• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
ad plinky - pouzivame ruzny a zatim nam vsechny sedeli, ted zrovna dobirame Hugies 2, ale uz jsme koupili 3.
Precejen s tema nasema 6 kg :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ubrousky taky ruzny.
5. čer 2009 v 15:22  • Odpověz
saru: ještě doplním Vojtíška od sklenicky :dizzy_face: To je taky cvalda :slight_smile:
To je fajn, že už zvládáš i delší prochajdy. Všem Vám to tam moc sluší :dizzy_face: :dizzy_face:
5. čer 2009 v 15:24  • Odpověz
Maus: Takový modro-červený, takže modrý.. :grinning: :grinning:

Saru: Tak tak, dobře si je vykrmujeme :dizzy_face: :dizzy_face:
No všechny mimča jsou tu fakt nádherný, teď to tak projíždim a jsem z nich celá naměkko.. :sweat_smile: :sweat_smile: :dizzy_face:
5. čer 2009 v 15:25  • Odpověz
petu: ty zelené voní jak bonbóny, mňami. Tyhle by měly být neparfémované, tak jsem zvědavá :slight_smile:

Všechny hvězdný mimiška jsou krááásňoučký :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
5. čer 2009 v 15:30  • Odpověz
To naše děcko je dneska šípková růženka :sweat_smile: Usnula asi ve 12:30, spala celý tesco i s cestou. Přišly jsme domů, nadlábla se a chrní zase :dizzy_face:
5. čer 2009 v 15:32  • Odpověz
Maus: Já ty zelený ještě neměla, ty modrý jsou fakt neparfémovaný, takový příjemný, no já jich zkusila hodně a tyhle jsou fakt nejlepší :wink:
5. čer 2009 v 15:32  • Odpověz
petua: my jsme taky měli i pampers, johnsons a nivea, ale huggies vedou. Jsou akorát mokrý, pěkně voní (ty zelené) a jsou pevné. prostě všechno NEJ :slight_smile:
5. čer 2009 v 15:34  • Odpověz
mau: mas pravdu, na Vojtu jsem zapomnela :wink:
5. čer 2009 v 15:41  • Odpověz
holky, máme nový fotečky, tak můžete juknout :slight_smile:
http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=250376&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F

jinak zůstala nám krabička od ubrousků pampers, dá se to nějak využít??
5. čer 2009 v 16:49  • Odpověz
saru: ale na fotkách vypadáš dobře :wink:

pat a vůbec holky ..jak to, že vaše děti jsou takoví macíci....jako ondra má pusinku poloviční :sweat_smile:
5. čer 2009 v 17:10  • Odpověz
hup: dekuju :dizzy_face: Uz se i citim mnohem lip :slight_smile:
Tak Ondri bude spis dlouhan, no. Aspon tu nemame samy cvaliky :wink: Nas je kombinace dlouhana a cvalika :grinning: Pred 2 tydny mel 63 cm a ted uz mu dalsi dupky, co jeste tehdy nosil, nedopnu, takze zas urcite aspon centak pridal :slight_smile:
5. čer 2009 v 17:15  • Odpověz
Hup my jsme taky více do délky než do šířky a přitom já jsem malá a manžel taky žádnej obr...ale dle tabulek jsme výškově na horní hranici vzhledem k věku a váhově na spodní hranici vzhledem k výšce... :fearful:
A ubrousky jsem koupila už snad skoro všechny, naposledy v tesco huggies velký balení jako maus, ale já jsem koupila ty zelený, modrý neparfémovaný mi smrdí :zipper_mouth: . Nejlepší mi přijdou nivea a hipp, ale ty nemají nikde v akci a jsou tudíž i z DM drogerie drahý jako prase :unamused:
5. čer 2009 v 17:21  • Odpověz
saru: dnes jsme na něj natahovala bodýčko 68 a říkala jsem si, že ho zapnu i kdybych ho měla natrhnout (teda to bodýčko) ....zapla...ale tak tak
a už to není jen plínama - má totiž dobré i rukávy ..to na plíny nesvedu :grinning:
5. čer 2009 v 17:22  • Odpověz
luci: malej je fešák :dizzy_face: jinak do krabičky můžeš dávat jakékoliv ubrousky. Já to tak taky dělám, aby mi nevyschly.

hup: to je jasný, Odrášek je spíš dlouhej, my spíš baculatí :wink:

hipp ubrousky jsou taky fajn a krásně voní, ale jsou drahé :unamused: nivea mi přijdou dost suché, ale taky jdou :slight_smile:
5. čer 2009 v 17:37  • Odpověz
právě jsem dopekla jahodovou bublaninu, mňami :dizzy_face: to si s Karolínkou dáme :dizzy_face:
5. čer 2009 v 17:39  • Odpověz
Tááák, jsem uťapaná... 3 hoďky jsme courali... Tak vás musim dočíst...

