• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
enz: jj ...právě ...od šesti nastal naprostý sešup :frowning2:

a tatínek si paří :angry:
9. říj 2009 ve 20:39  • Odpověz
enz: jj, taky si myslím, že ráno bude bobečkovi určitě líp. U těch viróz to bývá večer horší...
Čaau holky, mám furt na něco chuť a připojím se sem, a tady se zas probírá jídlo :wink: Ach jo, už tu nemám co sníst... Asi si udělám krupičnou kaši..mňam mňam.
Chtěla jsem jen poradit, potřebuju koupit malýmu Lukáškovi k svátku nějakej dárek (neteřin syn, bude mu taky 6 měs.). Nevíte o nějaký fajn hračce, se kterou si vyhraje? Ale tak max. 200-300 Kč.
Hup: Taky držím palce, ať je líp..
saru hehe já mám v sobě zatím půlku vánočky a jednoho Mrože.......jinak já se nemůžu na toho vašeho miláčka vynadívat......jak stojí u toho bludiště je boží :grinning:
9. říj 2009 ve 20:41  • Odpověz
Já jsem si dala hrušku, taky sladkou :wink:
9. říj 2009 ve 20:57  • Odpověz
já sežrala tři ty mufiny :sunglasses:
9. říj 2009 ve 20:59  • Odpověz
hup: jen tři? :sweat_smile: Přidej, hvězdo :wink:

enz: :grinning: Děkujeme za pochvalu :dizzy_face:
9. říj 2009 ve 21:00  • Odpověz
saru: tak já jsem rád, že jsem se doplácala na předtěhu váhu ...já tam nemámbuffer jako ty :grinning:
9. říj 2009 ve 21:02  • Odpověz
hup: co je buffer? :sweat_smile:
9. říj 2009 ve 21:05  • Odpověz
Holky, koukáte na Superstar? :wink: Víte, jak je tam ten Citrón? Tak to je kluk z kapely, kde hrajou mí kámoši ze školy. Takže to je můj favorit :grinning: Jo, a jmenuje se Vojta :slight_smile:
9. říj 2009 ve 21:09  • Odpověz
saru: jako rezervu :wink:
9. říj 2009 ve 21:09  • Odpověz
hup: aha :grinning: Dík :wink: No, tak nějakou rezervu možná mám, ale že bych musela pořádat večerní hody každej den, to teda nevim :zipper_mouth:
9. říj 2009 ve 21:11  • Odpověz
koukám na Superstar.....Honzík zase nezklamal.....nechápu kde se v tom malém tělíčku bere takový silný hlas :grinning:
9. říj 2009 ve 21:18  • Odpověz
enz: to máš pravdu :wink:
9. říj 2009 ve 21:20  • Odpověz
hup a čtu si tvé články na webu a zase se bavím :grinning:
9. říj 2009 ve 21:20  • Odpověz
saru: jaký je tvůj názor na toho Bena? já mám pocit, že je úplně mimo
9. říj 2009 ve 21:35  • Odpověz
Ben to dneska po...... :sweat_smile:
9. říj 2009 ve 21:37  • Odpověz
mis: tak dneska byl naprosto mimo :sweat_smile: Ale stejně doufám, že nevypadne :wink: Charisma má oooobrovský, barvu hlasu dokonalou, ale on prostě z nervů začal zpívat druhej hlas :grinning: Tóninu trefil, ale tón teda ne :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
9. říj 2009 ve 21:39  • Odpověz
Ale stejně ho obdivuju - po tom naprosto katastrofálním začátku z toho ještě docela vybruslil. To mohlo skončit ještě tragičtěji :grinning:
9. říj 2009 ve 21:41  • Odpověz
saru to jo...jsem si říkala co se z něho line za tóny :grinning: to je blbec, ale je to můj další kůň, takže musí postoupit
9. říj 2009 ve 21:44  • Odpověz
No, tak Thomas opět vopruz - ten je z nich podle mě nejhorší. Vůůůbec nic mi neříká :sweat_smile:
9. říj 2009 ve 21:44  • Odpověz
mně připomíná Otíka z vesničky, akorát s bílýma zubama :grinning: :grinning: taky se mi moc nelíbí
9. říj 2009 ve 21:48  • Odpověz
enza: :grinning: :grinning: :grinning:
9. říj 2009 ve 21:50  • Odpověz
Na mě je takovej moc hihihi, hahaha :slight_smile:
9. říj 2009 ve 21:51  • Odpověz
jasně, že se pořád směje, aby prodal aspoň ty zuby :grinning: :grinning:
9. říj 2009 ve 21:57  • Odpověz
tak Ben se mi fakt nelíbí, mám pocit, že je pořád mimo, co je mu platný, že má hezkou barvu hlasu, když zpívá falešně? mě se moc líbí šmajda, jak má to blonďaté háro, pak chodúr a citlivý Honzík :grinning:
9. říj 2009 ve 21:58  • Odpověz
Je mi moc líto Ondráška :frowning2: držím palečky, ať mu to do rána poleví a je mu líp..
holky, ty vaše večerní mňamky mě dostávají :slight_smile: já měla aspoń trošku australského vínečka. ale na sladké večer dost trpím..

na superstar jsem nekoukala, máme na DVD Děti noci, tak jsme koukali. mně se to docela líbilo, ale ostatní to asi moc nechápali.. jakože ne každý film musí mít děj..
9. říj 2009 ve 22:01  • Odpověz
Saru, boží fotečky, asi taky máte supr foťák ne? je dobré, jak chodíte už s malým na procházky, jako chodíte, ne jedzíte :grinning:
9. říj 2009 ve 22:04  • Odpověz
Ben se mi líbí moc, ovšem ne dneska :unamused: Minule to zazpíval krásně, čistě, ale bude mít problém, protože má hodně vyhraněnej hlas a tím pádem i žánr :wink:
Šmajda se mi dneska taky líbil, minule zas vůbec. A Chodúr a Honza jsou dobrý :wink:
9. říj 2009 ve 22:06  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.