• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
Ach jo, právě jsem zas sežrala celou Milku a sýrový chlebíčky napůl s manžou :sweat_smile: Jsem hrozná, ale ty večery fakt nedávám. Žeru a žeru :stuck_out_tongue_closed_eyes: Divný teda je, že nepřibírám, ale tak jsem za to ráda. Jak jsem na tom s kilama, to všechny víte - mám zhruba o 4 míň než před těhu a nějak se to nezvedá. Teda vlastně tak o kilo víc než po porodu mám. Ale to je takový to pohyblivý kilo. Takže zhruba pořád stejně :slight_smile: Břicho by trochu posílit sneslo, ale už je to o hodně lepší, pneumatika už tam není, spíš je takový měkký, na to jsem dřív nebyla zvyklá. Já cvičím tak třikrát týdně chvilku jógu, ale protáhnout svaly jsem zvyklá každý ráno - to ovšem není žádný cvičení :slight_smile:

skleni: taky mi přijdeš šmrncovnější teď, než dřív :wink: Takže se furt nekritizuj, hvězdo :wink:
7. říj 2009 ve 21:59  • Odpověz
Tak vypínám hvězdičky, zítra přidám další šťavnaté poznatky od doktorů, i když s poradnou jsem nikdy problémy neměla :wink: papapapa a dobrou!!!
7. říj 2009 ve 22:27  • Odpověz
tak já zatím kromě neustálého zvedání 8 a půl kilo, tlačení 8 a půl kilo a sem tam nějaká tůra pravidelný pohyb nemám. je fakt, že když jsme byli v tatrách, na šumavě...tak tam jsme si mákli, ale chce to pravidelnost...
já chodila na kick-box a zase to obnovím

nik...tak to bych taky chtěla, oblíct kahloty, co jsem před těhu neoblíkla...
7. říj 2009 ve 22:31  • Odpověz
tak čekám na martina a uvařila jsem mu na přivítanou boršč, snad bude mít uspech :wink:
7. říj 2009 ve 22:33  • Odpověz
nik fotky ze srazíku pěkný, taky jsme měly dneska pražskej srazík. bylo nádherně !
7. říj 2009 ve 22:48  • Odpověz
Ahoj hvězdičky :slight_smile:
Tak jsem včera objednala jídelní židličku, jsem na ni moc zvědavá.
Holky, kdo už dáváte ovoce na svačinku, za jak dlouho po zelenince jste začaly?
power joga je fakt super, taky mě po ní nebolely záda a cítila jsem se skvěle. Ale doma se cvičit nedonutím a nikam chodit nemůžu, páč nemám manžu doma.

Noc byla hrozná, dnešní nocí nám začal úplně novej režim, je to děs, ale musím vydržet. Slečna je totiž vyčůraná jak mraky, když jdu spát, tak se vzbudí a začne plakat a mrčet a vydírat. Když je vzhůru, chtěla by spát a nejde jí to, tak matko buď u mě, pochovej, dej mi kozu nebo mě aspoň drž celou noc za ruku - tůdle, nic. Postupně odbouráme všechno. Takže dneska v noci nebylo žádné chování a uspávání u kozy. Dostala čaj, dudlík - asi milionkrát jsem jí ho musela podat a držet za ruku (postupně vyměňuju za méďu) než usnula, ale kojo bylo až 3:25 a pak v 6. Takže jsem se rozhodla na pravidelnej režim během dne, co se jídla týká, tak bude po 3 hodinách (pokud nebude spát) a usínat bude v kočáře nebo "jinak" ale u kozy v žádném případě. A hned jak to půjde tak jde k sobě do pokojíčku, škoda že tu postýlku sama nepřestěhuju.
Tak, omlouvám se za román :sweat_smile:
8. říj 2009 v 08:40  • Odpověz
Ahojda Mau já asi po 14dnech, ale syrové mi ho ho nechtějí, tak třeba jablka a hrušky dusím a ze začátku jsem jim tam kápla mlíko (teď už samotný), ale banán mixuju jen s kapkou mlíka.
Mau super že jsi se tak rozhodla, myslím, že čím dřív, tím líp si zvyknou, nemůžou nás otročit. Já teda s tím problém nemám, holky min. od konce 3měsíce spinkají celou noc, sice s námi v ložnici protože máme 2+1, ale žádný uspávání v rukách, ani bych to sama nezvládla když by přítel nebyl doma. V sobotu bude poprve večer hlídat mamka, tak jsem ji hned řekla, jen položit do postýlky, dát dudlíka, pohladit po hlavince a nechat usnout, kdyby se vrtěly a nemohly, tak chvilku podržet ručičky a oni v klidu usnou.
8. říj 2009 v 08:51  • Odpověz
zanet: ona jako v noci pláče, když ji něco bolí, to beru, ale dneska mě dožrala, páč to byla čistá vypočítavost. Věřím, že by bylo i hůř, takže vzhůru do boje a vydržet :wink:
Holky jsou teda zlatíčka, když tak ktásně spinkají :dizzy_face:
8. říj 2009 v 08:53  • Odpověz
Ahoooooooooojky

