• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
hup: pravdu díš :wink:
6. říj 2009 ve 21:44  • Odpověz
saru: že jo :slight_smile:
6. říj 2009 ve 21:45  • Odpověz
jo chtěla jsem se zeptat jak jste mluvili o těch sušenkách z DM...to jste myslely ty špaldové máčené v čokoládě od Alnatury?...na nich teď ujíždím, jsou výborné,ale ta cena je hustá :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. říj 2009 ve 22:01  • Odpověz
hup...teda ty se s tím tvým manžou moc nepářeš co? pařez, tlustý chlapeček s brýlema, jak jsi psala, že jel na kola, když viděl, že ti je blbě a nevím co ještě. mi přijde, že tvuj manža je opravdu pořád malý chlapeček, ne-li maminčin chlapeček.... asi to pak jinak nejde, než věci pojmenovávat pravými jmény...

s tím vítáním-pokud mu to chceš nechat sežrat, nechala bych to na něm, když zapomene-jeho vina. automaticky jsi předpokládala, že svou matku pozve nebo že o tom s tebou bude třeba diskutovat a požádá tě, abys jí pozvala ty....
pokud chceš mít jakýstakýs klid, asi bych jí pozvala rovnou...ani nevíš, jestli se dostaví. třeba ne, když není schopná jezdit busíkem :wink:
6. říj 2009 ve 22:02  • Odpověz
enz: ooo ..tak ty jsem koupila v pátek ...ty jsou mňamkové taky ...ale byvily jsme se o jiných čoko-kokos
6. říj 2009 ve 22:03  • Odpověz
aha....tak po těch se kouknu příště
6. říj 2009 ve 22:05  • Odpověz
jj holky, Martínek je drobnější, o to zase živější :grinning: jak říká doktor, je jak pytel blech. ale neumím si představit, že můj bratr měl ve stejné době 10,5 kilo!!!!! myslím, že ho tady nikdo netrumfne. o půlku víc než Martínek!

Vla, Alička je drobnější, hlavně ať je zdravá.

Saru, v Chlebech jsme byli taky, před rokem, je to tak takové rodinné, to se mi líbilo. nic obrovského.

Skleni, když tak si pak napíšu o název té kašičky. jinak mám novinu!!!! dnes jsem malémupoprvé vařila, navečer, bo zítra jdem vpoledne na plavčo, tak to beru s sebou. no a večer jsem mu ještě zkusila dát. sice byl napapaný ode mně, ale dal si, bobeček. kaše vypadala hezky, oranžová jako moje utěrka! a docela mu to dlabalo, dal aspoň pět lžiček. tak snad zítra po plavču neuděláme ostudu :wink:

Mau, plavky jsou moc pěkné. taky mám jedny vcelku, s hodně šňůrkama, doteď se to lidem líbí :slight_smile:

Je mi líto, blbne mi net, tak víc fotek jsem dnes neviděla...

Hup, vykašli se na to :grinning: my jdem za 3 týdny, těším se.
6. říj 2009 ve 22:10  • Odpověz
NIky, jak se to malému líbilo v sedátku?

Enz, super vzpomínka! a Vojtíškovi to moc sluší :slight_smile:
6. říj 2009 ve 22:13  • Odpověz
Dobré středeční ránko,

u nás noc příšerná od půlnoci jsme pořád brečeli, chodila jsem nahazovat dudlík, od 4 jsme byli vzhůru, pak malej ještě usnul. No aspoň vím důvod, klube se nám 1. zoubek, už je vidět "něco" bílýho. Abysme si nezáviděli, tak mě se zas prořezává moudrák, tak trpíme oba :angry: :cry:
7. říj 2009 v 08:36  • Odpověz
Bré ráno :slight_smile:

Hup, Ty blázne, a Ty si myslíš, že já bych Maťku do něčeho nutila? :wink: Já budu hrozně ráda, když bude mít o hudbu zájem, ale když bude radši někde lítat v kopačkách nebo na bruslích, tak si rozhodně nebudu doma brnkat nějaký lítostivý balady ale budu mu na stadionu fandit :wink: :grinning:
Ani já ani Martin mu nebudem nutit to svoje (i když mezi náma samotnýma boj určitě bude :grinning: ), ať si vybere sám, co ho bude nebo nebude bavit :wink: . Ovšem teda fakt bych nerada, aby ho nebavilo vůbec nic a seděl doma u počítače, to jako neéé :angry: :grinning: :grinning:

A jinak jak psala Kača - Ty tomu svýmu fakt dáváš teda :sweat_smile:
:grinning: :grinning:
7. říj 2009 v 09:10  • Odpověz
Dobré ranko

u nás zase klasika a vstávání také brzy, na štěstí teď už zase spí.

