• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
já myslím, že to dělají kvůli tomu, že čechů jako hlasujících je dvojnásobek, tak aby nebyli slováci znevýhodněni
5. říj 2009 ve 21:57  • Odpověz
hup: jj, to je, myslím, jistý :wink: Ale pak mi absolutně nedává smysl, proč dělají dvounárodnostní soutěž :sweat_smile: Jasně, je to tahák na lidi, ale tím pádem naprosto nesmyslnej. Ale co se divím - je to jako ostatně skoro všechno v médiích...
5. říj 2009 ve 22:02  • Odpověz
Dobrou noc, hvězdičky :dizzy_face:
5. říj 2009 ve 22:02  • Odpověz
petu právě jsem kukla na fotky....super...a Šmudla je božskej :grinning:.......jo a tvého manžela už jsem asi někde viděla, ale nevím kde.....možná v metru :grinning: :grinning:
5. říj 2009 ve 22:09  • Odpověz
ahojkz, tak konečně se to rozjelo!!!!
hlásím půlroční kontrolu, jsme zdraví, spíš menší (teda podle mně - lehčí), máme poslední hexu :grinning:
přijeli jsme dom a malý se totálně "rozlezl" - pořád na něco narážel, tak jssem mu musela přizpůsobit obývák :grinning:
6. říj 2009 v 17:01  • Odpověz
tak vidím, že nikomu kromě mě to nejde, to je tak divné :unamused:
6. říj 2009 v 17:50  • Odpověz
Ahojky, my jsme taky zpět z půlroční KO. Od minule Karolí vyrostla o neuvěřitelných 5cm, tzn. teď má 73 cm a 9170g. Jinak je krásná, užásná, prostě naše, je zdravá a to je hlavní. Dostali jsme jídelníček, máme začít vařit polívečky, říkala pani doktorka :grinning: se neptala, jestli už jsem začaly :sweat_smile:
Jinak moc děkujeme za pochvaly :slight_smile: hlavně Karolí teda děkuje :slight_smile:

Dneska jsem rozdělala tu jáhlovou kaši z DM, tak vypadá a voní líp než sinlac, tak jsem zvědavá co na ni Karolí řekne :wink:
6. říj 2009 v 18:13  • Odpověz
luci: Marťa je teda šikulka, když už tak hezky leze :dizzy_face:
6. říj 2009 v 18:14  • Odpověz
Maus: děkujeme. asi se včera inspiroval u Karolky :wink:

Bram, kolik stojí váš kurz plavání? jsem na to zvědavá právě kvůli tomu zázemí - nezázemí :unamused: my jdem zítra a už se moc těšíme. zas to bude delší kus plavání pod vodou. akorát nemůžem trénovat doma, nemáme dost hlubokou vanu no..
6. říj 2009 v 18:22  • Odpověz
Ahooooooooooooooooj kočky

tak, a je po absťáku, to je paráda.

Mau a Luci, gratulace k prohlídce, to ti ale povím, že Karolí vůbec nevypadá na 9 k ilčo, to my tedy budeme mít deset :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. říj 2009 v 18:25  • Odpověz
sklen: ona je hodně dlouhá. Na holčičku a na ten věk, zrovna koukám do tabulky a je velká a váží jako 11M holčičky, podle průměrů v tabulce :sweat_smile:
6. říj 2009 v 18:31  • Odpověz
holky, jak vaříte pro prcky v páře, vaříte brambory a mrkev v kuse, nebo to nakrájíte?
6. říj 2009 v 18:37  • Odpověz
luci: já to teda nevařím, ale řekla bych, že je to jedno, že menší kousky budou akorát rychleji :slight_smile:
6. říj 2009 v 18:42  • Odpověz
Ahojky, tak jsme dneska byly na 6 měsíční prohlídce a máme 6,66 kg a 64 cm takže jsme docela prcci co?
6. říj 2009 v 18:47  • Odpověz
Teda Maus teď sem si přečetla vaše míry :grinning:
6. říj 2009 v 18:49  • Odpověz
Jo a Luci malej je teda šikovnej chlapák co? :dizzy_face:
6. říj 2009 v 18:49  • Odpověz
maus: teda karolí je macek :astonished:

luci:leze jako karolí: mi něco uniklo?
maus: vy už lezete?

