• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
robin: víš,manža podniká ..tam je furt něco
chápu, že jekrize, ale jen pro dokreslení toho, že u náskrize není až taková - momentálně bere další 4 lidi,z toho 2 do administrativy -prostě krize se u ns koná v tom, že jedou jiné produkty ...
navíc podnikání pro něj nenínovinka - začal už na vš, takže v nějké podobě v tom jede furt a už se mohl naučit
no a k tomu všmu tohle není záležitost nějaká ohraničená - chová se jak magor nějak kontinuálně :sweat_smile:
11. říj 2009 ve 20:27  • Odpověz
Hup, no právěže můj taky podniká, takže zhruba vím, o čem mluvíš. Mě to jen tak napadlo, páč jsem tohle s manžou už párkrát řešila - to sobecký chování. U nás je to semtam a hlavně, když je v práci nějakej problém.
11. říj 2009 ve 20:33  • Odpověz
robi: ee..vím, jak to myslíš ...ale pokud bys znala jeho rodinu, věděla bys, že to je kapku jinde ....
jako to býval jeho standard ...jen mě trošku zaskočilo to, že i ondra v tom nehraje absolutně žádnou roli
já jsem přece jen dospělá ženská, že jo ..a můžu se rozhodovat, řešit si věci po svém ....ale ondř je prostě na nás odkázaný a proto mě zaskočilo, že to sobectví nekončí ani tam
asi mě to překvpit nemělo,když znám jeho matku a taky důsledky výchovy jeho babičky ... asi to bylo kapku naivní .... ale já věřím, že to, co donás dala rodina je kus nás, ale že se s tím dá něco dělat ... jen je to třeb vidět a chtí
faktem je, že za těc necelých 6 let se v několikavěcech vzpamatoval (a trvalo to několik let) ..třeba se vzpamatuje i v tomto (a snad ne za několik let) :sweat_smile:
11. říj 2009 ve 20:41  • Odpověz
hup: máš můj obdiv, že sis vzala někoho takového, když už jsi to vlastně i věděla, že je sobecký.... asi bych neměla nervy čekat, jestli se změní nebo ne... a čekat několik let... no fakt hustýýýýý.... Martina musím taky občas "nakopnout", aby mu něco došlo, ale teda s Alanem ho fakt nemůžu srovnávat, Martin je vážně zlatej
11. říj 2009 ve 20:54  • Odpověz
Hup, třeba mu to dojde, držím pěsti, ať je to co nejdřív.. Můj manža má taky děsnou matku, ale s tím my už nic nenaděláme co :rolling_eyes: Když začne dělat kraviny, nebo donese nějaký moudra od maminky, tak u nás zatím stačilo si o tom důkladně promluvit a je zase klid.
11. říj 2009 ve 20:54  • Odpověz
robin: Linda je náááádherná holčička a konečně můžeme vidět i tebe, kočko :wink:
11. říj 2009 ve 20:56  • Odpověz
Mis, dííík :dizzy_face: já sem zas až tak moc nechodím, tak jsem nepokládala za nutný se tady "vystavovat" :grinning:
11. říj 2009 ve 20:59  • Odpověz
Janča, obávám se, že to kaše nezachrání.. na našeho to vůbec nezabralo...
11. říj 2009 ve 21:00  • Odpověz
Robin, já tě nevidím.. :frowning2:
11. říj 2009 ve 21:01  • Odpověz
Luci, mám jen jednu fotku v albu :wink:
11. říj 2009 ve 21:05  • Odpověz
robin: to nevadí, že sem nechodíš často :wink:

jannca: u nás na klidnou noc zabrala večerní kaše a vypadá to, že i samostatný pokoj, Nela spí fakt perfektně, jsem z toho nadšená
11. říj 2009 ve 21:10  • Odpověz
Holky zdravím zas po delší době - nějak fakt nemám čas tu být častěji.
Ve středu má Luki 6 měsíců, jdeme k doktorce, tak pak napíšu míry a váhu. Jinak pořád bojujem s jídlem. Dneska jsme přesedlali z nutrilonu jedničky na nutrilon dvojku, tak jsem zvědavá, zda bude nějaká změna i v příjmu mléka.
tak se mrknu, co probíráte, dočítat vás asi nebudu, je to nad mé síly.
11. říj 2009 ve 21:23  • Odpověz
hele dotaz, poprvé jsem chtěla Lukimu nasadit botičky a hodně mi krčí prstíky u noho do pěsti - chceme dělat ve středu i otisk šlapky nohy a bojím se, že to taky tak skrčí. Jak řešíte botičky vy????
A používáte už fusak nebo jsem praštěná, že když je venku 12 stupňů tak ho už cpu do fusaku???
11. říj 2009 ve 21:27  • Odpověz
mis: hele já jsme vztahový průserář :grinning: ...první chlastal, druhý mi dodnes dluží spoustu peněz ...nějakésobectví je ve zlatě :grinning:
ne - vážně - alan má spoustu kladů obohacených o sobectví, které v dílčích věcech jsemschopna rozmetat ovšem v horizontu let ..zatím mi to stálo za to :slight_smile:

robi: moudra od matky už nenosí - to je třeba jedno z těch malých vítězství :wink:
11. říj 2009 ve 21:28  • Odpověz
jitu: botičky nedáváme -příjdemi to brzy (tedy ty s pevnou podrážkou, u těch s měkkou nám to jde v poho - tam je jediný problém, že po nazutí ondří začne šmidlat nožkama a snaží se jich zbavit :slight_smile:)
fusak zatím tky nee...ale teď jsme moc venku nebyli :wink:
11. říj 2009 ve 21:40  • Odpověz
hup: no, na srazu byl Alan sympaťák .... tak to držím palce, aby mu co nejdřív docvakla rovnice ty+on+Ondří=rodina a je vždy na prvním místě a nikdy jinak :wink:
11. říj 2009 ve 21:42  • Odpověz
http://www.stream.cz/video/371332-kessler-knigge-10-typu-uspavani-ditete?utm_source=Seznam&utm_medium=RSS&utm_campaign=Vyber

