• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
Mau: no to mě taky, tak zaháním špatné myšlenky a svědomí tady. :wink:
5. čer 2009 v 19:47  • Odpověz
děkujeme za pochvalu :slight_smile: ale fakt máme všechny krásný broučky...no jak jinak :wink:

jsme vykoupaný napapaný a snažíme se spát....zatím jsem vyběhla schody jen ! 3x nasadit zpět dudlík.....jdu koukat na Kvasku
5. čer 2009 ve 20:03  • Odpověz
No jooooooo, já na ní málem zapomněla. U nás je to stejné, pořád běhám do ložnice kvůli dudlíku, manža teď vykoupal Dandu, tak to mám bez práce. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
5. čer 2009 ve 20:09  • Odpověz
taky jsme okoupaní, namasírovaní, napapaní, uložení ...a už tam leží dest minut ....že by spinkal :slight_smile:
5. čer 2009 ve 20:11  • Odpověz
spinká ....šikovný po mě
5. čer 2009 ve 20:12  • Odpověz
hup - nebo po mne hi,hi :grinning: :grinning: ja bych taky porad spala

normalne se u nas dneska taky tak ochladilo, ze jsem si zapla topeni - vyhoda baraku - a to jeste dopoledne svitilo slunicko

wilik spinka uz 3 hodky, takze vsechny deticky usinaji jen ten muj bude vstavat :grinning: ale u nas je o hodku min, takze kdyz ho ted vzbudim, prebalim,prevlecu a nakrmim tak v devet bude zase tuhy, teda doufam :sweat_smile:
5. čer 2009 ve 20:16  • Odpověz
mag: no to nevím, jak by se nám tam namíchaly tvoje geny ..ale nikdy nevíš, že :grinning:
5. čer 2009 ve 20:18  • Odpověz
hup :grinning: :grinning:
5. čer 2009 ve 20:23  • Odpověz
ad ubrousky) ty huggies jsem ještě nezkoušela, zatím používáme DM babylove ty bílé i zelené, pampers, tesco a linteo (ty jsou super na cesty, páč jsou uzavíratelné)

ad spaní vs. šátkování) já sice šátkuju, ale že bych malou tahala u sebe pořád to ne. klidně leží na gauči nebo v lehátku, povídá si a hraje, umí se zabavit a nevadí jí to. , já mezitím udělám věci kolem. naopak kdybych jí měla v šátku neudělám skoro nic - neuvařím (to se s ní na břiše bojím), luxovat to si neumím představit..mám jí u sebe když třeba potřebuju pracovat, a ona se mi zdá nevrlá, nebo začne plakat, nudí se apod.tak šátkuju
prostě nikdy jí nenechám plakat jen tak, vždy se snažím zjistit co se děje a samozřejmě jí pomazlím, pochovám, povídám si s ní a chovám a mazlím a povídám tak dlouho, jak si vyžaduje. prostě ví, že je na mě "spoleh", že jí v jejím případném strachu, bolesti, nudě apod. nenechám :slight_smile: je naprosto pohodová.
to nemá nic společnýho se spaním v noci, podle mě. taky jsem ráda, že jí máme u sebe v ložnici, ranni mazlení je u nás samozřejmostí, stejně tak jako, že si jí bereme k nám do postele po ranním krmení, ale prostě jednou přijde doba, kdy se bude muset "odvelet" jak to tady škaredě někdo nazval. a já si myslím, že v roce to už bude vnímat hůř než třeba v půlroce...ale je to věc názorů.

ad plenky) ted máme tesco 3, hugies clasic 3 - ty používám přes den, a pampers 3. z těhle mi přijdou ty huggies classic nejhorší, ale neprotekly mi ještě.

nikul.... teda velikost 28 jo???? to vůbec neznám. já mám 40 spodek, 38 vršek :unamused:
5. čer 2009 ve 22:56  • Odpověz
zdravím holky,
tak já taky přidala nějaký fotky
http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=185188&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F

jinak co se plínek týče, máme pampers a jsem spokojená, dost jsme jich dotali a nakoupili ve slevách, takže nás to nevyšlo draho a ubrousky používám z DM od babylove ty bílé a jde to i kdyý hipp jsoulepší, ale moc drahé

jinak vy u jste snad samý vyžle či co, já na sebe prásknu, že mám na výšku 165 cm velikost 40-42 a teď spíš tu vyšší a momentálě 72 kg, takže jsem jak sud křížený s hruškou, bo to mám skoro všechno v zadku a stehnech, ale tak dva roky zpět jsem mívala tak o 9-10 kg míň, no už abych o zas měla dole
5. čer 2009 ve 23:13  • Odpověz
Kači, 28 je číslování džín... (neksou malý, ale já mam z toho radost :wink:) Jinak jedu taky nový věci 40 na spodek (starý mam 38 a vejdu se taky) a 38 na horek (ale obleču i některý starý věci 36, pokud oérujou ořes prsa a jsou dostatečně dlouhý :sunglasses: )... Je to pohodlný... :wink:
6. čer 2009 ve 04:56  • Odpověz
Ahoj hvězdy. Jitul moc pěkné fotečky, moc vám to tam sluší. Jak tobě tak i taťkovi. Malý je úúúúžasný.

