• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
saru: tak do kalhot 36 jsem se v životě nevlezla :grinning: (tedy v dospělém věku)
5. čer 2009 ve 12:31  • Odpověz
Ahojda,teď jsem tu zase dlouho nebyla. Tak jen jak to mám s tou váhou, ono jsem přibrala v těhu jen 5kg, jak mi bylo zle, tak to nějak nešlo nahoru. No tak pak to šlo po porodu dolu. ono asi i tím jak jsem si u porodu zacvičila. :o) Taky čekám, že to poleze nahoru, protože teď mám teprv chutě. :o))) Ale zatím nic. Zato ten náš mrňous jde s váhou pěkně nahoru, uvidíme v pondělí, to vám pak nahlásím do tabulky.
5. čer 2009 ve 12:33  • Odpověz
Ahoooooooj hvězdy

kráááásnééé fotečky, Karolínka je kus ženský, ta se ve světě neztratí a Štěpánek bude mít zase bab .... no počkejte :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:

Já jsem také dnes vytáhla kalhoty z dob, kdy jsem byla svobodná a vejdu se do nich. Ale mám co dělat s pasem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Ale pořád je to lepší, než nosit těhu jako do teď. Protože svou velikost ještě neobleču. Ach jooooooooooooooo
5. čer 2009 ve 12:34  • Odpověz
A jinak jak jste to měli s očistkama,vím už se to tu řešilo. V pondělí to bude šest týdnu a já teprv teď asi tři dny mám takové žluté očistky, do té doby pořád krvavé. 11.6. jdu na kontrolu, tak jsem zvědavá! Celkově, spodek je takový divný, hlavně povolily stehy a tak je to divný!!!
5. čer 2009 ve 12:35  • Odpověz
holky ..ještě k tomu odvelení do vlastního pokojíčku
mi hlava nebere, jak máte srovnané tyhle dvě věci:
- přes den šátkovat a nosit, aby byl co nejblíž mámě
- na noc odvelet do vedlejšího pokoje daleko od mámy
jdou mi ty věci tak trošičku proti sobě :fearful:
chápu, když někdo nešátkuje, pak vidí asi tu potřebu blízkosti jinak
ale pokud se s tím prcem tahám celý den, příjde mi nesmysl ho na noc odkládat ...
:sweat_smile:
5. čer 2009 ve 12:36  • Odpověz
Broskvi: no o tom mi nemluv. Bych tu mojí holku ani nepoznala :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. čer 2009 ve 12:36  • Odpověz
My jsme dávali Daníka do pokoje skoro ve dvou letech.

Nejprve měl u nás v ložnici postýlku, v té se mu nelíbilo, tak jsme koupili postel. Stále byl v ložnici. A když manža jezdil do Kolína, tak jsem pomalu ale jistě učila Daníka na svůj. Prvně jsem ho tam dávala na polední spaní a pak postupně i na noční. ale měla jsem stále u něho i u sebe dveře dokořán. Zvykl si rychle. Párkrát jsme měli karambol se spadnutím, ale pak jsem mu tam dala matraci z postýlky( aby padal na měkké) a bylo to v cajku. Nejlepší bylo, když jsem ho jednou našla v sedě spícího na zemi. Chudák spadnul, a asi se tam chtěl vyšplhat a usnul u toho. :grinning:
5. čer 2009 ve 12:39  • Odpověz
TEď to hodláme praktikovat stejně. Ale s tím rozdílem, že kluci budou v pokojíčku spolu. Jeden pokoj chceme nechat pro návštěvi. Takže se u nás rozhodlo, že jim necháme ložnici a my půjdeme do menšího. Stejně budou mít víc krámů než my :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. čer 2009 ve 12:40  • Odpověz
sklen. Abych pravdu řekla, tak jsem se nikdy nedívala až teď, ale rozhodně takhle nevypadala. Chudák manža dělal mi ze začátku oplachy a přiznám se, že to obrečel. Chudák! Nakonec on brečel kvůli mě a já kvůli němu. :o)
5. čer 2009 ve 12:42  • Odpověz
Možná, kdybych to neměla vyzkoušené už u Amálky (když jí byly 3 měsíce, tak jsem byla dost nemocná a nechtěla jsem jí nakazit spaním ve společné místnosti a po uzdravení už jsem se k ní do pokojíčku nevrátila a vzala to naprosto v pořádku bez povšimnutí). Usínala a usíná krásně sama a nemusí mít u sebe pořád maminku nebo tatínka, ale třeba je to taky povahou dítěte, že není tak závislá a radši má svůj klídek, kdo ví, do hlaviček těm dětem nevidíme.
Ad. velikosti - měla jsem 36, pak 38, opět 36, před těhu tak mezi a teď jsem tak na tý 38, ale ještě nějaký kilča nahoře mám, to je jasný :unamused: . Takže je výhoda, že když jsem s váhou různě kolísala, mám u různé velikost kalhot :slight_smile:
5. čer 2009 ve 12:43  • Odpověz
Holky, tak jak to vypadá, tak já mám asi jediná velikost 44, tedy ne teď. Bohužel :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:

Broskvi: neboj, on si zvykne :grinning: :wink:
5. čer 2009 ve 12:45  • Odpověz
Už ječíme, tak zatím pááááááá
5. čer 2009 ve 12:48  • Odpověz
broskvi: to jste měli doma veselo :sweat_smile:

jijá, když si tam prvně sáhla hned po porodu, tak jsemtaky koukalajako blázen :grinning:

kami: no já si právě myslím, že to je hodně o povaze ....
mám kamarádku, co má 4 děti ...takže byse dalo říct, že už v tom umí chodit ....aposlední 4 dítě jí dává zabrat ..nic z toho, co platilo na ty tři vůbec nefunguje :slight_smile:

prostě jedu citem ...nemám to nalinkované ...jeden den jsem měla pocit, že bychom mohli zkusit postýlku - tak jsem přestavěla nábytek a za pár minut byl ondra prvně uložen do vlastní ..evidentně to bylo se správný okamžik - nebylo to "od příštího týdne", "až mu budou dva měsíce" ...prostě momentální dojem, že dneska by to šlo :slight_smile:
a to je podle mě jediná správná cesta - prostě jít citem a ono to dopadne :wink:

teda, kde na ty velikosti chodíte - já i při své ideální váze 63/174, kdy fakt nemám deko tuku a vypadám dobře mám 38-40 :sweat_smile:

sklen: neboj - já mám některé 42 :slight_smile: ..to je hnedle vedle :grinning: a jak se nosí teď ty delší košile/šaty, tak ty jsem přes kozy nedopla ani ty 42 :sweat_smile:
5. čer 2009 ve 12:53  • Odpověz
ahoj děvčata!!!
Projíždím albíčka a fotky co jste přidali, ty mrńata rostou jak z vody:slight_smile: opravdu to letí.

Já se vejdu do své velikosti 36 ale ne všechno. Přibrala jsem v těhu cca 16kg a skoro všechno nechala v porodnici.

K tomu tématu stěhování dětí z ložnic: vidím to tak maximálně do 9 měsíců. Možná dříve. Už teď to děláme tak, že večer malý usne v postýlce a já většinou usnu v obýváku. Vzbudíme se na krmení a pak už všichni dospíme v ložnici.