Kojící zoubkařky: jak jsou na tom vaše prsa, já asi umřu :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
7. říj 2009 v 09:17  • Odpověz
Ahojíček,
tak u nás se dnes vstávalo už před 6, jsem rozzývaná, že bych mohla polykat tatranky na stojáka :grinning: Tedka si dělám relax často seriálem Chirurgové online, včera jsem to krapet přetáhla, seriál je pro mě jako droga....ale budu se muset krapet krotit, pže večer seriály a ráno malý budíček Adámek a pak jsem jak po ráně palicí :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

Luci, moje nej kámoška měla taky cvaldu, 8kg měl ve 3 měs. a 11kg v 7měs. Trumfnete to někdo??? :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: Nejhorší je, že mi to vůbec nepřišlo u toho mimča, byl extrémně velký, ne obézní... Dohledala mi to, pže jsem fňukala, že mám malého faldíkáře :grinning: MImochodem pak se to zastavilo a ted v roce a půl má 12kg, vytáhl se, ztratil tu miminkovskou buclatost a je to hezký chlapeček.

Dneska nám tatínek odjel do Teplic, večer jdem spinkat k ségře, jsem zvědavá, jak mi malý bude spinkat u ní v cestovní postýlce...Za chvíli mi přijede kámoška s prckem.
7. říj 2009 v 09:24  • Odpověz
Dobré ranko,
u nás taky noc na prd, pořád byla vzhůru. Teď haleká z postýlky, tak doufám, že usne.

Jinak včerejší první mrkvička perfektní. Dělala jsem ji v páře a přidala kapku oliv. oleje a svoje mlíčko. Jen jsem ji rozmačkala, takže kousíčky tam byly. Ale otevírala pusu jak kapřík a snědla všechno, co jsme měly připravený. Tak snad bude jíst dobře:slight_smile:
7. říj 2009 v 09:28  • Odpověz
Krásné ráno :slight_smile: To vám ti prckové pěkně papají :dizzy_face:
U nás noc horší, zase plakala, budila se, budila mě. Ale i tak jsme vydržely v posteli do skoro9, ještě jsme se tulily a obě usnuly :dizzy_face:
To s těma zájmama, souhlasím-nechat to na dítěti :slight_smile:

Tady je nějak pěkně, ještě ráno pršelo, ale teď se to slunko může přetrhnout :sunglasses:
7. říj 2009 v 09:35  • Odpověz
Lucy: no tak to je super, je to kočka šikovná.
Vojtula se právě vyspinkal a dokonce to vypadá, že má super náladu, snad mu chvíli vydrží :grinning:
7. říj 2009 v 09:36  • Odpověz
Ahojky, Skleni všimla sis, bojujeme společně o sedátko do vany :grinning:
7. říj 2009 v 09:39  • Odpověz
Jinak u nás noc v poho. Kojo 2,30 a pak 7,30 nemůžu si ztěžovat :dizzy_face: ,ale od 6,30 sem jí už měla u sebe v posteli
7. říj 2009 v 09:41  • Odpověz
čauky kočky, tak u nás noc hrůza, byla jsem vzhůru skoro nonstop od půl čtvrté do pěti. problémy byly:
a) nemohl usnout
b) bolely ho dásně
c) měl hlad
d) chtěl si hrát

abcd je správně... naštěstí pak zabral u mě v posteli a vzbudil mě až v 6:40, takže chvíli v kuse jsem spala. vstával před osmou...