:grinning: :grinning: :grinning:
dobře si rozmyslete, kdo bude u vás ukládat prcky k spánku (pusťte si to i neněmčinářky - dá se to pochopit :wink:)

mis: jj ...na veřejnosti to on je na jedničku s hvězdičkou
naopak já můžu působit jako ten problémový element, jelikož jsem držkatá baba :sunglasses:
ono se to poddá ...jen bych potřebovala kyblík nervů :slight_smile:
11. říj 2009 ve 21:46  • Odpověz
jitull: fusak jsme včera vytáhli, protože nemáme žádnou teplou deku, mám jen takové tenké a fusak je super a hlavně semi nemůže odkopat :wink: ... botičky nenosíme žádné
11. říj 2009 ve 21:46  • Odpověz
holky, tak rýma se asi rozjíždí...resp. stéka do krku a dráždí ke kašli. takže emi...takovej bezprolémojvej spáč...ještě pořádně nespinká. vždycky zabere na 10 minut a vzudí se kašlem. to bude noc...ráno mažem k mudr. :frowning2: je mi jí táááááák líto :cry:
vždycky na mě kouká smutnýma očičkama, chce se jí spinkat, ale zatracená rýma jí to nedovolí...
11. říj 2009 ve 21:48  • Odpověz
kači: a odsávat jste nezkoušeli? jakou máte odsávačku?
já ještě hodně větrala (samo přikrýt) a měla všude mokré plíny ....jak kuckal, aby mu nevysychalo v krku ...a strááášně moc chtěl ´pít
11. říj 2009 ve 21:51  • Odpověz
kaca: držím palec, aby se Emmince podařilo usnout i přes tu hnusnou rýmu :frowning2:
11. říj 2009 ve 21:52  • Odpověz
Kači, tak to máte veselo :frowning2: chudinka malá :unamused:

my máme španělskou deku, dnes měl v kočárku dokonce dvě deky, takže fusak jsme zatím nevytáhli. takové ty měkké botky taky máme, zatím nebylo potřeba. ale asi je budu dávat ke kombinézám, co nemají ťapky.
11. říj 2009 ve 21:54  • Odpověz
kaci podlož jí postýlku nebo matraci......ať má zvýšenou polohu a jak píše hup odsávat a pít....je to humus...nám už to snad odchází......
11. říj 2009 ve 21:56  • Odpověz
enz: jj ....to jsem zapomněla, taky jsem klopila postýlku ....jenže jak ten pachol cestuje, tak si lehnul hlavou dolů :sweat_smile:

kaci:nám se rýma spustila v pátek a dneska to už bylo o kus lepší ...vydržte holky :wink:
11. říj 2009 ve 22:00  • Odpověz
AHojky :wink:

kaci: tak ať je Emmi brzy lépe, snad se z toho trošku vyspinká :wink:

hup: :grinning: :grinning:
ad Alan - já věřím, že bude lépe :dizzy_face:

ad botky - capáčky zásadně skopává, takže ty jsou dost na nic :wink: S pevnou podrážkou už nosíme, protože vyždycky během procházky musí aspoň chvíli stát, jinak je nervní :grinning: A ty snáší úplně v pohodě. Ale nazouvání je samozřejmě velká sranda - sice nekrčí prsty, ale za to šíííleně mrská nohama :stuck_out_tongue_closed_eyes: A velkou zábavou je rozvázat tkaničky, dát nohy k puse a cucat je :slight_smile:
11. říj 2009 ve 22:02  • Odpověz
Koukáte někdo na Star? Ty holky teda dnes nič moč :confused:
11. říj 2009 ve 22:04  • Odpověz
saru: tak botičky se šňůrkama máme na těch manymonthsových kalhotách na připnutí ....no to je něco - permanenn rozvázané a narvané v pusině :slight_smile: ....hygiena jak má být :slight_smile:
jinak u vás jou botičky s pevnou podrážkou trošku jinde než u nás normálních smrtelníků :grinning:
11. říj 2009 ve 22:06  • Odpověz
Chuděra malá...ať už jí je líp. Si nějak nemůžu představit, že Luki bude nemocný, ho asi lítostí a láskou umačkám. U mě stačí, aby v noci plakal, většinou to má asi z prdíku, protože dost často se u toho pláče kroutí a to mi stačí k tomu, abychch byla ochotná tam s ním sedět celou noc a držet ho aspoň za ruku. Normálně si všímám, že ho den ode dne miluju čím dál víc, za chvíli ho asi láskou sním nebo co - a on je zrovna typ, co se nemusí moc mazlit ani objímat a když mu dám pusu na tvář tak nahodí takový obličej jak bych mu nutila kvašák
11. říj 2009 ve 22:07  • Odpověz
saru: mám pocit, že je stráááášně chválí a že v principu není za co :sweat_smile:
11. říj 2009 ve 22:07  • Odpověz
saru já koukám...mně se samo jako rockerce líbila Leona a jasně Monika :grinning:
11. říj 2009 ve 22:08  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.