• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
Baru, tak se mi zdá, že máme stejné uřvance :cry: já ho dávám spát po dvou hodinách bdění. usne i sám v postýlce - uřve se. akorát se mi to nechce praktikovat v noci...

Hup, no to je hrůza, jak se mu to stalo? bude Ondra brát nějaké léky?
8. říj 2009 v 10:28  • Odpověz
Enzi, jako malá jsem měla Laryngitidu dvakrát, v roce a roce a půl, ale stejně mamka říkala, děsný zážitek, i když jej dětská sestřička a vidí toho plno denodenně :unamused:
8. říj 2009 v 10:29  • Odpověz
Ahojky,

my měli noc docela OK. Usnul ve 20, kojo v půlnoci, 4 a v 7.30 jsem si ho vzala do postele. Napapal se, chvíli blbnul, odsáli jsme nosánek, kolem 8.45 jsme ještě na hodinku usnuli...

Já nevim, jak ho odnaučit prso v noci.. Když mu ho nedam, tak bude prostě řvát - to mam vyzkoušený. Na nějakej dudlík nebo flašku s čajem se mi vyprdne... Ani hlazení nezabere, a když bych ho měla pochovat, tak by se mi vrhal na prsa :sweat_smile:
8. říj 2009 v 10:33  • Odpověz
nik: a zkoušela jsi ho dát pochovat manželovi? právě, aby necítil to mlíko......
8. říj 2009 v 10:38  • Odpověz
maus: jj ....on to zkoušl .... a když jsemnedala, chvíli mrčel, pak se otočil na bok a usnul - to by nikdy hladový neudělal :wink:

enz: no já volala cca v deset do špitálu, že mi to jako laringitida příjde ..a ať mě uklidní, že zbytečně plaším ....a sestřičk mi řekla, že neplaším a že to l. klidně může být...jenže v tu chvíli zrovna spinkal, takže jsme to nechali být s tím, že ale když se to zhorší, tak máme dorazit kdykoliběhem noci ....no a za hoďku a ůl jsme jeli .... taky jsmevětrali, mokřili plíny, dávali priznic
8. říj 2009 v 10:39  • Odpověz
enza, já manžu nechci budit, když ráno vstává :sweat_smile:

hup, to je něco :frowning2: Už je mu líp?
8. říj 2009 v 10:41  • Odpověz
bram: jo je to hnusný a právě jako první pomoc pomůže studený vzduch a pak lék na roztáhnutí dýchacích cest....a od té doby jsem hrozně alergická na dětský kašel...
8. říj 2009 v 10:42  • Odpověz
nik jj chápu a co víkend?
8. říj 2009 v 10:52  • Odpověz
hup: téda :frowning2: Tak hlavně, aby mu bylo brzy líp. Jak to vůbec může dítě chytnout, z čeho to je? Vůbec tuhle nemoc neznám, resp. neznám ji od sebe ani svého okolí...
8. říj 2009 v 10:53  • Odpověz
enz: jo a dalinám rocutan (nebo jak se to píše) - čípek na sražení toho ooku + fenistil kapičky na totéž (a d ozásoby stoputsin, kdyby začal kašlat - ale ten máme jenpro sichr, abybyl doma)
8. říj 2009 v 10:54  • Odpověz
saru: co já vím ....jako už je lepší ..už nechrčí ...jen je trošku jakoby mutoval :slight_smile: ...a je trošku omrzlý ....ale v čekárně fakt nevypadal jak nemocný ...na přebalováku chtěl válet sudy a když jsem mu to nedovolila, tak alespoň klekal :grinning:
8. říj 2009 v 11:01  • Odpověz
hup, a potvrdila se ta laringitida???

holky, co dnes vaříte? a už víte, co k večeři? :grinning:
8. říj 2009 v 11:05  • Odpověz
hup a jak rychle ten čípek zabral?.....my měli toto http://www.lekarna.cz/spiropent-1x100ml-sirup/ a proti alergii zyrtec
jj oni nevypadají, že jim něco je :slight_smile: krom toho, že nemůžou dýchat

saru ono to může být nachlazením nebo alergie :unamused:
8. říj 2009 v 11:08  • Odpověz
enz: no já mám pocit, že docela rychle, už po cestě ze špitálu usínal ....
i ten dr. říkal, že mu dá ten čípek, který má rychlý nástup + ty kapky, které zabírají dýl a že bude do rána zaléčený
8. říj 2009 v 11:14  • Odpověz
dobre dopoledne,

