• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
Tak u nás to končí tím, že řvu jen já. Petr se vůbec neumí hádat, nechá mě vyřvat a pak odejde. :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
3. říj 2009 ve 20:17  • Odpověz
3. říj 2009 ve 20:17  • Odpověz
Hup: no to je boooomba, kam ty na to chodíš :confused: :confused: :confused: :confused:
3. říj 2009 ve 20:24  • Odpověz
sklen: bylo dnes v koření, tak jsem pohledala na you tube .. :dizzy_face:
3. říj 2009 ve 20:24  • Odpověz
mě to nefunguje :frowning2:
3. říj 2009 ve 20:25  • Odpověz
to je určo to malování v písku, že jo? :wink:
3. říj 2009 ve 20:25  • Odpověz
maus: jj
3. říj 2009 ve 20:26  • Odpověz
No mě tu padá čelist.
3. říj 2009 ve 20:28  • Odpověz
je to machrovinka, moc pěkný :dizzy_face:
3. říj 2009 ve 20:33  • Odpověz
Fakt nádhera, no nic, už mě zase odhánějí, tak mažu. Je mi zase zle, jsem si dnes zapomněla vzít vestu a asi mě ofouklo, tak se mějte krásně hvězdy a dobrou noc
dobrou :slight_smile:
sklen: dobrou ..a ať zo vyležíš :wink:

mau: holt, kdo umí umí :slight_smile:
3. říj 2009 ve 20:48  • Odpověz
hup...gratuluju ke druhému zoubku.
my jsme dnes našli šestý...ani nevím, jestli jásat, zdá se mi to poněkud brzo

hup k tvýmu manžovi...já jsem od zítra doma do středy noci, takže v podstatě do čtvtka, s emi sama...a hádej kam jede? veletrh německo. ne realitní, ale taky oborový.

ale věřím, že nám to vynahradí. já si v podstatě nemůžu moc stěžovat, je s námi kdykoliv může, jen by toho kdykoliv může mohlo být více...
dneska jsme byli na šípkách, asi hodinu jsme je spolu čistili a ted se vaří marmeládička :wink:
3. říj 2009 ve 22:17  • Odpověz
kaca: šípková marmeláda? a je dobrá?
3. říj 2009 ve 22:29  • Odpověz
mis...nevím, snad bude :slight_smile: já jí jedla asi dvakrát, ale už si vůbec nepamatuju, jak chutnala, je to strašně dávno.
a taky jsem v poslední době dost četla o šípkové omáčce, a základem na omáčku je tahle marmeláda. tak to zkoušíme a uvidíme :wink:
3. říj 2009 ve 22:32  • Odpověz
kaca.... no asi taky vyzkouším, šípků v okolí je spousta :wink:
3. říj 2009 ve 22:57  • Odpověz
Ahoj kočky

tak u nás noc ušla, ale mě je pořád blbě, v krku škrábe, tělo bolí....... no děs. Na mě sedne každej bacil, co letí kolem. Vojta je dnes protivnej, vůbec nechce být sám... pořád jen nosit a nosit....
4. říj 2009 v 09:38  • Odpověz
Ahojky, noc parádní :dizzy_face: :dizzy_face: Ve svém pokojíčku chrupkal od 18.30 do půl6 (takže 11 hodin - s malou přestávkou těsně před půlnoci, kdy jsem ho šla pohladit, dala mu trošku vody a hned spal dál), a pak šli s manžou do obýváku, nadlábnul se a v cestovní postýce spal až do půl 9 :dizzy_face: :dizzy_face: Bylo to asi tím, že včera přes den neusnul vůbec, ale kdyby takto spal většinou, tak ty dny bez spánku ráda přežiju :slight_smile:

hup: ach jo, já mám pocit, že by tomu Alanovi měl někdo pořádně rozsvítit v hlavě, aby si uvědomil, co v Tobě má :slight_smile: Ale jak to udělat, to teda nevím :unamused:

skleni: tak se brzy uzdrav, kočko :dizzy_face:
4. říj 2009 v 10:26  • Odpověz
Čauky, u nás noc supeeer! Ve 20 usnul, koja v 00.30 a 5.30, spánek v postýlce až do 9.15 :wink: Ani jedno nahazování dudla v noci :dizzy_face:
Nevim, čim to bylo, možná tím, že vypil asi 170 ml kaše.
Dneska vařim biomrkev a brambor, dam mu do toho trochu mýho mlíčka, tak uvidíme... Včera jsem koupila První lžičku brokolice, tu mu dam v týdnu. :wink:
4. říj 2009 v 10:28  • Odpověz
Saru: díky, snad mě to brzy přejde. Je to fakt na budku

Nik: jj, my také máme brokolici a šmakuje mu moc :grinning: :grinning: :grinning: tak ať vám chutná
4. říj 2009 v 10:37  • Odpověz
hodila jsem do albíčka fotečky, tak číhněte, pokud máte chuť
4. říj 2009 v 10:40  • Odpověz
My dneska asi dáme králičí maso se zeleninkou, včera papkal po domácku vařené rozmixované krůtí smíchané s bramborem a papal to hezky :dizzy_face: jinak mezi naše oblíbené patří ještě květák :slight_smile: A ke každé svačince mu teď dávám jednu malou Sunarku sušenku, aby si zvykal jíst kousky a už se vůbec nedáví, chutnají mu :wink:
4. říj 2009 v 10:42  • Odpověz
skleni: :grinning: :grinning: :grinning: Jsme se s manžou od srdce zasmáli, Vojtík na vítání nemá chybu :dizzy_face: Všem Vám to moc slušelo, jste výstavní rodinka :dizzy_face:
4. říj 2009 v 10:55  • Odpověz
skle tak ted jsi mě fak pobavila :slight_smile:
4. říj 2009 v 11:13  • Odpověz
tak dobrý, venku je hnusně, jsme doma samy ...marmeláda, kterou jsem dnes chtěla dovařit se mi chytla a trošku srmdí spáleninou...chjo, to je den blbeeeeeeec :cry: :cry: :cry: pokusím se to ještě nějak zahránit, chytla se mi ta dřen, ještě tam nemám cukr, tak ho tam přidám a třeba se to trošku zneutralizuje..... jsem pitoma pitomá
4. říj 2009 v 11:17  • Odpověz
kaci: to se stane, nebuď na sebe tak přísná :wink:
4. říj 2009 v 11:20  • Odpověz
Saru: prosimtě máš ještě ten odkaz na tu rychlou tvarohovou buchtu? Dík
4. říj 2009 v 11:30  • Odpověz
Ahoj,

my jsme dneska vydrželi 12h bez jídla, ale tak trochu mojí vinou...Vojtí se vzbudil ve 4h a já mu dala dudu, aby nebečel než udělám Sunar..jenže tato myšlenka se vytratila s přetočením z boku na záda a já usnula...co dělal Vojtí nevím :wink: nejspíš též usnul....nic méně začal bečet, tak říkám nojo už jdu a najednou koukám ono je 6:30 :grinning: jsem vystřelila z postele, abych dala chudinkovi trpícímu hlady najíst :grinning:...no dal 100ml a spali jsme do 8:30

jinak u nás je teď v kurzu jezdící židlička a mistička http://enza.rajce.idnes.cz/Vojtisek_od_6._mesice/#PICT5850.JPG a dál
4. říj 2009 v 11:36  • Odpověz
skle: sluší vám to....pěkné vítání a hezké zakončení :grinning: hele a neumazal jim tu postýlku ?
4. říj 2009 v 11:39  • Odpověz
Skle: na vítání Vám to opravdu moc slušelo :dizzy_face: Vojtíšek tam byl jak velký kápo co?
Enz: super fotečky,taky tuhle židličku máme doma ještě po nás.
4. říj 2009 v 11:41  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.