• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
Tak, u nás už se spinká, holky to byl dnes mazec, Vojta se vzbudil o půl šesté a od té doby jen a jen řev :confused: :confused: :confused:
7. říj 2009 v 19:37  • Odpověz
U nás taky, tolik řevu nebylo, ale nějak extra naladěn dnes taky nebyl. A já vlastně taky ne, celý den jsem nějaká unavená :confounded:
7. říj 2009 v 19:38  • Odpověz
Lucy tak to ti závidím, já se za chvíli strhám

Saru to je tím počasím, jednou tak pak zse jinak, zítra už má pršet, no já to nechápu :sweat_smile: :confused: :rolling_eyes:
7. říj 2009 v 19:39  • Odpověz
sklen: no, je to pěknej blázinec, to máš pravdu :wink:
7. říj 2009 v 19:40  • Odpověz
Já už fakt nevím, jak toho kluka oblékat, vlastně ani nevím, jak obléct sebe, jenže když se seknu, tak to vydržím, ale co ten malej chudák. Dandula také ve školce v jednom potu. Má tam krátká trička, ale učitelka se nekoukla a nechala ho v tom dlouhém, chudák neměl ani vyhrnuté rukávy a ani neměl čepičku :unamused:
7. říj 2009 v 19:44  • Odpověz
teda tady se kecá jak o život, fakt by mi vyhovovylo, kdyby kůn celej den nešel, až vždycky večer :wink:
nechápu jak stíháte tolik kecat, a ještě chodit ven, starat se o děti a domácnost a tak. no jo, jste hvězdy

my byly s emi dneska venku od 10-17, měli jsme sraz s holkama, koupila jsem si konečně peněženku ROXY, takhle rychle jsem si snad ještě nic nekoupila, byla vybraná fakt asi za 3 minut.
emince jsem koupila v HM nákrčník, praktická věc, aby jí netáhlo na krk

ad skvrny) to vážně děti převlékáte před jídlem? jak jste psaly, že na jídlo mají starší oblečení...tak to u nás nehrozí, já už dokonce krmím i mimo domov, takže to nelze. emi naštěstí papá docela pěkně, většinu pochytá bryndák. a pokud už je zapatlaná, tak za to jako z velké míry můžu já, špatně jí to dám do pusinky, nebo mi to ukápne - speciálně večer s kaší se mi to stává často.
jinak když už máme skvrny, tak na ně zaručeně platí spray od Amway.

hm, nové džíny bych taky potřebovala. problém mám stejnej jak hup - bud malé přes prdel, nebo velké v pase, a většinou krátké...

dneska mě na chvíli zachvátila depka-oblíkla jsem si své oblíbené hnědé kalhoty, jako zapla jsem je, ale co mi vylezlo nad pasem ...fuj, blééééé
je fakt na čase chodit cvičit. jinak se těch 2 kg sádla navíc nezbavím. kdyby to byly svaly, tak neřeknu, ale je to fakt sádlo....
jak jste na tom vůbec vy po porodu? už jste na svým? vy co kojíte asi jo, to jde prej dolů rychlejc...
7. říj 2009 v 19:48  • Odpověz
:angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: beru zpět, nejde to vůbec, jsem jako bečka :cry: :cry: :cry:
7. říj 2009 v 19:52  • Odpověz
kaci: když on je určitě rozdíl krmit aktivistu jako je Štěpula nebo Ondří a Emminku :wink: Jako Štěpán, když m fakt hlad, tak papá ukázkově, skoro mu neukápne. Ale když má zrovna náladu, tak jen vidím ty čertíky v očích, dám mu sousto do pusy, on udělá brrrrrr a je to všude:grinning: A nebo se rozhodne, že zeleninka je málo a začne si cucat palec u nohy :stuck_out_tongue_closed_eyes:

skleni: ale houby, co blbneš :dizzy_face:
7. říj 2009 v 19:57  • Odpověz
I prd velebnosti, stáhnu fotky z dřívější doby, a pak uvidíš. I ty svatební, na to, že jsem v 6 m s Danečkem, tak jsem jako laň o proti teď :cry:
7. říj 2009 v 19:59  • Odpověz
skleni...ty jo neblbni, fakt vypadáš dobře...
7. říj 2009 ve 20:00  • Odpověz
saru: emi je taky divoch, když zrovna nespí, tak nepoleží v klidu, ale jak jde o jídlo, to se soustředí, abych jí to náhodou nevzala :slight_smile:
7. říj 2009 ve 20:01  • Odpověz
kaci: a nebo tak :slight_smile: Asi chce dohnat Štěpána :grinning:
7. říj 2009 ve 20:02  • Odpověz
saru: to nemusí, přece jen je to něžná holčička :wink:
7. říj 2009 ve 20:03  • Odpověz
kaci: no jasně, ale už jí zas tak moc nechybí, já jí věřím :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: A něžná může být, až vyroste :wink:
7. říj 2009 ve 20:06  • Odpověz
Mě neštvěte s váhou, já se furt cpu, takže nehubnu, pořád mám hore asi 3kila :angry: a ta houba co mám místo břicha... :rolling_eyes:
7. říj 2009 ve 20:14  • Odpověz
mau,taky mám houbu...je načase s ní zatočit
7. říj 2009 ve 20:14  • Odpověz
Ahojky,
tak naše růženky už taky chrupkaji, poslední dobou jim to jde skvěle, celkem i ve stejnou dobu, takže už mám nalitou dvojčičku a dočítám vás hvězdičky :slight_smile:
Zítra jdu s Nellískem na druhou Hexa, tak snad to bude v okáčku, jako minule. Taky jsem zvědavá na přibraná kilíčka, protože od minule je to hooodně znát, že nabrala, uvidíme!
Minulý týden jsem si to u doktora ale vykousla - byla jse s Amálkou u zubáka ( moje dělá i děti, takže jdeme vždycky pěkně obě najednou ) a pokaždý se mě sestra ptá na čas, v kolik nám to vyhovuje. Nikdy nás neveme přesně, ale když jsem tam dřepěla s oběma prďolkama skoro dvě hodiny, tak tam Radek vlítnul a najednou to šlo!!! Jsou to krávy, proč aspoň ten termín nedodrží u dětí, on totiž pořadí pacientů určuje lékař, ať jdou někam!!!
Jinak všechny fotky i videa jsou bezva, máme prostě hvězdný dubňátka!!!!
7. říj 2009 ve 20:19  • Odpověz
http://www.beremese.cz/album/album.php?vAlbumID=483622&vReferer=