Ok, už mlčím a děkuji

U nás noc katastrofa, hele i přes nahazování, držení, na konec i u té kozy prostě pořád do kola řev. Od šesti bručí a bručí, nemohl se vůbec probrat, tak pak začal ječet..... Už nemůžu :frowning2: :frowning2: :frowning2:
8. říj 2009 v 09:21  • Odpověz
Mau: přesně jak říkáš, než si jdu lehnout, tak spí jako andílek, ale jen lehnu tak do půl hodinky oči jako tenisáky a protivnej, kňouráááá
8. říj 2009 v 09:23  • Odpověz
sklen: no ono už fakt přichází ten věk vyčůranosti. Já se s ní ráda pomazlím, pochovám ji, ale přes den, v noci ne a basta. Teď se asi n ějakej ten den nevyspím, ale snad to bude stát za to a klapne to, jinak nevím
Teď spí v kočáře na balkoně a já jdu chystat oběd
8. říj 2009 v 09:29  • Odpověz
Ty jo holky asi věděj, že bych to nezvládla psychicky kor když jsou dvě. mě takhle brečely asi když jim bylo 14dní, to jsme ani nevěděly proč, každá jeden večer, tak s něma byl přítel v obýváku, abych já mohla spát a byla jsem z toho docela hotová. Asi před měsícem mi řvala Verča tak 15min večer, pak si teda 2x prdla a usnula jak andílek, ale představa, že by řvala dýl je děs. Moc vám přeju ať se to co nejdřív srovná, vyspat se v noci je hrozně dobrý, holky tak do těch 5h rána spinkají fakt tvrdě, pak většinou Nela začne hledat dudlíka co si večer vyplivla, tak ji ho dám a pokračujeme tak do těch +- 7-7:30, ale od těch 6h co vstává přítel do práce, už to není tak tvrdý a hlavně mě buděj tím že si povídají, někdy to musím nahrát, jen vždycky nemám nic u postele na co bych to nahrála :dizzy_face:
8. říj 2009 v 09:33  • Odpověz
HIHI, to je jako u nsá, Vojta zase v kočáře v ložnici.

Zanet: jj, to věřím, je s nimi prča což?? Fakt ti závidím, že máš berušky tak šikovné, snad se nám to srovná :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
8. říj 2009 v 09:38  • Odpověz
Karolí jako nepláče nijak dlouho a intenzivně, ale kňourá a mrčí, stěžuje si. Jako opravdový pláč jsme měly opravdu jen párkrát - po očkování, když jí bylo horko nebo ji hodně bolelo bříško, jinak je zlatá. Mě je t blbý i vůči manžovi, vstává brzo a nevyspí se, páč Karolí hlučí. Když ji budu zvykat u sebe v pokojíčku tak bude mít klid.
8. říj 2009 v 09:45  • Odpověz
Oběd se vaří, karolí zakašlala a ještě usnula :slight_smile:
8. říj 2009 v 09:46  • Odpověz
a už je vzhůru, to tomu moc nedala :sweat_smile:
8. říj 2009 v 09:55  • Odpověz
Ahojky :wink:
sklen+mau: doufám, že se vám ty noci srovnají a bude líp, moc na vás myslím a držím palečky :dizzy_face:
U nás noc v pohodě, vzbudil se, když jsme šli spát, ale pomazlili jsme se, šel zpět do své postýlky a spal do 6. Od té doby teda už neusnul, ale i tak pohoda :dizzy_face:
Teď se k nám řítí na návštěvu kámoš, tak tu budem mít dnes veselo :slight_smile:
8. říj 2009 v 10:03  • Odpověz
Ahojky,
teda u nás byla nejhorší noc za celou dobu....nevím jestli nám chtěl dát najevo, že ho máme nebo co, ale budil se od večera prakticky každou hodinu....stačil sice dát jen dudlík nebo napít, ale i to minutové přerušení spánku je znát....jedl v 6 a spal až do 9, kdy se vzbudil s úsměvem "to jsem ti to maminko v noci nandal" a už zase spí potvora.....doufám, že je to k té rýmě......ještě, že ho mám u postele a nemusím vstávat
8. říj 2009 v 10:09  • Odpověz
skle: dík za komentář na FB....to je rozdíl co? :grinning:
8. říj 2009 v 10:11  • Odpověz
enz: jé, máš nějaké fotky na FB? Jdu hned mrknout :wink:
8. říj 2009 v 10:12  • Odpověz
čauky

