• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
Maus, je vždycky ulepenej až za ušima. Se po ní může utlouct. Včera snědl celou a ještě by si dal :grinning:
7. říj 2009 v 11:02  • Odpověz
HOlky, dnes mi přišel Linoláč :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. říj 2009 v 11:03  • Odpověz
Niky:jaké máte ty sušenky? Je vidno,že Fildovi opravdu chutnají :grinning:
No Maus mi to máme přes chodbu v patře,ale taky to není žádná dálava,ale pokojíček stále není dodělanej :angry: bohužel furt máme na baráku strašně moc jiné práce.
Já je dám Karolí až po ovoci, mám je schované, ale těšíms e, jsem zvědavá jak jí pojedou :slight_smile:
vla: my máme byt docela velkej (přes 90 metrů), ale ložnice a pokoj jsou hodně blízko sebe, zbytek je pak víc oddělenej :wink: Ale stejně v nadcházejícím roce chystáme asi stěhování (buď stavění, nebo opravu nějakýho hezkýho staršího baráčku), tak bude zas všechno jinak :slight_smile:
7. říj 2009 v 11:04  • Odpověz
Já chci taky Linoláč :frowning2: prosím odkaz Děkuji
7. říj 2009 v 11:05  • Odpověz
vla: my pokojík máme, jen čekám až bude manža doma, abychom přenesli postýlku, sama ji neunesu a nevytočím se s ní. A ještě si tam budu muset vytvořit nějaké kojo zázemí, matraci nebo deku na zem nejspíš, nebo to kojo křeslo z obýváku, abych mohla kojit a nemusela ji přenášet.

Mě ještě Linoláč nepřišel :frowning2:
7. říj 2009 v 11:06  • Odpověz
JJ, tak to nemá chybu, je to šikula :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Skleni, dobrej, ne? A dokonce píská :wink:

Vla, máme sušenky od Nestlé.
http://www.lekarnadomu.cz/zbozi/nestle-baby-susenky-2x180g-13670?idkategorie=464&idvyrobce=-1&idrozdeleni=14 Studovala jsem složení hodně druhů, ale je to na jedno brdo... A tvarem se mi líbily tyhle :grinning:

Včera jsem Fífovi objednala cucací váček - bude cucat ovoce a zeleninku :grinning:
niki: co je to cucací váček? :confused:
7. říj 2009 v 11:07  • Odpověz
7. říj 2009 v 11:08  • Odpověz
Vla: to musíš na NIky, já jsem to vyplnila podle ní
7. říj 2009 v 11:08  • Odpověz
JJ, také jsem si všimla pod tou nálepkou. Vojtu zatím nezaujal, protože je protivka protivná, už má zase tu super :rolling_eyes: náladu
7. říj 2009 v 11:09  • Odpověz
http://barunka2007.blog.cz/galerie/galerie/obrazek/16820458 třeba toto Maus. Už sem o tom taky slyšela.
NIk: a tam můžeš dát cokoliv ne????
to jsou mi novinky, to vůbec neznám, vidím to prvně :sweat_smile: tak díky ta tip :slight_smile:
7. říj 2009 v 11:10  • Odpověz
Saru to je celkem hodně, tak to je super že???? hodně prostoru :slight_smile:
7. říj 2009 v 11:10  • Odpověz
Saru: to máte opravdu velký byt. Mi máme opravdu velký barák, až mě to při uklízení už pěkně s..e :dizzy_face: ,ale dobře se nám bydlí.
7. říj 2009 v 11:13  • Odpověz
Jojo, to je cucací váček. Jsem to koupila tady http://www.aukro.cz/item763288078_cucaci_vacek_fresh_food_feeder_novy_12m_jde_i_6m.html
Holky z Plzně si to děsně pochvalujou :slight_smile:
7. říj 2009 v 11:18  • Odpověz
Saru: No bude to ve mně vřít, co Ti budu povídat, ale upři to tomu dítěti... :grinning: :grinning: :grinning:

Koukam na ten váš váček, mně to teda přijde divný.. :sweat_smile: Představa, že si tam bude schraňovat ožužlaný maso (jak tam třeba píšou), no to teda nevim.. Já razim heslo, že jídlo neni na hraní, takže tohle pro nás neni :slight_smile: A hlavně znam Matýska, ten by byl nas.. že to může jenom žužlat a nemůže se k tomu dostat :grinning: :grinning: :grinning:
7. říj 2009 v 11:28  • Odpověz
No, mě to taky přijde divný, ale co v dnešní době není že???

Tak, my máme po mrkvičce, dnes jsem ho zkusila dát spát bez prsa. Zatím je tam klid, ale vím, že se za půl hodiny probere a bude ho chtít. :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
7. říj 2009 v 11:33  • Odpověz
Skleni: A dala jsi mu něco na zapití, trochu vody třeba? Ono mě by to nikdy nenpadlo snad :grinning: , až když to napsala Enza, že oni po tom jídle logicky můžou/musí mít žížu :slight_smile:
7. říj 2009 v 11:35  • Odpověz
Jj, dávala, zkoušela jsem vodu i čajdu,ale nechce ani jedno :unamused:
7. říj 2009 v 11:37  • Odpověz
Tak, chvilinku se zlobil, ale už je klid. :slight_smile:
7. říj 2009 v 11:41  • Odpověz
No tak maso mu tam cpát určitě nebudu :grinning: Ale jablíčko, broskev a tak jo... Kdyby to měl bez toho, tak bych se bála, že se udusí. Takhle si krásně vycucá šťávičku... Za nás to nebylo, nám to prý cpali do punčochy :sweat_smile:
7. říj 2009 v 11:46  • Odpověz
pet: já to nemyslela na tebe ...jen mi to připomnělo názory manži a jeho psycho rodiny :wink:
kupříkladu tchýně trestala svého mnžela sportovce tím, že si vala děti jako rukojmí a odmítla je dát n sport - P*a
7. říj 2009 ve 12:04  • Odpověz
jinak noc - střední - papání o půl šesté ....ale párkrát kňukal - to bylo v poho .. ježe ráno o čtvrt na sedm se vzbudil s brekem ....no a pak chrněl do devíti - to jsem gho musela vzbudit, jelikož jsem jel cvičit a do 11 by bez koja nevydržel ...nevím do kdy by chrupal jinak :slight_smile:

papání dnes děs běs ...takže je bez oběda ....momentálně se sápe po prsu ...si bude holomek určovat, cio bude k jídu..ha há ...zapomíná, že jeho matinka j pěkná palica :grinning:
7. říj 2009 ve 12:09  • Odpověz
ahoj, tak hlásím, že Mareček okusil jogurt... :confused:
naštěstí ne moc, tak doufám, že se mu nic nestane.
Byla jsem venku pověsit prádlo, no a přijdu, Marek má kolem krku bryndák, Anetka v ruce misku a lžičku a dává mu najíst :confused: ...Marek se olizoval až za ušima
7. říj 2009 ve 12:11  • Odpověz
hup: dobrej beránek :slight_smile:
pebi: :grinning: :grinning: tak hlavně že mu chutnalo, já myslím, že se mu nic nestane :wink:
7. říj 2009 ve 12:15  • Odpověz
pebi: :grinning: :grinning: :grinning:

hup: však on si Tě ochočí :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile: Myslím, že už teď jsme tu všechny pod pantoflem :grinning:
7. říj 2009 ve 12:17  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.