• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
emi taky dneska dala 150 ml, tak uvidím, jak bude spát.
zatím jsme bez teplotky. tuk tuk tuk
2. říj 2009 v 19:26  • Odpověz
Kac: tak to přeji klidnou noc, neboj, určo to bude ok

u nás se také spinká, ale chvíli mu to trvalo. Ale vydržela jsem a nešla tam. Jen jdnou nahodid dudla a od té doby je klid.
2. říj 2009 v 19:35  • Odpověz
Tak u nás se už taky spí.

Holky nejde mi do hlavy když tady čtu že vypil ...ml kaše z flašky, my máme tu kaši od Nestlé a ta je teda tuhá, vy to nějak ředíte mlíčkem?Nebo to jen děláte víc tekutý? :confused:
2. říj 2009 v 19:45  • Odpověz
strašně jste toho nakecaly :sweat_smile:

ale než vás dočtu - novinka: ondří konečně odlepil bříško od podložky, tudíž si kleknul a začal takové ty podvně kývací pohyby .. vypadá to, že chce na vítaní dolézt po svých :grinning: :grinning:
2. říj 2009 v 19:52  • Odpověz
hup: no vidíš a je to tu :grinning: Takže po Matýskovi už se přidává i Ondrášek :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. říj 2009 v 19:53  • Odpověz
Hup: šikula šikovný. Počkej, ten ti teď ukáže :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. říj 2009 v 19:57  • Odpověz
Ahojíček,
tak já jsem zralá tak na šibenici...na gyndě dobrý...prej mám přijít až po 1.měsíčkách...navštíivily jsme tam s mamkou blízký Interspar, hned jsem tam obkoukla Bio koutky, mají to tam moc fajn, zeleninu pěknou, i v ostatním sortimentu dobré...akorát mamka se mi smála...Bio slyšela nejspíš poprvé v životě a jak viděla tu cenu, tak jí oči málem spadly do košíku :sweat_smile: ale tak- ČI NÁS NEJNI :sweat_smile:

NO, skákly jsme ještě na oběd, dala jsem malému mlíko, po návratu domů v půl 3 začlo rodeooooo, řev, vzpínání se, myslela jsem, že má hlad...tak dostal mrkvičku, tu hezky snědl, bylo to víc než půlka té malé skleničky...NO, od 15hod. do 18. skoro vkuse hystericky řval...dával jen maličké pauzy, na konci před tou 6 už to ze sebe chraptivě tlačil snad až z paty, nějak se i tu toho třepal...my doma šílený bordel, měla jsem v plánu udělat velký úklid, vyprat, vyžehlit, změřit kuchyn, zítra si jedu vybra na míru do Polska....a mám prd...navíc jsem vyšťavená jak nevím co...ale od 18 po vypití kaše spí jak zabitý...a to jsem mu dala mlíčko ještě i o půl 5, pže první jsem myslela, ež to jsou ty zuby, pak jsem myslela prdy, pak jsem myslela hlad, nakonec mám pocit, že prostě měl nějaký den-neden a chtěl mě u sebe :frowning2: ale jak říkám já jsem zralá na bagr- naložit- vyložit v posteli...

No, snad bude zítra líp....holky, máte někdy halušky? Já tu ted sedím a mám pocit, že ho furt slyším řvát... :sweat_smile:
No a milej tatínek? Dorazil před hodkou a říká MIMINKA PLÁČOU... :rolling_eyes: já mu dám zítra dietu za trest za blbé pindy a bude!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2. říj 2009 v 19:59  • Odpověz
bram tak to ti teda nezávidím...snad bude líp
já dneska koupila emi ty kukuřičné a rýžové křupky, snědla jednu kukuřičnou, pěkně jí chroupala předníma zoubkama jako králíček
2. říj 2009 ve 20:06  • Odpověz
Baru: ty bláho, jak je vidět, tak ty máš poslední dobou samé šílenosti??? Bobeš malý, snad to bude dobré. Třeba to opravdu byly jen ty zoubky. Vojtula má také sem tam hysterák, z ničeho nic. Ale tohle jsem ještě nezažila a vlastně ani zažít nechci.