tak u nás byla noc zajímavá
a to nikoli proto, že by ondří zlobil
byli jsme ale o půlnoci na pohotovosti, jelikož začal chrčet a dusit se,když plakal, měl hlas jakpo flámu - no tak máme zánět hrtanu
teď jsme přijeli z kontroly - už je to lepší
v noci pak ondra spinkal (vzbudil se až před šestou) ...ale já jsem stejně celkem nevyspalá, jelikož jsem se co chvíli budila a kontroloval, jestli dýchá .... zlaté buzení na kojo
8. říj 2009 v 10:13  • Odpověz
ahojda, n nás taky strašná noc, pán si pěkně vymejšlí :angry: už ať jsme zpátky z ostravy a můžem najet na ten dlouhý spánek. dnes se nakrknul i manža a šel s malým vedle, ale bez úspěchů... uklidnila ho jen koza, ale jelikož jedl před hodinou, tak hlad mít nemohl. už se těším, až ho přestěhujem.... tohle se nedá vydržet. nejedelší spánek má od 20 do 23 hod, pak to stojí za prd....
8. říj 2009 v 10:13  • Odpověz
maus: to bude dobrý - nám se to taky krásně ustálilo :wink:
8. říj 2009 v 10:16  • Odpověz
hup: ježiš, bobek malej :frowning2: , tak se držte a ať je brzo líp

Dneska byly asi zase nějaký erupce či co, ne?
8. říj 2009 v 10:17  • Odpověz
hup: a taky jsi měla pocit že to Ondra dělal z vyčůranosti?
8. říj 2009 v 10:18  • Odpověz
Ahojíček všem,
tak my jsme u ségry, malý spal poprvé v ohrádce, celkem v klidu noc. Mlíko 2hod, 6.20 hod., od 7 vzhůru, i ten dopolední spánek máme za sebou. Tedka mi tu kecá na dece. Za chvíli mu půjdu vařit bramborky a květáček, poprvé květáček, snad mu to bude chutnat...

Skleni, také si myslím, že tedka jsi víc čupr kóča :wink: :wink: Vážně, nepodcenuj se, hvězdičko! :slight_smile:

Mau, u nás je režim už delší dobu, často se setkáváme s kámoškama a dětmi různého věku a ty starší děti jsou mi přesně vzorem jak bych to chtěla mít a jak ne... Strašně jsem se bála toho odpadávání do spánku během dne pokaždé jinak, tedka je pár týdnů pravidelnost v dopol. spaní, žádné, že mi odpadne u hraní, prostě jak už začne mrčet, odnáším do postýlky, mrčet může i tam...sem tam snesu fakt hysterák...chápu všechny, co "nesnesou" pláč miminka, ale já jsem se musela naučit snášet pláč toho svého, pže nosit před spánkem, když ho něco bolí anebo nemá den, dobře..ale nosit tak 10 denně-udělat z toho rituál a pak si s tebe stejně dělá dobrý den, tak prominte, já nejsem otrok. Já vím, že naše dítě je vyloženě uřvanec, taky, že často zkouší a já to snesu raděj ted ane až třeba do 3 let a ještě ze slovní vydíračkou...tedka už jsem ráda, že třeba ty večery se i podařily párkrát bezhlesu usnout, prostě dohrál kolotoč a ticho, nebo že se žádný hysterák nekoná, jen trochu stěžování si a pak klidný spánek...to nošení stejně k ničemu nebylo, akorát si na to zvyknul a chtěl to pořád a já padala na hubu... Takže Mau vydrž...
8. říj 2009 v 10:23  • Odpověz
Dobré ranko,

Hup: Přeju brzké uzdravení :slight_smile:

No, my měli noc podobnou jako Mau. Nespala jsem skoro vůbec, Anežka už nechtěla ale ani prso - chtěla si hrát, když jsem si jí dala vedle sebe, tak jsem se budila a permanentně byla na břiše. Pak mě tahala za vlasy. No paráda! Spát prostě ne a ne. A jakmile jsem se jí nevěnovala, tak byl řev. Jsou to pěkný vyčůránci. Taky bych zavedla tvrdej režim jako má Maus, ale co když bude mít vážně hlad??
Jo, jen tak mimochodem - ráno zas nechtěla prso. Tlemila se na mě, jakože si asi dělam srandu. Tak nevim. Co když se mi odstaví??
8. říj 2009 v 10:25  • Odpověz
mau: vypadá to tak...nebo se nám tu šíří mor nespaní na koníku :grinning:

hup: ajtakrajta....brouček malej....co mu na to dali?.....se nedivím, že si nespala.....Kačka mívala takhle noční laringitidy...poprvé jsem z toho byla vyjukaná, ale pak jsem věděla, že stačí okno nebo lednička...stejně je to ale hroznej strach.....ať vás to rychle přejde :wink:
8. říj 2009 v 10:25  • Odpověz
Ještě jsem se chtěla zeptat zkušených "příkrmářek", jestli už jste někdo prckům připravoval červenou řepu. Mám tu bulvu a nevim přesně jak na to :unamused:
8. říj 2009 v 10:27  • Odpověz
Hup, drž se, bude to dobré :frowning2: :wink:
8. říj 2009 v 10:27  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.