• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
My jsme se také teď vyspinkali, to jsem zvědavá, kdy dnes půjde spát. Jen otevřel oči a už je protivnej :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
8. říj 2009 v 18:08  • Odpověz
Tady je to taky na prd. Čekám, kdy začne pršet :unamused:
8. říj 2009 v 18:11  • Odpověz
holky, co jste dávaly na očičko, když z něj teklo? sestřina holčička s tím má problém...
8. říj 2009 v 18:18  • Odpověz
Ahoj holky, dneska vůbec nestíhám, měla jsem tu babičku na hlídání malýho tak jsem chtěla stihnout co nejvíc práce:slight_smile:
Oficiálně nám dneska zacinkal o lžičku náš první zoubek :grinning:

U nás bylo dneska super počásko, občas pár kapek spadlo ale jinak úžasný, skoro na půlku října fakt paráda, bohužel od zítra už se to má kazit :frowning2:
8. říj 2009 v 18:19  • Odpověz
luci: my jsme kapaly ocuFlash :slight_smile:
ket: obr gratulace k zoubku :dizzy_face:
Tady brzo budem samotné bez zubu :slight_smile:
8. říj 2009 v 18:21  • Odpověz
Kett: gratulace, tak hurá na další

Lci: optalseptonex
8. říj 2009 v 18:51  • Odpověz
Kett: Taky gratulujem...
Maus: Neboj, ještě jsme tu my :wink:

U nás už se doufám spí. Dneska jsem si byla projít sekáče a koupila jsem Anežce krásnou halenku se semišovým páskem pod prsa a fialový šatičky. Všechno vel. 74, takže jí to bude až tak v zimě nebo na jaře.

A taky asi vyrazim za chvíli do hajan, protože nevim, co mě zas v noci čeká. Tak dobrou hvězdy :wink:
8. říj 2009 v 19:22  • Odpověz
Tak u nás se už také usíná. Je fakt zajímavé, že přes den dělá tyátr a večer ne. A ejhle, jsem to zakřikla, už hejká
8. říj 2009 v 19:36  • Odpověz
Mau: no hele, pokud kojíš, tak jsi o nic nepřišla. Moje prsa by ti mohla vyprávět :wink:
8. říj 2009 v 19:36  • Odpověz
sklen: já na ně nespěchám, nevadí mi že je nemáme, ale vadí mi ty stavy "před" ale máš pravdu, aspoň mě nehryže :slight_smile:
8. říj 2009 v 19:40  • Odpověz
ket: gratulace k zubku

lucy: to je dobrý - my už některé 74 vyřadili jako malé :slight_smile:

ad prso - to jsem zatrhla - on se vzteká - drapne o oběma pacenkama a huláká - ale pokud není čas kojení nedám ani kapku ..no už to není ani třeba ..celkem seto odnaučil
8. říj 2009 v 19:54  • Odpověz
Vojta po něm také hrabe, hrůůůza, začal do konce u kojení štípat, jednu ruku má pod a druhou nahoře a už to jede. Jako by si dávkoval mlíčko :grinning: :grinning: :grinning:

nějak mě divně bolí břicho, snad se mi ta mrcha červená neukáže, :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
8. říj 2009 v 19:57  • Odpověz
mau neboj, my budem se zuby určo poslední, hravě nás předběhnete, Tomášek měl první zoubek na svoje první narozeniny, tak to tak čekám i u Nelinky, času dost
8. říj 2009 ve 20:10  • Odpověz
lucy+hup: o velikostech mi ani nemluvte, 74 už vyřazujeme delší dobu, teď má většinu body 80 :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. říj 2009 ve 20:16  • Odpověz
Děkujeme holky :dizzy_face:

Skle: no jsem zvědavá jak budu kojit já, malej bude určitě taky hryzat :angry:

Velikost jsme taky na 80tce :confused:
8. říj 2009 ve 21:00  • Odpověz
kočky, děkuju za ty tipy na očičko :wink:

Saru, mně sice nic není, ale jsem celý den jak přejetá, bez energie.. a malý toho moc nenaspal...
Hup a jak často teď kojíš?

