• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
Hup: :slight_smile:

Chtěla jsem se vás zeptat, jak zabavujete prcky, když zrovna nespí. Anežka vyžaduje posledních pár dní permanentní pozornost. Ležet na zádech ji nebaví, tak jde do vteriny na bricho. Neumí ale zpátky, takže začne příšerně prudit, a když si jí dlouho nevšimnu, tak řve. Když si s ní hraju, tak je to ok. Jakpak to máte vy?
3. říj 2009 v 11:21  • Odpověz
Lucy, popisuješ mojí situaci teď. Mam ho na klíně... Ale šupnu ho do fišerky, asi. To na chvíli zabere...
3. říj 2009 v 11:28  • Odpověz
Niki: jojo, mně taky na chvilku zabere houpačka :slight_smile: Ale zas si říkám - měla by se snažit zapojit trochu toho tělocviku. Když bude pořád dřepět v houpačce, tak se toho moc nenaučí. Ale ona si prostě nedá říct a nechápe, že to s ní myslim dobře. To se fakt těšim na tu pubertu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. říj 2009 ve 12:10  • Odpověz
U nás to neni moc často, že potřebuje chovat... Vydrží dlouho na zemi hrát si... Ale dopoledne se mu nějak nechtělo a chtěl se tulit :slight_smile:
3. říj 2009 ve 12:24  • Odpověz
tak jsme zpět :slight_smile:
hup: je mi tě líto :unamused: to je na ťafku. a gratulace k druhému zoubečku :dizzy_face:
lucy: Karolí si taky vydrží dlouho hrát sama na zemi, chovám hlavně když je hlad nebo je ospalá, jinak ji mívám na klíně a bavím ji hračkama, kousátkama apod. :slight_smile:

Dnes jsme dojídaly brokoličku a dobrý, když je hlad, tak nevymýšlí a papá :slight_smile:
Na bazéně dobrý, je to tam pěkný, je tam taplo. Mohly jsme si vybrat čas, tak budem chodit na 11:30, páč první byl na8 a já nechci Karolí budit :slight_smile: Karolí byla s tchýní na prochajdě a v obchodě, byla hodná, začala plakat až když mě viděla a nevytáhla jsem ji hned z kočárku :sweat_smile:
3. říj 2009 ve 12:37  • Odpověz
Holky, vám prcci jedli zeleninu hned nebo to trvalo, než si zvykly? Fífovi to pořád nechutná, tváří se jak kdyby umíral... Pár lžiček do něj nacpu, ale vidim, že mu to nejede... :angry:
3. říj 2009 ve 14:24  • Odpověz
Sorry, zvykli... :slight_smile:
3. říj 2009 ve 14:28  • Odpověz
niki: Štěpíno mrkev jedl hned, ale třeba bramboru až druhý den. A vím, že jsou děti, kterým to trvá dýl, takže klídek, Fífa si určitě zvakne :wink: A například ovoce jedl až tak třetí den, nejdřív jsem byla ráda, že do něj dostanu 3 lžičky :slight_smile:
3. říj 2009 ve 14:28  • Odpověz
ahoj holky, dneska je ospaly den, venku prsi a je uplne zamraceno, vytahli jsme se z postele az kolem jedenacte :dizzy_face: :dizzy_face: a ted zas jen polehavame vsichni tri u televize. Vecer mame jit na narozeniny, ale moc se mi tedy nechce :confused:

hup - gratulace k dalsimu zoubku, u nas porad nic
Ja byt tebou, tak se prihlasim do vymeny manzelek, a uvidis ze si te Alan zacne okamzite vazit, zjisti, ze jsi hooodne tolerantni

maus - tak kdy zacnete chodit s Karoli na to plavco ??

niky - vcera jsem se pokousela dat fotecky do ramecku a hodit to na facebook, ale fakticky nevim, jak si mam potom ulozit ten obrazek do compu..poradis???
3. říj 2009 ve 14:37  • Odpověz
Sláva nazdar výletu, už jsme doma, už jsme tu!!!
Přijeli jsme z Polska, vybrala jsem si KONEČNĚ kuchyn svých snů, ne sice megaluxusní a drahou, ale prostě SVOU, s pořádným prac. prostorem, úložným vymyšleným fikaně a ne někým, kdo do kuchyně zavítá tak občas na uvaření kafe, asi...tot moje stará kuchyn, kterou zařizovala ještě ona, pže máme byt po Petových rodičích...

Hup- v klidu, taky jsem taková fajně naladěná...náš tatínek je véééélice unavený, pže borok musel zase vstávat v 6 - chudáček a tak leží a maminka??? Ta jde opět žehlit, už třetí den za sebou, však jooo, čí mně nejni??? Ale odpočátá jsem uplně, však celé dny jen spím... :angry: omlouvám se za tu ironii.....Bože, ty chlapy fakt někdy odstěhovat na Mars... :wink:

Jinak, někdo tu psal, že malý mu po té zelenince vydrží málo, mám pocit, že jsme stejný případ a i ta rozmrzelost včera byla možná i hladem....ve 12 u mamky měl zeleninku a ve 14.30 zas mlíko, mezitím ještě čaj...a nedělám si iluze, že by vydržel do kaše....co ted? Mám mu dělat reguléírní dávky anebo jen barvit vodu???