Ubrousky mám taky od babylove, jsem s nimi moc spokojená. Vřele doporučuji :dizzy_face:
6. čer 2009 v 09:19  • Odpověz
Včera jsme malýho poprvý koupali ve velký vaně... Do vaničky se skoro nevejde a v bytě je zima... Tak jsem mu v koupelně pěkně zatopila a Filda byl spokojenej :wink:

Celou noc spal v košíčku, usnul už po 21 na gauči v obýváku, tak jsme se po Krausovi přesunuli do ložnice.

Dneska jedem na Kozel na svatbu, tak snad nebude moc kosa... Chtěla jsem si to tam pak po letech pořádně procourat, tak uvidíme... Maj to až od 16...
6. čer 2009 v 09:35  • Odpověz
dobré ráno

my měli hezkou noc kojo v 1 a pak v 7 od té doby zase nechce pít, jen spát, uvidíme jak dlouho

jitu super, jsme na tom úplně stejně, měřím jak ty a ty velikosti mám taky stejné, akorát váha je 68,5 já to mám všechno ještě v břiše a v pérdeli, ale potěšilo mě, že nejsem sama, ostatní tady jsou - máš pravdu - vyžlata :frowning2:

ubrousky máme babylove zelené, kpuju ty čtyři pohromadě a ještě mám tu slevovou knížku, takže vyšly fajn, plínky máme tesko 2 fialové, jsou super, ani jednou nepřetekly a nejsou drahé, pak zkusím z dm ty co jsou na ně ty slevy v té knížečce, to pak taky dobře vyjde :wink:
6. čer 2009 v 10:10  • Odpověz
Ahojky :wink:
niki: ty Tvoje prispevky ve4 rano me dostavaj :grinning: Ja sednout v tuhle hodinu ke compu, tak ani neotevru oci :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Konecne se nam podarilo natocit na fotak Stepulu, jak vyklada, umi to vic, ale fotak ho fakt nebavi:
http://www.youtube.com/watch?v=QrMSupRqPPY
6. čer 2009 v 10:28  • Odpověz
Saru, mně to vůbec nevadí.. Mně se ani nechce spát.. Vemu malýho do pokojíčku přebalit, nakrmim ho tu a přitom mam puštěnej noťas... :slight_smile:
Štěpánek krásně povídá! :wink: To je zlatíčko!
Ten náš měl včera před koupáním už 6,070 g!!!

Dadu, existujou taky fialový Tesco pleny vel. 3? Měla jsem 2 a byly super.. A kolik tak stojí?

Ubrousky mam Linteo, Babylove a poslední dobou Wickies Comfort z Kauflandu. 80 ks. za 34 ks, krásně voní a maj super zavírání...
6. čer 2009 v 10:37  • Odpověz
jitu sud křížený z hruškou mě fakt rozesmál :grinning: ...nad to podle fotek to teda vůbec není pravda :wink:

tak já měla i v době sšíhlosti největší některé 38 na vrch malé - hlevně v ramenou a průramcích ...prostě taková ta řtina ve větru se klátící jsem nikdy nebyla a ani nebudu :grinning:

ad ubrousky ....dostali jsme růžové linteo ...a tykupodivu nebyly špatné ...jinalk používám kde co ...ale nejčastěji vodovod :grinning:

jo a perlička - cesto do volební místnosti mě posral pták .... nevím, jestli to mělo být znamení :grinning:
6. čer 2009 v 10:38  • Odpověz
niki: nas mel pred 2 tydny 63 cm a 5,9 kg, ted uz ma zarucene hrubo pres 6 kg :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
hup: :grinning: :grinning:
6. čer 2009 v 10:59  • Odpověz
jitu: malej je fesak :dizzy_face: A Tobe to moc slusi :wink:
6. čer 2009 v 11:02  • Odpověz
Tak hlásim nový fotky našeho špekáčka :wink:
http://nikulka83.rajce.idnes.cz/Filipek_-_3._mesic/#album
6. čer 2009 ve 12:59  • Odpověz
holky my měli tak dobrý obídek ...se mi fakt poved´:slight_smile:
http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=49272 - už jsem ho sepsala :slight_smile:
6. čer 2009 ve 13:14  • Odpověz
Ahojky,
teda vážně, všechny mimískové jsou nádherný, to se jen tak nevidí, takové hvězdná elita pěkně pohromadě! :grinning: Tady je opět škaredě :confounded: Dopoledne jsem dala Amince na zahradu zimní bundičku a já si jí odpo snad vemu taky. Teď držim stráž u vysílaček - obě holčičiky si hodily šlofíčka :wink: a dočítám.
Jinak mi už máme taky upečenou jahodovou buchtičky s rosůlkem a od včerejška ještě zbytek nepečený se zakysanou :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Už jsem taky strašně zvědavá, co nám mudr. v úterý řekne na 6-ti nedělní prohlídce, zatím papá pěkně, tak jestli bude po ségře, tak budeme mít další "sumistku". Amísek byla jako miminko pěknej špekounek, mám i fotku v albíčku, ale jakmile začala běhat, tak to bylo dole, i když pořád je pěkňounká :sweat_smile:
6. čer 2009 ve 13:19  • Odpověz
kami: iminka mají být falďaté ....to jen odří to nějak bojkotuje :sweat_smile: ..teda,ne že by neměl vůbec ..ale jaksi ve zdejší konkurenci by fakt neobstál :slight_smile:
6. čer 2009 ve 13:25  • Odpověz
Teda Hup, ta jsi ale "fajnšmekr", takové dobrůtky si dopřáváte :slight_smile: . Ty asi ráda vaříš, co a hlavně se nebojíš experimentovat, to se mi líbí! U nás se pořád jedou ty klasiky a přitom stačí trošku jinak okořenit, přihodit pár jiných přísad a každý se pak může utlouct! Někdy taky uvařim co mi jak přijde pod ruku a vždycky se to povede, tak se asi inspiruji tvýmy recepty!
6. čer 2009 ve 13:25  • Odpověz
Taky vaše dětičky dudlají naprázdno? Filda joo...
http://www.youtube.com/watch?v=uHzQP3OPGuw
6. čer 2009 ve 13:35  • Odpověz
kami: no u nás je zase vzácnost ta klasika ...jako já třeba začnu ...ale než nakrájím cibuli, tak mě něco napadne a už se to veze :grinning:
6. čer 2009 ve 13:46  • Odpověz
nik: tak to nedělá ..to je dobrýýý :grinning:
6. čer 2009 ve 13:47  • Odpověz
Ahoj holky,
hlásím se po dlouhé době. U nás žádná změna, jsem pořád totálně ospalá a unavená, když malá nespí, tak brečí a kroutí se..Už ani nevím jaký to je, když jsem ji dala do postýlky a ona hned usnula. A tohle všechno začalo přesně ve 4. týdnu, před tim byla úplný zlato. Jak tady mluvíte o šesti a více hodinách spánku v noci, tak mně to zní jako science fiction :slight_smile:

Hup: Obdivuju Tě jak tzo stíháš!! Já kromě prcka a občas odreagování se na netu nestíhám vůbec nic :unamused: Ten recept vypadá výborně.

Tady máme fotečky z procházky se šátkem, kdybyste se chtěli mrknout, je to jediný způsob, jak malou utišit. Ale už mě docela bolej záda. http://koska.rajce.idnes.cz/Chvojkovy_lomy/

Saru: Gratuluju k výhře v Mamince, taky jsem Tě tam viděla. :wink:
6. čer 2009 ve 14:42  • Odpověz
Ahojda zdravíme :slight_smile:
Já si objednala z bazaru klokanku, tak jsem zvědavá, jestli zvládnu chovat obě holky na jednou :frowning2: i když to naštěstí nevyžadují. Usínají sami v postýlce nebo už na gauči při dokrmování :sweat_smile: . Jinak defakto spí skoro pořád s přestávkami na jídlo, potom chvíli vzhůru a zase spíme, v noci tak teď průměr 5h a jsem ráda, protože po 7h mi hrozně stvrdly prsa :unamused:
Jinak mi plínky převážně Tesco mám nakoupený,ale my zatím ještě č.2, to samé SleepxPlay, jsou fajn slabé, takže tolik netlačí v bodýčkách, ty Bybylove jsem měla ty malilinkatý a nic moc.
Ubrousky z Tesca se mi zdají dost suché, teď jsme měly Pampersy zelený, krásně voní, teď máme bílý, tak naštěstí nesmrdí a ty z Bybylove zelený byly některý suchý, některý mokřejší a bílý jsem ještě neměla.
U nás je docela hnusně, byla jsem dopolko s mamkou a tchýní na výstavě ve školkách, nakoupila si kytí na zahradu, tak tam budeme muset jet to zasadit, snad bude zítra lépe, taky musím sklidit jahůdky :slight_smile:
6. čer 2009 v 15:03  • Odpověz
lucy: to dojde ..ondra začal dýl spát až teď poslední dobou (v noci teda :slight_smile:)

jinak nenech se más - to je strašná rychlovka ..nejdýl trvá než zavře voda na noky :slight_smile:
až budu mít dva prcky, tak se z toho třeba po* do vejšky :sweat_smile:

zanet: tak to je fajn že jsou spavci ..kdyby jsi měla tkové nespevce jako je onrda, ale ve dvojko ...brr ...v jednom to jepohoda..ale ve dojko by to musela být fakt paráda :sweat_smile:
6. čer 2009 v 15:08  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.