• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
ahoj holky, tak jsme dnes byly na 3.hexe a zároveň 6-měsíční prohlídce, Nela měří 66 cm a váží 6,86 kg

a dnes jsem Nelči dala k pozdnímu obědu mrkvičku od Hami, normálně jí viditelně chutnala víc než mnou pracně dělaná mrkvička ze zahrádky :grinning: , ale mohla to být i náhoda.... je dost legrační, jak si Nela s touhle novou konzistencí jídla neví rady, jak to převaluje v pusině, jazykem to mělní o patro, pak se jí to podaří jazykem trochu vytlačit ven, ale pusu už otvírá ukázkově,takže věřím, že nám zeleninka bude chutnat :wink:

niku: do IP jsem ti poslala míru a váhu..... a gratulace, že je Čiko OK, to jsem ráda :slight_smile:
5. říj 2009 v 15:41  • Odpověz
čauky

saru: tak takhle se chlaml dnes ondří na desetiměsíční gábinku, když siházela s její mamčou balónkem ...byl úplně vyřízený od smíchu ....vůbec by mě nenapadlo, že ho to může tak dostat :sweat_smile:

jinak noc booooooží - o půl drhé trošku zakňural a papání jsme měli 6:15 spali jsme do 7:45 - vstávali jsme jen kvůli cvičení

mis: to s tím papáním má stejně, kdž se v pusině objeví nová chuť a nebo konzistence :slight_smile:

bram:a kam chodíš?

maus: já jdu k holiči ve středu ..už jsem jak čarodějnica
5. říj 2009 v 16:06  • Odpověz
luci: hezký fotečky :dizzy_face:

hup: ale je to úžasný, když se tak chlámou, viď? To člověk zapomene na všechny plačtivý chvíle :dizzy_face:

mis: gratulace k úspěšné prohlídce, Nelinka je drobeček :wink:
5. říj 2009 v 16:19  • Odpověz
mau: tak to je fajn, že sis užila relax u kadeřnice :wink:

jitu: budu držet palečky, ať se vše dobře dopadne :dizzy_face:
5. říj 2009 v 16:23  • Odpověz
ahoj,
jsme se vrátili z výletu...byli jsme v Praze u mudr a zpátky jsem si vzala Vojtíška do manducy a jela vlakem...to byl zážitek...na hlaváku si mohl ukroutit hlavu jak tam přijížděly vlaky ze všech stran a pak celou cestu čučel ven...naivně jsem si myslela, že by mohl třeba usnout :grinning:......tak nee......teď spí v kočárku ani jsem s ním nestačila vyjet ven....před tím se mi hezky stačil vy.... na podložku a rozmatlat si to po nohách a jako bonus si v tom vymáchal flašku s pitím :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ....miláček :grinning:

přidala jsem fotky jak plave s tátou ve vaně http://enza.rajce.idnes.cz/Vojtisek_od_6._mesice/#PICT5873.JPG já teď nemůžu :unamused:

jdu ven pak dočtu
5. říj 2009 v 16:40  • Odpověz
saru: jj ...fakt čistá radost - koncentrát :slight_smile:

enz: ale to je šikulkáááá :grinning:
fajnové fotky - u nás se v rámci žehlení taky plavalo :slight_smile: ....manža byl celý v šoku, co ondří všechno zvládá ...holt naposledy se koupal pře 1/4 rokem - tož nevím, co si myslel :grinning:

mis: alespoň, že vy holky jste hubenější než ondří :slight_smile:
5. říj 2009 v 16:50  • Odpověz
tak my jsme si dali krásnou procházku, půl hoďky spinkal a půl koukal, zvednula jsem mu trochu korbičku, je polohovací. krásně jsme si hráli s dudlíkem - snažil se ho nahodit zpět a taky si hrál s řetězem na kočárku. opravdový miláček :wink: a občas vyjeknul, jako smíchy :grinning:

Hup, Niky, to je fakt nádherné, když se mrňouskové hihňají :slight_smile:

Enz - báječné koupání :slight_smile: a Vojtí je skvělý maskovací miminko :wink:

Bram a proč vám to 3x odpadlo? vysvětlili to? my máme hernu, kde je mikrovlnka, ale židličky žádné. sedí se na koberci.

Hup, v tabulce chybí vaše hvězdné míry :sweat_smile:
5. říj 2009 v 17:22  • Odpověz
a jo, sotva jsem to odklikla a mrkla se znovu, tak už tam jste! krásně se nám to plní :sweat_smile: my přidáme míry zítra :wink:
5. říj 2009 v 17:24  • Odpověz
teda holky, mi takové vymoženosti na plavání nemáme, zato to Lukáše docela baví - no baví - vypadá jak by mu to bylo šumák, chytá se za nohu a cpe si jí do pusiny a je mu jedno jestli s ním kroužím doleva nebo doprava a jestli mu k tomu říkám takovou nebo onakou říkanku. Nejvíc ho to baví v převlíkárně, normálně na férovku a bez studu okukuje cizí nahé maminy a je ho taky nejvíc slyšet jak u toho výská - no asi už má ujasněnou orientaci.