Nik- náš malý s tím jídlem taky bojoval...ale už včera to bylo lepší, papáme od úterý...dnes to prý bylo u mamči ukázkové...ale zkazila mi můj záměr, pže mu mrkev a bramborek rozmixovala na pyré...já mačkala jen vidličkou...
Ovšem, zas si dělala srandu, že to asi ta Bio mrkev a Bio brambor...no, fakt se z toho příbuzenstva picnu :grinning:
3. říj 2009 v 15:03  • Odpověz
:sweat_smile: ten první odstavec se týkal mojí tchyně, myslím rychlejc než píšu, ááách jo :sweat_smile:
3. říj 2009 v 15:04  • Odpověz
magisa: až od 27.10. je to plavčo :wink:
bram: jů, gratuluju ke kuchyni, já jsem kuchyň taky podědila, ale dá se :slight_smile:

Já musím u Karolí vždy odhadnout dobu kdy jí tu zeleninku dát, nesmí být moc unavená a tak akorát hladová, no není to sranda.
Manža ještě není doma, zítra jedem k ségře a k našim na oběd. Teď odpo jsem byla s Karolí a ségřinou rodinkou v takovém dětském centru, tak se děcka vyblbli, my jsme poseděll, pohodička.
3. říj 2009 v 16:40  • Odpověz
dk za podporu :wink:
ono to mělo ještě dohru :rolling_eyes: ..začínám toho mít plné zuby
obávám se, že místo stavby tu budeme mít úplně jiný projekt :unamused:

lucy: my máte občas taky takové závislácké dny ...zatím mu vyhovím :slight_smile:
s houpačkou to vidím podobně ..třeba u snídaně si ho tm pro klid šupnu...ale jinak preferuju deku - mám stejně jako zy dojem, že tam může víc trénpvat

nik: zeleninka se prý mádávat ž na7 opakování sby si zvknul :wink:

bram: jj..kuchyň je základ - taky jsem dlooouho vybírala ...a vybrala dobře :slight_smile:
3. říj 2009 v 17:27  • Odpověz
Hup, jako že mu to zachuntá naposedmý? :slight_smile: Tak má ještě 3 šance :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Fišerku používam, když třeba vařim, maluju se a tak... To se zabaví krásně. Jináč má v pokoji na zemi puzzle a v obýváku máme deku.. Tam je spokojenej :wink:
3. říj 2009 v 17:40  • Odpověz
hup: ajaj, až tak moc? :unamused:
u nás teda mírnej pokrok, a to ten, že hned jak to půjde (snad ještě letos) zajdou za šéfem, že takhle to nejde, že je to na kolaps a budou usilovat o to, aby dělali krátký/dlouhý týden. jsem móóóc zvědavá...
Já dávám Karolí do lehačky taky akorát v kuchyni u jídla nebo vaření a beru si ji s sebou do koupelny. Jinak je buď v postýlce, kočárku nebo většinu času na dece :slight_smile:
3. říj 2009 v 17:48  • Odpověz
jo a dneska už 4x kadila, to je snad náš rekord, tak nevím co to, že by zuby?
3. říj 2009 v 17:49  • Odpověz
Ahooooooooooooj hvězdy, tedy na to, že je víkend,t ak jste tedy měli pěkně kecací

U nás noc katastrofa, už nemůůůůůůůůůůůžu.

No vítání, holky to byla psina, prvně nastoupil kolektiv místních úmělců ze ZŠ, to celkem ušlo se slzami v očích. Pak paní radní představila pana starostu. u toho se rozplakal klouček vedle nás. Asi mu to nesedlo. No a korunu tomu nasadil Vojta, při řeči od pana starosty se táááááááááááááááááááááááák posral, že to proteklo až na mě, měla jsem od toho svetr, kalhoty...... no mazec. Jak je vidět, už i ten mrňousek dokáže dát najevo, co si o tom myslí :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. říj 2009 v 18:24  • Odpověz
My také dnes nějak exrémně kadíme, je to hrůůůůza. K obídku měl prokolici a kadil od té doby 3x a to nepočítám ten průůů... na vítání :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. říj 2009 v 18:43  • Odpověz
sklen :grinning: :grinning:

maus: tak to držm palec
u nás to asi lepší nebude, neb na straně manži není žádná chyba a jen já dělám vlny, vše zakazuzju, v ničem nepodporuju
jo a ještě jsem ten největší pesimista na světě :grinning:
3. říj 2009 v 18:44  • Odpověz
Hup: tak to je mi líto, je to trouba, slušně řečeno. :unamused: :unamused: :unamused: :unamused: :unamused: Tohle asi nikdy nepochopím a děkuji pánu bohu za to, že je Petr naprosto úžasnej.
3. říj 2009 v 18:50  • Odpověz
sklen: když kukneš na jejich rodinu, není s podivem, že neumí v roli otce a manžela chodit ..tedy jeho otce jsem nezažila, ale vzhledem k tomu, že jsem tam nenašla jediný fuknční a zdravý vztah, domnívám se, že ani tam výjimka nebyla ... jenže člověk by řekl, že už je dost velký než aby musel kopírovat svou rodinu bezezbytku
jasně, že si to všichni neseme se sebou po celý život - ale kolem třicítky by to už měl mít člověk zpracováno tak, by tím neprudil partnery a hlavně své děti

jako já neříkám - občas jsem prudivá (to nakonec i tady, že :grinning:) .... alo, že opravdu netuším, co by tk ještě chtěl víc (totiž jedna z mých nejhorších vlastností je to, že na otázku někdy odpovídám otázkou - např. stojíce nad hrncem špenátu na otázku: to je špenát občas odpovím: no a co by to bylo jiného ....no žili byste s takovou obludou - myslím, že horší partnerku aby pohledal ...no ne vážně - tohle je jedna ze tří výtek, druhá, že skáču do řeči (to jako zas joooo ...) a třetí že neodpovídám vždy, když se ptá (to , že jsem třeba ve vedlejší místnosti a přebaluju ondru a dotaz neslyším je výmysl a výmluv a je to jasný důkaz jak jsem nevstřícná a nepříjemná)

nooo - myslím, že to bude chtít hlubší promluvu - mám dojem, že se mnou chce bojovat a "něco" na mě najít ....prostě mi nevytkne nic pořádného, ale takové pitomosti .... bych řekla, že hlavním problémem tm nejsem já ...no uvidíme
3. říj 2009 v 19:16  • Odpověz
Mag: no ta výměna zní dobře :grinning: :grinning: :grinning: , ale myslím, že s tím by asi Hup nepochodila, aby se nezbalil a neutekl :slight_smile:
3. říj 2009 v 19:19  • Odpověz
sklen: ty jsi mě pobavila, to usela být šou :grinning: :grinning: :grinning:
hup: to není dobrý :unamused: tak se drž, kočko :slight_smile:
3. říj 2009 v 19:23  • Odpověz
JJ, to fakt byla. Když jsme šli na řadu, tak mi Petr povídá, hele nemá to skrz, tak jsem jukla a bylo to ještě dobré, ale když jsme odcházeli, tak tak si říkám, odkdy se mi jako potí stehno no a už tobylo. Paní zástupkyně se smááála, prý to hold někdo nevydrží. no, nechala jsem jí při tom.
3. říj 2009 v 19:25  • Odpověz
Skleni, prostě se vám na to vys---- :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Hup- bude zas líp, třeba mu to dojde a pak tě něčím mile překvapí... :wink: Nikdy nevíš...po životě s tím mojím někdy věřím i na zázraky :sweat_smile: A když ne, tak prostě udělej doma čóro-móro, at se vzpamatuje!!!!!!!!!!!!!!! Troška Itálie vzdoušek správně vyčistí...
3. říj 2009 v 19:30  • Odpověz
Bram: jj, super recept :wink:
3. říj 2009 v 19:34  • Odpověz
skle: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tak to je mazec

hup: to je mi líto :unamused: asi by potřeboval dostat lekci...nějakou ťafku, aby věděl co je v životě důležité...achjo nezávidím ti to, ale ty to zvládneš.... jako hvězda :dizzy_face:

ad sedátko do vany...to my ne e......než bysme totiž napustili ten náš bazén na potřebnou výšku, byla by to dobrá spotřeba vody :sweat_smile: a hlavně třeba Kačka ( což byla takový Štěpánek v sukni) ta by tam nevydržela, musela se v té vodě pořád hýbat, plavat, lézt a chytat hračky...nevím jestli bude takový akčňák i Vojtíšek, ale vystačíme si s lehátkem a rukama
3. říj 2009 v 19:39  • Odpověz
bram: a joo ..já když udělám pořádnou scénu, tak to n chvíli klape ..no ale tohle mě neba ...já bch raději, kdyby to šlo na základě domluvy ....jenže tomluvíme mluvíme ...pak totéž zvřvu a něco se děje ... příjde mi jak malý synek

enz: no zvládnu - se ví, že jo ...věšet se přeci nebudu :slight_smile: mě by byla škoda :grinning: :grinning: :grinning:
3. říj 2009 v 19:51  • Odpověz
Hned jak stáhnu foto, tak přidám :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
3. říj 2009 v 19:59  • Odpověz
Hup- no, nevím, jak u tebe/vás, ale u nás většinou klidné domluvy stejně skončí temperamentní výměnou názorů, ale tak zas neznám třeba tichou domácnost víc jak pár hodin...znám lidi, co se dokáží nebavit i pár dní... :sweat_smile: to bych asi nezvládla :sweat_smile:
3. říj 2009 ve 20:00  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.