• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
taky mám pocit, že minule se vytáhly kočky víc.. ale líbílo se mi to Zpomal :wink:
11. říj 2009 ve 22:09  • Odpověz
tak já se teda na Star nedívám
11. říj 2009 ve 22:12  • Odpověz
jitul: souhlas,taky mám Nelču den ode dne raději :wink:
11. říj 2009 ve 22:15  • Odpověz
jj ...taky mám ten dojem
už jak se narodil byl moje všechno ....a onoto kupidivu furt nějak narůstá :sweat_smile:

jinak jitu - na to abys ho v nemoci neumačkala ti dám zaručený recept - někde si užeň nějakou podobnou chorobu (ideálně v některých bodech jinou) - pk budeš mít strach se s ním moc ňufkat, abys ho ještě víc nezdecimovala .....černý humor :wink:
11. říj 2009 ve 22:20  • Odpověz
hup, vidím, že špatně ti není, humor máš dobrý :grinning: malý je taky náš miláček, špatně snáším, když brečí, natož aby marodil :pensive:
11. říj 2009 ve 22:23  • Odpověz
enz: joo ..tak leonu jsem viděla až v rekapitulaci ...to se mi líbilo
monička mi příjde přeslazená
11. říj 2009 ve 22:23  • Odpověz
Tak mně se hlasově líbila Monika, Leona docela taky, ovšem ta angličtina mě tam děsně drtila :sweat_smile: A jinak takovej průměr průměrnej :confused:
11. říj 2009 ve 22:27  • Odpověz
Dobrou, hvězdičky :wink:
11. říj 2009 ve 22:28  • Odpověz
Dobré ránko :slight_smile:
U nás teda noc nic moc, vstávala jsem k ní snad milionkrát, ale žijeme :slight_smile:
fusak: už jsem ho vytáhla, abych nemusela Karolí tak navlíkat, když ji chci dát třeba jen na balkon an půl hoďlky, tak ji jen šupnu do fusaku :slight_smile:
láska: taky ji miluju snad pořád víc a víc, jsem se o tom s manžou onehdá zrovna bavili :dizzy_face:
sstar: moc se teda nevytáhly, ale pořád lepší než ti kluci :slight_smile:

Za chvilku přijede ségra, jdu s ní do centra asistované reprodukce, tak toho moc nenakecejte, ať pak netrávím zbytek dne dočítáním :grinning:
12. říj 2009 v 08:12  • Odpověz
aha, tak nikam nejedu, je hnusně, tak s ní pojede její manža, ať tam někde nemokneme :slight_smile:
12. říj 2009 v 08:16  • Odpověz
Ahoooj hvězdy

no naše noc byla také příšerná, od pěti jsem vzhůru, vojta usnul kolem sedmé, ale Dan začal řvát,t ak je vzhůru, teď se chystáme na ovocnou přesnídávku a šupky chrupkat.

Fusak: už je připraven, ale do kočárku jsem ho ještě nedala.

Dnes tu strašně leje, to zase bude den :frowning2:
12. říj 2009 v 08:43  • Odpověz
sklen: vy už dáváte i přesnídávku? To je fofr :slight_smile:
12. říj 2009 v 08:49  • Odpověz
Ahojík hvězdičky,
my jsme měli noc pěknou, vstávala jsem od 20hod. až ve 4 na mlíko a pak po 7, tedka už byl ale zasprotivný, tak se pokouší usnout, řekla bych, že se nedaří....pak půjdem na plavčo. Už se těším.
AHojky, u nás noc docela fajn - vzbudil se, když jsme šli spát, měl hlad, tak dostal Sunar. Pak spal až do 5, to si párkrát cucnul vody a vstával na jídlo v půl7, takže celkem OK :dizzy_face:

Řekla bych, že dnes je první regulérní podzimní den - fuj :unamused: A ve středu mají být 3 stupně :confused:
Mau: jj, měla jsem tu skleničku, co jsem dostala také jako dáreček a šmakuje mu. Tak u toho zůstaneme.
12. říj 2009 v 09:00  • Odpověz
Dobré ránko hvězdičky,

s počasí to je na prdlačku a to straší že od středy začne chumelit :rolling_eyes:

Fusak už dám taky do pozoru, zatím jsem mu zkoušela kombinézu, je nám tak tak tak jsem objednala ještě jednu větší, uvidíme, když jsem viděla včera to strojení, tak ta kombinéza bude asi nejrychlejší způsob.

