• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
Luci, mi nemáme super foťák. Úplně obyčejnej digitál Panasonic za 4000 Kč :wink: Až budu velká, koupím si lepší :grinning: Na to se těším :slight_smile:
A na procházky pořád jezdíme :grinning: I když dáváme takové mezihry se stáním, protože Štěpíno je při dlouhém sezení nervní :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. říj 2009 ve 22:08  • Odpověz
saru: Ben ale určo nevypadne, vypadne Machala, ten byl dneska tragickej, už se těším na neděli na holky :wink:
9. říj 2009 ve 22:12  • Odpověz
Tak úplně obyčejnej není, Saru, můj stál daleko míń, ale fotečky umí fakt hezké. nebo jste šikovní vy, že si vybíráte pěkné prostředí. to jsem se chtěla zeptat, jak to manžel dělá jako poradce, že má čas odpoledne? vyráží za klienty až večer?
9. říj 2009 ve 22:12  • Odpověz
Chodúr je jasnej :grinning:
9. říj 2009 ve 22:13  • Odpověz
mis:jj :wink:
9. říj 2009 ve 22:14  • Odpověz
enz: to je :wink:

luci: většinou pracuje buď ráno nebo večer, protože většina klientů je přes den v práci, že, takže tak. Ta rána jsou nejčastější :wink:
9. říj 2009 ve 22:21  • Odpověz
saru IP
9. říj 2009 ve 22:31  • Odpověz
Sar, jasně, dobře. a schůzky pak má večer.
9. říj 2009 ve 22:32  • Odpověz
Nn, právě že nejvíc shůzek má většinou ráno kolem 8, a pak až po té 17 hodině :wink:
9. říj 2009 ve 22:36  • Odpověz
ahoj holky, tak Nelča má za sebou první noc ve svém pokojíku, sice nespala celou noc, ale bylo to určo lepší než když spala s náma, kojení v 1 a v 5, vstávání v 7:15.... během noci se jinak nebudila, skvělý :wink:
10. říj 2009 v 08:04  • Odpověz
Dobré ráno všem, koukám, že jsem tu dnes první, hvězdy, zrádkyně, vy ještě vyspáváte sobotu??? :grinning: My už tady roztáčíme hrazdu, až se skoro zdi třesou :grinning: :grinning: :grinning:
Já jsem byla v noci zmatená jak lesní včelka :sweat_smile: jak ted pravidelně vstává v 1-2hod ráno, tak automaticky vstávám a jdu dělat mlíko....dnes taky, vstávám, jdu dělat mlíko, "nakojím", ještě jsem se podivovala, že malý nechce moc u konce pít...otočím se, že sebou buchnu zas do lůžka, ejhle, ono bylo teprv půl 12, já jsem prostě zas slepá patrona, že jsem viděla na hodiny blbě a liju už do něj mlíko, přitom možná chtěl jen dudlíček... :sweat_smile: pak ovšem vydržel až do 7 hodin, sice chtěl už dříve, ale neměl šanci, dudlík a hotovka!

Nevím, jak to děláte, že vám fakt spí celou noc, my nemáme šanci...a myslím, že to není tím, že bychom ho rušili, pže on se někdy budí už krátko po usnutí. Někdy je to za noc tolikrát, že už ani nevím, v kolik hodin přesně to bylo... :slight_smile:

Jsem zvědavá na holčičky, co v nových pokojíčkách, tak baby, nevyspávejte a pište :grinning:
10. říj 2009 v 08:12  • Odpověz
bram: jsi dnes druhá :grinning:
10. říj 2009 v 08:16  • Odpověz
jojo, mis, jsi mě předběhla :angry: :grinning:
10. říj 2009 v 08:44  • Odpověz
dobré ranko

tak koukám, e tady jela superstar ..já šla raději spát, protože jsem netušil, cose bude dít v noci
nebylo to tak strašné ..vstávali jsme co dvě hodinky, papali, odsávali, hladili .... ale zvládlo se to
já jsem jak spráskný pes - protože krom toho vstávání se mi rozjela ta viroza, takže nosit ondru je, jakobych musela takhat pytle cementu - jenže je plačtivý a trošku ponosit potřebuje
ale už začíná odkašlávat - v nocise mu brutálně spustila rýma, takže má furt nudli (ale to je lepší než aby mu to sedělo v dutinách, že) ....mažu tymiánem a teče to proudem ..jenže on si to rozmazává po pusince ..no dílo :slight_smile:

šmajda se mi líbil už u castingů ....a minule mě teda trošku zklamal ....jako kurt je kurt - to si hošík vzal sousto
no a chodur je takyfajn
a pak to pískle - nevím jak se jmenuje - zpíval minule gotta
ostatní jsem neregistrovala

mis: tak to jste šikulky :wink:

enz:slight_smile:
10. říj 2009 v 09:20  • Odpověz
hup: Alan by vážně potřeboval pecku mezi oči, že odjel..... já bych vymyslela pomstu :angry: .... tymiánem mu mažeš čelíčko, že? taky budu objednávat, eucasol preventivně používáme každou noc :wink: ... hele, tak ať je líp.... nebudeš volat mamce, aby přijela?
10. říj 2009 v 09:42  • Odpověz
mis: jj na čelíčko - nejdřív ondru a pak sebe :slight_smile:

mamce jsem volala, by nám přivezla léky - představa, že vylezu do toho počasí já marod-ondra marod a půjdeme nakupovat - to jsem si i já řekla o pomoc :grinning:
nsadili jsme hedelix, ať ho nepajcuju zbytečně dlouho chemií - už vykšlává .. vincentku do nosíku
no a pro mě echinaceu a oscilo
a čajík pro oba :slight_smile:

alánek se nám ozval - o půl desáté
a prý přijede - no upřímně řečeno, po tom co provádí poslední týdny si myslím, že dorazí spíš proto, že tam chčije než proot, že je nám oběma zle :unamused:
10. říj 2009 v 09:54  • Odpověz
hup: fajn, že mamka přijede... aspoň ti trošku pomůže

holky, stal se asi zázrak, Nela spinká už hodinu, neskutečné :wink:
10. říj 2009 v 10:22  • Odpověz
mis: no to ona už zas odjela :slight_smile: ..jen mi dokulila ty léky ...
kubíček má totiž narozky a tak se jede tam ..nemá cenu, aby tam dovlekla nějakého našeho bacila
10. říj 2009 v 10:24  • Odpověz
Dobré ráno :slight_smile:
Tak u nás noc docela v poho, sice jsem tam dostkrát šla dát napít nebo dudu, ale kojo až v 1:30 a pak až v6, takže bájo. Pak do 7čumákovala ale ještě jsme usnuly skoro do 8. Chůvičky jsou úplně k ničemu, ty poletí, tak nevím, jestli to zmákneme bez nebo koupíme nové...
hup: to je pech, takové trápení. Pěkně si odpočiňte, ať je brzo líp
supersar: Machala byl včera tragickej a Ben taky. Jinak se mit aky líbí Chodur a ti co Vám :wink:
Je pěkně hnusně, kosa, prší, tak budem asi dřepět doma...
10. říj 2009 v 10:36  • Odpověz
Ahojky,
tak to jsem ráda, že to obě princezny tak zvládly :dizzy_face:

hup: moc na Vás oba myslím, snad bude brzy líp :dizzy_face:
ad Alan - má štěstí, že aspoň začalo lejt :angry: :grinning:

mau: my jsme bez chůviček a stejně slyšíme každý jeho brouknutí :wink: Teda spíš manža, já spím poslední dobou jak medvěd a v půl 10 se mi nechce vstávat :sweat_smile: Fakt divný - dřív jsem se vzbudila při každým šustnutí a vstávala brzo :slight_smile:

U nás dnes budou k obědu květákový placky, manža vaří :dizzy_face: A Štěpáček dostane květák a brambory :wink:
10. říj 2009 v 10:54  • Odpověz
ahoj holky, tak jsem to posledne nejak zakrikla s tim spanim u nas :angry: :angry: Williamek byl dneska jak vymeneny, poprve jsem se nevyspala v noci . Sice spinkal do druhe, pak kojo ale pak se porad kroutil, pobrekaval jakoby ze spani az do rana. I tatinek rikal, ze je nevyspany a to ho normalne nikdy nic nevzbudi ...a chudak sel do prace az do pul devate vecera...
Musim si rict, ze dneska to zas bude dobre a treba bude

Jinac na me padla i nejaka depka, takove to homesick, to se mi uz dlouho nestalo..proste mi chybi rodinka a znami z CR :frowning2:

Na superstar se mrknu dneska z archivu na markize, jsem zvedava jak jim to slo. Ale jak ctu tak Ben to posr..., mne se taky libil
10. říj 2009 v 11:36  • Odpověz
Holky, kdo dělal hruškovou přesnídávku, oloupat hrušky??? A skleničky zavařit anebo stačí jen nalít a pak otočit...poradte????? :sweat_smile:
10. říj 2009 v 11:47  • Odpověz
Nazdárek,
Bram: hrušky samozřejmě oloupat, zavařit a když mi je pro holky mamka dělala (ještě jablíčkovou se skořicí a švestkovou pro případ špatného kakání - s tím má spíš občas problém Aminka), tak do těch hruškový ještě dala vyvařit hřebíček - ten se potom vyndá a vymačkala citrón pro chuť :wink:
Jinak je i tady hnusně a to akorát dneska Radek odstrojil korbu, "nainštaloval" sporťák a přidělal ke kočárku Amálce skate, aby se mohla s námi vozit :sweat_smile:
10. říj 2009 ve 12:43  • Odpověz
Ahoj,
ty brďo my jsme dnes vylézali z pelechů v 11h :sweat_smile: Vojtí se vzbudil v 6 na krmení pak v 8 na povídání a přebalení a v 9 něco málo vypil a pak spal do 11 a já s ním...jsem rychle dala vařit špenát, vajíčko, brambůrek sebe nakrmila a ve 12 jsem rychle začala krmit hladového Vojtíška...po první lžičce, kdy se mu stočila pusinka do podkovičky odporem a následně do krabičky řevem, jsem litovala, že jsem jen neotevřela skleničku, páč špenát mu fakt nejel....dostala jsem do něj sotva 3lž a pak si vyřval Sunar....odsála jsem mu nudle a už zase spí.....co taky dělat v takovém deštivém dni......já jdu žehlit

