, to bych to neunesla.
2. říj 2009 v 15:11  • Odpověz
kaca: ten koláč vypadá úžasně..... ale je to na gramy, nemám váhu :frowning2:
luci: tys jednou psala, kolik gramů mouky je jeden hrnek, že? zopakuj mi to.....
2. říj 2009 v 15:18  • Odpověz
saru+mis: není zač :wink:
2. říj 2009 v 15:20  • Odpověz
luci: já ho v ní nosím, jen když jdu třeba do drogošky pro nějakou maličkost :wink: Ale manža je silák, ten s ním nakupuje běžně :grinning: Fotku nemáme, ale když bude příležitost, vyfotím :wink:

mau: chce to asi zkoušet pomalu :slight_smile: Ale neodpouštět jí to. Vždy se pokusit, aby snědla třeba jen 2 lžičky, jinak by si asi zvykla, že může navěky jen mlíčko :wink: Karolí si ale jistě brzy zvykne, je to šikulka :dizzy_face:
2. říj 2009 v 15:20  • Odpověz
Magis, za plavčo 12 lekcí jsem platila 2500, tak to máte levné, u nás je lekce půl hodiny.
Bram, co se týče látkových plenek, my používáme ty kalhotkové, vypadají jako jednorázovky, jen jsou z látky, ne ty čtvercové. na to nepromokavé kalhotky. a jak píše maus, občas se prokadí, tak peru všechno. peru asi jednouza dva dny taky na 60. skladuji počůrané nasucho v kýblu s víkem - nesmrdí to. pokakané v kýblu s vodou a vůní. teď už moc nekadí - jednou za tři dny, takže je to úplně bez práce!!!

Magis, jak často se ti v noci prcek budí?
2. říj 2009 v 15:22  • Odpověz
kaci: ten koláč taky vyzkouším :wink: Akorát tam dám asi jiné ovoce, hrušky nemám, my je moc nemusíme. Ale myslím, že tam se snese cokoliv. Beztak to stejně zas neudělám dle receptu a půlku věcí změním, jak se znám :sweat_smile:
2. říj 2009 v 15:30  • Odpověz
Mis, hrnek 0.25 l je asi 270 g mouky :slight_smile: jo a gratulace k prvnímu příkrmu. obávám se, že u nás to bude jako u Maus, malý se po všem natahuje, ale co jsem mu opravdu dala vyzkoušet (miminkovské), to mu nejelo....

kači, dej vědět, jaký je koláč, taky budu mít hrušky, tak by se mohl hodit. akorát včera jsem jedla hruškovou litou buchtu u tchyně, a byla super, jakoby s ořechy, hrušky mají zajímavou příchu´t :sweat_smile:
2. říj 2009 v 15:36  • Odpověz
Mis, sorry upsala jsem se 170!!!!!!!
2. říj 2009 v 15:36  • Odpověz
jinak Niky, hračka je moc pěkná a těším se, až nám taky přijde. miluju dárečky :wink:

holky, kde jste koupili puzzle na zem, nemáte odkaz? nám tu na plovoučce vše klouže... a jaký má rozložené puzzle rozměr?
2. říj 2009 v 15:37  • Odpověz
luci: ale Karolí jedla pěkně, až teď otočila :wink:
2. říj 2009 v 16:04  • Odpověz
My jsme byly 2 hodiny venku a jdem etě jednou. Teď jsem si dala kafčo a biskupák :dizzy_face: Akorát se musim přioblíct, je tam zima... :confounded:

Koupila jsem hovězí pro Fífu, biomrkev neměli ani v racionální výživě... Tak mam normální, zatim. Kámoška říkala, že by jí měli mít v Albertu, tak tam skočim příští týden. Zatim má stejně skleničky...

Tak po zelenině a čaji vydrží bez jídla v pohodě 3 hodiny :grinning: Normálně pije z flašky, mam pokušení zkusit mu do ní dát večer kaši... Asi to prubnu... Kdyžtak jí zahustim a dam lžičkou...

Plavčo jsem zrušila, jen ať se pořádně dokurýruje... Mně je taky blbě, tak budem doma v teple...
2. říj 2009 v 16:06  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.