• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
Čaute,

Pebi tak Tvoje historka dneska vede :grinning: :grinning: :grinning:

Jinak Mis, Maťka sice umí kráásně papat lžičkou, zvládá to od začátku naprosto bravurně, ale zas co se nám zatim absolutně neosvědčilo, je úžasnej Kouzelnej hrneček od Aventu - on si to vezme do pusinky, olizuje, odudlává, ale vůbec nedovede nějak pochopit, že by měl sát :sweat_smile: Občas se mu to povede, ale to spíš omylem. Takže mu asi koupim nějakej úplně obyčejnej hrnec (tenhle jsme dostali) a bude, ať je radši zlitej, než aby se nenapil, že :grinning: :grinning: :grinning:

Dadu: Co Ty to taky máš za tchýni prosim Tě, zabít je málo..
7. říj 2009 ve 14:59  • Odpověz
Dadu, taky to nemáš lehké s tchyní, asi nemá rozum! člověk si říká, že třeba pomůže, a ona mnohdy přitíží co? ale stejně máš fajn, že je Tomi ve školce. To u nás nepůjde. Berou tam jen děti, jejichž oba rodiče pracují :rolling_eyes:

jo jinak jsemmalému chtěla dopřát a nechala jsem ho na dece nahatého. zrovna jsem mluvila s paní z finančáku, když vidím, že malý kadí.. po mrkvi, takže pomalu... no ale stejně jsem ho nestíhala. něco pobrala plína pod ním, malý musel do umyvadla... ale jinak je fakt hodný :grinning:
7. říj 2009 v 15:01  • Odpověz
dadu: dobrá tchyně :grinning: :grinning: , opravdu na zabití

holky, podařilo se vám nějakým způsobem odstraňovat fleky od mrkve? z tmavého oblečení je to celkem v poho, ale ze světlého teda ne :angry: , jestli mi něco úžasného neporadíte, tak asi končím s mrkví :wink:
7. říj 2009 v 15:04  • Odpověz
luci, nejhorší na tom je, že ti všichni sousedi říkají, jak máš úžasnou tchýni, že chodí často a povozí, jo ona to dělá asi jen proto aby ji sousedi viděli, že vozí, už i moje švagrová říkala, že má sice super tchýni, ale taky by ji nechtěla vidět 4x v týdnu pořád a pořád a pořád....a mě to v duši žere, že jen pár lidí vidí jaká ve zkutečnosti je,
ale ...
7. říj 2009 v 15:05  • Odpověz
mis dávám ještě k bryndáku starou plínu, mám jich pár takových papacích a tam mi ty skvrny nevadí, jinak nevím
7. říj 2009 v 15:06  • Odpověz
dadu: taky dávám plínu, ale Nelča je občas velmi rychlá a strčí si ručičku do pusinky a nebo si třeba i po delší době trošinku ublinkne a ..... je to tam :wink:
7. říj 2009 v 15:08  • Odpověz
Mis, taky bych potřebovala radu.. Zkoušela jsem žluč. mýdlo a prd... Malej si vždycky začne sahat po obličeji, kde má tu mrkev rozpatlanou, takže to odnesou rukávy... Zatim měl na jídlo starý bodýčka a starý pleny, tak to tolik neva.. Savem to nepustí?
7. říj 2009 v 15:12  • Odpověz
Holky tak to já musim co se týče tchánovců nahlásit jednu docela doost podstatnou novinku - tchán jak Matýska totálně ignoroval, nevšímal si ho, nezajímal ho, tak totálně roztál, Matíček si ho omotal kolem prstu :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: - když jsme byli naposled na chatě, tak ho choval, hlídal, dělal s nim blbosti, takže mam váážný podezření, že ho tchýně někde vyměnila nebo ho někdo praštil do hlavy pořádně těžkou tyčí :grinning:
7. říj 2009 v 15:13  • Odpověz
enz: taková konspirace :slight_smile:

dadu: no to je dobré :angry: ...jko moje výhoda je, že na nás víceméně kašle (jako neopomene citovku, to ne - ale v principu nehrozí, že by ondru chtěla vzít na výlet nebo něco podobného)

