• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
niki: to mě taky napadlo, ale to by bylo zmenšený všchno, ne? :confused:
8. říj 2009 ve 13:11  • Odpověz
hele co to tady zmensujete???

u nas se taky spi na zahradce v kocarku, po vcerejsim uplakanem pocasi je opet krasne
8. říj 2009 ve 13:13  • Odpověz
u nás střídavě oblačno ..ale dneska na to má nárok :sweat_smile:

jinak jsem zapomněla na pozitivní novinku - už umíme dělat pacenkama "tak tak všelijak" :slight_smile:
8. říj 2009 ve 13:27  • Odpověz
hup: vy už děláte tak tak všelijak? :confused: jůůů :dizzy_face: :dizzy_face: to je Ondří šikulín :slight_smile: My nic, ani tak tak, ani paci paci ani jak bude veliká :unamused: ale to přijde :wink:
8. říj 2009 ve 13:33  • Odpověz
hup - jee tak to u nas nehrozi, my se totiz jeste ani nepretocili na brisko, asi jsme ze vsech hvezdicek nejvice pozadu :unamused:
8. říj 2009 ve 13:41  • Odpověz
¨saru. mně se zmenší jen ta záložka
8. říj 2009 ve 13:55  • Odpověz
niki: mně právě všechno, ale tak ať to Klárka zkusí, třeba to pomůže. Ale ona tu teď stejně asi není :wink:
8. říj 2009 ve 14:01  • Odpověz
maus: jj..je ze sebe celý unešený ...ruku úplněnatáhne a s obrovským zájmem si ji prohlíží jak s ní kroutí ...a když přestanu předříkávat, kouká na mě stylem: no dělej, pokračuj, nevidíš, jak mi to jde :grinning:

mag: v poho - byli jsme nacvíču a tam byli děti 5-8 měsíců a jediný, kdo se uměl otočit úplně sám oběmi směry byl ondra
bylato prča - ukazovalanám, jak je máme učit přetáčet a ondří už válí sudy a klečí - dívl sena mě jako na šílence,když jsem mu pomáhala s přetočením ..no ale přece nebudem trhat partu, že :slight_smile:
8. říj 2009 ve 14:15  • Odpověz
NIk: kůůůůůůůůůůjůůůůůůůůůůůůůůůůů už je to dobré :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. říj 2009 ve 14:33  • Odpověz
Hup: no tak to je Ondří šikulka

Mag: ba ne, nejsi, my se také nepřetočíme, jen na bok, dál ani omylem :sweat_smile:
8. říj 2009 v 16:01  • Odpověz
Tak já jsem to dneska zakřikla s těma radama o samotném usínání :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: To jsem celá já...jak se daří...
Nás prcek mi teda ukázal, že dneska sám neusne ani za zlaté prase...takže trošku nervy... :frowning2:
Ale celý den je takový rozmrzelý...Už mám v plánu, že až konečně vyraší ty zuby, že se snad ožeru :confounded:
8. říj 2009 v 16:45  • Odpověz
Saru krááásné, máte stejnou mikču jako my

Baru: my teď také usínáme a moc se mu nechce, asi to opět nevydržím. Je zajímavé, že večer je mu to jedno, ale přes den dělá drahoty.

Jsem mu zkusila dát na svačinku ovocnou přesnídávku, jen pár lžiček, ale asi mu to moc nejelo, zeleninku má raději.
8. říj 2009 v 16:49  • Odpověz
skleni: kterou? :wink:
8. říj 2009 v 16:49  • Odpověz
Tu žlutou, my jí máme ve světle modré
8. říj 2009 v 16:50  • Odpověz
saru: jůů, to jsou krásný fotečky :dizzy_face: to tiko s Tazem je božííí :dizzy_face: celej Štěpa :wink:

