• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
vla: já teď přesně nevím, jakou myslíš :sweat_smile: Občas sem házím nějaký recepty - to bylo teď někdy?
4. říj 2009 v 11:51  • Odpověz
Jojo nějaká super rychlá :sunglasses:
4. říj 2009 v 11:53  • Odpověz
vla: už jsem ho našla, ale nějak se nechce otevřít :confused:

http://www.toprecepty.cz/recept/7438-tvarohova-buchta-s-merunkama/

Zkus to, ale mně to to nejde...
4. říj 2009 v 11:55  • Odpověz
Jo, už se to načetlo :wink: Chvilku to trvá :slight_smile:
4. říj 2009 v 11:56  • Odpověz
šípkovou omáčku mám rád ..mňam :slight_smile:

saru: ono to příjde :slight_smile:

enz: zo je odvykačka :grinning:

u nás noc nic moc :-/
ale vydrželi jsme 9 hod.
pofňukával ...vždycky fňuklnul a pak jsem mu vysvětlila že nic nebude, tak se otočil na bok a chrupal
za chvíli to ale zkusil znovu
ale jen pomrčovl, takže to hlad nebyl - to pak řve jak tur

do toho ty krámy - včera celý balík vložek - v noci jsem se byla třikrát přebalit ....fáááákt super
4. říj 2009 ve 12:00  • Odpověz
hup: o krámech mi ani nemluv :angry:
4. říj 2009 ve 12:02  • Odpověz
Hup: ty krámy ti teda fakt nezávidim,to jvěc na kterou se vůbec netěšim :rolling_eyes:
Saru: mě to otevřít nejde :confounded:
4. říj 2009 ve 12:03  • Odpověz
enz: vojtí má super vrabčí hnízdečko :slight_smile:

sklen: teda to byl mega bobek :grinning: ...jnak v těch růžových kraječkách to je fakt skvělé :grinning:

saru: máme je o dost silnější než jsem je mívala za to o dost víc bolestivější :sweat_smile:
4. říj 2009 ve 12:05  • Odpověz
hup: já je mám o hodně silnější, párkrát po porodu byly míň bolestivý, tak jsem se radovala, ale tentokrát to zas stojí zato :unamused:

vla: mně už se to znova taky nechce načíst, ale pokud se podaří, hodím Ti to do IP :wink:
4. říj 2009 ve 12:06  • Odpověz
enz: Vojtík je krásně vlasatej :dizzy_face: Vypadá hrozně dospěle a v žiličce si to očividně užívá :slight_smile:
4. říj 2009 ve 12:08  • Odpověz
Děkujeme :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Hup: jj, to je prostě místní luxus. Fakt magořina. V tom se vítala i moje mamka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Enz: Vojtí je pašák, vypadá tam jako dospělák :grinning: :grinning: :grinning:

NO krámy mi také nechybějí, drž se hvězdo :wink:

Jo, já b yh zase prosila o buchtu Hup: jak jsi sem dávala ty šneky, nebo co to bylo, prosím prosím
4. říj 2009 ve 12:17  • Odpověz
Vla: no to mi povídej, jsem si připadala, že jdu vítat puberťáka, byli jsme tam největší a téměř nejstarší :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
4. říj 2009 ve 12:20  • Odpověz
Enz: neumazal, sice se po.... před, ale to jsem zkontrolovala, ale potom už to neudrželo. A to jako měl 4 vrstvy. Plenka, body, punčocháčky a kalhoty. Ale na jednu stranu by to nebylo na škodu, konečně by to vyprali. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. říj 2009 ve 12:22  • Odpověz
ahoj hvězdičky,
tak mě zatím krámy taky nechybí, takže upřímnou lítost Vám, které je už máte
Nelinka je stále bez zubů, kaši na večer se už naučila jíst, ale vstávání v noci skoro to samé, takže hlad to nemůže být, tak co s ní, uklidnit, nakojit a pokusit se schrupnout.
Přes den spí 3x20 min. má takové rychlospaní :wink: :grinning: asi bude po tatínkovi. Jo a v poledne ji nemám šanci nakojit, když nemá zeleninu s masem nebo bez něj - to už je fuk, tak řádí jak tajfun, pak když se napapká, je to nejhodnější miminko a nejspokojenější ze všech, dneska mi zblajzla 160 ml super tuhé lepivé hmoty, nějak jsem dneska hvězdně neuvařila.
Ve čtvrtek jdeme na vítání občánků tak se moc těším, bereme i Tomíka, tak to bude určitě veselo.
Všechny máte krásné fotečky, nějak nám ty miminka povyrostla, že? :sweat_smile: :slight_smile:
4. říj 2009 ve 12:24  • Odpověz
skleni Vojtula je v té postýlce fakt unikátní, to schovej a dej mu to pak jako svatební dar. :grinning: super!!!
4. říj 2009 ve 12:27  • Odpověz
Dad: jo tak my máme stejný problém, dnes mi zblajnul půlku skleničky brokolice, pak jsem mu chtěla dát čaj, ten plival, a dkyž jsem ho dala ležet tak řval a řval, no na konec jsem mu dala kozu a byl klid, vytáhl to až do dna. Jak ho to odnačit??? :frowning2: :frowning2: :frowning2:
skle: :grinning: :grinning: :grinning:

díky za Vojtíška :wink: ..to je těma vláskama, že vypadá dospěle.......no aspoň vlasy máme, když se nehýbeme :grinning:
já mám právě také mences, ale díky anti o nich ani nevím a poprvé to sice bylo silnější, ale ne jako hup......to se teda máš :frowning2:
4. říj 2009 ve 12:32  • Odpověz
enz: já se řídím heslem: vždycky něco navíc ..jenže jak jsem megaloman, tak to přetahuju i do oblastí, v nichž to není žádoucí :grinning: :grinning: :grinning:
4. říj 2009 ve 12:45  • Odpověz
tak já o svý ms taky téměř nevím... klepu klepu

holky marmeládu jsem snad zachránila, přidala jsem hřebíček a skořici a ten cukr to stáhnul. akorát mi nějak neželíruje. tak jí budu muset asi ještě jednou svařit s želírovacím cukrem, našla jsem totiž recepty s ž. cukrem a s normálním a udělala jsem to s normálním. ale možná se na to vyprdnu, když to bude na omajdu,tak je konzistence snad jedno.

emi spí, tak tu lítám jak hadr na holi... skoro doslova. zaprasila jsem tou marmoškou celou kuchyn a x hrnců, myčka už jede, kuchyn už taky vypadá k světu
ted ještě vařím emi oběd -cuketa, žlutá mrkem, brambůrek, kousek č. řepy...to bude mnamka

a já si jdu ohřát špagety ze včera , snad je stihnu sníst, než se vzbudí.
4. říj 2009 ve 12:48  • Odpověz
jo holky, velká prosba...nemáte osvědčený recept, jak na octomilky....se mi tu nějak vyskytli, svi.ě jedny. vše co jim chutná je uklizené v lednici a ne a ne se jich zbavit... a oni maj takovou drzot, že se mi před zraky i páří.... :angry:
4. říj 2009 ve 12:51  • Odpověz
kaci: stejný problém - manž tu nechal před asi 10 dny slkeničky od burčáku přes noc a od té doby jich tu jsou miliony :angry:
4. říj 2009 ve 13:32  • Odpověz
kaca asi jedině bušit bušit a čekat na zimu :grinning:
4. říj 2009 ve 14:32  • Odpověz
ahojky!!

Hup, tak zas supr čupr víkend co :angry: a co kdybys na pár dní odjela i s malým? nebylo by mu smutno? Nevyjasnilo by se mu?

skleni, no to je bomba zážitek, na to určitě nezapomenete :slight_smile: nám by se to taky mohlo stát. kadí jednou za 3 dny, takže to stojí za to :grinning:

Kači, a jak ta marmoška chutná?

Naše dítě se včera zas namlsalo lidiček, grilovali jsme a bylo tu 8 dosp. a 6 dětí. dnes je tedy k neudržení :angry:

Jo holky, brambory vaříte ve slupce nebo oškrábané? pro prcky myslím.
4. říj 2009 v 15:26  • Odpověz
sklen, Moc vám to sluší!!!! :slight_smile: a vojtí je už velký chlap. ale v postýlce se mu stejně líbí. na tu poslední fotku jsem čekala :grinning:
4. říj 2009 v 15:29  • Odpověz
4. říj 2009 v 16:39  • Odpověz
http://www.mimiaukce.cz/aukce.php?id=4041241 :grinning:

saru: hezký :slight_smile:

luci:myslím, že v našem případě distanc není to pravé řešení vzhledem k manžově sporadické přítomnosti doma :wink:
4. říj 2009 v 16:46  • Odpověz
Hup, takže myslíš, že by si toho ani nevšiml??? :unamused: :frowning2: :confounded:
4. říj 2009 v 16:50  • Odpověz
Hup, takovou "BABIČKU" ale nemáš co :grinning: to je štěstí :sweat_smile:
4. říj 2009 v 16:51  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.