• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
Pebi, to nemá chybu :grinning: :grinning: :grinning:
hup, hustý :slight_smile: Děti jako rukojmí... :sunglasses:
7. říj 2009 ve 12:17  • Odpověz
Fífa se po hoďce a 20 minutách vzbudil... Tak pujdem obědvat - květák s bramborem. :grinning: Bříško ho včerya nebolelo, takže super... Pak šup do kočárku, etě se prospat a hurá do Plzně na srazík :slight_smile:
7. říj 2009 ve 12:19  • Odpověz
pebi: takhle nakrmilokámoščino straší její dvouměsíční miminko - přežilo bez úhony:wink:

maus: hele - jako já počítala s tím, že bude umíněný (beran je babička, teta - to znám) ..ale že už v půl roce ..to mě dostal :sweat_smile:
7. říj 2009 ve 12:22  • Odpověz
No jak jsem říkala, už byl vzhůru a sosal, ach jo, jak na něj?????

Pebi: no to je šikula, to chtěla určitě vzít do vlastních rukou. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. říj 2009 ve 12:22  • Odpověz
nik: je to sobecká neempatická primitivka - prostě chlap ylaktivní sportovec a tím pádem občas nebyl o víkendu doma - tak ukula pomstu - to že dítě bylo obézní a šikanované jí vůbec nevadilo - hlavně, že to natřela jemu
a s touhle osobou já mám najít společnou řeč ...jako čím víc info o jejím životě mám, tím víc se mi z ní obrací žaludek :confounded:
7. říj 2009 ve 12:25  • Odpověz
Hup, no to se ti nedivím :confounded: :confounded: :confounded:
7. říj 2009 ve 12:27  • Odpověz
hup: změnila jsem názor, o tom vítání bych jí neřekla, od někoho takového by mě vůbec neštvalo že bych byla já ta špatná, to bych fakt brala s nadhledem :rolling_eyes:
7. říj 2009 ve 12:29  • Odpověz
jo a hup, můj názor k tomu vítání...nic bych neříkala, jí se stejně nezavděčíš, jestli má potřebu ti zavařit, tak si najde jiný důvod a ty si to vítání aspoň užiješ v příjemné atmosféře :wink:
7. říj 2009 ve 12:40  • Odpověz
Tak vidím, že se hvězdy přidaly k mému včerejšímu názoru ad hupina tchyně :wink: Hupinka si to stejně musí rozhodnout sama, ale já bych mlčela jak zařezaná :sweat_smile:
7. říj 2009 ve 12:43  • Odpověz
Jj, my jsme také nic neřekli. I přes to, že o tom věděla, tak nepřišla, tak proč se vnucovat, že??? Hup, mlč jako ryba :wink:
7. říj 2009 ve 12:50  • Odpověz
Tak jsme po obědě - super! Spapal toho dost, řekla bych cca. celou malou skleničku. Pak to zapil čajíkem - úplně se na něj vrhal :wink: Jsem ráda, že nakonec flašku přijal. Cucne si i po cestě kočárkem.
Dokumentace :wink: http://www.youtube.com/watch?v=zF-Gn6eHWNk
7. říj 2009 ve 12:53  • Odpověz
No to je šikula :slight_smile:
7. říj 2009 ve 13:00  • Odpověz
ad vítání - když jsem viděla infove zdravodaji,hned mi naskočilo, že bych měla říct mamce, že bude určo ráda ..manža si přečet i zpravodaj včera pozvánku, kde je výslově napsáno, že srdečně zvou i prarodiče - a..nula

tak je asi nechám

na ní já prdm - jen jestli to není špatně ve vztahu k ondrovi .... ale on na to stejně časem příjde sám, že babičku má prakticky jen jednu, že
7. říj 2009 ve 13:06  • Odpověz
ad to vítání ....já bych se den předem /nejlépe večer/jen tak mezi řečí zeptala Alana, jestli pozval svojí matku... :wink:
7. říj 2009 ve 13:07  • Odpověz
jinak ondrášek je taky šikulka - po hodince od "neoběda" jsem mu dala napít ....
no pak jsm ho zvedla a dostala jsem plnou dávku do obličeje - on prakticky nikdy neblinká - hele dneska se mě asi rozhodl dostat na kolena :grinning: :grinning: :grinning:
7. říj 2009 ve 13:07  • Odpověz
hup: přesně, myslím, že Ondra to stejně vycítí, takže bych tomu nechala volný průběh a netrápila hlavně sama sebe :wink:
7. říj 2009 ve 13:10  • Odpověz
taky jsme dnes měli květák s bramborovou kaší...nacpal se a ještě dal 100ml Sunaru a chrupe

jo a též nás dostihla rýmička, takže odsáváme, odsáváme...no co budu povídat vůbec se mu to nelíbí :frowning2: venku je hezky, přemýšlím jestli půjdeme odpol. ven...já mám bolavé koleno, ale fest....vždycky mi bolelo při sportu, ale teď zničeho nic ...mám docela vítr z menisku...brrrr to bych nechtěla :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. říj 2009 ve 13:11  • Odpověz
niki: Fífovi to jde krásně :dizzy_face:
7. říj 2009 ve 13:13  • Odpověz
hup: :grinning: :grinning: :grinning:

enz: tak snad to nic nebude, třeba je to jen ze změn počasí :wink:
7. říj 2009 ve 13:14  • Odpověz
saru já se právě obávám, že to počasím není :unamused: asi je zhuntovaný...bolí mě to už pár let např. při jízdě na kole, lyžování, výpady...prostě kde se krčí a zatěžuje koleno.....a já pořád odkládám doktora...páč jsem posera...no a tady to mám :sweat_smile:
7. říj 2009 ve 13:37  • Odpověz
tak my jsme zpět z bazénu, malému to šlo jak po másle. vždycky hrozně cáká, ale voda v očích mu očividně nevadí :grinning: mám problém u bazénu zaparkovat... dnes jsem stála asi 400 m dál u paneláku, no ještě že máme podvozek. jo a po bazénu jsme dali první regulérní zeleninku, docela mu to jelo, udělal asi 3 lžičky (dával jsem poloviční lžičky, aby si zvyknul) a pak přestal otvírat papulu :slight_smile: pak dostal mlíko,trochu čaje a pak to v autě zalomil. má co dospávat :slight_smile:

Nik, nám už taky přišel Linoláč, už včera :slight_smile:
7. říj 2009 ve 13:57  • Odpověz
enz: třeba to je jen obyčejný příznak stáří :grinning: :grinning:
ne vážně - to ti nezávidím - asi bych to ale zavčasu pořešila :wink:
7. říj 2009 ve 13:57  • Odpověz
sklen: kojit dítě, které má zuby a občas si i zahryzne..... :angry: :angry: děsný, Nelinka má výstrahu, až mě kousne po desáté, tak ji odstavím, už je na čísle 7 :grinning:

hup: jak píše Enza, zeptala bych se Alana, jestli mámu pozval, chlapům takové věci nedochází....

holky, vám ty děcka tak krásně papají, Nelča ještě asi nepochopila systém, pořád to mělní tím jazykem, takže když ji dám do pusy lžičku, pusu otvírá nádherně, tak hned tou lžičkou lovím to, co vytlačila jazykem,dneska to ke konci už asi pochopila... no nevím, uvidím zítra

saru: taky mě ve Star naštvali, že vypadla Debora, měla vážně nádhernej hlas, ale musím držet pusu, páč jsem nehlasovala :grinning: :grinning: :grinning:

jinak všichni krásné fotky a videa :slight_smile:
7. říj 2009 ve 14:21  • Odpověz
mis + enz: to je asi ideální varianta - budu mít nike, že na ní myslm:grinning: a zároveň minimáln pravděpodobnost, že by dorazila :grinning:
i když jak takobčas manža vyšiluje, je tu i reálná možnost, že dostanu spucung, že jsem jí nepozvala dřív :grinning: :grinning: :grinning:
7. říj 2009 ve 14:31  • Odpověz
Já nevim, mně se ta Debora vůbec nelíbila... Byla mi prostě nesympatická od provního pohledu... Ani ten zpěv mě neoslovil... :sweat_smile: Mně se víc líbí klucí :grinning:
7. říj 2009 ve 14:31  • Odpověz
hup přesně...ty budeš z obliga, žes na ní myslela a počítala s ní a zároveň si přeci spoléhala na manžela, že to zařídí :wink: když bude mít řeči, tak máš taky dost starostí a vzpomněla sis na to až teď a taky pořád není doma, tak kdy se ho máš na to zeptat :grinning:
7. říj 2009 ve 14:40  • Odpověz
mně se teda v superstar zatím víc líbí holky a hlavně naše...z kluků mě zpěvem nadchli 3.....
7. říj 2009 ve 14:45  • Odpověz
skleni, slyšela jsem, že kojené dítě hryže jen, když nepije... při sacím reflexu kousat nemůže.

Mis, dej malé čas. třeba chce říct, že si dá až toho 13. :slight_smile: po půl roce jako.

chtěla jsem se zeptat, jak jste spokojené se systémem nasazování autosedčky na podvozek? jde vám to dobře? mně nasadit jo, ale vytahnout ne. vždycky to z toho podvozku musím úplně rvát. přitom korbička jde sundat úplně snadno..
7. říj 2009 ve 14:45  • Odpověz
Když ty holky jsou takový důležitý... Já mam ráda ty prdlý kluky... :grinning:

Autosedačka mi jde taky blbě vyndat. Musí se zmáčknout po straně takový čudlíky a vytáhnout to...
7. říj 2009 ve 14:49  • Odpověz
ahoj tak jsme po půlroční kontrole, vážíme 6800g, ale neměřila nás :frowning2: , je zdravá, hezká, prý dost veselá a upovídaná - a to se tam moc neprojevovala, máme začít s ovocem a polívku víc zředit a začít dávat druhý chod, no uvidíme.

hup ty si to ráda přečteš

v neděli jsme měli Tomáška u tchánovců, byla dost zima a i přesto mu tchán koupil zmrzku, samo, že když malý přišel domů začal kašlat a smrkat, takže od pondělí školka nehrozila, takže jsem měla víc práce, no byla jsem dost naštvaná, ale co naděláte, jo ještě se někde tak zmáčeli, že jsme věci kroutili, no včera tomu tchýně nasadila korunu, přišla, že povozí Nelinku, vzala i Tomíka, protože bylo docela obstojně, na procházku- byl už lepší nekašlal, rýma tak ok, tak proč ne, jenže to jsem nevědela, že zkončí v hospě, na studené kofole, tchýně samo u piva a pánáků, když přišli Tomi zas to samé, já vytočená jak starý telefon, a tchýně splachovací v klidu, přijeli po tmě v 18:30, no jo no, večer když manža přišel z práce tak jsem mu to barvitě vylíčila, byt tak nasraný, že chtěl tchýni volat o půlnoci, naštěstí jsem ho zastavila, dneska se tchýně ptala, kdy zas Tomi přijde k nim, nebo budu chtít povozit, řekli jsme, že ne tak brzo... :angry:
včera jsem měla chuť zabíjet, jen nevím jestli bych to ještě uhrála na laktační krizi :sweat_smile: :wink:
7. říj 2009 ve 14:54  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.