Minule jsem ho nešťasně uchopila a zajel hlavou pod vodu, ale jak jsem ho vytáhla, tak normálně vyplivl vodu, trochu si pokašlal a pak se začal řehnit - cvičitelka myslela že omdlí, ale pak pochopila, že s Lukym nějaké cákání už nemá smysl, že on se už bude asi radši potápět

Právě jsem mu přesunula postýlku do dětského a už v ní poprvé tam spinká. Koukal na tu zeď kde má toho velikánského medvídka Pů s kamarády a povídal mu až z toho usnul. Zlatíčko. No po dnešní noci (máme postýlku která když se odaretuje tak je z ní obrovská kolíbka) a dneska v noci moc nespal a pořád tam sebou mlátil ze strany na stranu a to vydávalo ty péra docela hluk, tak jsem se rozhodla, že je načase, aby si zvykl na pokojíček.
5. říj 2009 v 17:24  • Odpověz
jo tak dudlík si už umí ondří vytáhnout i vrátit .. k tomu s ním dělá plno vylomenin
kupříkladu dneska ráno si ho navlíknul na pindíka (to sice určo ne cíleně - ale říkala jsem si, že ta naše hygien teda nic moc :grinning: )
5. říj 2009 v 17:32  • Odpověz
holky, co dáváte sušenky - jaké dáváte druhy ...kukala jsem, že ve všech je hafo cukru- docela překvápko :sweat_smile:
5. říj 2009 v 17:33  • Odpověz
Hup,u nás jsou ty hrátky s dudlíkem pokrok, protože donedávna ho ještě nechtěl :grinning: ale pokud ho nebude chtít, až bude řvát, tak mu ho prostě nebudu dávat... no ale na pindíka si ho snad dávat nebude :grinning:
5. říj 2009 v 17:43  • Odpověz
my jsme taky po prochajdě, Karolí si dala ještě chrupku. Zase jsem viděla několik nikotinových rodin :rolling_eyes: to je na facku...
Naše plavčo je bezva. Vrecepci z které je vidět do bazénu je herna, stoly, židle, dětské židličky a i mikrovlnka, takže to bude fajn :slight_smile:
saru: :grinning: :dizzy_face:
enz: fajn koupání :dizzy_face:
hup: my máme koupené sunarky, ale ještě jsem je nezkoušela, ani Karolí ne :wink:
a s dudlíkem si Karolít aky hraje, dává si ho do pusy, povídá si s ním :grinning: ale když to vezmu kolem a kolem, tak ho máme jen na spinkání, hlavně v noci když pláče, ale během dne jen když usne, ale ne vždy. To je docela fajn, že ho v té puse nemá furt :slight_smile:
5. říj 2009 v 18:00  • Odpověz
No, chodím do Ov-Vítkovic, jak je lehkoatletický stadion, tak tam je sportovní areál, klub se jmenuje Rybička. Moje nej. kámoška chodí od loňska a byla děsně nadšená, ale už se mi omluvila, oni asi nejedou moc dlouho, letos je tam jaksi "přeplněno"...jedou jak na běžícím pásu, samé odpadávání, náhrady...Jako nechci být rýpavka, ale kdyby třeba malý nebyl poprvé až tak nadšen, tak by mu asi ke zvykání moc neprospělo, že nám hned další tři lekce odpadly...první dvě bez udání důvodu, třetí z důvodu jakýsi závodů...
Jinak to zařízení tam mě trochu dostalo...to že ty používané místa jsou daleko od sebe, tak pal čert...jako mám na mysli šatnu, bazén, sauničku...oddělené dlouhými chodbami...studenými, podotýkám...
Pak když jsem se zeptala paní v recepci, jestli je tam něco jako mikrovlnka, dívala se na mě jak na ufo...jako to mi neříkejte, že z těch hafo maminek- střídá se to tam po půl hodině od rána do večera 7 dní v týdnu, žádná neměla zájem si nic ohřát. Když mě ta můra odkázala do "Baru"/ samotné slovo ve mě nevyvolalo moc dojem/, kde si můžu mlíko pro miminko ohřát, tak další pohled jak na ufo od té baby nahoře, když jsem řekla, že mikrovlnka by měla být dole, po ruce maminkám...a co mikrovlnka, nějaké pohodlné místečka i pro kojící maminky a ne tvrdé úzké lavičky... a prej, však tady nahoře máte vedle Baru koutek a tady si děti hrají a maminky si dají oběd a pak mrňousky i nakrmí... JO a dobrý byl dodatek, když si něco dáte, tak vám paní barmanka ohřeje mlíčko...takže zas něco za něco :confounded:

Ale jak říkám, plavání samotné se mi líbí, bazének skvělý, voda teploučká, pěkné pomůcky...ale dochodíme asi permici a poohlídnem se jinde...
5. říj 2009 v 18:45  • Odpověz
Ahoooooooooooj hvězdy

Saru bomba

Luci, tak před touto paní smekám. Je to fakt masakr. Ale jak je vidět, tak když se chce jde vše.

