• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
Bobeš malej, tak se brzy uzdravte, tohle je fakt na levačku.

Tak jsem volala mudr a v pondělí jedeme na prohlídku a na očkování
9. říj 2009 v 10:12  • Odpověz
Ahojky :wink:

hup: kdybyste byli tady, tak toho Alana snad zakousnu :angry: . Ach jo :unamused: Tak ať je Vám oběma brzy lépe :wink:
9. říj 2009 v 10:22  • Odpověz
hup, tak vy jste oba marodi. to se to sešlo. a co si furt taťka plánuje akce bez vás :angry:
9. říj 2009 v 10:23  • Odpověz
Hup: on by asi nepotřeboval kousnutí, ale pořádné nakopnutí, že??? :unamused:
9. říj 2009 v 10:23  • Odpověz
saru: tak já ho hryznu a řeknu, že to je za tebe :slight_smile:

luci: jako to bylo domluveno- jezdí každý rok - vynechal jen, když byl marod on ...
jako mi neva, že měl jet sám - však si potřebuje orazit ...noale když je taková blbá situace, tak by se moh přizpůsobit - já z toho taky nejsem na větvi :sweat_smile:

sklen: a nebo tak :grinning: :grinning: :grinning:
9. říj 2009 v 10:29  • Odpověz
hup: tak držím palce, ať je Ondřímu co nejdřív líp.... ad Alan :angry: , myslím, že u Míši vidí, že je to silná baba, že si vždy se vším poradila bez jeho pomoci, tak si prostě myslí, že Míša zvládne úplně vše, nemoc přece není na překážku... asi bys měla začít trošku hrát "chudinku", která potřebuje pomoc :unamused:

u nás musím zaklepat, my jsme bez jakéhokoliv nachlazení a doufám, že nám to i vydrží... musím říct, že se nám (mě a Martinovi) zlepšil imunitní systém díky Bertě, protože s ní se musí ven v jakémkoliv počasí, prší, fouká, sněží... prostě se jít musí :wink:
9. říj 2009 v 10:30  • Odpověz
Ahoj,
dneska jsem vyspalá, hlavně proto, že jsem večer zabalila Ordinaci a šla hajat a Vojtí mi dal čas do 3h...pak do 6h a 8h....to jde
rýmu má pořád a do toho zase Kačka má horečky a bolí ji hlava.....já už nevím...byla 4dny ve škole a už zase je doma :confounded: už mě to fakt štve........
jdu udělat pořádný průvan v baráku a převléknout a vysát všechny postele a peřiny...
9. říj 2009 v 10:31  • Odpověz
hup a za mě ho nakopni :grinning:
9. říj 2009 v 10:34  • Odpověz
mis: jj ...něco na tom je ..to mi říkala už i mamka, že prostě toho moc zvládnu ....když jsem jí oponovala, že to ale chlapovi na nos nevěším, tak sice uznala, že nevěším, le že to ze mě i tak čiší :sweat_smile:

ad bera - vidíš - já furt propaduju zvířátko :slight_smile:
9. říj 2009 v 10:35  • Odpověz
Mis, máš pravdu, Hup, mohla bys být trochu slabší :slight_smile: míň nezávislejší :wink:
Enz, tak to máte veselé, dva marodi... a vojtíšek má docela v noci hlad ne? možná má zase spurt.
taky hlasuju za zvířátko, teda pejska :sweat_smile:
9. říj 2009 v 10:43  • Odpověz
hele ..já tomu pacholkovi, jako nemocnému vařím čajíček z mateřídoušky a než jsem přišla, tak rozložil takové to pěnové puzzle na dílky ..čajík nechce ...má totiž v puse vydloubnutého slona :grinning:
9. říj 2009 v 10:47  • Odpověz
jj, pejska doporučuju :wink:
9. říj 2009 v 10:49  • Odpověz
Ahojda dubnovky, tak já vás obdivuju, že jste v poho po tom co v noci pořád kojíte.
Holky jsme včera uložily ve 20:30 bez probuzení spaly do 6h, Verunka dostala dudlíka, Nela šla ke mě do postele místo přítele, protože si ho pořád vyndávala, tak jsme si ještě půl hodinky povídaly a v 8:22 jsem vylezla, že jdu vařit mlíko, tak se obě dámy probudily taky.
My naštěstí taky bez nachlazení, i když o mě se to dlouhodobě pokouší, ale nic nevypukne a holky v poho, asi taky proto, že jsme pořád venku a zrovna je nebalím, min. týden jak se asi ve středu trochu ochladilo, tak měly holky body s dl.rukávem a teplou mikinu, přikrytý dekou a kamarádka co má holku o 2dny starší ji měla v bundě, v zimním fusaku a na tom ještě nánožník...musela být úplně mokrá a až ji vytáhne, tak ji ofoukne..
9. říj 2009 v 11:23  • Odpověz
Zanet: no tak to jo, vytáhnout fusak mě tedy ještě nenapadlo.
9. říj 2009 v 11:33  • Odpověz
já se přiznám, že fusak už jsem vytáhla, párkrát jsme ho už měly (tady u nás na vsi fouká víc jako ve městě a je tu chladněji :wink: ), ale zase je schovanej :wink: a zase ho brzo vytáhnu... Nelča deku mít nemůže, stále se odkopává, pořád má nohy hore :grinning:
9. říj 2009 v 11:42  • Odpověz
Tak jsme po obědě - prvně jsme vyzkoušeli špenát, oddělila jsem mu jen asi 10 lžiček, protože jsem čekala flusání. Ale prcek mě převezl a zblajznul ho úplně ukázkově. Zato pak dostal bramborovou kašičku se žloutkem, kterou má běžně rád, a celou dobu si u toho povídal a prskal. Ne, že by se vztekal, ale vedl děsně vážnej monolog, tudíž polovina kašičky přistála na mě, fišerce, tátovi a širokém okolí. Kousek jsme natočili, tak to sem pak hodím :grinning:
9. říj 2009 ve 12:05  • Odpověz
Já jsem vytáhla větší deku, půlku má pod sebou a druhou přes sebe. Ale podle předpovědi no nevím, asi také vytáhnu fusak. Příští týden má být po ránu jen okolo 6 stupňů, to by mi ráno Vojta zmrznul, když valíme do školky :unamused:
9. říj 2009 ve 12:06  • Odpověz
čauky :slight_smile:
tak u nás už po ránu párkrát 6°C bylo :wink:
fusak jsem ještě nevytáhla, ale večer už M. zimní bundičku měl, jak byl ve sporťáčku, tak měl přikryté jen nožičky
9. říj 2009 ve 12:22  • Odpověz
9. říj 2009 ve 12:31  • Odpověz
zanet: no tak balením to nebude - ondra chodí prakticky stejně jako já ... a venku jsme několi hodin denně - třeba ne njaké megaprocházky, jen n zahradě - no ale čerstvý vzduch to je
takže tím, že by byl ondř zcgoulostivělý to 100% nebude :wink:

fusak jsem nevytáhla ...používám když je moc zima takovou tu deku do autosedačky
nánožník jsem použila 2x - když jsemšla teď jk se ochladilo na procházku mezi pole - tam byl docela fukéř - i já mla bundu

saru: špenátek u nás vede
a tkové to rozumování známe taky - jen nevím, co dělat - strašně mě to rozesmívá (a ondra to ví) a na drhou stranu nechci, aby to dělal u jídla
9. říj 2009 ve 12:37  • Odpověz
hup: tak to jsme na tom stejně, taky nevím, jak se vlastně tvářit :wink:
9. říj 2009 ve 12:41  • Odpověz
Hup nemyslela jsem tím, že je Ondra choulostivej, ale že některý to fakt přeháněj, jasně když je ráno zima a jdete do školky,a le to bylo asi 20st. a chvílemi i svítilo sluníčko,t ak mi to přišlo přehaný a ještě v kombinaci obou fusak + nánožník + bunda, co ji dá až bude -10st.?
No Verča tolik ne, ale Nela ty nohy má taky pořád nahoře, budu muset taky asi vytáhnout fusak příští týden, protože Nela vykopne i nánožník co mám na hlubokým kočáru, sporťák bych chtěla vytáhnout koncem měsíce, to máme i kupce na hluboký korby.
No a Verča si u jídla taky povídá, někdy se jako až rozčiluje, vypadá to srandovně a Nela se taky usmívá a když nadávám tak se řechtá úplně...
9. říj 2009 ve 12:52  • Odpověz
zanet: jj....já vím ..mi taky příjde, že některé mámy to přehánějí
vzpomínám si, jak jsme v létěbyla u dr a tam maminka balila svou dcerku - jedny dupačky, bodýčko s dlouhým, pletené dupačky, pletený svetřík, čepici, zbalit do hrubé zvinky
ondří měl na sobě kraťásky tričko (já taky a ona mamina taky)
to nebohé děcko vařila zaživa