nové fotečky http://hupcza.rajce.idnes.cz/Ondri_-_rijen_09/
6. říj 2009 v 19:03  • Odpověz
Tak my jsme se vrátili z výletu do ZOO Chleby, bylo to fajn, Štěpula valil oči, ale obzvlášť lam se bál :grinning: Házel na ně krabice jak vyšitý :grinning: :grinning: Fotky:

http://www.jandlovi.estranky.cz/fotoalbum/nezarazene/vylet-do-zoo-chleby/983

a videa:

http://www.jandlovi.estranky.cz/clanky/videa/vylet-do-zoo-chleby

Tak vás jdu dočíst a prohlídnout fotky :wink:

mau: téda, Karolí je kus ženské :dizzy_face:
6. říj 2009 v 19:10  • Odpověz
hup: krásný fotky :dizzy_face: Vidím, že si Ondra s Hubertem rozumí :slight_smile: A ve vaně máte stejnou šou jako my :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tuším, že koupelna pak vypadá, jak kdyby se tam prohnala velryba, nebo ne? U nás teda zaručeně :grinning:
6. říj 2009 v 19:13  • Odpověz
ahoj holky, uplně jsem se bála pustit koně, celej den jsem tu nebyla, tak jsem myslela, že bude nakecáno zase milion stránek. a koukám, nešel koník, takže bezva :slight_smile:
takhle by to mohlo být každý den, aby to pouštěli v sedm večer, to by mi vyhovovalo :wink:

gratuluju ke kotrnolám, super váhy a míry, alička je drobek, karolí je veliká, resp. těžká, tu délku beru s rezervou, emi taky naměřili u mudr. 73 cm, a já doma taktak 70...
6. říj 2009 v 19:23  • Odpověz
Ahojíček, dnes hlásím samá pozitiva, oběd krásně sněden, i když mrkev i za ušima :sweat_smile: kaše lžičkou večer taky...už druhý den zkouším navečer po kaši nezapíjet mlíkem...a nedávat té kaše takové kvantum, dávám po 120ml kaše lžičkou zapíjet jen čajem, začínala jsem mít dojem, že pil mlíko kvůli dudlíku...protestují vaše děti také jak jim vezmete prázdnou flašku???

Hup, Saru- krásné fotečky, Ondrášek vypadá uplně jinak, porostly mu vlásky, že? To je supr u těch miminek, takové to chmýřičko...Náš tatka je prý rád, že náš Adýs není mánička... :grinning: nevím, co tím chtěl říct, já byla vlasaatá a chlupatá jak opička :grinning:

Luci- 1500kc/10lekcí, ale jak říkám, samotné plavání je fajn, instruktorka příjemná, bazének hezký, čistý...ale celá organizace toho sport centra... :confounded:
6. říj 2009 v 19:24  • Odpověz
Jůůůůůůůůůůů, další erotika, sakra práce, budu muset zahnat tátu do vany :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

krásné fotečky a krásná videika. Chudáček malej, on se bál........................ jsou k sežrání, když udělají na pusince tu podkovičku.

Vla: no to je drobeček :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
6. říj 2009 v 19:26  • Odpověz
hup: Karolí nelze, píďalkuje, dělá brakedance na břiše a přemisťuje se :wink: ale kus cesty už to fakt dá :slight_smile:
jdu mrknout na fotky a videa...
6. říj 2009 v 19:26  • Odpověz
Baru: no konečně což??? no vidíš, zase bude dobře. A co zoubky, nic???? :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
6. říj 2009 v 19:27  • Odpověz
Mau: sakra práce, co jen to z ní bude???? :grinning: :grinning: :grinning:
6. říj 2009 v 19:28  • Odpověz
hup: super koupačka :dizzy_face:
saru: krásný :dizzy_face: :grinning: :grinning:
kaca: ta délka u nás fakt odpovídá, je dlouhá jak týden před výplatou :grinning:
vla: krásné míry :dizzy_face:
6. říj 2009 v 19:33  • Odpověz
vla: Alička je drobeček :dizzy_face:
6. říj 2009 v 19:35  • Odpověz
Skleni, nee, nějak se jim nechce,zubákůmm jedněm zlobivým, ale očividně ho trápí...Dneska se překonal a spal mi po obídku od 12 do 14.15, včera taky spal přes dvě hodiny a to jsem to přičítla tomu plavání, no dneska jsem zas čuměla jak puk a to jsem se chvástala, že půjdu ven a tak jsem čekala na spící dítě :sweat_smile: ale radostně, to se ví, najednou toooolik času jen pro sebe :grinning:

Jinak máme novou kaši od Bobovity z Polska, malinovou, malý je jak urvaný, vždycky mě zvládá mezi lžičkama pucovat, že má pusu prázdnou :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Znáte to někdo? To je jako naše Hami, ne?

Jo a přišel mi ten balíček od Hami, jsou fajníííííí :grinning:
6. říj 2009 v 19:38  • Odpověz
luci: tak to je Marťa šikula, že už leze :wink: A kolik měří a váží?
6. říj 2009 v 19:47  • Odpověz
ta babylove kaše je daleko hustější než ten Sinlac a Karolí dlabala, dobrý :wink:

A koupila jsem an plavčo nové jednodílné plavky, tyhle: http://www.spodni-pradlo.com/produkty-damske-plavky-jednodilne-kls-123-654.html jsou božííí :slight_smile:
6. říj 2009 v 19:48  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.