U nás nos docela ušla, po pár týdnech se budíme 2 krát a ne 5 krát za noc, asi to bylo těma zubama akorát, že náš drahoušek dneska ráno v 5 je prostě vyspalej, leží v postýlce na břiše a pokouší se vzbudit i tátu a mámu, protože přeci nebude vzhůru sám, že :angry: Tak jsem mu ráno říkala, že dostane montérky a bude chodit s tátou na 6 tou do práce, když je tak akční :grinning:

Chtěli jsme jít ven, ale leje jak z konve, tak jsme si zatopili v krbovkách akorát mě štve že sousedi asi rekonstruují byt, páč to jsou rány a samý vrtání, no to bude den, chci vidět jak mi malej doma usne:-/
12. říj 2009 v 09:04  • Odpověz
Kett: tak to ti nezávidím, myslím ty sousedy. JInak neboj, nejsi sama od pěti vzhůru, počkkám, až malej zabere a jdu za ním, alespoň jen natáhnout fajfky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
12. říj 2009 v 09:06  • Odpověz
sklen: bych měla strach, že mě po ovoci pošle se zeleninkou někam :grinning:
A kojil má být svačinky aby se už nemuselo kojit? nebo na sváču je vždy i mlíčko? :sweat_smile:
kett: Tomík v monterkách :grinning: :grinning: Karolí taky hlučí na celej barák, ale co naděláme :sweat_smile:
saru: tady už takhle hnusně bylo :unamused:

Něco o sněhu jsem taky zaslechla...nějak brzo, ne?
12. říj 2009 v 09:09  • Odpověz
Maus: já dávám taky přesnídávky na střídačku se zeleninou a jí to v pohodě.
12. říj 2009 v 09:13  • Odpověz
a jestli po zelenince smrdělo kakání, tak po masu to je teda mega puch :grinning: Dneska už podruhé :rolling_eyes:
12. říj 2009 v 09:14  • Odpověz
tak to jste mě potěšily :slight_smile: když už obědvá celou malou skleničku, tak už pomalu taky zkusím i ovoce :wink:
12. říj 2009 v 09:14  • Odpověz
Mau: Vojtulovi je to jedno, zeleninku miluje, vždy, když mě vidí, jak to nesu, tak se začne uplně třepat. Myslím, že s tím mít problémy nebudeme, spíš s tou flaškou, ale už se s ní začíná kamarádit, teď jsem mu dala půl malé skleničky mrkvičky a jablíčka zapil to desítkou vody a spí jako špalek. Už mlíčkem nezapíjíme.
12. říj 2009 v 09:16  • Odpověz
ahoj holky, tak u nás noc parádní, kojení ve 4 a pak se Nela vzbudila až v 8 :wink: .... ted tu leží na zemi a dělá kravál, za chvíli valíme na plavání, venku je hnusně :angry: , tak snad moc nezmokneme, jedeme busem a ten deštník stále nemůžu najít :frowning2:
12. říj 2009 v 09:17  • Odpověz
Mau: jj, smrdí jako čunče, teď už se to nedá přehlédnout. Taky bych řekla, že je toho víc :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

My ještě celou neobědváme, tak to je Karolí šikula :slight_smile: :wink:
12. říj 2009 v 09:17  • Odpověz
Mis: no tak ať nezmoknete. Já jsem teď vyhnala tátu zatopit, je to zima, brrrrrrrrrrrrrrr
12. říj 2009 v 09:18  • Odpověz
Karolí už chrupe na balkoně. Zdá se mi nějaká rozmrzelá, včera byla protivka, dokonce byla i horká a dneska má takové skleněné očka či co :unamused: snad to nic nebude.
mis: Neli je šikulka největší :dizzy_face: ten pokojík jí prospěl :slight_smile:
12. říj 2009 v 09:35  • Odpověz
maus: a nebudou to zuby?Nebo už máte?
12. říj 2009 v 09:37  • Odpověz
Mau: tak to budu držet pěstičky :slight_smile: :wink:
12. říj 2009 v 09:38  • Odpověz
kett: nemáme, mohly by být :wink:
sklen: a ty budeš ještě kojit nebo už to chceš taky utnout?
12. říj 2009 v 09:39  • Odpověz
maus: no to by mohly být, my jsme byli taky takový rozmrzelý, protivný a ukňouráný, ale zase jsme neměli teplotu. Uvidíš co se z toho vyklube:wink:
12. říj 2009 v 09:42  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.