Maus, švagrová je blázen... dokud kojí, nemá kam spěchat..
8. říj 2009 ve 21:25  • Odpověz
Saru, boží fotečky! malý je teda už obřík, vypadá na roční dítě, jak tak pěkně sedí. na koho je podobný?
8. říj 2009 ve 21:30  • Odpověz
luci: mně taky nic není, jakože bych byla nemocná, ale jsem prostě KO :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ad podoba - Štěpíno je asi trochu víc na mě, teda říká to většina lidí. Ale já sama to neposoudím :wink:
8. říj 2009 ve 21:33  • Odpověz
luci: ráno na snídani cca v 8, pak sváča cca v 10, pak odpoledne cca ve 2 a 5, pak docuc na spinkání cca půlosmé a pak nad ránem cca 5-6
8. říj 2009 ve 21:42  • Odpověz
Hup, to máte hezky naplánováno, a jde to jo?
8. říj 2009 ve 21:45  • Odpověz
luci: to není plán :wink: ....tak to je :slight_smile:
8. říj 2009 ve 21:49  • Odpověz
hup - jak je Ondraskovi??? dneska jsem byla u kamaradky co ma 2 deti a prave mi rikala ze jeji holcicka mela larintitidu nebo jak se to vubec jmenuje :sweat_smile: :sweat_smile: ja to poprve slysela dneska od tebe a vlastne vzapeti od kamaradky. Pry male davali nejake injekce a potom uz jen cipky
8. říj 2009 ve 21:56  • Odpověz
mag: u nás dobrý ....sie ještě trošku chraptí, ale jinak v poho ...ta včerejší noční apatie je ta tam - u koupání blbnul, dobře papal ...
ono to je celkem dobřeléčitelné - mamka dělal na jipce a vzpomněla si na jedno dítě, které umřelo - ale to spíš podcenili rodiče
8. říj 2009 ve 22:10  • Odpověz
hup: mám dotaz, co vše máš od JUSTu a jak jsi s tím spokojená (kromě Eucasolu - ten mám a tymiánové masti). díky díky moc

a ještě k té laringitidě.... celkem hustý..... má to nějaký náběh nebo to dítě hned chrčí a dusí se?
8. říj 2009 ve 22:34  • Odpověz
Dobré páteční ránko,

u nás noc standard, kojili jsme v půl jedenáctý, v půl druhý, ve čtyři, v půl sedmý, už si nějak zvykám.

Po dnešním usilovném ohledání (Tom si vůbec nenechá šáhnout do pusiny) jsem zjistila, že se nám asi neklube jeden zoubek ale rovnou oba dva dolní najednou :grinning:

Tak krásný den všem, u nás zatím svítí sluníčko, kéž by to vydrželo :slight_smile:
9. říj 2009 v 08:06  • Odpověz
nazdar kočky,
kettm, gratulace k zoubečkům :slight_smile: jsem zvědavá, kdy se to stane nám :confused:
9. říj 2009 v 08:51  • Odpověz
Ahojky

Kettm. no vy to tedy berete hopem.

U nás noc taky slušné, 22:30, 02, 05, a 6:30, takže celkem pohoda, ale teď spal asi 10 minut a je zase nějaký čilý, ach jo. No nevím, jdu ho zkusit pochovat, jestli to bude ještě ke spánku.

Hup: tak to je dobře, že je mu lépe, jen tak dál.

Jinak tady od rána prší. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. říj 2009 v 09:36  • Odpověz
mis: máme tymián (mast a koupel), jalovec (mast), eukasol, 31, tea trea olej a pak to koření

má to nástup ...ale může to být relativně rychle ....ale určo ne tak, že máš zdravé děcko a za hodinku je na umřití ...prostě pomalu seto zhoršuje - ale prý je nejvíc hospitalizací v noci a dopolednese z jipky překládají na dětské - prostě jakto rychle příjede, tak to i rychle je zaléčeno
třeba ondra nejprve jen trošičku chraptěl, pak víc - to jsem serozhodovala, jestli jet a nebo ne ....a než jsem ho oblíkla, přebalila, než jsem převlíkla sebe z pyžama, už mi bylo jasné, že jsemsrozhodla dobře ...ale stejně to furt nebylo nic dramatického
navíc my nemáme laringitidu, jen to chytlo hrtan a hlasivky, což je sice hooodně podobné, ale l. to není
kubíček to už taky párkrát měl
je na to akorát období

jinak dneska začal pokuckávat - prý to je dobře, že ze sebedostává to, co tm neptří (ale nemá žádné záchvty kašle - to nee)

a do toho jsem to asi chytla já :sweat_smile: - večer bolení vkrku - ráno tlaky na dutiny - krk jsem už rozehnala - na rýmu čekám, jestli žuchne a nebo ustoupí - potvora

no a to, že jsme ob marod, samo není důvod pro zrušení víkendové akce tatínka, že :unamused: - hele já snad budu muset umřít, abych mohla mít nějaké zohlednění stavu :grinning:
9. říj 2009 v 10:03  • Odpověz
holky, ondřínek je fakt nemocný - odpadnul na podložce s hračkou v rukách :sweat_smile:
9. říj 2009 v 10:06  • Odpověz
Hup: chuděry, tak ať Vám je oběma brzy lépe :frowning2:
9. říj 2009 v 10:11  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.