nelekněte se, není to profi, jako většina od vás :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Houba?? tak to já mám na přední straně svého těla celý ráj houbiček :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. říj 2009 ve 20:23  • Odpověz
Kami: ta moje to dělá stejně, vždy tam jdeme všichni na jednou. Minule nás tam také nechala sedět hodinu, fakt hrůůůza :unamused: :unamused: :unamused: :unamused: ségra tam čekala 3 pak to zvdala a už tam nechodí
7. říj 2009 ve 20:24  • Odpověz
sklen: já myslím, že se víc změnil manža než ty :wink:
kami: taky bych tam asi vlítla :grinning:
7. říj 2009 ve 20:26  • Odpověz
Já si ale myslim, že tohle je problém sester, ty objednávají. Mudra jenom sedí u křesla, no nevim. Jo a když jsem tam zase jednou takhle seděla - jednalo se mi jenom o razítko do těhu průkajdy, tak bylo pět hodin odpoledne a seděla tam ženská, která byla objednaná na půl druhou :fearful: No možná je to moje pohodlnost, že tam chodí celá rodina - teda kromě Radka, že - a že je asi vážně dobrá, ale táta říkal, že hned vedle je doktor bez front a ještě mu tam vždycky uvaří kafe :grinning: , jen aby měl nový pacienty! No a jak se říká, co dítě, to jeden zub, tak na tom asi něco bude, protože jsem téměř 28 let bez plomb a teď už jsem se vrtání nevyhla :cry:
7. říj 2009 ve 20:34  • Odpověz
skle tak já si myslím, že ted vypadáš líp!
7. říj 2009 ve 20:45  • Odpověz
saru: no já si taky myslím, že jsem konfekční postava ...ale rifle tomu jaksi nenasvědčují :grinning:
blbý jeteď po porodu, že mi nesedí ani vršky - vše mi je malé přes prsa ... když to dopnu, pak mi to plandá všude jinde :sweat_smile: ...ale to splaskne :grinning:

saru: jj ..přesně ....ondru dávám do sedačky na krmení a on začn šermovat ručkama a křičet: ham ham (nebo mam mam - to nevím :grinning:) ....pěkně papá, otevírá pusinku ......a ...najednou dostne nápad ..a je to všude

sklen: mi taky nepříjde, že by vypadla hůř - naopak mám pocit, že ti to víc skne teď stjeně jak píše kača :wink:

ad váha - už jsem na předtěhu (67) ...ale to jsem byla v kondici - měla jsem dost svalů ...takže jsem trošku přes oproti předtěhu ....
břicho sice ještě není vyrýsované - ale když zatnu, už tam je co zatínat :grinning:
7. říj 2009 ve 20:58  • Odpověz
kami: mám dojem, že pokud je zubař ok, je tam vždy problém se sestrou - nemůžu si pomoct
7. říj 2009 ve 21:01  • Odpověz
hup...tak břicho je u mě kámen urazu. zdaleka není předtěhu a je to právě břicho, co dělá ta 2 kg navíc a co přetejká....
jak často chodíš cvičit???
já se prostě musím dokopat, aspon jednou tejdně aerobně, a aspon 2x tejdně zacvičit břicho doma... zkusím cviky z kalanetiky, ty mi kdysi dost zabíraly...
7. říj 2009 ve 21:03  • Odpověz
kaci: jen jednou týdně - na power jogu
ale k tomu zahrada a tak
semo tamo nějaký pořádný výšlap
no a na procházky chodím na kopec - takže než tam toho našeho drobka vytlačím, taky se pěkně zapotím :slight_smile:
z té p-j je super, že třeba nejsou vůbec takové ty blemcavé paže a vůbec celé tělo se celkem ychle dostává do richtiku
nepočítám to, že mě prakticky nebolí záda
7. říj 2009 ve 21:10  • Odpověz
Chojky holky :slight_smile:
Tak srazík byl boží, Lucy je kočka, Anežka úžasná! Pár fotek je tady http://nikulka83.rajce.idnes.cz/7.10.2009_Sraz_MK/# Vybil se mi foťák, tak zbytek přidam až holky pošlou...

Měkký břicho je humus... S kilama jsem už na předtěhu, ale ještě je dost co shazovat. Už se vejdu i do kalhot, co jsem před těhu nenatáhla, takže byly na dně skříně... Kila jsou hlavně nahoře... :sweat_smile:
Teď chodim 1x týdně na bosu, postupem přidam ještě něco - asi power jogu - ta je skvělá!
7. říj 2009 ve 21:31  • Odpověz
No a procházky jsou vlastně taky pohyb... Chodim nejmíň 2 hodiny denně...
7. říj 2009 ve 21:32  • Odpověz
Niky, podle fotek to byl pěknej srazík :slight_smile:
7. říj 2009 ve 21:45  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.