my se teprve pred chvili vyhrabali z postele :sweat_smile: , oba vyhajani do ruzova, prvni buzeni ve 3 rano, nandala jsem dudlik a pak az kojo v 5 a v 9 :dizzy_face: :dizzy_face: , doufam, ze to takhle bude porad

zatim porad jenom kojime, jeste nevyzkousel zadnou kasicku natoz zeleninovy prikrm, moc se do toho nehrnu..tento tyden mam v planu zajet koupit parni hrnec a pak se do toho dam, asi vas budu bombardovat otazkama jak na to :wink: :grinning:

hup- doufam, ze Ondrasek bude v poradku, je to silny chlapak po mamince :dizzy_face:

luci - ja dneska delam kureci jatru zapecenou s bramborem a nejaky salat k tomu
8. říj 2009 v 11:22  • Odpověz
Tak já ještě řepu nezkoušela, protože ji nemám, ale už mě přestává bavit vařit to samý, mám pocit, že se to holkám za chvíli zhnusí když to budou mít pořád do kola. Co všechno dáváte a kombinujete?
8. říj 2009 v 11:37  • Odpověz
já mám uvařené kuře na paprice a těstoviny a Karolí špenátek s bramborem :slight_smile: snad si obě pochutnáme
Mám v plánu nějakou tvarohovou buchtu a nevím jakou, nemáte tip? kují :slight_smile:
hup: ona jako nechce speciálně kozu, ale prostě mě v jakékoliv podobě, tak jsem aspoň držela za ruce a postupně podsouvala méďu až usnula
magi: no ty se máš :slight_smile:
8. říj 2009 v 11:41  • Odpověz
taky řepu nedávám a ani nebudu-fuj, zatím máme za sebou, mrkev, karotku, brambor, cuketu, brokolici v různých kombinacích :slight_smile:
8. říj 2009 v 11:43  • Odpověz
Hup: to je mi líto, přeji ať se brzy uzdravíte
8. říj 2009 v 11:55  • Odpověz
já jsem řepu koupila - a zatím se odhodlávám, jelikož k ní mám odpor :sweat_smile:
8. říj 2009 v 11:55  • Odpověz
Mě červená zavařená chutná, tu bych mohla pořád, ale jinak bych to také nepozřela.

My máme za sebou, mrkvičku, květák, brokolici a zkoušíme mrkev a brambor.
8. říj 2009 ve 12:09  • Odpověz
holky m+ se to nějak zmenšilo, je to i u vás???
8. říj 2009 ve 12:16  • Odpověz
Skleni, jak tak koukám na tvůj profil, jak jsi to udělala s rodičovákem? když měl Danda 3 roky, tak jsi šla do práce? asi ne, to už jsi byla těhu ne?
8. říj 2009 ve 12:18  • Odpověz
špěnátek měl celkem úspěch řekla bych, sice to odneslo i bodyšo, protože si slečna šmrdlala očička že už je unavená :sweat_smile: ale spát ještě nechce, ještě si hraje...
Já nic zmenšeného myslím nemám :slight_smile:
8. říj 2009 ve 12:27  • Odpověz
Tak náš malej se rozhodl, že bude řvát a řvát......... zvednu, je samý smích a jen ho položím, tak jako kdybych ho řezala či co.

Mě to nefunguje na mozile, ale na explorelu to jde, já jsem takový talent, že se mi pokaždé něco povede a ani nevím jak

Luci já jsem měla Dandu na 4 roky
8. říj 2009 ve 12:42  • Odpověz
Tak jsem to nezvládla, zse jsem tam šla a dala mu prso, a už spinká a já jdu také :wink:
8. říj 2009 ve 12:51  • Odpověz
skleni, náš je taky řvoun, jen co ho položím, ať na zem, do postýlky do kočárku.. takže si u toho musíme ještě chvíli hrát, zpívat atd. ale málokdy si sám hraje delší chvíli.. :frowning2: s tím rodičákem jsi to měla dobře vymyšlené.
8. říj 2009 ve 12:53  • Odpověz
Luci tohle už nebyl pláč, věř mi. to byl fakt nářek
8. říj 2009 ve 12:54  • Odpověz
Skleni, zkus zmáčknout Ctrl a +
8. říj 2009 ve 12:55  • Odpověz
Tak, Karolí usnula opět na balkoně, byla ťuhík během dvou minut - to se stává malókdy :sweat_smile:
8. říj 2009 ve 13:06  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.