Holky vy nosíte dítka v šátku i doma???
5. čer 2009 ve 12:56  • Odpověz
mich ...no jasně...bych nic neudělala ...máme veliký barák, velkou zahradu, připravuju pojektík ...musela bych ho nechávat samotného a nebo mít doma čurbes ...anijedno se mi nelíbí :slight_smile:
5. čer 2009 ve 13:14  • Odpověz
Ahojda děvčata moc vás zdravíme :slight_smile: Kde berete ten čas na koníka? :grinning:
Jsem si objednala jednu klokanku, abych nějak holky mohla vzít někdy do náruče obě :grinning:
Jsem se vás na něco chtěla zeptat, ale než jsem se sem dostala, tak jsem to zapoměla, ale já si vzpomenu :grinning:
5. čer 2009 ve 13:17  • Odpověz
zanet: to bude tím, že se nám narodilo jedno a ne dvě děti :slight_smile:
5. čer 2009 ve 13:30  • Odpověz
hm :confused: asi to bude tím, ještě že jsou holky hodný, ale ty věci se prostě musejí dělat 2x, tak mi jdeme papat :wink:
5. čer 2009 ve 13:31  • Odpověz
Zdravím při pátku..
na jihu moravy je teda docela teplo a sluníčko občas taky vykoukne..byli jsme dnes u paní zubejdy i s adámkem, tak sestřička vozila kočárek a mudr se věnovala mýmu bolavýmu zoubku :grinning:
jinak jsem taky macecha, adam spí v pokojíčku sám od začátku, ale při dispozici našeho bytu to jinak ani nejde neb máme vestavěnou ložnici, což znamená, že je zde jen postel a 3 skříňky a mrňavá ulička, takže postýlka by se sem faaakt nevešla..no a hned vedle za zatahovacíma dveřma, které samozřejmě nezatahuju spinká aďouch ve svým. Když se v noci vzbudí hlady, tak to mám asi 6 kroků a když ráno nemůže už zabrat ( většinou když se vzbudí kolem 6,7 ) tak si ho beru k sobě do pelechu a bucáme spolu klidně do 10, 11. Nemyslm si že trpí a ikdyby, tak s tím bohužel nic neudělám...Ale když jsme byli po porodu ještě u našich, tak spal v košíčku vedle mojí postele a pořád se budil. Po návratu do Brna jsme spolu spali v obýváku, zase byl v košíčku a taky problém..ale pak jsem ho dala asi po 14 dnech do postýlky a super - usne sám, jen ho tam po koupeli a večerním koju položím a on si usne až se mu chce. Občas má den jako psala hup, že si hraje s dudlíkem a moc mu to nevychází, tak běhám po schodech jako trubka a vracím dudel dokud neusne..ale zase budu mít hezkej zadek z těch schodů že :grinning: :grinning: Takže já jsem s jeho usínacím a spacím režimem dost spokojená ale taky klepu na co se dá, aby mu to vydrželo..
5. čer 2009 ve 13:40  • Odpověz
akit: přesně to s tím zadkem jsem si říkala včera, když jsem běžela hore potřetí :grinning:
5. čer 2009 ve 14:01  • Odpověz
Ahoj holky, přišla jsem Vás jen narychlo pozdravit.

U nás byla teda noc, 3 krát mi pípal monitor dechu - malej se totiž sesunul z podložky, už totiž pěkně cestuje v postýlce a od 1 od rána do 5 řev, asi prdy a to už jsem myslela že je vyhráno (týden byl klid). Kolem tý pátý ráno jsem toho měla fakt už plný brejle a normálně jsem na něj byla ošklivá :cry: řekla jsem mu ať už kouká chrápat :sweat_smile: chjo jsem hrozná matka, ale měla jsem toho fakt dost.

Naštěstí jel taťka dávat krev, tak je s náma doma, udělal oběd a já si vyčistila jedno okno, ještě mě jedno čeká. Kluci teď chrápou oba na gauči, tak si užívám to "ticho". :dizzy_face:
5. čer 2009 ve 14:29  • Odpověz
my jsme zpět z tesca. Mají prd. koupila jsem malé akorát overálky, ponožečky a vlhčený ubrousky huggies (ty máme nejraději) a pak mají ještě Yo sirupy, tak jsem vzala malinový. jinak nic, šlus :slight_smile:
MHD jsem zmákla a zpátky jsem se pěkně prošla (30minut svižné chůze) tak jsem si zacvičila.

saru: malej je hezunkej a taky macík :dizzy_face:

kami: krásný holčičky. Melinka koukám vleze všude, že? :grinning:

pokojík: taky netvrdím že bude mít 6měsíců píp píp a jde do svého, to ne. prostě až se na to budem cítit a budu vědět že malá nějak netrpí, tak pak to zkusíme a když ne tak to posunem. A když to někomu funguje už teď tak v tom nevidím problém.

