• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
Pet: no tedy, hele nevím nevím, ale to je na sociálku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. říj 2009 v 10:58  • Odpověz
ahojky!!
Jitulko, tak máš hlas i ode mně! Pak dej vědět, jak to dopadlo, Maminku bohužel neodebírám.
Jinak my máme zásobu pampers těch obyč. sleep and play, trochu mě irituje ta vel. 7-18 kg!!! ale jsou jen rezervní, na cestování, jinak máme látkovky, tak snad to půjde. stály jen 2,6 Kč za kus.
Malý si teď hraje s kartáčkem na masírování zubů, je to legranda. zub zatím žádný, ale občas má poslintané prostěradlo i s malinko krve.tak se to asi blíží. ale já měla první dva zuby až v 8 měs. do té doby bych to s ním asi nevydržela :cry:
5. říj 2009 v 11:02  • Odpověz
Kac: jj, takése trochu těším, protože ten ukňouránek je hroznej. POřád chce nosit, anebo aby nad ním pořád někdo něco držel, ....
5. říj 2009 v 11:15  • Odpověz
Kača, Sklen: Heleďte holky to jsem si taky myslela, že přestane s kňouráním, když už si konečně sám doleze, kam potřebuje, ale ono prd - teď kňourá když tam doleze a zjistí, že tam nenašel to, co si představoval :grinning: :grinning:
5. říj 2009 v 11:25  • Odpověz
5. říj 2009 v 11:30  • Odpověz
Ahojky, noc super, spinkal od 18, klube se další zoubek, tak je takovej unavenej. Vstával na papku v půl3, a pak sám ještě spinkal do 6 :dizzy_face:

ad lezení - nejsem si jistá, jestli je horší, když kvičí, nebo když ho musím pořád někde honit :grinning: Hlavně teď, jak pořád stojí, tak se občas chytne něčeho, co ho logiky nemůže unést (např. hrazdička), a pak hodí záda i s hrazdou - takže řev a desítky boulí :sweat_smile: Ale to se fakt nedá uhlídat, když se mu to etra nepovede, tak se řachne i v postýlce :stuck_out_tongue_closed_eyes: Teď si našel novou zábavu - mám na postýlce kapsář s jeho ponožkama, takže on stojí, natahuje se přes postýlku a vyhazuje jedny fusky po druhých. Teď si zrovna rozmotal jedno klubíčko, strčil si obě do pusy a žvejká je naráz :grinning:
5. říj 2009 v 11:36  • Odpověz
pet: jj, pravdu díš, Stáničko :wink:
5. říj 2009 v 11:37  • Odpověz
Saru: no to je fakt komediant, hele natáčej, ať máme na co koukat :wink: :slight_smile:
5. říj 2009 v 11:40  • Odpověz
skleni: teď nemůžu, neb si zrovna hraju na macechu a řekla jsem mu, že tam bude pěkně sám a chvilku si schrupne. A ono co - fakt usnul :confused:
5. říj 2009 v 11:45  • Odpověz
To je šikulka, tak to já bych mohla do něho hučet furt a nic. :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
5. říj 2009 ve 12:02  • Odpověz
ahoj hvezdicky,

tak ja prekonavam sama sebe, jsem si rano privstala v 8 /oproti memu vstavani v 10/ a sla jsem si zacvicit na spining

ted jdu udelat snidani s obedem dohromady

tatka hlidal Wilika a vypada to, ze to zvladnul na jednicku, zpiva mu nejake pisnicky z knizky :dizzy_face:

Niky - byla jsem na poste, tak uz se ti posila balicek, mozna jeste na konci tohoto tydne to dostanes, pak dej vedet
5. říj 2009 ve 12:24  • Odpověz
Spining: no tak ten bych si také nechala líbit. Před dvěmi lety jsem chodila, bylo to moc fajn :dizzy_face:
5. říj 2009 ve 12:39  • Odpověz
Ahojky holky,

noc super. 2.00 a 6.00 :dizzy_face: Kéž by mu to vydrželo...