jo jinak se školkou - já jdu ondru zapsat v nejbižších dnech, neb mi bylořečeno, že už dělají pořadník na minimálně dva ročníky dopředu :sweat_smile:
7. říj 2009 v 15:14  • Odpověz
ad skvrny od mrkve - krmíme ho nahatýho a když je oblečenej, tak utíráme flekatýma plenkama (mám jich pár na to) a ještě jsem vyřadila asi 3 utěrky, vyvařila, a ty jsou teda úplně nejlepší, neb tam ať si ty fleky klidně zůstanou :wink:
7. říj 2009 v 15:23  • Odpověz
niku: ad savo... nevím nevím, mám zapatlanou krémovou mikinku, tak aby z ní nebyla krémová mikinka s bílými fleky :grinning:

pet: Martinův táta taky nebyl z Nely ze začátku nějak moc unešenej, ale teď, jak malá už reaguje a směje se, tak s ní dělá úžasný blbiny :wink: , většina chlapů to tak má, že si začnou dětí více všímat až trochu povyrostou, já jsem to prostě vůbec neřešila... a na martinovu mámu si taky nemůžu stěžovat, nevnucuje se, alekdyž ji požádáme, tak nemá žádný problém :wink: , myslím, že babičku a dědečka začnu "zneužívat" až příští rok, až Nela trochu povyroste
7. říj 2009 v 15:23  • Odpověz
mis jedině sluníčko, to fakt zabírá jinak nic
7. říj 2009 v 15:33  • Odpověz
teda děvčata,moc radosti jste mi neudělaly :frowning2: ,třeba se to z té mikiny časem vypere.... taková hezká byla :frowning2:

jdeme ven,už tam není takové horko,tak snad ten pes bude pořádně běhat :wink:
7. říj 2009 v 15:37  • Odpověz
petu tak s kouzelným hrnečkem jsme na tom stejně...vůbec se mu v té puse nelíbí, tak taky uvažuju nad obyč co měla Kačka, pravda zpočátku byla zlitá, ale pila

dadu to je fakt na masakr
7. říj 2009 v 15:38  • Odpověz
Mis: Heleď v Ikee mají takovej obleček na krmení, vypadá to jako kabátek s igelitovýho ubrusu :grinning: :grinning: Připadalo mi to brutální, ale když to tak čtu, asi o něm popřemejšlim :grinning:

Hooolky, koupila jsem si odpoledne super luxusní džíny za 200,- korun českých :grinning: :grinning:
7. říj 2009 v 15:42  • Odpověz
Kkočky propadadla jsem soutěživému šílenství, prosím o váš hlasek, děkujeme

http://www.pampers.cz/cz_CZ/klub_uzasnych/gallery_view.php?id=16885
7. říj 2009 v 16:11  • Odpověz
Dadu, tak takovou tchýni pověsit za nohy do průvanu :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
7. říj 2009 v 16:13  • Odpověz
Mis, taky máme skvrny od mrkve a už mizí :slight_smile: povím ti, jak jsem to udělala. overálek jsem namydlilla žlučovým mýdlem, nechala ve vodě v lavoru na sluníčku a sluníčko to vybělí. vždycky natočím overal tak, aby byla skvrna nahoře. daří se to dobře. teď jdu zkontrolovat skvrnu od krve. já bych na to teda savo nevzala... ani vanish.. přece jenom jsou to dětské věci. i na mě to silně působí - od vanishe mám vždy vyžrané ruce, tak co by to udělalo miminkovi...

skleni, dávám hlas, teď ale čekám, až mi něco přijde na mail :frowning2: snad se to dokončí.
7. říj 2009 v 16:30  • Odpověz
Luci, děkujeme

Pet: a kdepak jsi udělala tak super kauf?????

Já jsem teď vojtu konečně uspala. Od jedné hodiny byl vzhůru, tak si to dovedete představit, jak vyváděl, ne a ne zabrat, katastrofa. Jen ječel
7. říj 2009 v 16:59  • Odpověz
tak jsme zpátky z procházky, je tam pořád krásně

sklen: hlas ti dát nemůžu,už jsem dala hlas kámošce

pet: kde jsi koupila luxusní džíny za takovou cenu? jjj, výhoda Prahy :unamused:

nějak to s tou mrkví pořeším,přece o ni Nelču nepřipravím :wink:
7. říj 2009 v 17:33  • Odpověz
fleky neřeším -oblíkám na papání hooodně jetéoblečení, kterému už nějaký ten flek fakt neulíží :slight_smile:

pet: mmm...dobrá cena ...já s riflema obvykle bojuju, jalikož je dělají na ženské bez prdele :grinning: ...a když jsou akorát přes zadek, jsou zase velké v pase ..a když to vše náhodou sedí, tak jsou mi krátké :grinning:

mis: dědečky nevedeme ... s otcem se stýkáme formálně ... a tchán, jako občas hrubě žertuju, raději umřel ..takže roli dědy plní mamčin přítel, který ovšem jakožto zcela cizí chlap jeví více zájmu než pokrevní babička ....tak zase alespoň z jedné strany to je ok ...jsou rodiny, kde to nefunguje vůbec .... a nebomají tchýnistejnou vobludu jako já, která se ještěnavíc vměšuje .... dycinky může být hůř :grinning:
7. říj 2009 v 17:35  • Odpověz
Ahojky, my jsme byly na návštěvě u robin154 s Lindou, holky se na sebe smály, Karolí Lindě vzala všechny hračky :sweat_smile: daly jsme prochajdu, dobrý :slight_smile:
Karolí spala před 14 a pak usnula až po 17hod. nějak ne a ne zabrat :unamused:jsem zvědavá na noc...
Co to tu čtu za hororové rodinné historky? :confused: TO je fakt hrůza, ještě že my máme rodinné vztayh fakt v pohodě :slight_smile:
S riflema mám taky problém-všechny jsou mi dlouhé :slight_smile:
A fleky máme taky, se nedá nic dělat. U jídla to většinou pobere bryddák, ale pak si blinkne a je
7. říj 2009 v 17:59  • Odpověz
Děvčátka tady u nás vedle v ulici, na takovým odlehlým náměstí :grinning:
Chodim už tam dlouho okolo a nikdy jsem tam nevlezla, ovšem dneska jsem si všimla, že tam maj za výlohou podobný džíny, co jsem viděla na Market, úplně boží (ona je má teda pod kolena, takový "pumpky", tohle byly dlouhý ale ten základ stejnej) :grinning: Tak jsem se šla opičit a našla tam úúplný poklady, tyhle mi teda vůbec neseděly, ale koupila jsem jiný - a všechno v cenách 200-300 Kč :wink:
Já mam jinak s kalhotama taky brutální problém, Hup, nejsi v tom sama, jsem absolutně nekonfekční typ :confounded: Dýlku už neřešim vůbec, jsem zvyklá, že zkracuju prostě vždycky (tyhle taky budu muest), ale i jinak je to na pytel, vždycky mi na nějakým místě prostě nejdou. Ale tyhle jsou až na dýlku OKKKK, tak mam radost, protože jsem zrovna včera opět podlehla deprézi, že nemam co na sebe :sweat_smile: :grinning:
7. říj 2009 v 18:00  • Odpověz
mě většina riflí jinak sedí, jen z Orsay a terranovy né
petu: tak to je boží obchod :dizzy_face:
7. říj 2009 v 18:05  • Odpověz
Ahojky, tak Niki měla dneska sraz z jiné diskuze, tak jsem se jim tam na cgvíli vtírla :wink:
Tady je foto: http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3376262&vReferer=%2Falbum%2Findex_basic.php%3FvOffset%3D0%26vOrderBy%3D1

Co se týče kalhot, tak v tom opravdu nejste sami:slight_smile: Všechny mám s visící prdelí, protože když mi jsou dobře na zadku, tak mi nejsou v pase. To si člověk nevybere :unamused:
7. říj 2009 v 18:29  • Odpověz
lucy: no hvězdy :dizzy_face: :dizzy_face:
7. říj 2009 v 18:32  • Odpověz
lucy: to je vtipná fotečka :grinning: Filda vypadá o půl roku starší než Anežka :wink: Ale moc vám to všem sluší :dizzy_face:

ad kalhoty - já s nima moc problém nemám, občas mi bývají krátké, ale jinak jsem asi taková průměrná postava :slight_smile:
7. říj 2009 v 18:34  • Odpověz
No kalhoty řeším pořád, pááááč já tu prdel mám mega...... :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:

Lucy: moc vám to tam sluší :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
7. říj 2009 v 18:40  • Odpověz
Saru: Vtipný to je :slight_smile: Alespoň máte srovnání - druhé největší a druhé nejmenší miminko dubnovek :wink: Jsem zvědavá, kolik budem mít na 6ti měs. prohlídce, ale moc tomu nedávám. Před měsícem to bylo 6,30kg a 63 cm.. Máme prostě miminko akorát do ruky :grinning:
7. říj 2009 v 19:25  • Odpověz
Maus, Sklen: Díky :wink:
7. říj 2009 v 19:26  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.