• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
sklen: jj, máme ho doma, aspoň o víkendu. Manža děkuje, taky vás všechny zdraví :slight_smile:
Manža to nějak nedává, když malej zlobí? To zapomene a bude dobře :slight_smile:
10. říj 2009 v 17:14  • Odpověz
Mau: no jako dává, ale to víš, všechny nás to štve, věnujeme se mu pořád, dokonce bych řekla, že víc, než dřív.... :sweat_smile: , ale on zlobí čím dál tím víc :frowning2: :frowning2: :frowning2:

U nás už se spinká, dostal dudlíka, pohladit a plenečku a je potichu, tak uvidíme.
10. říj 2009 v 19:15  • Odpověz
Skleni, kdo zlobí? Daneček?
10. říj 2009 v 19:29  • Odpověz
U nás už se taky hajá. Usnula během chvilky. Měla kašičku, pak trošku vody a je ťuhík. Dneska spí v novém pytli, má dost těsnou gumičku kolem hrudníčku, tak snad to bdue OK.
sklen: jen je starší, tak zlobí jinak...tak se držte :wink:
10. říj 2009 v 19:34  • Odpověz
JInak, Mau, ta buchta tvarohová ze včerejška, co jsi pekla taky, tak zvedám palec do výše :wink: Vys--- jsem se na své břicho vypadající jako druhé těhu a pustila jsem se do pečení a zatím teda ještě není schladlá, ale vypadá a voní výborně... :slight_smile:
10. říj 2009 v 19:57  • Odpověz
bram: určo si pošmákneš :wink: a na břicho se víš co :slight_smile:
10. říj 2009 ve 20:00  • Odpověz
U nás už se taky spinká... :slight_smile: Taťka šel na fotbal, já si udělala kafíčko a pujdu koukat na Dům u jezera.
Kašičky dneska vypil jen 110 ml.. Asi proto, že v 18 vypil dost šťávičky od Hami - mrkev+jablko.. To mu jelo :grinning:
10. říj 2009 ve 20:02  • Odpověz
niki: a ředila jsi mu ji nebo ji dostal jen tak?
Karolí hrozně moc chutnají hrozny, se olizuje až az ušima :sweat_smile:

Manža je taky fuč, šel slavit narozky s lidma z práce...takže taky sama
10. říj 2009 ve 20:05  • Odpověz
Nik: no vidíš, na ten bych zapomněla, půjdu také

Baru: jj, Dandula zlobí, je to fakt na blázinec, už nevím jak na něj
10. říj 2009 ve 20:07  • Odpověz
Niku- ty se máš :unamused: U nás pojede ten debilní fotbal :rolling_eyes: a máme jen jednu tv, ještě že ten pc mám svůj :sweat_smile: bo bych šla asi ze zoufalství spát :grinning:

Jinak my dnes u mamky poprvé zkusili ovocnou přesnídávku, mamčinou domácí mrkev-jablko, moc mu chutnala, vyloženě je asi po mně na sladké, kaši a tu přesnídávku otvíral pusinku jak kapřík, zato u zeleniny váhá :sweat_smile:
10. říj 2009 ve 20:07  • Odpověz
maus, to se má ředit? :sweat_smile: Dostal jí neředěnou, asi 100 ml :slight_smile:

bram, já ten fotbal nesnášim, tak ať klíďo jde.. stejně bych byla zalezlá v ložnici a koukala na film... :grinning:
10. říj 2009 ve 20:09  • Odpověz
Baru: neboj, on na to přijde, hele já jsem na sladké a Vojta miluje zeleninu

Jako s tou buchtou mě zlobíte, asi ji také zkusím, bo jsem tu na ní dostala chuť

No nic, tak se mějte hvězdičky a prckům krásnou dobrou noc
10. říj 2009 ve 20:09  • Odpověz
Ty štávičky kupované, NIk?
10. říj 2009 ve 20:10  • Odpověz
u nás by naštěstí fotbal neběžel ani kdyby byl doma, možná jen sem tam mrknout na výsledek. V toms e shodneme :slight_smile:
niki: může, oni to tam i píšou, aspoň na Hipp to bylo napsané :wink:
10. říj 2009 ve 20:11  • Odpověz
já jsem slepá, ted to čtu znova....od Hipp...aha :sweat_smile:
10. říj 2009 ve 20:12  • Odpověz
Jojo, kupovaná byla... Nic o ředění nepsali... Ale jela mu, se oblizoval až za ušima :slight_smile:
10. říj 2009 ve 20:12  • Odpověz
Taky mám v plánu koupit mu ji.
10. říj 2009 ve 20:16  • Odpověz
Já jsem dala zatím jen hooodně naředěnou. Chci s tím i se šťávičkama pokračovat až sní celej oběd a budem najíždět na ovocné svačinky :slight_smile:
10. říj 2009 ve 20:17  • Odpověz
bram, já měla Hami :slight_smile: http://www.lekarna.cz/hami-napoj-jablko-mrkev-25221/
Zkusila jsem to poprvý a mělo to úspěch... Posledně jsem mu dávala nějakou jinou a ta mu nejela...
10. říj 2009 ve 20:19  • Odpověz
Bram: jak jsi psala při odstavování že máš hoodně nalité hlavně jedno prso, tak to pozoruju já hlavně poslední dny. Jedno furt vypitý a jedno plnější...je to divný, přitom je normálně střídám a když jedno nedopije tak na druhé kojo dostane obě.
10. říj 2009 ve 20:32  • Odpověz
Taky jsem střídala, prostě to tak bylo. Ale četla jsem to někde, že každé dítě preferuje víc jednu stranu. Při tom jak mi ty prsa tvrdla po odstavení, měla jsem strach, ale přešlo to, bolest trvala tak týden, ani ne.
10. říj 2009 ve 20:42  • Odpověz
ahoj,
tak manža se dívá za mými zády na fotbal, ale sleduje slovensko-slovinsko, že prý je to důležitější :confused: :unamused:

Sklen, Tomi se mi zdá, že taky víc neposlouchá jako dřív byl víc v klidu, taky se mu hodně věnujeme, ale přece jen, Neli má v lecčems přednost, snažím se s ním i víc mazlit, ale ... :sweat_smile: možná to bude stádium vývoje :rolling_eyes:

Saru - Štěpánek je úžasný, koukali jsme s manžou a podle naší Neli vypadá tak o rok starší, to je neuvěřitelné, a to jsme si zrovna dneska říkali, že Nelinka už není žádné mimčo. :slight_smile:

U nás je taky od začátku kojení preferovaná pravá strana, poslední tři dny pije Nelinka dost špatně - teda kromě noci, jakoby jí to mlíko nechutnalo, strašně u toho plive, no a sleduju, že se mi, když ji přiložím, dost pozdě to mlíko spouští, takže se minutu vždycky rozčiluje :angry:

Zelenina jí jede na 1000 procent, maso taky, ale nějak mi nechce nic kromě banánu a mrkve, to jako ovocné svačinky, jabko nebo ovocné šťávy to do ní nedostanu, dneska se mi podařilo 25ml čaje, tak jsem tancovala oslavné tance. Na večeři jí pořád tu jednu a tu samou kaši, zkusila jsem ji očůrat a dát jinou, ale neprošlo mi to. Ale co sní plnou dávku na večer a pak ještě kojo na žízeň, tak se budí už jen 2x, takže super změna, doufám, že už to tak vydrží a bude se zlepšovat.

Tu buchtu musím taky zkusit, vypadá úžasně, dneska jsem pekla na manžovo přání kokosovou bábovku, takže asi příští týden se chytím té buchty.

Jo a jinak pozoruju, že mi asi začíná ubývat mlíka, hlavně dopoledne, prsa prázdná, už vůbec nenatékají do tvrda, až večer.
10. říj 2009 ve 20:58  • Odpověz
Niky, to jsou pěkné fotečky z plavča! fotil vás manža?
10. říj 2009 ve 22:20  • Odpověz
Dadu, já už neměla plná prsa ani nepamatuju.. jinak malá se ti možná už sama odstavuje..

Jinak my to uděláme jako Maus, až malý sní zeleninu k obědu, tak dáme sladké ovoce.. babi mu sice dává jablíčko se šťávou a já dnes i hrušku (lžičkou sloupnu jen to tekuté), to mu jelo, ale tak by se tu nesladkou zeleninu nenaučil jíst.. zítra vynecháme mrkev a zkusím brambor s něčím, jestli bude změna. joa on se po každé mrkvi velice brzy pokadí..
10. říj 2009 ve 22:32  • Odpověz
Bré ranko! :o)

Luci, jojo, manža fotil :o)

Noc paráda. Usnul v 19.50, kojo v 00.30 a 5.30... Víc takových nocí :dizzy_face:

Jedeme na o k tchánovcům, ale asi až si dá Fífa dopolední spánek... Uvidíme, jak to vyjde :slight_smile:
11. říj 2009 v 09:43  • Odpověz
Ahojky :wink:
U nás dneska spíš průměr, vzbudil se o půlnoci a ve 3, ale to si jen cucnul vody. Na jídlo až v půl6, ale pak už usnul jen na chvilku. Takže doufám, že dnes něco naspí přes den :wink:

dadu: nj, vypadáme trochu starší :sweat_smile: :slight_smile:
11. říj 2009 v 09:47  • Odpověz
ahoj holky, tak dnešní noc byla skvělá :wink: , usnula v 7, kojení ve 2 a v 6:45, vstávačka v 8:15, opravdu Nelči ten samostatný pokoj svědčí...... a včera během dne v něm spala 2x 1,5 hodiny, takhle dlouho během dne nespala ani nepamatuju
11. říj 2009 v 11:01  • Odpověz
Nazdrárek, tak my měly super včera, předevčírem usnuly ve 20:45 a vzbudila jsem je já v 8:36, takže si daly dobrou dvanáctku, by mě zajímalo jak dlouho by ještě spaly :sweat_smile:
Jdu vařit holkám brambor se špenátek a žloutek, jen nevím co s tím špenátem :dizzy_face:
11. říj 2009 v 11:14  • Odpověz
AHojky, tak už je to tady - dneska už několikrát stál Štěpík několik vteřin bez držení :slight_smile:
Pár nových fotek - povedly se i dvě, kde sám stojí :wink:

http://www.jandlovi.estranky.cz/fotoalbum/stepanek/od-8_10_2009/1046
11. říj 2009 ve 13:23  • Odpověz
ahoj kočky, tak náš je už pěknej lezec, nebo spíš plazil, už se doplazí ke kytce, ke konferáku a nejraději se plazí za míčkem :grinning: už jsem musela oblepit rohy, aby se nebouchnul...

Saru, tak gratulace Štěpínovi, ten vše dělá rychle. co to máte za kočárek?
11. říj 2009 ve 14:01  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.