Magi, jsi zlatíčko. Nepotřebuješ něco z ČR? Že bych ti naoplátku poslala?

U nás se spí po obědě. Dneska spapal asi 10 lžiček mrkve a bramboru, už to tolik neplive, ale nadšení stále chybí :sweat_smile:

Zuby nemáme, já měla první v roce, manža v 8 měsících... Tak uvidíme, jestli se pomamí nebo potatí.
Zítra jdeme na kyčle, já si pak ještě skočim na gyndu. Večer pak jdu zas na bosu :dizzy_face:

Včera jsem uklízela v kuchyni a kluci si hráli... Kuk http://nikulka83.rajce.idnes.cz/Filipek_-_7._mesic/#IMG_5701.jpg
5. říj 2009 ve 13:01  • Odpověz
NIk: pěkné hraní, co všechno ty tatínky nenapadne což??? moc pěkné fotečky, co Čiko, už je ok????
5. říj 2009 ve 13:14  • Odpověz
niky - nepotrebuju nic, ale kdyby nahodou neco v budoucnu, tak se ozvu :wink: , moc hezke fotecky
5. říj 2009 ve 13:23  • Odpověz
Čiko dostal prášky ješt ěna 4 dny, protože má hodně bílkoviny v moči, ale už čůrá a zlobí :slight_smile:
5. říj 2009 ve 13:24  • Odpověz
Zdravím holky, tak dneska oběd poprvé jakž takž, nechávala jsem mu tu lžičku déle v puse, tak si jí tak kousal a byl spokojenější a taky jsem hrála šílený divadlo - jako když pejska učíte čůrat a kakat venku, takže - tááááááák je šikovný - nebo tááááák otevřeme pusinku a jede vláček a autíčko, no trochu toho snědl, ale mlíko už pak nechtěl, tak měl asi dost, teď usnul, tak jsem zvědavá
5. říj 2009 ve 13:31  • Odpověz
JINAK VŠEM MOC DĚKUJI ZA POSLANÝ HLAS - KÉŽ BYCHOM TO VYHRÁLI.

U MANŽI TO TEĎ VYPADÁ, ŽE SNAD ASI PŘIJDE NA PŘELOMU ROKU O PRÁCI, TAK MÁM NERVY NA POCHODU, NEVÍM ZDA TO NĚJAK ZVLÁDNEME A ON SI NĚCO NAJDE, MÁ DOST SPECIÁLNÍ ZAMĚŘENÍ VZDĚLÁNÍ A NEBO BUDU MUSET DO PRÁCE JÁ :confounded:
5. říj 2009 ve 13:33  • Odpověz
JItul: tak to mě mrzí, neboj, jistě to zvládntete :wink: :wink: :wink: Luky je šikula, jen tak dál, já jsem četla, že zkoušet se to má i 20x, než si to brouček vezme. :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

Nik: no tak to je super, ještě že tak a jemu léky zabírají. :slight_smile:
5. říj 2009 ve 13:40  • Odpověz
Niky, to je super autí! já zas koupila houpacího koníka a občas tam malého houpu! ale musím ho držet. pak se s tím dá i jezdit, možná to v zimě zkusíme v domě, až bude malý sedět. to by se mu mohlo líbit :grinning:

Skleni, jéé to je blbé, fakt mu to hrozí? a on by zůstal doma s malým?

co říkáte na fotky?
5. říj 2009 ve 14:01  • Odpověz
Luci: nemyslela jsi Jitul????