hup parádně jste zvládli noc :wink:

a holčiny v pokojíčkách taky pohoda :wink:
10. říj 2009 ve 13:01  • Odpověz
Ahoj holky,

my měli naprd noc.. Od půl 6 malej mručel, prděl, vrtěl se... Ale plavčo zvládl super. Polejvali jsme už kelímkama, v poho... :slight_smile: http://nikulka83.rajce.idnes.cz/Plavani/
Fífa odpadl v půl 10, v 11 se vyspinkal, napapal (už otevíral na prvních pár lžiček pusinku!!!), a teď půl hoďky zase spí... Já si jdu taky lehnout a číst knížku... Je hnusný počasí, tak dáma krátkou prochajdu potom...

Superstar jsem taky sledovala a pro mě jsou 1 Denis Lacho (super hlas, jako zpěvák Lifehouse) a 1s* Šmajda (nemůžu si pomoct, ale děsně se mi líbí - má krásnej úsměv.. Takovej muj typ... :sweat_smile: A ta včerejší písnička neměla chybu...). Chodúr zpívá dobře, ale neni to můj šálek kávy...
10. říj 2009 ve 13:34  • Odpověz
u nas se jeste porad spinka, po te noci se ani nedivim

niky moc hezke fotecky, uz se nemuzu dockat na to nase plavani

jdu se kukat na tu superstar
10. říj 2009 ve 14:06  • Odpověz
Ahooooooooooooj kočky

no to je dnes den debil........... noc byla tedy super, kojo 23, 03 5:15 a pak až ráno. Celý den se usmívá jako sluníčko. Pak si cucnul v devět a chrněl do 10. Napucnul se k obědu mrkví a bramborem a hádejte co, bude řvát, dokud mu to prso nedám. pak se vzbudil, já si lehla k němu a on začal zase honit, jen jsem jí vytáhla hodil do sedbe další dávku a spal až do dvou. Já se z něho zblázním.

A to ke všemu od rána obvolávám veterinu, protože táty pes špatně skočil a vyhřezl si ploténku, pořád kňourá, holky to je hrozné. Je mi ho tak líto, ale nedá se mu moct pomoct. Dostal injekci a na další jdeme v úterý. Nesmí chodit jen ležet a může i ochrnout. Táta je na měkko, bylo vidět, že brečel..... Fakt den magor
10. říj 2009 ve 14:35  • Odpověz
niki: moc hezký fotky s plavča, je vidět, že si to užíváte :dizzy_face:
sklen: to je mi moc líto s Eržou :pensive: snad se mu brzo uleví a bude dobrej :unamused:
enz: u nás měl špenát súpěch jen první den, druhej ho už nejedla a řvala...
magi: držím palce ať je líp a nebuď smutná :wink:
kami: budete mít malou skejťačku, jů :dizzy_face:
saru: u nás jsem dnes v noci i s otevřenýma dveřma lítala mockrát zbytečně, protože "se mi zdálo" a vůbec jsem se nevyspala, enbyla jsem klidná.

My jsme byli všichni na prochajde, na kafčo a koupili jsme nové chůvičky-jsou super, proti těm hrůzám co jsme měli :sweat_smile:
Na oběd Karolí spucla celou tu malou skleničku míchané zeleninky od Hami. Dlabala pěkně :slight_smile: ale teď zase nechce spát, opica, ječí na zemi
10. říj 2009 v 16:52  • Odpověz
Tak mi byli na krátké prochajdě, je teda dost hnusně :unamused:

mau: první noc jsem tak měla nastražené uši, ale postupně už to člověk nehlídá tak úzkostlivě - prostě vím, že se ozvat umí, když chce :grinning: A on hlavně ze spaní děsně funí, takže je ho většinou slyšet :stuck_out_tongue_closed_eyes:

skleni: tak ať je hafanovi líp :dizzy_face:

niki: krása :dizzy_face:
10. říj 2009 v 16:58  • Odpověz
my jsme se zrovna vyspinkali. Máme dnes veleúspěch, Vojtu jsem ani jednou nechovala před spaním, sice trochu popbreknul, ale nic hrozného. Je to šikulka.

mau: tak konečně má táta volno?? NO tak ho pozdravuj a pěkně si to užijde.

Kluci byli na té akci a první co bylo, když přišli, že už s ním nikam nejde :unamused: :unamused: :unamused: :unamused: Zase neposlouchal a zlobil....
10. říj 2009 v 17:06  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.