• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
A to ještě pořádně nemluví :grinning: kámošky Vojta má o rok víc a budí jí prý stylem Mamimamimamimamimamimami-----a do nekonečna a stupnuje to dokud ho kámoška nevezme k sobě anebo se postaví v postýlce a mačká vypínačem...tak bacha, kam si stavíte postýlku, pže blikací budíček je echtovní :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. říj 2009 ve 21:02  • Odpověz
maus: no to ráno taky ..dnaska začal kecat v šest ráno :sweat_smile:
ale večer zabírá na jedničku - na 100% dodržuju rituál - koupel-masáž-docuc-spinkat ....umasáže si vždy začne třít oči bez ohledu na to v jakém stavu byl před koupáním

to vychytáte :wink: někde jsem četla, že nejpozději v pubertě :grinning:
2. říj 2009 ve 21:03  • Odpověz
vla: ahojky, my z flašky :wink: těším se na fotky :slight_smile:
bram: to se teda dočkáme věcí :grinning:
2. říj 2009 ve 21:03  • Odpověz
vla: lžičkou

bram:grinning:
2. říj 2009 ve 21:04  • Odpověz
hup: to už se nemůžu dočkat až bude v pubertě :grinning: Večer nám to funguje, ale přes den prostě ne.

No nic, jdu chrupat, tak dobrou :slight_smile:
2. říj 2009 ve 21:04  • Odpověz
Hup- :grinning: no to si děláš prdel!!! A já si mysllela naivně, že si to vyberu ted a pubertu přeskočíme :grinning:
2. říj 2009 ve 21:07  • Odpověz
Vla- také dáváme láhví
2. říj 2009 ve 21:07  • Odpověz
mau: ale v pubertě asi taky nebude chtít spát celou noc :grinning: ...sice asi nebude chtít mlíčko ..ale víš jak :grinning:
2. říj 2009 ve 21:12  • Odpověz
hup: hm :grinning:
2. říj 2009 ve 21:13  • Odpověz
Tak sem přidala pár fotek,kdyžtak mrkněte. Jdu taky na kutě tak dobrou. :pensive:
2. říj 2009 ve 21:13  • Odpověz
vla: jůůů, ALička je kočena :dizzy_face: :dizzy_face: a má krásný náušničky :dizzy_face:
2. říj 2009 ve 21:16  • Odpověz
vla: Alička je vážně hezounká, jak se všude usmívá, fakt kočenka :wink:
2. říj 2009 ve 21:20  • Odpověz
vla: Alička je kouzelná :dizzy_face:

Holky, mám dotaz: až vám budou prckové sedět, chystáte se do vany pořídit takové to sedátko: Štěpán už ležet nevydrží ani náhodou, takže ve vaně sedí a zvládá už to skvěle, přesto mám pocit, že by bylo bezpečnější něco pořídit. Buď nějakou protisklutovou samolepku a nebo to sedátko? Máte nějaký plán nebo tip? :slight_smile:
2. říj 2009 ve 21:34  • Odpověz
vla: alča je kočena :wink:

saru: momentálně mám hlavu v pejru ze zábran ana schodiště :sweat_smile:
2. říj 2009 ve 21:46  • Odpověz
Saru- mám půjčené sedátko od kámošky, mám už ho doma, neměla ho kde dát...je to takové umělohmotné na přísavky do vany...značku ti neřeknu...ale vím, že to posloužilo parádně :wink:
2. říj 2009 ve 21:47  • Odpověz
hup: tak schodiště prozatím nemusíme řešit. To až bude ten baráček :wink:

baru: dík :dizzy_face: Zajímalo mě, jestli ta sedátka mají vůbec nějakej význam :slight_smile:
2. říj 2009 ve 21:57  • Odpověz
určitě mají, věřím tomu! akorát u Štěpuly nevím, nevím...ten ti spíš začne v té vaně kraulovat...aby fázi sedátka rovnou nepřeskočil... :sweat_smile:
2. říj 2009 ve 22:09  • Odpověz
tak krauluje ondřej
do plavání chodí všechny matky namalovné a po bazénuvyházejí prakticky beze změny..jen já jsem zmoklá jak slepice ..po psledním kurzutrochu i ty dvě vedlenás :grinning:
2. říj 2009 ve 22:29  • Odpověz
ahoj holky, ja porad nejak nestiham, byla jsem dneska shanet nejaky hezky kvetinac na moji novou palmu, ale vsechno mi prislo strasne moc drahe, takze jsem probendila cely den v obchodacich a nekoupila nic :angry: :angry:

luci vim ze jsi se me na neco ptala, ale nez jsem vsechno docetla, tak jsem zapomela na co :sweat_smile: :sweat_smile: , uz se mi to nechce hledat, tak pokud si vzpomenes ty, tak napis

holky ktera berete antikoncepci carezete, tak dejte vedet, ja mam doma baleni asi na pul roku a neberu je, tak bych ho nekomu podarovala, si pamatuju ze jste psaly, ze u vas to vychazi na nejakych 900 Kc, tak usetrite

Bram - vubec ti nezavidim ty hysteracky, ja fakticky jeste ani jeden nezazila. Maly zabreci tak 1 x do tydne . Jen abych to ted nezakrikla :sweat_smile:

S vecernim spanim nemame vubec problem, po nakojeni a dokrmeni UM sam usina, jen ho prendavam do postylky, sem tam zapnu kolotoc, nekdy ani neni treba a hajinka jako andilek :dizzy_face:
2. říj 2009 ve 22:32  • Odpověz
baru: :grinning: :wink:
2. říj 2009 ve 22:46  • Odpověz
Magis, už taky nevím. jinak dobírám svoji antikoncepci a rozhodla jsem se, že další brát nebudu, proč brát prášek každý den, při naší frekvenci :stuck_out_tongue_closed_eyes: a taky to dost stojí. myslím, že manžel nebude proti.

teď jsem poprvé vyzkoušela tu metodu na dlouhý spánek... pohladila, řekla, že ho mám ráda.. ještě 2 minuty řev a teď je tam ticho.. jdu to měřit, jestli to bude trvat déle.

Saru, ani jsem tomu videu nemohla uvěřit, že to je štěpánek, najednou tak klidný :wink: jo a sedátko budu určitě taky pořizovat. malého koupu v hlubokém sprcháči, už teď se tam naležato nic moc nevejde - furt se posunuje dozadu, tak hlídám, aby se nebouchal hlavičkou.
2. říj 2009 ve 23:09  • Odpověz
Krásné ráno :slight_smile: noc byla trochu horší, ale žiju. Za chvilku přifrčí tchýně, já si půjčím její autí a frčím na info schůzku na plavčo.
sedátko: ségra ho měla, využila ho, ale třeba od švagrové malej v něm nechtěl být za nic na světě, takže jestli můžete, tak si ho někde půjčte, ať ho pak nemusíte prodávat :wink:
saru: Štěpa umí i překvapit, co? :wink:
3. říj 2009 v 08:39  • Odpověz
maus: jestli tě to potěší, tak já jsem doma opět sama

tentokrát ovšem manža není v práci - jel se známým na kole :unamused:

to, že jsem dostala krámy a jemi zle jak psovi, jelikož to jsou opravdu mega krámy, nebyl důvod pro zrušení akce :angry:

když jsem se ptala, jestli by ne zůstal doma, že mi je blbě, řekl mi, že už to má domluvené :angry:
pravda, když jsem mu to včera odpoledne schválila, úplně jsem si zapomněla naplánovat, že přes noc dostanu první regulérní krámy po porodu .... :angry:

na zítra si pozval návštěvu - je tu třeba uklidit, mije zle,ondra je rozmrzelý z krámovacího mlíka
no a prý jsem netolerantní a furt nespokojená