My jsme byly na prochajde, slečna se v kočárku nudí, že. Tak byla na pupku a koukala okolo, to se jí už zdálo být dobrý, jen málo prostoru :slight_smile:
A volala mi švagrová, jsem z ní na prášky, fakt. Ona je jak praštěná. Dneska byli u doktorky v poradně, malej má 4měsíce(bude mít) a kromě toho, že jim doktorka už před měsícem řekla, že mají dávat šťávičky, tak teď jim řekla, že už může začít dávat příkrmy-pro ni to znamená "hurá, jdem na to, doktorka řekla MUSÍME dávat příkrmy" tak neváhala a hned vyrazila s manžou do města na nákupy a právě se ptala kde má nakupovat, co a jak. Chudák kluk, fakt :angry: Sotva se vzpamatovali s bbolení bříška tak už mu bude rvát příkrmy :rolling_eyes:

Omlouvám se za román, dneska už druhej :sweat_smile: :zipper_mouth:
8. říj 2009 v 17:08  • Odpověz
Mau: :wink: každý je nějaký, nech jí být, ona to pozná.
8. říj 2009 v 17:11  • Odpověz
sklen: ne, nepozná, ona je tou blbostí úplně zaslepená, to je nejhorší
A blbý je že ani ta doktorka zřejmě nemá rozum. Vždyť tak malé dítě to nepotřebuje, ne?
8. říj 2009 v 17:19  • Odpověz
mau: to je problém, no :wink: Doktoři tvrdí každej něco jinýho a je NUTNÝ udělat si vlastní názor, poslouchat spíš intuici, než doktory. To ovšem každej nedokáže :pensive: My jsme taky začínali už ve 4 měsících - ovšem nikdy netrpěl na bolení bříška, byl velkej, od začátku na UM, tak jsem si myslela, že to bude OK. A ono bylo :wink:
Ovšem jestli švagrová měla s malým problémy (bolení břiška), tak je teda docela odvážná :sweat_smile:
8. říj 2009 v 17:22  • Odpověz
HOlky, já se z toho kluka zblázním, on protě bez té kozy neusne, bude jančit a vřeštět, ale nezabere. :rolling_eyes:
8. říj 2009 v 17:24  • Odpověz
saru: odvážná nebude to pravé slovo :grinning: u Štěpánka je to v pohodě, ten byl aspoň velkej a tak nějak ve všem napřed :wink:
Malýmu nic nechybí, není ani hubenej, ani tlustej a už vůbec ne hladovej, i v noci pěkně spí a budí se jen na mlíko. Já prostě nevidím důvod...
S těma doktorama je to fakt všelijaké
8. říj 2009 v 17:26  • Odpověz
sklen: a pochovat nebo dudlík nezabírá?
8. říj 2009 v 17:26  • Odpověz
mau: :wink:
skleni: ach jo, vy teď teda bojujete :fearful: Snad se to zlepší :dizzy_face:
8. říj 2009 v 17:28  • Odpověz
Mau vůbec, dudlík, chování, houpání v kočárku, prostě nic, jen ta koza, jako kdyby cítil, že o ní přijde :unamused: :frowning2:
8. říj 2009 v 17:29  • Odpověz
já mám právě obavu že máme náběh na stejnej problém jako sklen-bez maminky spát nebudem :unamused:
8. říj 2009 v 17:29  • Odpověz
sklen: a už mu to chceš zatrhnout?
8. říj 2009 v 17:30  • Odpověz
Mau: ne hned, ale postupně jo. U nás to udělala ta nemoc, jak byl pořád chovaný
8. říj 2009 v 17:37  • Odpověz
Dneska je nějakej divnej tlak - cítím se úplně KO a Štěpíno teď 2 hoďky spal - to nepamatuju :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
8. říj 2009 v 17:51  • Odpověz
saru: je blbý, že seš KO, ale na druhou stranu aspoň Štěpa spinkal :slight_smile:
8. říj 2009 v 17:55  • Odpověz
mau: to máš pravdu :wink: Tady je dnes hnusně - strašná tma, hodně fouká, ani jsme nevystrčili nos.
8. říj 2009 v 18:05  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.