No a moje velikost: rifle tak 30-32 a kalhoty 40-42. A vůbec s tím nejsem spokojená :angry: a přes prsa taky ledacos nezapnu :rolling_eyes:
5. čer 2009 ve 14:51  • Odpověz
ahoj maminy

hlasim opet slunecno :sunglasses: , ale k veceru by melo zacit prset :angry:

Tak nas malutky hajinka v kosicku vedle nasi postele, nastesti ted mame velikanskou loznici, takze v ni mame 4 skrine, 2 komody, king size postel, velkou postylku a kosicek a porad je tam plno mista :dizzy_face:
Do postylky davam maleho jen obcas, aby si zvyknul na ten prostor a nebal se az prijde cas, kdy v ni bude hajinkat..
Zatim tedy nevim co to uspavani je..maly hajinka bezproblemove :wink: v noci jen vytahnu z kosicku a nakojim a supnu zpatky a on spinka..sem tam si ho nad ranem nechavam v posteli, ale jen proto ze ho chci mit vedle sebe, je mi bez nej smutno
5. čer 2009 ve 14:54  • Odpověz
Ahojte holky,
nakoukávam :wink:

Maus, taky máme nejradši Huggies, kupuju to velký balení :wink: Když jsme u toho Tesca, za kolik jsi je tam koupila? :grinning:

Holky, a co používáte za plenky? My pampersky, teď už jsem koupila ty větší 4-9kg, jsou super, všechno ok, akorát mi vadí, jak jsou navoněný, hrozně mi to smrdí... :-/ Anebo taky používáme z DM ty Babylove, taky nejsou špatný.. :wink:
5. čer 2009 v 15:02  • Odpověz
petua: mají tam to balení 4ks (tj. to menší), jeden balíček vyjde na 42,- :slight_smile:
Když nelátkujem tak je nám fuk jakou máme papírovku. Aktuálně Babylove z DM, mamia a sleep&play. a číslo3, 2 už nám je těsná, těch máme už jen pár kusů :slight_smile:
5. čer 2009 v 15:08  • Odpověz
Joo a taky jsem přihodila naše uřehtaný hvězdňátko :dizzy_face:
5. čer 2009 v 15:08  • Odpověz
petu: krásný :dizzy_face: :dizzy_face: taky pěknej cvalda, co? :slight_smile:
5. čer 2009 v 15:09  • Odpověz
Já kupuju v DM to balení po 4ks za 239,-, tak to se vyplatí teda viď, to je super za těch 42,-/ks, asi dneska nepojedem do Globusu ale vezmem to do Tesca :wink:

No je to buclček buclatej :dizzy_face:
5. čer 2009 v 15:14  • Odpověz
Takhle vyšly na 169,90. Kupuješ modrý nebo zelený? my jsme měli zelený tak teď jsem koupila modrý :slight_smile:
5. čer 2009 v 15:18  • Odpověz
Ahojky my jsme se asi pred hodkou vratili z me prvni dlooouhe vychazky :dizzy_face: Mam fotku naseho milacka s vlcim makem, je tam k sezrani :dizzy_face: :dizzy_face:
http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=367443&vDeleteImageID=2855975&vReferer=

pet: matysek je sladouckej a pridava se do klubu nas baculatych - nas Stepula, Karoli, Filda... To jsou ty prvni, co me napadaji :wink:
5. čer 2009 v 15:20  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.