no ale máme i dobré zprávy - máme druhý zubek :slight_smile:
3. říj 2009 v 09:43  • Odpověz
Ahojky, moc děkujeme za pochvaly. Hup to bude totiž tím,že chlapi nikdy neměli krámy a neví co to je. Pro ně už je obr bolest jenom třeba chřipička :rolling_eyes: Hup taky musíme řešit zábrany na schodiště, nekoukala jsi do IKEI ty ho mají taky, jo a gratulace k druhému zoubku, mi už máme taky dva. :dizzy_face:
3. říj 2009 v 10:18  • Odpověz
Ahojky, noc jakž takž, spánek do 10. U nás pohlazení v noci nefunguje, zkoušela jsem to někdy před měsícem. AKorát začne víc řvát :grinning:
A už se nám pořádně změnily hovínka po tý mrkvi, bramborech a maso - to je puch :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Saru, sedátko máme objednaný - sehnala jsem ho tady v bazaru za 250 i s poštovnym.
http://www.detskyraj.cz/zbozi/3191-aquababy-sedatko-do-vany
Fífovi se to bude líbit. Když jsme spolu ve vaně, tak sedí mezi mýma stehnama a hraje si s lodičkama :slight_smile:
3. říj 2009 v 10:31  • Odpověz
Dobré ranko,
noc celkem ok, 2x kojo a teď zas spinká:slight_smile: Večer jsme měli taky návštěvu a šla jsem spát až v 0:30, takže jsem přešťastná, že jsem celkem vyspalá.

Hup: Ty to píšeš takovým stylem, že se člověk musí zasmát, i když na tom opravdu nic k smíchu není...Na tohle je můj manža fakt skvělej. Je ochotnej opravdu zrušit vše a vždy, když potřebuju pomoc. Na tohle si vážně nestěžuju, i když mu pořád něco vyčítám, tak to tak nemyslim a dělám to asi jen proto, abych nevyšla ze cviku :wink:

Gratulace všem k zoubkům!! My máme pořád prázdnou pusu :slight_smile:
3. říj 2009 v 10:34  • Odpověz
vla: já potřebuju trošku spešl ..mám tu šíři 122 cm :sweat_smile: ....ta ikea jde jen do 100

nik: no u nás se společné koupání udlo celkem 2x ... mám totiž trošku strac tam být úplně sama, kvůli vlézání a vylézání (máme u vady debilní schod)...no a manža jaksi nemá čas na blbosti, že ....práce je přednější (ale my si tovynahradíme v bazénu :slight_smile:

lucy: no tak přece jen to má nějaký pozitivní moment :slight_smile:
jinak zubky začaly rašit až v půl roce - máte čáááásu :slight_smile:
3. říj 2009 v 10:41  • Odpověz
Hup, sama bych si to taky netroufla... Děláme to, když je doma manža...
Včera si domlouval tenis, tak řikal kámošovi, že Po, Út nebo St... A já mu na to, že v úterý jdu cvičit a ve středu, že pro nás jede do Plzně, kde budeme mít koníkovej sraz... :slight_smile: :slight_smile: Tak se kamarád smál... :grinning:
3. říj 2009 v 10:43  • Odpověz
nik: no takmanža byl včera v sauně, dneska je na kole, příší pátek jede na celý víkend na moravu do sklípků, v pondělí pk večer odjíždí do německa na realitní veletrh (což je spíš pro zábavu, jelikož jsme lokální realitka na druhém konci republiky) a k tomu mi říká, že ho strašně omezuju a nic mu nedovolím
jeden z nás je paranoidní
a) jsem to já
b) je to ondra
c) je to hubert (náš potkan)
alan samo neee
3. říj 2009 v 11:16  • Odpověz
Na zabití :grinning: :grinning: :grinning:
3. říj 2009 v 11:19  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.