• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
saru: tak to je mazec, do 2 měsíců bude asi fakt chodit sám, to je děsný, nezávidím :wink: :wink: ... a máte krásnou červenou čepičku, ta by se nám hodila :slight_smile:
11. říj 2009 ve 14:15  • Odpověz
Ahojík,
Saru- tak to je supr, za chvíli nebudeš stíhat, tak pěkně papkej, at nejsi brzo průhledná, až ho budeš stíhat :grinning:
Luci- vida ho, Marťulku, vy míříte do OV?

Unás mužské osazenstvo zalomilo spolu...dnes jsem se vykašlala na své kuch. umění pro prcka, květaková polívečka se mi moc nepovedla...dostal sklenku a celou malou snědl, až jsem nestíhala, byla i s krůtím, chutnalo mu to víc než jen zelenina...pro jeho spokojenost a žádný řev obětuju i správné zásady prvního přikrmování :sweat_smile: takže jsme zkusili už vše, zeleninu, maso i ovoce, po 2 týdnech, snad v tom nebude mít guláš :sweat_smile: ale tak souhlasím s tím, jak už tu psala Hup, že dala na intuici...

JInak, nejnovější foto, kdo neviděl na fcb
http://brambora20.rajce.idnes.cz/7._mesic/#
11. říj 2009 ve 14:21  • Odpověz
Barčo, jj v úterý vyjíždíme směr ostrava a budem tam asi zase 10 dní. to bychom se zase mohly domluvit na kočárkování, že :wink: konečně bych si prohlídla váš kočár :slight_smile:

my dnes zkoušeli samotnou bramboru s trochou MM, no nejelo mu to.. ani mrkev ani samotná brambora... zato šťavnatá hruška mu jela, snědl půlku!!
11. říj 2009 ve 14:43  • Odpověz
Teda, dneska má prďola náladu, pokud nestojí, tak se řehtá nahlas a když se neřehtá, tak řve :grinning: Ale vidím, že má zase nateklou dáseň vpravo nahoře, takže se asi klube pátej zoubek.

baru: do průhlednosti mi teda chybí pořádnej kus, to se neboj :stuck_out_tongue_closed_eyes: A papkám ažaž, hlavně večer :grinning:
11. říj 2009 v 15:07  • Odpověz
Ještě pár foteček jsem přidala, abyste viděly, jak si prcek rozmazluje tatínka (2. fotka) :grinning:

http://www.jandlovi.estranky.cz/fotoalbum/stepanek/od-8_10_2009/1057
11. říj 2009 v 15:19  • Odpověz
Saru a z čeho má tak nažloutlý nosík, měli jste na obídek mrkvičku??? :wink: :grinning:
11. říj 2009 v 15:45  • Odpověz
Baru, jj, zeleninku s krůtím masem. Pořádně oranžovou :grinning:

Holky, to je hustý, to mi teď přišlo: Duch M. Jacksona, fakt je tam vidět po pravý straně taková mlhovina a slyšet klapot bot, sice slabě, ale jo :confused: Jde z toho mráz po zádech...

http://www.youtube.com/watch?v=ah2Sh3r5YrA
11. říj 2009 v 15:50  • Odpověz
saru :grinning: :grinning:
11. říj 2009 v 16:12  • Odpověz
Holky, kdybyste měly zájem o zimní botky pro holčičku č.20, napište do IP :wink:
11. říj 2009 v 16:27  • Odpověz
hup: jak je Vám?
11. říj 2009 v 16:35  • Odpověz
saru: tě plácnu, víš jak jsem se lekla? a Nela taky.... :wink: ... jinak fotky super, jako vždy :grinning:

hup: stejný dotaz jako saru
11. říj 2009 v 16:43  • Odpověz
No, to jsem si mohla myslet...Saru :grinning: :grinning: :grinning: jsem si málem krupla do gatěk
11. říj 2009 v 17:00  • Odpověz
jj..u nás už dobrý
oběma nám valí z nosa ..ale už to je jen takový ten doběh

čera to bylo ovšem peklo - tedy u ondry to byl takový nějaký setrvalý stav, ale mi normálně na dvě hodinky naprosto vypovědělo tělo - normálně jsem měla zimnici, mohla jsem jen ležet - jakýkoli pohyb úplně nemyslitelný ... jako není mi jasné, co by se dělo, kdyby se tak stalo o dvě hodinky dřív, když jsem tu byla sama :confused:

no a pak tu máme zádrhel s alanem, jelikož poučení z celého víkendu je následující: neprokázala jsem dostatečný vděk za to, že přerušil chlstačku a dorazil (cca ve dvě odpoledne) se postarat o svého syna a svou ženu (která prvně v životě fakt potřebovala pomoc) ...holt jsme nevděčná mrcha :rolling_eyes:
11. říj 2009 v 17:02  • Odpověz
no Hup, to sis dovolila moc :angry: ach jo, ten váš táta nemá rozum... :frowning2:
11. říj 2009 v 17:10  • Odpověz
Jsem ráda, že jste se všechny lekly, protože já dostala málem infarkt, zařvala jsem, manža na křesle nadskočil asi metr vysoko (klimbal) a Štěpíno se vzbudil :grinning:

hup: ještěže už vám je aspoň líp :wink:
ad Alan - já ho chápu čím dál míň :pensive: Manža prohlásil, že bys mu za to měla koupit aspoň flašku :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ne, já vím, že sem humor fakt už nepatří...
11. říj 2009 v 17:12  • Odpověz
Ahojky :slight_smile:
My jsme měli noc stejnou jako včera, dvakrát kojo, což jde. Nové chůvičky super. Ráno jsem si ji pak vzala k sobě a chrupali jsme až do 8 :slight_smile:

hup: jejda, asi by měl Alanovi někdo něco říct, když od tebe to nebere :frowning2: To je darebák
saru: fotečky super :dizzy_face: :dizzy_face: Štěpa fakt vypadá tak o rok starší než ostatní :slight_smile: ale šikovnej :wink:
bram: krásný fotečky, připadá mi že se Adámek dost změnil, fešák vysmátej :dizzy_face: :dizzy_face:

Na oběd měla dneska Karolí taky zeleninku s krůtím masem, spapala celou skleničku, už podruhé. Je šikovná, pomalu přidáme přesnídávku místo svačinky :slight_smile:

Jo a Karolí je dneska pěkně mrzutá, je i horká a připadá mi že se jí v puseně něco tlačí, že by zuby? :confused:
11. říj 2009 v 17:41  • Odpověz
ahoj holky, dočetla jsem jen tuhle stránku, o víkendech prostě nestíhám na koně chodit
alan je darebák, ty ty ty alane

jinak jsem nainstalovala už asi definitivně do kočárku fusak

postihla nás rýma, emi chrčí a i kašle. ach jo, náladu dobrou neztrácí, ale já jo, když vidím, že jí něco je a buhví co z toho bude .nevím, kde jsem udělala chybu, že nastydla, asi včera...
takže už jsme 2x odsávali, z nosíku jí to samo neteče ale je slyšet, že tam něco má. ten kašlík se mi taky nelíbí...

na rýmu asi nic kromě odsávání a libenaru nepomůže, ale co na ten kašlík? už jste některá něco použila???
11. říj 2009 v 17:46  • Odpověz
kaca: taky nemocní? :frowning2: toho je teď tolik, je to tím blbým počasím :unamused:
Myslím, že Hup psala že mají oba s Ondrou Hedelix na kašel :wink:
11. říj 2009 v 18:13  • Odpověz
saru: ale jo ..v poho ...unás v rodině jsme na černý humor stavění :wink:

maus: a kdo - všichni přece mají překroucené info ode mě :wink:

kaci: my dávali nejdřív na takový ten dráždivý na sucho - stoptusin....a na lhké odkašlávání dáváme hedelix
na rýmku můžeš ještě dětskou vincentku sprej do nosu - má to jemnější rozprašovač - trochu to pomůže ...noa mazali jsme čelíčko tím tymiánem, aby hleny šly ven a neusadily se
11. říj 2009 v 18:26  • Odpověz
díky za rady holky....
mám pocit, že jí ta rýmka stéká do krku, proto pak vždycky kašle, mokrý kašel...
no uvidíme, zítra kdyžtak pro jistotu cinknu mudr., jestli nás chce vidět, nebo bude stačit zajít do lékárny pro ten hedelix...na rýmku zatím teda proplachujem tím libenarem, zítra kdyžtak koupím něco jiného...
11. říj 2009 v 19:14  • Odpověz
Ahoj holky, tak už týden přikrumuji. Jenže nastala změna a to dost významná i v noci. Malá se skoro co hodinu budí. Miláčka jsem vypudila do obyváku a s malou jsem tuto noc spala v posteli, protože jsem je vytahovala prťo. Chtěla jsem se zeptat, co jí mám dáv večer za mňamku. Poradíte mi. Já se v tom moc zatím nevyznám Díky
11. říj 2009 v 19:43  • Odpověz
Ahoj holky,
Maus: jsem vás viděla v sobotu v globusu :dizzy_face:
Hup: Chování tvýho manži mi připomíná toho mýho... Můj se chová jak sobec, když má problémy v práci. Není to třeba tímto?
11. říj 2009 v 19:49  • Odpověz
robin: ahoj, fakt jo? Ses měla ozvat, já jsem slepá :sweat_smile:
jannca: já dávám večer řídkou kaši z flašky a pak kojím kolem 1 a mezi 5a6. Docela to jde :slight_smile:
11. říj 2009 ve 20:05  • Odpověz
Mauš: a doporučíš zančku. Mám hodně mléka, tak jsem si říkala, že bych to ředila svým líčkem. Díky
11. říj 2009 ve 20:10  • Odpověz
Maus, tys tam zrovna něco řešila se servírkou, tak jsem se tam nechtěla motat :wink:
11. říj 2009 ve 20:11  • Odpověz
jannca: já bych dala jakoukoliv nemléčnou. My jsme měly Sinlac-byla dost řídká a byl v ní cukr, teď máme jáhlovou babylove, ta je bez cukru a je hustější :slight_smile: obojí nemléčné. My už tolik mlíčka nemáme, pomalu začnu odstavovat
11. říj 2009 ve 20:12  • Odpověz
robin: jj, měli úplně blbej nápoják :grinning: :grinning: příště se klidně přihlas :wink: manža pořád přemýšlí, jestli si tě pamatuje nebo ne :slight_smile:
11. říj 2009 ve 20:14  • Odpověz
no já myslím, že nepamatuje. Tak bych nevěděla, jestli mu mám tykat nebo vykat :grinning:
11. říj 2009 ve 20:15  • Odpověz
robin: :grinning: :grinning: vykat, hmmm :grinning: :grinning:
11. říj 2009 ve 20:18  • Odpověz
maus, :grinning: :grinning:
11. říj 2009 ve 20:25  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.