JJ, chlapi by občas potřebovali pořádnou lekci. Já byla včera ve městě, jsem se zdržela a vojtík tu ječel a to bylo hned, no kde jsi?? On tu řve??? Ale že ženské doma to poslouchají dnes zítra a pořád,.......... to je vůbec nezajímá :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
2. říj 2009 ve 20:06  • Odpověz
kaca: tak se držte, ať jste bez teplotky :wink:
mis: to je stará fotka, tam jsou jí tak 2nebo3měsíce :wink: ale teď to vypadá dost podobně :slight_smile:
Karolí pije 150ml kaše, dělám jí do mlíčka, prostě jí tam dám míň, ať to není tak hustě a teče to pěkně z lahve :slight_smile:
hup: jů, Ondří je šikula :dizzy_face:
baru: třeba jen neměl svůj den :unamused:
2. říj 2009 ve 20:08  • Odpověz
manža by naštěstí takovou blbost nikdy nevypotil, on naštěstí chápe že starat se nonstop o malou není žádnej med a on sám by to nedal, takže si řeči tohoto typu odpouští. jen občas prohlásí nějkaou koninu typu "proč řve, co jí je"
2. říj 2009 ve 20:12  • Odpověz
maus: ech ti chlapi

nik: první noc jsem konejšila a jen jednou to selhalo, druho u noc jsme jen podala dudlík, pohladila, podala muchláčka, přikryla (prostě nějkou drobnou pozornost - potmě, minutková záležitost) ..a dnes byla třetí noc - pozornost, jen, když jsemšl spát (asijsem ho trošku vzbudila) a pak bylo najednou 5 ráno :slight_smile:
2. říj 2009 ve 20:14  • Odpověz
Hup: tak to je paráda, o tom tady asi sní většina :unamused: :unamused: :unamused: :grinning:
2. říj 2009 ve 20:15  • Odpověz
já právě vždycky když se malá kolem té 1hodiny vzbudí řeším dilema, jestli vstát a dát jí dudlík a zkusit uspat nebo počkat jeslti usne. Obvykle to dopadne tak, že vstanu až po chvíli, kdy už je probraná až až a do dudlíku se mi směje, takže kojíme. Když nevstanu vůbec, tak začne mlet pantem a hulákat an celé kolo a když pořád nereaguju tak přidává na intenzitě :grinning: no a někdy je výsledek úplně stejnej i když vstanu hned...
2. říj 2009 ve 20:21  • Odpověz
maus: knedlík dělám v dp - je to rychlovka - pár minutek

luci: příkrmy dle mého na spatní nemají vliv :wink:

maus: já černý piju - každé ranko s medem a citronem - když jepovoleno i 1-2 kafe denně, nemůže být černý čaj o tolik horší :slight_smile:
2. říj 2009 ve 20:22  • Odpověz
hup: já si ten čaj prostě nelajznu, nechci, radši se obejdu, nevím... A ten knedlík, jak ho děláš? Jako celej nebo jen těsto? To jsem ještě nedělala
2. říj 2009 ve 20:25  • Odpověz
bram: hele ty si to poslední dobou užíváš

on ztím neleze :slight_smile: .kdo ví, jak dlouho se zasekne na téhle pozici :slight_smile:

jo ...a když to dělal před štěpánkem od kámošky několik hodin, začal to i štěpula zkoušet podle něj ....prča :-d
2. říj 2009 ve 20:26  • Odpověz
Noo, on asi bude po mně- hysterik :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
2. říj 2009 ve 20:27  • Odpověz
maus: to chce víru, že takhle to půjde :grinning:

maus: a co je na čaji špatného? já se dočetla jen, že e jim nemáš prolívt, ale že by to bylo nějak škodlivé?
je těsto pak šup s ním do vody (do 5 minutek nasypání surovin, do 5 minutek ušulání knedlíku - čas bere jen to, že jede pekárna a že se to vaří - zabere to tak dvě a půl hodinky celkem)
2. říj 2009 ve 20:31  • Odpověz
hup: OK, vyzkouším :wink:
ten čaj-mě to přijde jak kafe, to taky nepiju(jako vůbec, ne proto že kojím), prostě nechci Karolí pokazit spánek nebo tak, prostě pro jistotu :slight_smile:
2. říj 2009 ve 20:32  • Odpověz
maus: jj..to jsem si s tím spánkem říkala taky ....a nefungovalo to .....u nás fungují rituály a moje pevné přesvědčení, že to půjde (jako beze srandy ...když jsem nějaká rozjetá, njistá, věci fungují hůř)
2. říj 2009 ve 20:39  • Odpověz
jj, to věřím, mimčo to vycítí. Já Karolí nechápu, někdy usne u jídla (poslední dobou hodně) v kočárku bez problému, minule mi vytuhla když koukala do PC - seděla mi na klíně a zapíchla to. Prostě žádnej společnej bod to nemá, přitom když je ospalá, mne si očička a dám jí třeba do postýlky, tak neusne... :sweat_smile: Nemůžu přijít na žádnej spolehlivej systém
2. říj 2009 ve 20:42  • Odpověz
to je divné - není to třeba tím očekáváním - že třeba tam to nečekáš a v é postýlce si říkáš: no tak snad,jen aby to dopadlo ...a ono just ne ...jako já vám, že to zní divně, ale prci mají na tohle čuch :sweat_smile:
2. říj 2009 ve 20:46  • Odpověz
Mau-A když je v postýlce, když se jí chce spát, tak dělá co? Nám už se to párkrát povedlo, chvíli si tam povídá, pak se trochu rozčiluje, ale hysterák to není a pak usne...
2. říj 2009 ve 20:47  • Odpověz
Hup- to o vycítění jsem si říkala taky...říkala jsem si, když jsem já nervní, on je pak taky...ale dnes jsem nebyla, OPRAVDU :slight_smile: a stejně hysterák byl...ale možná, že fakt se KONEČNĚ tlačí ty zubáky...a pak si říkám, ve dne jak ve dne, horší by bylo takový hysterák v noci, kdy je člověk rozespalý a víc zranitelný... :sweat_smile:
2. říj 2009 ve 20:49  • Odpověz
minule tam čumákovala skoro hodinu. Dala jsem jí tam tak jako večer, pohladila, dala dudlík a odešla, chvilku kouká, pak si začne hrát, dělat kotrmelce a zvyšovat hlas, pak když už se nudí tak ječí a pak už je vyloženě na**aná a řve. Já nevím co dělám špatně, když je v kočárku tak taky usne sama, prostě jen tak, to stejný v autosedačce, já fakt nevím
2. říj 2009 ve 20:50  • Odpověz
Bram, tak to jste si spolu vážně užili.. u nás to ale bývá podobné, není to sice hysterák, zato prostě taky bez přestávky, ať dělám co dělám..

Hup, no to jsi mě nepotěšila :frowning2:

Maus, tak to máš dobré, u toho se možná dá i spát. ale náš prostě začne řvát.. ale dnes ho vyzkouším, jestli sám usne. jsme sami doma, tak nemá koho budit :wink:

Maus, buchta už je upečená, jdu ji vyzkoušet. voněla nádherně :sweat_smile:

Skleni, super fotečka!

Niky, malý je borec, že to dokáže takhle rychle vysosnout :grinning:
2. říj 2009 ve 20:56  • Odpověz
Mau- nám to taky někdy nejde...to vždycky příjdu, vytáhnu ho a pochovám, ale ne do spánku už a pak zas položím a odejdu...Adýs začíná být taky v postýlce celkem akční...jako pohyb žádný, to nééé, nanejvýš se jako otočí na bok a vystrčí nohu šprušlema jak baletka, ale ráno mžourám na postýlku, on si tam celkem hlasitě první tlačí, pak kecá a dívám se a malá baculatá ruka šprtá do krabičky od Babysensu :grinning: a jak to tříská o šprušle, pěkné rány- ¨Fiškus jeden :grinning: asi to budu muset pověsit jinak...

Holky, co ho používáte, jak dlouho máte ještě v plánu???
2. říj 2009 ve 20:57  • Odpověz
baru: no přeně :grinning: karolí sice nepláče, pokud ji něco nebolí, ale huláká, víská a ječí na celé kolo :sweat_smile:
2. říj 2009 ve 20:59  • Odpověz
Ahojky, holky jak dáváte prckům kašičku? Na lžičce mebo ve flašce?
Zkoukla jsem všechny fotečky, i videa - no prostě super hvězdná dubňátka :grinning: Taky se jdu pokusit tam přidat pár nových foteček. :sweat_smile:
2. říj 2009 ve 21:00  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.