s prďolama je prča
ondrášek dneska vymyslel novou metodu pití ...jakverglovl s tím puzzle, neměl čas na nějaké pití vleže nebo polosedě - takže pil vleže na bříšku, aby se nezdržoval přetáčením :grinning:
9. říj 2009 ve 13:10  • Odpověz
tak my máme třetí den mrkev s bramborem, dá si tak dvě celé lžičky a víc nechce... co se týče špenátu, dáváte listový nebo ten protlak? budu muset zkusit další zeleninku, třeba mu zachutná...

jinak fusak jsme taky ještě nevytáhli, dávám deku a max mikinu navíc, příliš ho ale neoblékám. když on je po tatínkovi horkokrevný. teď je v body s kr. rukávem a ponožkama a je naprosto spokojený. zespoda ho hřeje deka.
9. říj 2009 ve 13:12  • Odpověz
Čau baby,

tak Matýsek má dneska půl roku a "vyspal" se na to fakt "nádherně", když nepočítam ty miminkovský začátky, tak tohle byla snad absolut nejhorší noc - vzbudil se ve 23 hod. s tim ,že už je prostě vyspane ja spát nebude - neměl hlad, nebrečel, nic mu nebylo, jenom prostě nechtěl spát - do rána byl vzhůru, kopal do špršlí, sem tam se mu tam šprajcla noha, takže jsem ho nakonec vzala k nám do postele, jestli zabral z celý noci tak na hoďku, tak je to fakt moc. Mazec prostě. Usnula jsem s nim pak ráno někdy po osmý, spali jsme skoro dvě hoďky teda, ale teď je protivnej jak prase, chybí mi ten spánek asi až teď :confounded: Teď teda usnul, tak jsem zvědavá, na jak dlouho.
Navíc musim dneska sbalit věci na víkend, jedeme k nám, mam tu metrovou horu prádla na vyžehlení, no musim na to skočit teď, dokud mi dává šanci při tom spánku, uff.

Joo a přišel mi dneska Linolák, to je vám blbost.. :grinning: - ale potěší :grinning: :grinning: A samozřejmě mě na poště OPĚT přesvědčovali, že tam žádnej balíček nemam (ta pošťačka, co tu roznáší, holt používá nějaký divný tiskopisy, no bordel nad bordel), takže jsem tam udělala trochu čoro, že už tohle bylo minulej tejden a že tam nehodlam jít zase dvakrát, tak ať se teda laskavě podívaj, podle jména, jestli tam něco neni - samozřejmě bylo, že, jenže je to samotný nenapadne, babizny. To je úroveň ,ženský, to by se jeden pos..

No, tak jsem si chtěla postěžovat, to mam splněno :grinning: a teď se tu jentak neukážu, až v pondělí, tak se tu mějte :wink:
9. říj 2009 ve 13:14  • Odpověz
pet: no tak ondra si na památku půlročnin nechal vyklubat zub ...vy budete mít připomínku jinačí :grinning:
9. říj 2009 ve 13:24  • Odpověz
my budem na Martínkovo výročí akorát na cestě do Ostravy, tak snad to dopadne dobře :wink:
9. říj 2009 ve 13:33  • Odpověz
Ahooooooooj, tak my jsme se teď vyspali do růžova. Akorád já jsem nějak vytuhla tvrdě, najednou jsem vyletěla, vyhrkla na manžu, že jsme zaspali do školky a ona byla jedna hodina, tak mě poslal se smíchem do postele, že prý jsem se málo vyspala :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Na špenátek se chystáme o víkendu, to dámprvně skleničku, ale pak by mě také ta příprava zajímala.

Hup: jj, oni vymyslí cokoliv že??

NO nic, mažeme na do školky a pak na povinnou ke staříkům, tak se mějte krásně
9. říj 2009 ve 14:16  • Odpověz
koukněte, s čím si malý hraje :slight_smile:
http://www.youtube.com/user/luciekraj
9. říj 2009 v 15:02  • Odpověz
luci: hezký :dizzy_face: To je u nás taky oblíbená hračka, ta naše dítka nejsou žádní minimalisti :grinning:
9. říj 2009 v 15:11  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.