• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
já to jídlo taky míchám s nutrilonem, a tu malinkatou skleničku máme na 3 dny, ale kdybychom to nemuseli zpotřebovat do 48 hodin tak to jíme asi týden a domácí stravu ani náhodou, fakt jsem zoufalá, když do něj dostanu tři lžičky tak je to úspěch a to mi z toho polovinu tak nějak zpátky vyplinve nebo mu to vyteče, přitom mu to dávám po malilinkatých soustech a né hned na jazyk, ale trochu dál. Na pakárna. Nejhorší je, že mu nechutná vůbec nic, ani sladké a ovoce už vůbec né, radši nebude jíst, jsem to párkrát vyzkoušela, že jsem mu nedala mlíko a on vydržel do dalšího krmení a zase zeleninku odmítl.
4. říj 2009 ve 20:40  • Odpověz
jo jinak holky, postoupila jsem s tou svojí těhu fotkou do finále. Sice mi v časáku napsali špatné jméno, ale už je to v řešení. Takže za všechny vaše hlasy předem děkuji - fotku s možností kam posílat hlasy dám do albíka, aby mi tu paní admin zase nevynadala - prý to je zakázané sem psát
4. říj 2009 ve 20:43  • Odpověz
jitul: jů, no super. A jak je teda správně to příjmení a jak ho teda napsat do té SMS aby to "prošlo"?
4. říj 2009 ve 20:46  • Odpověz
No nejhorší je, že Luky jí jen 5x denně a to i s noční dávkou, doteď nechápum, když si noční dávku vypije ve dvě ráno, vstává před šestou, tak první jídlo baští až v devět, pak ve dvanáct, ve čtyři a v osm večer, takže mu chybí snídaně a taky nechce jíst dřív než v těch devět
4. říj 2009 ve 20:48  • Odpověz
píšeš tam svoje jméno a adresu. Já myslela jako že sem to nemůžu přímo dát, minule jsem to tu dala a admin mi vynadal a smazal to, tak musím dávat odkaz na své album a i tak nevím, zda to zase nebude špatně
4. říj 2009 ve 20:49  • Odpověz
holky, díky za ty brambory. příští týden taky začneme -mrkev a brambor, asi tak 3 dny a pak budem přidávat.
Jitul, tak to je trápení.. snad ho to přejde!

Jitule, chtěla jsem ti poslat hlas, ale nevím jak :slight_smile:

nepoužíváte někdo mýdlový sliz?
4. říj 2009 ve 20:50  • Odpověz
jitu: ahá, pardon, jsem to špatně četla :sweat_smile: tak budu držet palce :slight_smile:
4. říj 2009 ve 20:51  • Odpověz
jitul: to "prošlo" jsem myslela v souvislosti s tou SMS, aby to byl správný tvar příjmení :wink:
4. říj 2009 ve 20:52  • Odpověz
jo a z jednoho mobilního čísla může být polsaných více smsek, třeba i za manžu, jen tam prostě musí být jiné jméno.
4. říj 2009 ve 20:52  • Odpověz
myslím, že to nemusí být přesně s těmi čárkami a velkým
4. říj 2009 ve 20:53  • Odpověz
Luci né sliz nepoužívám, ale chvíli jsem používala žlučové mýdlo, ale dost mi smrdělo, takže u nás vede persil sensitive.
Jinak pod tou fotkou je napsáno jak to poslat. Já jsem pupík 54 a píšeš tam své jméno a svou adresu
4. říj 2009 ve 20:56  • Odpověz
jitul: jj, posláno :slight_smile:
taky sliz nepoužívám, ale žlučové mýdlo ano :slight_smile:
4. říj 2009 ve 20:58  • Odpověz
děkuji.
Normálně jsem otevřela balík pampersek a byli bez těch strečových lepítek - celý pytel, docela mě to dostalo,ale vím že to holky už řešily, že to tak někdy bývá, ale je to maras, úplně stejný pytel za stejnou cenu a takový nedostatek
4. říj 2009 ve 21:03  • Odpověz
ty jo tady niko není, to všechny koukáte na superstar???
4. říj 2009 ve 21:26  • Odpověz
Ahojda, já koukala jen při večeři, pak sprcha a půjdu spát jsem k.o, ale...
Verunka byla dnes docela protivná (k večeru), nemohla usnout, Nela už byla vyspaná, tak jsem s ní dělala psí kusy a nic, tak jsem ji dala na zem, že spát teda nebude, že po koupání usne u kaše, taky že jo...ale ještě před tím mi přítel říká, tak koukni na zuby, tak hledám očima, dásna světlá, nenateklá, hledám prstem všechno hladký a jak se vrtěla, tak mi sjel dole prst jakoby za dásno a BYLY tam... 2 ...cinkají i o lžičku :sweat_smile: :sweat_smile:
4. říj 2009 ve 21:43  • Odpověz
luci sliz nepoužívám, na skvrny od mrkviček používám sprej od Amway a peru v persilu sensitive :wink:
4. říj 2009 ve 21:47  • Odpověz
teda holky kdo tu krom Lukiho ještě nemá aspoň jeden zub???
4. říj 2009 ve 22:09  • Odpověz
moje Nela :grinning: a Verče je 6,5měsíce :wink:
4. říj 2009 ve 22:12  • Odpověz
zanet, gratuluju k prvním zoubkům.
my už máme 6... :confused:
4. říj 2009 ve 23:51  • Odpověz
Ahojík,
tak už jsem zas vzhůru, kojo 1-5, od 6 hodin řev, nevím, měla jsem ho u sebe, v postýlce, klidnila ho trošku čajem...sklidnil se až jsem vylezla a roztáhla závěsy a žaluzky v pokoji, tedka si tam kecá, já tu zas polomrtve sedím s kafem...A tak, záleží na úhlu pohledu, 6hodin nejsou třeba 4 :sweat_smile:

Jitu- klídek, my také nemáme ani jeden zub, právě moožná ale budou brzo, DOUFÁM :sweat_smile: jinak se z něho zblázním :sweat_smile: Ani se nepřetáčí, většinou leží jako pecka...

Dneska máme plavání, po 3 odvoláních, tak doufám, že to Ada ještě nezapomněl abude to v klidu, akorát nemůžu pořád rozchodit tu hodinu, na 12hod.
5. říj 2009 v 07:35  • Odpověz
Dobré ránko,

my taky nemáme žádnej zoubek :slight_smile:
5. říj 2009 v 08:22  • Odpověz
Dobré ranko, já je taky čekala až kolem 8.měsíce, tak si Verča trošku pospíšila, ale kdo ví kdy Nela.
Musím teda zaklepat, že teplota žádná, protivná není, jen někdy když se vyspí v kočáru 2h a pak by chtěla koukat :sweat_smile:, ale noci naprosto v pořádku, včera Verča usnula u kaše před 20h a vzbudila mě povídáním v 7h.
Tak se jdu hodit do gala, potřebuju a družstvo a na socku kvůli mateřský, jak dlouho ji vlastně mám a proč mi ještě nepřišlo žádný vyrozumnění, tak jsem zvědavá jak pochodím...pěkný den i když venku to vypadá hnusně :unamused:
5. říj 2009 v 08:48  • Odpověz
jitul....jojo, pampersky...ty pružný pásky mě taky štvaly, ale ve velikosti 4 by ty proužky už měly být v každým balení. A navíc jsem si v Tescu všimla, že to na Pampers active baby už píšou, že tam ty pružný páskou jsou. Od čtvrtka je v Intersparu v akci nějaký mega balení pampersek, tak jestli tam ty pružný pásky nebudou, tak budu pěkně nasr....
Jinak zuby taky ještě nemáme, ani zelenina nám moc nejede a přetáčíme se jen ze zad na bříško :rolling_eyes:
5. říj 2009 v 09:23  • Odpověz
holky ty pružný pásky jsou u Pampers active baby - zelený balení.
u žlutýho balení Pampers sleep&play ty pružný pásky nejsou.

louis...kolik budou stát v tom sparu? a jak velký baleni? dík
5. říj 2009 v 10:04  • Odpověz
Ahoooooooooooooooooj kočky

u nás noc pořád stejná, ale teď si Vojtí spinká už hodinu, až je mi to podezřelé :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. říj 2009 v 10:13  • Odpověz
kaci...ty pružný pásky jsou/nejsou na všech druzích: já jsem měla i sleep&play s pružnými pásky a ty zelený bez.
Ta akce je od 7. 10., balení stojí 569 Kč a je tam 150 plen ve vel. 3 nebo 132 ve vel. 4.
5. říj 2009 v 10:15  • Odpověz
Ahoj holky,

téda já čučim, kde jsou všechny "známý firmy"?? :grinning: :grinning: :grinning:

Hodila jsem na rajče pár nových fotek, do šestýho měsíce, tak kdo chcete, mrkněte :wink:

Jak jste se měly o víkendu? Matýsek byl samozřejmě zlatej, protože proč? Protože byl přece doma tatínek, tak aby mu jako ukázal, že já si vymejšlim, když řikam, že vřeští a piští a je protivnej, žé? :confounded: :sweat_smile: :grinning:

Jinak je to brutááální lezec, to je fakt síla, až takový jsem to nečekala :grinning: Kdybych ho obalila mokrým hadrem, tak máme vytřenej celej obývák včetně naprosto všech koutů a rohů během snad pěti minut :grinning: :grinning:
5. říj 2009 v 10:27  • Odpověz
Joo a je tam i voteklej sysel pro Saru, kdyžtak i na FB :grinning: :grinning:
5. říj 2009 v 10:28  • Odpověz
petu, kráááásný fotky, sekne vám to

na lezení se docela těším, emi ještě neleze, takže když se potřebuje někam dostat, tak křičí, dokud jí neposunu...
zlepšovák s hadrem je super nápad :wink:
5. říj 2009 v 10:32  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.