• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
jj ...taky se řadíme k meg\alomanům :grinning:

jo a dneska si na sebe strnul ze stolu foťák ...sem myslela, že krom toho co má, bude mít ještě otřes mozku ....naštěstí to sadlo vedle :fearful:
9. říj 2009 v 15:22  • Odpověz
Hup, máte těžký foťák že jo? malý dnes na sesbe stahoval ubrus a na něm čaj s půllistr :confounded: takže jsem ubrus na konferáku zrušila :unamused:
9. říj 2009 v 15:28  • Odpověz
Holky, ten náš opičáček už si začíná nakračovat - on stojí, najednou se pustí a snaží se udělat krok. Což je průšvíh, protože balanc samozřejmě neudrží, takže neustále padá na hu... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. říj 2009 v 15:52  • Odpověz
Zdravím, hvězdy :slight_smile:
my jsme dneska měli "doma" taťku. Hned ráno jsme jeli za tchýní a manža odjel s druhým autem na opravu, takže byl pryč celý dopoledne, no nic. Pak jsme byli v obchodě a teď už je zase fuč-jel pro firemní auto do servisu.
Já jsem upekla buchtu a za chvilku dám spát karolí na balkon. Dneska v poledne měla nějakou náladičku, řvala jak tygr. Ona má po koju hned hlad, pokud to není po 6hodinách nekojení, kdy vypije obě prsa, tak vůbec nevydrží. Takže obědu jsme dnes moc nedaly.
jo a švagrová nekojí.zabalila to po měsíci - jen pro upřesnění :wink: A dneska malému rvala mrkev :rolling_eyes:
všechny videa krááásný :dizzy_face: :dizzy_face: saru-Štěpovo hůů je úplně stejný jak Karolínčeno :slight_smile:
ad fusak: před pár dny, kdy svítilo sluníčko jsem videla matku v kraťasách v nazouvákách a měla v kočáře dítě v chlupaté kombinézce s nánožníkem :sweat_smile: Nevím, jestli v kočáře je o 10C míň, či co :grinning:
Karolí už si taky doleze kam potřebuje a kramuje, ale zatím na sebe nic nestáhla.
9. říj 2009 v 15:55  • Odpověz
saru: Štěpa to bere fááákt hopem :slight_smile:
9. říj 2009 v 15:56  • Odpověz
Ahojík hvězdičky,
tak já jsem si včera u ségry dala do nosu :grinning: otevřely jsme si lahvinku červeného...akorát že už po přičichnutí jsem měla skoro špičku :grinning: nějak to tím stresem na mě víc působilo.... :grinning:

Tak já mám jiný zážitek, co se týče oblíkání...jak byly na začátku května ta první horka, tak mě zpucovala na prochajdě tchýnina známá, že mám toho svého měsíčního prdolu šíleně navlečeného, podotýkám, že to měl tak akorát 3 kg a stále se vyznačoval stavem- měl jsem ještě spát v děloze :sweat_smile: Měl na sobě dupky a body s dlouhým a čepičku.....a dívala se na mě jak na matku vyvrhel....ta její vnučka-2 měs. měla tehdy šatičky na tenoučká ramínka a úplně holé nnožičky.... :wink:

Jinak dnes u nás byly dopoledne na návštěvě holky z práce, tááák mě potěšily, prej mám břicho jak bych čekala druhé :angry: Potvory jedny upřímné :grinning:
9. říj 2009 v 16:04  • Odpověz
mau: to "hopem" je přesný slovo, ještě přesnější by bylo "pádem". On vážně nemá vůbec žádnej pud sebezáchovy, prostě nakročí a spadne :sweat_smile: Je vidět, že tohle se ještě dlouho nemůže podařit, ale on to prostě zkouší, ach jo :slight_smile:

mau: to je vidět, že je Karolí ženská :slight_smile: Má rozum a ví, že na sebe nemá nic shazovat :wink: Ty chlapi do toho jdou nějak po hlavě :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. říj 2009 v 16:07  • Odpověz
bram: švagrové (ale duhé, od mého bráchy) se taky ptali, jestli nečeká :sweat_smile: :grinning:
Moje dítě už chrupe na balkóně, taky jsem vytáhla fusak, ale jen ten fleesový do autosedačky, ať ji nemusím nabalovat, když jde jen na chvilku chrupat :wink:
Buchta voní po celém bytě - už se těším, vypadá moc dobře :slight_smile:
9. říj 2009 v 16:07  • Odpověz
Já teda navlíkám jak kdy, do autesedačky víc, do kočárku mín, pže to je ještě zakrytý lariskou/laryskou, či jak se to píše :grinning: ale už ted je vidět, že oblíkání např. do bundy, to si ještě v zimě užijem :angry:
9. říj 2009 v 16:12  • Odpověz
maus, jakou jsi nakonec dělala? švagrová je blbá... v kolika měs. přestala kojit?
saru, takže v7. už poleze kolem nábytku ne? já to dělala v 8.
9. říj 2009 v 16:13  • Odpověz
Luci: kolem nábytku on už se tak trochu pochybně přesouvá, ale teď se začíná pouštět a hází drškopády :grinning: Přijde mi, že je nepoučitelnej :sweat_smile:
9. říj 2009 v 16:18  • Odpověz
Saru, tak aspoň že máte všude koberec, u nás by to bolelo víc :unamused:
9. říj 2009 v 16:19  • Odpověz
luci: my právě koberec nemáme skoro nikde, jen na prostředku obýváku :slight_smile:
9. říj 2009 v 16:20  • Odpověz
bram: Karolí když je už hodně unavená tak u oblíkání taky pěkně nadává...to bude v zimě šou :slight_smile:
luci: tvarohovou, tuhle http://www.mamincinyrecepty.cz/s-tvarohem/tvarohova-buchta-od-jitule ta moje sice vypadá jinak, ale taky dobře :grinning:
saru: když si začal stoupat tak jsi taky psala že ho ty nožky ještě neudrží a už ho udrží :wink: , on to zmákne rychle, já mu věřím :grinning: je škoda, že to nejde bez těch pádů :unamused:
9. říj 2009 v 16:21  • Odpověz
Pokojík připravený, postýlka na svém místě, ještě bude zkouška chůviček, vrzání dveří, záchodu a sprchy v koupelně, abych věděla co dělá jakej kravál a na co bak večer bacha :wink:
9. říj 2009 v 16:23  • Odpověz
mau: tak jsem zvědavá, jak se bude Karolí ve svém líbit :wink: U nás to má teda velkej úspěch :dizzy_face:
9. říj 2009 v 16:26  • Odpověz
Já jsem taky zvědavá, držím palce, Mau :wink:
9. říj 2009 v 16:28  • Odpověz
saru: já taky, moc. ale když nic, tak aspoň nebudu muset celou noc dloubat do Michala ať nechrápe apod. :grinning:
9. říj 2009 v 16:28  • Odpověz
to kvůli malé??? Já dloubu i tak.... a nejvíc když nemůžu usnout a on chrápe, že by vzbudil i medvědy ze zimního spánku :sweat_smile:
9. říj 2009 v 16:30  • Odpověz
maus: ta buchta vypadá úžasně, asi zajdu pro tvaroh a upeču ji taky :wink:

taky dnes Nelču stěhujeme do pokojíčku,sice nevypadá jako dětský pokojík,ale to nevadí,to se vyladí časem :wink:
9. říj 2009 v 16:32  • Odpověz
bram: taky jsem dloubala i dřív, ale né tolik, jen když jsem nemohla spát, jak píšeš :grinning: Já ho řežu hlava nehlava, ale bez velkého úspěchu. Ale dloubání do žeber funguje líp, to se obvykle fakt probere :sweat_smile:
9. říj 2009 v 16:34  • Odpověz
ououou, na mě asi taky něco leze, je mi pořád děsná zima....by mě zajímalo, jak to je s tou topnou sezonou?! U nás zas netopí a já asi zmrznu, jdu si uvařit čajík...malému jsem přioblíkla na štramplíky ještě dupky...jak leží na té zemi, tak profukuje,navíc nemáme nikde prahy...stejně to je sranda, zpracovává takovou velkou hračku, jak se to točí a ono to skřípe, on si myslí, že je to štěrkátko a už se tím párkrát praštil do hlavy, ale v klidu, je mu to jedno... :grinning: s těma děckama je stejně sranda

Jo a dneska se otočil ze zad na bříško sám....šikulínek... :wink:
9. říj 2009 v 16:34  • Odpověz
Mau- já zas nenápadně kopu :grinning: :grinning: :grinning: ale ted jsem víc mrtvá než živá jak padám do lůžka, tak to je lepší, spíš v těhu...jak je člověk odpočatý a ještě mu tam někdo chrápe.... :grinning: to jsem měla i špunty...akorát že jsem zjistila, že to mám tedka dvojmo...malej Hrdla též chrápe...už jsem skoro jednou zamlaskala :grinning: :grinning: :grinning:

Ta buchta vážně vypadá báječně :wink: :wink: :wink:
9. říj 2009 v 16:36  • Odpověz
bram: tak snad to nic nebude :frowning2: nám už topí, sice ne pořád, průběžně, ale je tu teplo.
S dětma je prča :slight_smile:
A Adámek je fakt šikovnej, když už se sám přetáčí :dizzy_face: :dizzy_face:

U nás už pokojím vypadá jak pokojík, tak uvidíme co na něj Karolí.

Buchta snad bude dobrá, jen podle těch obrázků vypadá jinak. měla jsme hustější těsto a asi víc tvarohu, takže ji mám víc žlutou a mám toho hodně i na povrchu. Až vychládne tak ji nakrájím a dám vědět jaká je :wink:
9. říj 2009 v 16:41  • Odpověz
sice ještě nevychladla, ale už jsem okusila. je mňam :dizzy_face: chutná trochu jako Prošívaná deka, jestli znáte. Není to suchý, je to fakt dobrý :slight_smile:
9. říj 2009 v 16:47  • Odpověz
mau: tuhle buchtu taky čaasto dělám. A taky ji mívám víc žlutou. Chuťově je to mňamka :dizzy_face:
9. říj 2009 v 16:56  • Odpověz
co je to prošívaná deka? sím, recept :wink:
9. říj 2009 v 17:00  • Odpověz
bram: těch receptů je hodně, třeba takhle - http://novy.apetitonline.cz/recepty/3194-prosivana-deka.html
9. říj 2009 v 17:26  • Odpověz
prošívanou dělámobčas taky
teď pečubanánovo-margotkové mufinky...alespoň si osladím život :slight_smile:

saru: co se domluvit s jarchovským, jetli nesepíšou nějaké "hopem pádem" :grinning:
9. říj 2009 v 18:08  • Odpověz
maus:tak držím palec, aby to vše klaplo na jedničku :wink:

ad topná sezona - to jevýhoda baráku ...začíná kdykoli....u bytu mě dycky štvalo, že někdo usoudí, že tři dny po sobě už je dost chladnou na to, aby bylo lidem dost zima na zatopení ....no běéééééés
9. říj 2009 v 18:19  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.