Po mrkvičce zatím v plíně nic, no jsem na to zvědavá. dnes beru mrkvičku na bazén, tak snad to nebude ostuda :slight_smile:

holky, používáte takové dozy, ve kterých je dárkové balení alkoholu? nějak mi dochází inspirace, co s tím...
7. říj 2009 v 10:14  • Odpověz
Ahojky, noc opět bájo :dizzy_face: Usnul v 19, pak se vzbudil v 23, když jsme šli spát - chvíli tam výskal a žvatlal, cucunul si vody a zase usnul. A pak na jíslo až v6 a jetšě na chvíli usnul. Takže u nás vlastní pokojíček jednoznačně boduje :slight_smile:

pet: musím říct, že u Tebe jsem si byla téměř jistá, že přivážeš Matýska k harmonice a žádnej hokej :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. říj 2009 v 10:19  • Odpověz
Ahojky, u nás noc normál. 00.00., 3.00, 6.30.

My jsme taky zvědavý, kam se Fífa uvrtne. Jestli třeba na tenis po tátovi, nebo na hudbu po mně - já hrála 10 let na klavír, zpívala jsem ve sboru a chvilku jsem hrála na kytaru. Nelíbí se mi ale fotbal, tak snad ho nebude chtít hrát :sweat_smile:

Dneska mi přišly ty oblečky, co jsem si objednala a supeeeer! Všechno sedí jako ulitý! Bomba! Hl. ty plavečky!
7. říj 2009 v 10:26  • Odpověz
My máme ty noci snad čím dál horší. Pořád doufám, že až bude u sebe v pokojíčku, tak ji nic nebude rušit a bude spát líp...
Po takovéhle noci jsem úplně vysoslá, i prsa vypitý, bolí mě bradavky...no děs :unamused:
Já vám tak závidííím
7. říj 2009 v 10:29  • Odpověz
Holky to je děs,dělají nám fasádu na baráku.Se divim,že ta naše kočka vůbec spinká,to jsou rány jako by nám ten barák spíš bourali :angry:
Maus: vy taky chcete malinkou už dát do svého pokojíčku?Jak to máš daleko od ložnice?Je pravda,že dokaď si nejdeme lehnout tak se tam malá ani nehne,ale jak přídem a šustíme s peřinama tak se tam začne vrtět.
7. říj 2009 v 10:40  • Odpověz
Saru:Štěpánek je teda fakt úžasnej s tim spinkánim. :pensive:
7. říj 2009 v 10:40  • Odpověz
Maus, u nás taky noc hrozná. ale malý moc nepije, se mi zdá, jen se asi u prsa uklidňuje. no na konci října ho zkusíme přestěhovat, tak se uvidí
7. říj 2009 v 10:42  • Odpověz
Vla: jůů, no to jsem si nevšimla :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. říj 2009 v 10:43  • Odpověz
Skleni task já ti tam už nepolezu a počkám si na jiné OK :wink:
7. říj 2009 v 10:50  • Odpověz
vla, u nás zeteplujou bytovku naproti a to je rachot... :confounded: Jsem si řikala, že se zcvokneme, až to budou dělat u nás...

Hele, čuňátko snídá sušenku http://www.youtube.com/watch?v=fiAyfQ-5zhc :grinning:
7. říj 2009 v 10:56  • Odpověz
vla: je to hned vedlejší pokoj (mají společnou dělící stěnu) ale musím to obejít přes kuchyň a chodbu, ale u nás v našem pidi bytě je všechno blízko :slight_smile:
7. říj 2009 v 10:58  • Odpověz
niki: jů, ten je sladkej :dizzy_face: toho vlastně víc rozpatlal než snědl :grinning: na to se těším, jídlo všude :grinning:
7. říj 2009 v 11:00  • Odpověz
niki: to nemá chybu :grinning: Jak se po té sušence sápe :dizzy_face: To Štěpula si většinou půlku ukousne, ta mu zůstane v puse, chvilku si ji tam převaluje, než se rozmočí, a dělá u toho hozný ksichty :stuck_out_tongue_closed_eyes: A pak si tam nacpe tu druhou. Ale už taky parkrát udělal, že to rozmočený vyplivl a opatlal to všude kolem. Je to sranda, viď? :wink:

vla: nám vyloženě pomohl vlastní pokojík, předtím vstával o dost častěji - takhle ho máme od sebe asi 2, 3 metry, takže i slyším, jak dýchá, přitom je ale ve svém :wink:
7. říj 2009 v 11:02  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.