Co jsem zatim pochytila... Smějícího se Matýska... Bomba :dizzy_face: A Štěpánka s mákem... Taky boží :dizzy_face: Saru, moc ti to sluší! Fakt, že jo... Vůbec na tobě neni poznat, jaký si měla problémy...

Ještě k tomu spaní... Když to mimčum vyhovuje od začátku, tak proč je tahat do ložnice? Kdyby byly nespokojený, tak by to daly jistě najevo...

Hup, a vy jste stěhovali malýho z vaší postele do jeho? Já myslela, že do pokojíčku... :slight_smile: Tak to jo... Filda spí u nás v ložnici v košíčku, postýlka se nám tam nevejde... Jenom když je mrzutej nebo nemůže zabrat, tak ho beru k nám... A ráno teda pravidelně na pomazlení :wink:

Plenky... Používali jsme Happy a fialový Tesco... Teď máme 3 týdny Huggies Classic 3, ale ty nic moc... Někdy se prose... až na záda... Tak jsem objednala Huggies Premium Superflex... Ty jsou prej nejlepší, co řikaly zkušený maminy...

A ještě jeden dotaz... Kojíte v rámci jednoho koja z 1 nebo obou prsů?
5. čer 2009 v 18:03  • Odpověz
Maus já udělala nepečenej jahodovej dort a testuju co na to mladej, ale zatím to vypadá, že mu jahůdky chutnaj stejně jako mně :wink: tak doufám, že se neosype neb jahody jsou moje nejoblíbenější ovoce..
Niki já kojím z jednoho..
Hele kdo máte vlasatý mimka, už vám začaly padat vlásky?? Nám jo, kamarádka dnes říkala, že už je mladej podobnej na tatínka ( holí si hlavu :grinning: )
5. čer 2009 v 18:13  • Odpověz
Akit, já taky kojila z jednoho, ale Fildovi to nějak nestačí... Musí pak víc tahat a je asi línej.. Druhý si veme hned a jede...
5. čer 2009 v 18:15  • Odpověz
niki: kojíme z jednoho, v noci a ráno, když jsou fakt nalitý tak ho ani nevypije :sweat_smile:
akit: jahůdky jsou mňami. celej byt nám voní buchtou...mmmm... No a vlásky nám padají, dokonce má vzadu na hlavičce vypadaný kolečko, jak se tře hlavičkou o podložku :grinning: je takový hlaďoučký :grinning:
5. čer 2009 v 18:24  • Odpověz
'Ahoj,
my kupujeme normálně plenky tesco, jsou fakt dobrý. Trochu jsem tomu nevěřila, ale jsem mile překvapena.
Jednou jsme dali papmers, a byli jsme prokakaný,jak píše nikul až na záda.

Už jste se zaregistrovali do DM na ten babybonus? já už jenom čekám, až mi přijdou kuponky
5. čer 2009 v 18:25  • Odpověz
maus: pošly kus buchty

saru: krásné fotky
5. čer 2009 v 18:29  • Odpověz
tak zase jednou nakukuju a vidím, že probíráte spaní....no my ho máme v košíku u postele a bude u nás i v postýlce a myslím, že hooodně dlouho. Bych se nevyspala, kdyby byl ve svém pokojíčku. Mimochodem Kačka se mnou spala do 10-ti :grinning: měli jsme ji v ložnici do 2let a pak jsem se rozvedla, a protože jsem nechtěla spát sama na velkém letišti spala se mnou než jsem se teď vdala.....

