• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
saru: mám dojem, že štěpula je na některých záběrech jako dooooost zpruzelý ..nudááá nějaký zoo :grinning: ... no a některázvířata ho fak děsila :slight_smile: - ale to itříletého kubíka :wink:

d hubert - no ondra je z něho úplně hotový ...ťapká po té kleci úplně zběsile ... chudák hubi, až ho začne knitlat
ad koupelna po koupání - no jo - potopa :grinning:

bram: no vidíš, konečně se to zlomilo :wink:

jj- vlásky porostly :slight_smile:

maus: jj - videjko jsem viděla - já jen, že lucka psala, že leze a inspiroval se u karolí - takže jsem nějk nevěděla :sweat_smile:

jinak nám asi začíná další kolo zubků - ondří byl dneska protivka -. teda střídal fajnovou náladu s prudivou a sahal si na uška a do pusinky
6. říj 2009 v 19:48  • Odpověz
mau: jsou moc hezký :dizzy_face: Akorát já plavky vcelku nesnesu, v pubertě jsem hodně plavala, měla je na sobě furt, a teď si vezmu radši dvoudílný :wink: Ale vypadaj moooc hezky :slight_smile:
6. říj 2009 v 19:50  • Odpověz
hup: to máš recht, že byl občas pěkně znuděnej - nejvíc ho bavilo lízt tam po trávě a nahánět vepříka, ten si tam totiž pochodoval po celý ZOO :grinning: Když jsme ho nosili, tak nejvíc pozoroval děti běhající kolem, ptáky a opice :wink: Lamy a kozy fakt né :grinning:
6. říj 2009 v 19:52  • Odpověz
teda koukám, že Martínek je fakt drobek :slight_smile:
6. říj 2009 v 19:54  • Odpověz
maus: ty jsou hezké :dizzy_face:

saru: alespoň jsme druzí nejhubenější mezi klukama :grinning:

hele holky u nás se zvou na vítání občánků i prarodiče - pozvaly byste aktivně tchýni (teda za předpokladu, že byte měli tu mou) a nebo byste se tvářili, že to je manžova starost
6. říj 2009 v 19:58  • Odpověz
hup: rozhodně bych to nechala na manžovi :wink: Tuplem u vás, ať se Alan snaží. A třeba na to zapomene a Ty budeš mít klid :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

A myslím, že Lukášek od Jitky je hubenější než Ondra, tak jste až třetí :grinning: A možná i Adámek od Baru, nebo ne?
6. říj 2009 ve 20:01  • Odpověz
tak jsme zpět z FB :grinning:

mau: to je teda kusanec ta vaše Karolí :grinning:

saru boží fotky, vypadal fakt nadšeně :grinning:

hup taky pěkný fotečky...super plavčo :slight_smile: a taky máte malého pyromana fascinovaného ohněm :grinning:co? koukala jsem, že máte podobný krb, že? http://enza.rajce.idnes.cz/Vojtisek_od_5._mesice/#PICT5514.JPG....jo a my jsme hubenější než vy :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. říj 2009 ve 20:04  • Odpověz
no vidíš, hup, tak to jste v půlce :wink:

enz: Vojtíšek je úžasně vlasatej a hozně se mi líbí, jak se tváří u té hrazdy - jakože - jé, matko, tady mě to fakt nebaví, přemísti mě někam jinam :grinning: A jak je zavhumlanej v těch peřinách :dizzy_face:
6. říj 2009 ve 20:08  • Odpověz
My jsme nějak přibrali, na té poslední hexe dva týdny zpátky měl Aďa 7,940, takže už jsme určo přes 8 ted, na 6.m prohlídku půjdem př. týden.
6. říj 2009 ve 20:09  • Odpověz
saru: no já se právě obávám, že on to neudělá, jelikož je pařez po ní a nakonec budu stejně špatná já, že svou jsem pozvala a tchyňu nee :sweat_smile:

ooo...tak nakonec je ondří cvalík :grinning:

enz: já ho v těch fotkách nenašla :confused:
6. říj 2009 ve 20:10  • Odpověz
no já ho mám jen takhle na té fotce za náma....mmnt zkusím prohrabat archiv :wink:
6. říj 2009 ve 20:12  • Odpověz
hup: já to chápu, asi máš pravdu. Na druhou stranu - já už bych se snad vyprdla na to, co si ona o Tobě myslí :sweat_smile: Ale těžko radit, stejně se budeš muset rozhdnout sama...
6. říj 2009 ve 20:12  • Odpověz
plavky-mám jinou barevnost, takové šedé s řůžovým lemem, ne modrým, ale mě se líbí víc jak ty černé s modrou :slight_smile:
hup: já bych se asi zmínila, na manžu bych nespoléhala, v závěru bys byla ty ta špatná...
6. říj 2009 ve 20:13  • Odpověz
en: už nemusíš ...už vidím ...mi se blbě načetla ta fotka
jj ...máme stejný - rohový bez sloupku

saru: jj...u ní mi to je fuk ..jen aby doma nebylo dusno
já vím, že se musím rozhodnout sama :slight_smile:
ale když si to tak rozeberu, líp se mi to pak rozhoduje :slight_smile:

maus: nooo ...toho se bojím :sweat_smile:
6. říj 2009 ve 20:16  • Odpověz
Máááte všechny super fotečky, no nic já se zase loučím
6. říj 2009 ve 20:18  • Odpověz
Tak konečně ta kobyla šlape :slight_smile:
Já jsem celej den v jednom kole, nejdřív kyčle, pak 2 hodinová prochajda, pak hned bosu... A následovalo koupání, krmení a teď už se spí :slight_smile:
Poprvý jsme zkusili sedátko do vany a mělo obrovskej úspěch http://nikulka83.rajce.idnes.cz/Filipek_-_7._mesic/#IMG_3529.JPG a dál

Saru, Hup, super fotky!!! Hlavně ty s Hugem. Ty nemají chybu!:o)

Karolí má skvělý míry - Fífovi navážila Dr. v poradně 9,230 kg :grinning: Ale já tam dala domácí váhu. Dneska měl 9,220 kg :grinning: Už se pěkně pronesou, co? Plavky super. Mně mají zítra přijít ty tankiny, tak jsem zvědavá :o)
6. říj 2009 ve 20:19  • Odpověz
6. říj 2009 ve 20:20  • Odpověz
nik: no jooo ....sprchááá ..to je unás taky hit :grinning:

hugem? nebo hubertem?:slight_smile:

ad váha - no jde to vidět - onří je proti fífovi žížal :slight_smile:

enz :grinning: :grinning: :grinning:
6. říj 2009 ve 20:38  • Odpověz
Tak to jsme hned po dvojčátkách Žanet nejmenší :angry: No neva,my vám ještě ukážem :sunglasses: :dizzy_face:
6. říj 2009 ve 20:40  • Odpověz
Jejda, jak jsem přišla na Huga :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Taky jsem se smála, když jsem viděla, jak Ondří cucá sprchu :grinning: :grinning: :grinning: Je to hitovka!!! :slight_smile:

Zítra máme srazík z koně s Plzeňandama, měla by se ukázat Lucy s Anežkou, tak snad se s náma holky vyfotí :grinning: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
6. říj 2009 ve 20:44  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsem to tak fofrem projela, ale ještě jsem nestihla fotky, za chvíli snad mrknu.

Enz: Metrem nejezdí, čéče, vůbec :grinning: :grinning:
Joo a to jsi Ty psala, že dáváš Vojtíškovi Sunarku, kaši, viď? Já zahrabala Hami do skříně a koupila Sunarku a báájo, je výborná, krásně voní, a jsem skoro naštvaná, když mi Matýsek nenechá :grinning: :grinning:

No a jak jste řešily to zpívání prckům atd. - tak u nás úúžasně frčí kytara, hraju Matýskovi každej den, zpívam a hrozně ho to baví, no fáákt :dizzy_face: , kouká, oči vyvalený a chtěl by pořád taky brnkat, je to brouk :wink:. Ovšem s harmonikou jsem vůůbec neuspěla :grinning: , to jsem na něj zkusila jednou a vůbec se mu to nelíbilo, asi je to moc velký na něj a bojí se toho :grinning: Vidíš Saru, manža Tvůj přece taky hraje, co na to Štěpíno? To by mě fakt zajímalo :grinning: Já si na ní teď zahraju jenom když jsou chlapi ven, asi mu to musim dávkovat postupně, abyc ho tou muzikou nezahltila :grinning:
Joo a jeho nejoblíbenější písnička (jestli teda můžu mluvit za něj :grinning: ) je Mája od Nightwork, to se okamžitě rozzáří, když začne hrát, a na usínání Mravenčí ukolébavka od Svěráka/Uhlíře :slight_smile:
Hoolky, já bych z něj tak chtěla mít muzikanta... :dizzy_face: :grinning:
6. říj 2009 ve 20:47  • Odpověz
pet: ad dršky (teda harmonika :grinning: ): to fakt nevím, neb manža to ještě nezkoušel. On vlastně od té doby, co dělá jinou práci, nehraje skoro vůbec. Spíš si brnká na kytaru, ale harmonika nee :wink:

ad oblíbený písně - že vy jste to od nás okopčili? :angry: :grinning: Tyhle dva hity u nás jednou už tak od tří měsíců :slight_smile: A Mravenčí ukolébavka už vlastně od doby, co byl ještě v bříšku :dizzy_face:
6. říj 2009 ve 21:06  • Odpověz
niki: fotky super :dizzy_face: Už se těším, až nám sedaátko taky dorazí, myslím, že to Štěpulu bude bavit, i když tuším, že bude chtít lízt nebo si stoupat :sweat_smile: Ale na chvíli by ho to zabavit mohlo :slight_smile:
6. říj 2009 ve 21:07  • Odpověz
Neokopčiliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii!!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Nightwork už mam stažený dlouho, celý cédo, mně se líbí tak celkově no a ta Mája je prostě boží, navíc já jsem s tou písničkou (v originále od Káji) spjatá odmalička :grinning: - to totiž vždycky vypráví babička moje, víš - že mi prej byly dva roky, koukali jsme na TV a zpíval tam Karel Gott a já prej povídam: Jé, to je ten pán, co zpívá včelku Máju" :grinning: - a tak bylo údajně odhaleno moje hudební "nadání" :grinning: :grinning:
No a ta Mravenčí, tu se přiznam, že jsem ani neznala :wink: , ale nedávno jsem si stahovala nějaký písničky od Svěráka/Uhlíře a byla mezi nima a je úúžasná :dizzy_face:
6. říj 2009 ve 21:11  • Odpověz
petu: ahááá tak, že by v televizi? :grinning:
jj Sunarka je mňamka, ale taky mi nenechává...jen vylízat mističku :grinning:
a ty hraješ na harmoniku? to je frajeřina... :sunglasses: to se Matýsek určo pomamí
6. říj 2009 ve 21:11  • Odpověz
petu: Nightwork se mi taky líbí :wink:
6. říj 2009 ve 21:14  • Odpověz
juj, mě se teda Nightwork krutě nelíbí, fakt jako vůbec :sweat_smile:
niki: fajn fotečky z koupání :dizzy_face: Filípek si vyhrál :slight_smile:
6. říj 2009 ve 21:16  • Odpověz
Enz: Noo, ani neni čoveče, hraju už 15 let a nějakých 7,8 už nijak nezvyšuju tu úroveň :grinning: :grinning: Si mlhavě pamatuju, že poslední skladba, do který jsem se pustila, byl Montiho čardáš (znááte určo, aspoň od Pilarky :grinning: )a skončila jsem v půlce druhý stránky a od tý doby se to nehlo :grinning: :grinning: :grinning:
Tý jo, kdyby tak hrál, to bych byla ještě pyšnější, na šikulu :dizzy_face: , ovšem Martin razí názor, že děti co choděj do hudebky jsou většinou ty tichý a šikanovaný :grinning: a že bude radši po něm chodit na hokej :grinning: :grinning:

A v TV, to Ti taky nevim, že by mi něco zatajil.... :grinning: :grinning:
6. říj 2009 ve 21:19  • Odpověz
pet: hele ..manaž byl tlustý chlapeček s brýlema, matka učitelka, chodil na klavír a do šachů ...jako ideální objekt pro šikanu v každém jednotlivém bodě - ne tak v takpové kombinaci

tohle bych věru nechtěla :sweat_smile:

furt tvrdí, že ondří musímít hudební vzdělání
prd musí mít - já ho nemám a žiju - prostě pokud bude chtít, podpořímho, pokud k tomu bude mít odpor, fakt mi to nepříjde nijak stršné, že bude dělat něco jiného
6. říj 2009 ve 21:43  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.