• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
hup: hod recept na muffiny
9. říj 2009 v 18:23  • Odpověz
hup: hopem pádem :grinning: :grinning: :grinning:
My máme naštěstí byt s vlastním plynovým kotlem, který u nás běží jen při ohřevu vody a v zimě, když jsou fakt mrazy, neb jak jsme uprostřed baráku, tak topí sousedi - je tu přes 20°C, i když je venku kolem nuly :dizzy_face:

Jak je Ondřímu? A co Ty?

Pár foteček z dnešní procházky - byla fakt kraťoučká, neb na mě přišla nějaká podzimní únava, či co, sotva lezu :unamused: A na Štěpáčka snad taky, už dva dny za sebou spal dvakrát denně hodinu a to je úkaz jako Brno :grinning:

http://www.jandlovi.estranky.cz/fotoalbum/stepanek/od-8_10_2009/1037
9. říj 2009 v 18:51  • Odpověz
mis: on je takový htla patla z hlavy - úklid lednice :slight_smile:
hrnek ckru, hrnek mouky, 2 vajíčka, šlehačka. 2 banány + 2 margotky nastrouhat, rozinky do runu,pdp - smíchat hotovo :slight_smile:
9. říj 2009 v 18:51  • Odpověz
hup: Tvůj přístup je mi blízký :grinning: Nějak takto vpadaj všechny mé recepty :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. říj 2009 v 18:52  • Odpověz
Tak u nás už se hoďku spinká, fakt je teď nějak jinej :sweat_smile: Tak dneska asi zas juknu na Superstar...
9. říj 2009 v 19:15  • Odpověz
U nás takééé, když jsme šli ze školky, tak opět usnul a spal téměř do půl páté, c hvíli si v kočárku dokonce povídal, až jsem se divili, zda nám ho někdo nevyměnil, ale než jsme došli domů, tak zase ječel.

Zítra máme školkovou akci, ale nevím, jak to uděláme, je to tak na 3 hodinky a bude se chodit venku, prý půjdeme na nějaké ovečky a cestou si opečeme buřtíky, a už vidím Vojtu, jak drží v kočárku basu a hlavně co s kojem. Ach jo. A ten můj bambula mi řekl, že sám nikam nejde, no chápete to?????
9. říj 2009 v 19:32  • Odpověz
skleni: buď nekompromisní a prostě ho vyžeň :grinning: A nebo může zůstat doma a kojit Vojtu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. říj 2009 v 19:33  • Odpověz
No to jsem mu také řekla, prý si klidně dojde koupit sunar a bude mu ho dávat po lžičkách, bych ho kopla .... nešel s námi ani na vánoční besídku :angry: :angry: :angry:
9. říj 2009 v 19:35  • Odpověz
hup: margotky velký nebo tyčinky... ale pobavila jsi mě tím úklidem lednice, u nás když se dělá takový ten poslední úklid před nákupem, tak takové mňamky nenajdu ani omylem :grinning: , recept si zapisuju.....díky

tak Nelinka usnula v samostatném pokoji, tak jsem zvědavá, jestli jí to prospěje, bylo by super, kdyby se vzbudila na jídlo tak ve 3 a pak v 7, to bych ji asi zulíbala..... já ji zulíbám i kdyby to neklaplo :grinning:

a dneska bylaNelča úžasná, pořád se jen usmívala, plácala sebou na podložce s puzzle, prostě bájo :slight_smile: :slight_smile: .... až pak večer po 5.hodině už byla protivná
9. říj 2009 v 19:37  • Odpověz
Štěpula byl dneska taky celkem miloučkej :dizzy_face:
9. říj 2009 v 19:38  • Odpověz
sklen: to je blbý, že nechce jít sám, jsem si jistá, že Martin by šel sám s Nelčou, i kdyby tam byly jen samé maminky :wink: ... ale Vojtu bys mohla nakojit i v přírodě, ne? jen by to chtělo nějakou deku, abys ji přes sebe mohla hodit, aby ti nekoukala žádná kůže a nenachladila ses
9. říj 2009 v 19:40  • Odpověz
saru: Štěpánek je fakt podzimní fešák :dizzy_face: :dizzy_face:
sklen: manža dělá ramena, co, a myslím, že s tou lžičkou a sám už by takovej hrdina nebyl :grinning:

U nás už se hajá, u večeře se sice spíš rozhlížela po pokojíčku (jak kdyby tam nikdy nebyla) ale usnula vcelku hezky. Tak jsem moc zvědavá...
9. říj 2009 v 19:40  • Odpověz
Mau: jj, také si myslím.