ad pleny máme Sleep č.3 za výhodnou cenu 3,50 za plenu a včera jsem narazila v Hypernově na mega akci 2x Huggies Premium Superflex 2 balení 86ks za cenu jednoho, takže jedna vyjde na 2,50 a musím říct, že jsou fakt super.....vypadají jako kalhotky a jsou na suchý zip

ad vlásky....trochu nám vypadaly, ale narostly nový a už je máme i dlouhý ....už trochu přes uši a kotletky :grinning:
5. čer 2009 v 18:35  • Odpověz
maus: já dělal šátečky s jabkovopovidlovou náplní :wink:

nik: no tk nad ránem na pomazlení ..ale to ani ne tak kvůli němu, že :grinning:
já kojím jen z jednoho - na střídaku (pokud se správně rozpomenu, ze kterého jsem kojila minule :grinning:)

akit: všichni říkají, že začne pelichat ...a má furt všechny i přes to, že už má 10 týdnů ...myslím, že už mu to zůstane ...jen mu začaly světlat ..má jakoby blond odrůsty ...tak říkám, že je jak špatně nabarvená blondýna :grinning:
5. čer 2009 v 18:36  • Odpověz
jo a taky se musím pochlubit s naším broučkem http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=326732 a další http://enza.rajce.idnes.cz/
5. čer 2009 v 18:40  • Odpověz
enz: moc vám to sluší :slight_smile: fakt hezké fotky proti tomu nebi
5. čer 2009 v 18:54  • Odpověz
jee tak jsem se zrovna probudila :sweat_smile: jsem si dala pet a dvacet s malutkym

ja uz jsem to nekde psala, pouzivame plinky huggies newborn :sweat_smile: /prcek ma porad jen 4.22 kg, takze jsou nam porad dobry/ a jsem max. spokojena...Jednou jsem vyzkousela pampersku a maly byl podelanej az na zadickach :angry:

Jinac kojim s obou prs, behem jednoho kojeni je navzajem stridam, pry se tak podporuje laktace..malemu to tak vyhovuje

deticky mame nejhezci, dubnatka jsou proste the best :grinning:
5. čer 2009 v 19:07  • Odpověz
mag: taky jsme dostali pampersky a taky jsme převlíkali komplet :angry:
na nárazové akce používáme huggies..ale ty větší (jak jinak, že s naší délkou :slight_smile:)
5. čer 2009 v 19:10  • Odpověz
Ahoooooooojky, tedy chvlíli tady nejsem a už jste se zase zakecali.

Saru, krásné fotečky, s manžou jsme koukali a opět :grinning: jsme se shodli, že jsou si trochu podobní.

Mau: no už jsem myslela, že na toho mého cvaldu zapomenete :angry: :angry: :angry: Jsem myslela, že se budu muset připomenout :zipper_mouth: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Holky kde berete čas na pečení. Já jsem ráda, že mi vyzbyde čas, abych koukla sem. Pak mě tu akorád honí mlsná, když to tu čtu :grinning: :grinning: :grinning:

Enz: téééééééééééééda, no moc pěkné. Má super pááááčo. Jinak nám vlásky také začaly padat, vidím to denně na čepičce. Ale jemu to envadí. :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:

Plenky máme také Slep and play, koupené mám i Baby llove, jsou také dobré no a na akci jsem sehnala i Huggis ty zelené. Mám s nimi dobrou zkušenost už u Dandy.
5. čer 2009 v 19:40  • Odpověz
Jo, tak já mám zase opačnou zkušenost s těmi ubrousky. Nivea miluji, to samé papers a huggies nic moc. Když je dám do toho boxíku, tak se špatně trhají a já je tam věčně lovím. Mám udělanou zásobu a těmto se opravdu vyhýbám. :frowning2: :frowning2:
5. čer 2009 v 19:41  • Odpověz
sklen: no nezapoměla jsem na vašeho cvaldu, neboj :grinning:
Jinak na tahání ubrousků už mám grif, tak už se mi to nestává tak často :wink: Pampers mi přijdou šíleně mokré a zanechávají takovou nepříjemnou vrstvu na kůži, nevím no...A proto se jich dělá tolik, páč každýmu vyhovuje něco jiného :slight_smile:

My už jsme si s malou zvykly, takže stíhám i péct, když má malá náladu na mě čučet :grinning: Mě spíš trápí lenost než že nemám čas :sweat_smile:
5. čer 2009 v 19:46  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.