fotky máš moc pěkné :dizzy_face:
5. říj 2009 ve 14:02  • Odpověz
ano jitku, to je pravda :pensive:
5. říj 2009 ve 14:13  • Odpověz
no zůstal by doma, co by mu zbývalo, ale já bych z toho asi zešedivěla. On by malého pohlídal, nakrmil, ale to by bylo tak vše, takže bych přišla z práce a rovnou do druhé - uklidit, navařit, vyprat, vyžehlit a samo ještě si najít čas na Lukiho. No a z psychického hlediska bych to asi taky těžce nesla, určitě by mi malý moc chyběl
5. říj 2009 ve 14:31  • Odpověz
No a do práce bych musela pokud by Pavel nic nenašel, ze socky by nám nic nedali, stačí že Pavel vlastní půlku baráku (což se blbě prodává), máme 4+1 nadstandartně zařízený a vlastníme dvě auta, i když tojedno má už jen 30-ti tisícovou hodnotu. A to co máš, toho se bude dost těžko zbavovat. Hlavně ani nevím, zda by po nás mohli chtít, abychom šli do menšího bytu - sotva jsme ho dokončili a přestavěli. Normálně mi z té představy je na bli..... :confounded:
5. říj 2009 ve 14:38  • Odpověz
Ahoj, bez nás je tu nějak mrtvo :grinning: :grinning:
Byla jsem u kadeřnice, tak mám novou hlavu, ale Karolí po cestě domů plakala, tak nevín :sweat_smile: :grinning: Dneska papala cuketu s mrkví a chutnalo jí :slight_smile:
Noc byla u nás strašná, Karolí plakala ze spaní i normálně :frowning2:

luci: pěkný fotečky :dizzy_face: Marťa je ti čím dál víc podobnej :wink:
niki: Kluci mají fajn talent na skopičiny :wink: ale sluší jim to :dizzy_face: :dizzy_face:
jitu: třeba nebude tak zle, držím palce.

Jsem chtěla jít ven, ale dítě opět usnulo u jídla, tak půjdem až se vzbudí :slight_smile:
5. říj 2009 ve 14:52  • Odpověz
Ahojky, zrovna razíme ven, pak dočtu. Jen drobnost pro radost - jestli se chcete od srdce zasmát, tak myslím, že se Vám to podaří:

http://www.youtube.com/watch?v=wZ3BLbQ87N4
5. říj 2009 v 15:04  • Odpověz
zanet: gratulace k zoubkům :slight_smile:
My nemáme zatím žádnej, kde nic tu nic, jen ten noční pláč...
5. říj 2009 v 15:06  • Odpověz
Saru, je to super! malý koukal se mnou a jako natahoval, on si snad myslel, že táta štěpánka trápí :grinning:
5. říj 2009 v 15:24  • Odpověz
máte někdo potíže s kojením? tak se mrkněte na toto:
http://www.youtube.com/watch?v=QvzKKlJDP2U&feature=related
5. říj 2009 v 15:33  • Odpověz
Ahojíček,
tak my jsme dnes opět dopoledne prořvali, tááák jsem to měla pěkně naplánované, že ho nakrmím ještě v 11 a pak půjdem, chodíme půl hodinky pěšky, no, nepochodila jsem, řval i u mlíka, tak jsem vyrazila hned v 11, at se sklidní aspon venku. Plavání zvládl hezky, v klidu, po nastoupil ještě v šaatně hlasitý hlad!!! Tak jsem zjistila, že tam maj akorát hrací koutek, pak se dá nahoře v baru (!) ohřát jídlo... Tak jsem toho musela využít, ale spokojená jsem vůbec nebyla... mají tam sice připravené židličky z Ikey na krmení, ovšem nedomysleli, že některé děti ještě nesedí, že?! Paní mi vysvětlila, že hrací koutek je doménou a že maminky si tam nakrmí a dají si oběd- paní se asi dívá moc na americké filmy, pže už vidím, jak mi Adam sedí na klíně a já si v klidu obědvám anebo ho pustím na hrací hrad např. No, nevím, začínám mít pocit, že tam akorát rýžujou prachy a dost...Hned po prvním to třikrát odpadlo...je to volajaké čudné... Ale se samotným plaváním jsem moc spokojená...

Tedka ještě spinká, co jsme přišli, už je dvě hodiny v kuse...nejsem zvyklá :sweat_smile: po těch jeho půlhodinkách jsem úplně nesvá... :sweat_smile:
5. říj 2009 v 15:37  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.