Mis: nad tím jsem přemýšlela, ale v sedě mi to nejde, Vojta je jako žížala a ležet tam nikde nebudu :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

Asi z něho zase budu muset udělat naprostého ...... , že nechce jít ani s malým mezi děti a bude to, buď se naštve, a půjde, nebo zůstane doma a bude ticho. Se uvidí, co si vybere.
9. říj 2009 v 19:44  • Odpověz
Mau: tak držím pěstičky, ať to malá zvládne dobře.
mau+mis: tak držím palečky, ať holky chrupkají až do rána :dizzy_face:
No jo Mis, vám také :wink: :slight_smile:
9. říj 2009 v 19:46  • Odpověz
mis: taky držím palce, když máme dneska obě (čtyři) tu premiéru :dizzy_face:

a holky, díky :slight_smile:

Dnes jsem Karolí koupila Sunar, tak jsem zvědavá jak jí bude chutnat, prý je daleko chutnější, než Nutrilon. Věřím, že to bdue mňamka :slight_smile:
9. říj 2009 v 19:50  • Odpověz
JJ, také si myslím, Danda ho měl rád do roka, pak mi nechtěl mlíčko vůbec, tak jsem mu do něj dělala alespoň kaši.
:slight_smile:
9. říj 2009 ve 20:02  • Odpověz
saru: však to jsme se už shodly, že to vaření podle receptů není úplně naše doména :slight_smile:

mis: jj ..já tam mám mˇˇnamky, ale chybí máslo,chleba :grinning:

jinak unás se zatím o spaní pokoušíme ...onří je šikulka ..snaží se zabrat - jenže za poslední dvě hodinky se strašn zhoršil - má 38,2 ... rýmu jako prase a co chvíli dostanezáchvt kašle ...takže usíná, rozkašle se ..pak ho slyším, jak si brumlá s ovečkou, pak ticho (usne) ..a pak zase záchvat kašle
taky vyblinkal celé večerní kojo ....
nozkrátka si to užívá :frowning2:
9. říj 2009 ve 20:07  • Odpověz
saru: krásné fotky... :wink:

maus: taky držím palce, ať se Karolí hezky spinká :slight_smile: ... a sunar jí bude určo chutnat, mě teda chutná moc :grinning:

sklen: taky kojím vleže, ale když jsem v terénu nebo někde na návštěvě, tak kojím vsedě :wink:
9. říj 2009 ve 20:08  • Odpověz
HUp, bobeček :frowning2: a ty si užíváš asi taky, co?
Dej si pořádnou porci těch mufinů, co jsi pekla, obal ty nervyy :wink:
9. říj 2009 ve 20:10  • Odpověz
hup: to je mi líto :frowning2: držím palečky ať je líp, bobeš malej...
9. říj 2009 ve 20:11  • Odpověz
hup: chudák Ondří :frowning2: , tak ať je to zítra lepší... držím palec :wink: .. teda u nás se čokoládky a ovoce sežere jako první, jsem závislák na sladkém, právě dnes už doma nic nebylo, tak jsem upeklabábovku, chtěla jsem tu tvarohovou od Maus, aletvaroh nevedeme, ale mám uloženo, upeču v neděli nebo v pondělí :wink:
9. říj 2009 ve 20:11  • Odpověz
se tady zrovna tou buchtou dusím, mňaminka, fakt. Já miluju cokoliv s tvarohem :slight_smile:
9. říj 2009 ve 20:15  • Odpověz
maus: já se dusím bábovkou :grinning:
9. říj 2009 ve 20:27  • Odpověz
Hup: snad to bude dobré a nebudete muset zase někam jet, držím pěstičky

no nic jdu do hajan, tak se mějte hvězdy
9. říj 2009 ve 20:30  • Odpověz
bram: jj...proto jsem je pekla :slight_smile:
9. říj 2009 ve 20:32  • Odpověz
sklen: jj ...taky doufám
dobré je, že moje dr. drží pohotovost
9. říj 2009 ve 20:33  • Odpověz
hup: moc na Ondráška myslím, snad to bude brzy dobré :pensive: Ráno už bude určitě jako rybička :dizzy_face:

Děkujeme za pochvaly :dizzy_face:

Taky ujíždím na sladkém, i když právě teď jsem sežrala popcorn - sama :sweat_smile: To je druhá věc, na které ujíždím :grinning: A teď bych si dala něco sladkého :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. říj 2009 ve 20:36  • Odpověz
hup držím palce....nejhnusnější na těch nemocech je, že se zhoršují večer :frowning2:
9. říj 2009 ve 20:37  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.