Mau: no doufám, že nám se dáš fotečku :wink:
5. říj 2009 v 18:54  • Odpověz
jitu: teď koukám na předchozí stránku ....no tak snad to manžovi dopadne dobře
jako manža hledá dofirmy 4 lidi ...je šílené, kolik lidí se ozvalo - hlavně z kopřivnice - vše tam je orientovánona automotive - takže v háji + tatrovka - další průser
5. říj 2009 v 19:03  • Odpověz
téééééééééééééda tolik erotiky a tak brzy??? Ba néééééé, krásné fotečky, :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
5. říj 2009 v 19:12  • Odpověz
jééé, já jsem ráda aspoň za tu trochu erotiky, manža není doma :grinning: :grinning: :grinning:
ta postižená mamina, to fakt klobouk dolů, horší až bude prcek trochu hbitější, to už ho asi neudrží :frowning2:
bram: to fakt nechápu, je to banda :angry:
5. říj 2009 v 19:27  • Odpověz
sklen: příležitostně nějaké foto hodím, teď už jsem to ve sprše zacákala :wink:
5. říj 2009 v 19:29  • Odpověz
Ahojky, tak jsem právě hodila do trouby péct Sacher dort, s manžou ho milujeme a když máme zítra to výročí, tak ať si pošmákneme :wink: Je to sice piplačka, ale stojí to za to :slight_smile:

Mládě už hoďku spí, takže pohodička. Jen já jsem dneska šíleně unavená, celej den :unamused: Ani nevím z čeho :confused: Půjdu asi brzo spát, chtěla jsem mrknout, kdo vypadne v Superstar, ale možná to vzdám. Uvidíme. Každopádně letos je tam talentů na rozdávání :slight_smile:
5. říj 2009 v 19:37  • Odpověz
Saru: no to jo, včera mi šel mráz po zádech, fakt šikuly.

Mau: tak to se těším :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Jinak u nás se už také spinká, chvilinku broukal, ale pak usnul a dokonce bez dudlína :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. říj 2009 v 19:39  • Odpověz
Ahojky,
náš prcek už taky hoďku spí, půjdu hned za ním, protože včera jsem spala jen 4 hodiny :unamused:

Maus: Takhle jsme pekly Kefírovou buchtu od Tebe :wink:
http://koska.rajce.idnes.cz/Anezka_od_4._mesice/#DSC_0005.jpg

Saru: Gratulace k výročí :slight_smile:
Hup: ty máš ale kreativní dítě :grinning:

Zítra máme velký den - první mrkev. Dám zprávu :sunglasses:

Dobrou noc všem.
5. říj 2009 v 19:44  • Odpověz
saru: šikula :slight_smile:
no superstar dobrý, ale víc se mi líbí ty holky, kluci to víc flákají :wink:
Manža má zítra narozky
5. říj 2009 v 19:45  • Odpověz
lucy: jůů, pěkné a chutnala Vám? :slight_smile: Malá je fakt kočena, jak si v tom kočárku cumlá ten prstíček - tam je k sežrání :dizzy_face: :dizzy_face:

hup: Ondra má super nápady s dudlíkem, ani nechci domyslet co by s ním udělala Karolí, když nemá pindíka a dudlík nemá to ouško :grinning: :grinning: :grinning: :zipper_mouth:
5. říj 2009 v 19:51  • Odpověz
tak koukám, další mimčo přestěhováno do pokojíčku. já zatím odolávám :slight_smile:
5. říj 2009 v 19:54  • Odpověz
maus: jj přesně tojsem říkala ...že až to bude takové hebzidlo jako je ondří už to bude horší :zipper_mouth:

maus: adúčes - obávám se, že ty čerstvě ostříhná budeš vypadat líp i po ospršení než já s tm mým neostříhaným chaosem :wink:

u nás už se taky chrní ...úplně odpadnul

lucy: že jo ...na blbiny ho užije

jinak - dneska jsme objevili další zdroj smíchu - metr (takový ten svinovací) - vždycky jsme ho zaaretovala, řeklá áááá .....a pustila to a on se zasunul ....ondra se mohl potrhat smíchy :grinning:

maus :grinning: :grinning: :grinning:
5. říj 2009 ve 20:00  • Odpověz
hup: no nevím nevím :grinning:
Karolí se minule křenila do notíku a taky na pavoučka v její knížce, je to nádhera, když se řehtají :dizzy_face: :dizzy_face:
5. říj 2009 ve 20:03  • Odpověz
maus: no se ví, že joo ...však jsi hvězda, néé :wink:
5. říj 2009 ve 20:04  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.