• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
hup: tak tos mě dostala, protože metr u nás poslední dobou taky boduje, je z něj úplně vedle :wink:

mau: mně se taky o chlup víc líbí holky, ale ne všechny. Z kluků má úžasný charisma i zajímavej hlas Ben, ale nevím, jak se popere s jinými žánry. Pak samo ten Chodúr z Ostravy zpívá skvěle, ale zas na mě nepůsobí moc charismaticky :sweat_smile:
Z holek ta mladičká, co zpívala I believe..., pak ta Němka má krásnou barvu hlasu a bavila mě i ta poslední, ale hlavně písničkou - Sway miluju :dizzy_face:
5. říj 2009 ve 20:06  • Odpověz
HUp, Saru- tak to s tím metrem zítra taky vyzkouším... :grinning:
5. říj 2009 ve 20:12  • Odpověz
saru: ty to máš teda zmáklí :sweat_smile:
hup: však ty taky, chaos je fajn, to já ráda :wink:
5. říj 2009 ve 20:13  • Odpověz
mau: mě to baví :sweat_smile: Ale že bych je jako znala jménem, to né :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale tak přecejen by mě ta muzika asi trochu brát měla :grinning:
5. říj 2009 ve 20:14  • Odpověz
saru: asi jo :slight_smile: ono každej má nějakou profesní deformaci :grinning:
5. říj 2009 ve 20:17  • Odpověz
Tak přecejen nakonec na to vypadávání koukám :slight_smile:
5. říj 2009 ve 20:22  • Odpověz
jak tam všichni pláčou....
5. říj 2009 ve 20:22  • Odpověz
njn, moc to prožívaj :stuck_out_tongue_closed_eyes: Né, ja vím, že pro ně je to smutný, ale mně upřímně zajímá, kdo bude zpívat dál :sweat_smile:
5. říj 2009 ve 20:25  • Odpověz
Zatím je to celkem fér, i když teda vybrala bych i horší...
5. říj 2009 ve 20:26  • Odpověz
A Saru, jaká je tvá profese?
5. říj 2009 ve 20:26  • Odpověz
baru: no, mám vystudovanou konzervatoř - obor klarinet, klavír, takže jsem učitelka hudby :wink:
5. říj 2009 ve 20:31  • Odpověz
manža vždycky nedává ty keci okolo, jak tam všichni zpívají "od srdce, opravdově, procítěně a myslí to upřímně" :grinning:
mau: :grinning: :grinning: jj, jako každá správná miss :stuck_out_tongue_closed_eyes:
saru: hele - třeba bude taky indigo :slight_smile: .... ale on je spíš fiškus :grinning:

mi se líbí ten chodur - příjde mi, že to zpívá s takvou lehkostí

taky mi příjde, že se v těhle soutěžích ti lidi chovají při vyřazení, jakoby se jim sesypal svět - to by bylo teda dost smutné, poku by jejich svět byl takhle placatý :sweat_smile:

saru: to máš výhodu - můžeš prckovi hrát ...já mu tak akorát vyťukám kočka leze dírou a ovčáky čtveráky :grinning: ...holt já mám hudební hluch, vždy jsem dělala spíš výtvarku a nebo nějaký sportík - tahle výchova šla kolem
5. říj 2009 ve 20:37  • Odpověz
Hup- já mám taky hluch, zpívám ale ráda :grinning: Seniorům v práci to moje falešné hulákání nevadilo, se zpěvníkem jsem to sem tam i dala...Adámkovi to neva, že každé 4 slovo je lálálá a falešně nefalešně, pořád je to asi lepší než hrající hrazda stokrát za sebou jednu písničku :grinning:
Výtvarka bude asi taky prdel, pže moje výtvory ze školy se vyrovnaly dětem předškolním, takže budem asi s Adou nastejno... U mě spíš vítězí to nadšení z každé umělecké činnosti, i když je třeba podprůměrná :grinning: :grinning: :grinning:
5. říj 2009 ve 20:43  • Odpověz
Tak tohle je teda vrchol - nejlepší Češka vypadla :frowning2: Ta Debora byla má favoritka, ach jo, to je fakt děs :unamused: Ta Slovenka je celkem fér. Kluci budiž, ale ty holky... :angry:

hup: já byla hodně na sport i na hudebku - mezi tím jsem se dlouho nemohla rozhodnout. Ale kreslím taky ráda :slight_smile:

baru: nadšení je vždycky to hlavní, tomu věř :wink:
5. říj 2009 ve 20:54  • Odpověz
bram: no ondrovi pěju jak o život ...vycházím z toho, že děti si vybírají své rodiče, takže kdyby chtěl matku se zlatem v hrdle, rozhodně by nesáhnul po mě :grinning: :grinning:

docela mě překvapuje na cvičeních v plavču, když se dětem k tomu cvičení zpívá nebo recituje, že jsem obvykle jediná, co to zná - takže zpívá instruktorka a já jí do toho přibručuju ...nevím, jestli se ty mámy stydí a nebo s těma dětma vůbec nezpívjí ani doma

nadšení je náhodo dležité :wink: - co neumím, nadeženu entuziasmem :grinning:
5. říj 2009 ve 20:54  • Odpověz
tak, a je to... :slight_smile:
nahrávám video, jak se to naše dítě pohybuje po dece, která už jí je malá a začíná kramovat :slight_smile: tak za chvilku hodím odkaz, kdo se budete chtít mrknout :slight_smile:
5. říj 2009 ve 20:55  • Odpověz
http://www.youtube.com/watch?v=fDPU2aklBoo není to žádná velká akce ani legrace, ale já jsem na ni pyšná :grinning: například je neuvěřitelný, že si přes to svoje bříško dokáže dát nožičku do pusy :slight_smile:
5. říj 2009 ve 21:10  • Odpověz
Hup, taky bez sluchu a taky zpívám :grinning: Malému to prospívá, vždy pookřeje a někdy i přestane brečet :sweat_smile: naše mamka říká, že z něj bude zpěváček - asi po ní. Jinak se jí to v poslední době nějak plní... nedávno si jí ségra stěžovala na strašné bolesti (3 týdny do porodu) a mamka na to, že už asi rodí... za 6 hodin byla malá na světě :wink: tak jsem zvědavá, jestli se s Martínkem taky trefila. Jinak na plavču vedou spíš básničky, 60 % jsem znala aspoň první sloku, zbytek se doučuju :slight_smile:
5. říj 2009 ve 21:13  • Odpověz
Lucy, jste super kuchařinky :slight_smile: já bych se asi bála, min. abych malou nebo šátek neumazala :grinning:
5. říj 2009 ve 21:14  • Odpověz
maus: jko karolí může dělat cokoli, stejně mě nejvíc berou ty její kukadla :slight_smile:
5. říj 2009 ve 21:15  • Odpověz
mau: nó, tak vidím, že Karolí začíná úspěšně píďalkovat :dizzy_face: Tak to si užijte pár posledních klidných dnů, pak už začne tóčo, jde na to totiž fakt profesionálně :wink: A to její rrrrrrrrrr je dokonalý :grinning: Manža říkal, že to snad musí být na playback :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. říj 2009 ve 21:18  • Odpověz
hup: no jó, ty oči :dizzy_face: kujém :slight_smile:
saru: nejlepší je když to dělá s mrkvičkou v puse :grinning: tak snad si s tímto pohybem ještě nějakou dobu vystačí :sweat_smile:
Jdu chrupat, dobrou a klidnou noc :slight_smile:
5. říj 2009 ve 21:20  • Odpověz
Karolí je úžasná! líbí se mi, jak se pěkně už dostává na zádíčka. to náš se ještě dost bouchne :astonished: u něj je to spíš pád.. a protože to neumí, tak se na dece dost vzteká. Karolínku závidím, je to pohodářka :sweat_smile:
5. říj 2009 ve 21:20  • Odpověz
mau to je kočička šikovná :dizzy_face:
5. říj 2009 ve 21:25  • Odpověz
saru: taky mě dost překvapilo vypadnutí Debbi...asi jí ublížilo to Německo :unamused:
5. říj 2009 ve 21:36  • Odpověz
enz: taky si myslím :unamused:
5. říj 2009 ve 21:38  • Odpověz
saru a taky mě dost štve, že to dělají 1x CZ a 1x SK......měly vypadnout 2 Slovenky, páč my tam máme lepší kousky :grinning:
5. říj 2009 ve 21:45  • Odpověz
enz: taky mi to nepřijde fér, když je to teda Československá Superstar, tak by neměli rozlišovat národnost. Co se týče holek, máme tam určitě lepší :wink: A kluky vlastně taky :slight_smile:
5. říj 2009 ve 21:47  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.