• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
Holky díky za tipy, až pojedem na velký nákup, tak ji pořídím. Snad mu bude vyhovovat, nerada bych vyhazovala kačky

Dadu: to je mi líto, já mám také slíbené, že půjdou ven, ale nechci nechci

Hup: no tak alespoň že tak, za chvíli bude zase v pořádku
12. říj 2009 v 11:08  • Odpověz
Karolí objevila novou zábava, dřív boxík na hračky vykramovala u hulákala do něj, dneska ho otáčí na všechny strany a buší do něj :grinning:
A co nás hodně baví tak je balíček papírových kapesníčků, to je NĚCO :grinning:

A normálně Karolí umí pít z brčka, ségra to včera zkoušela, prej vsaď se že jí to půjde a fakt jo :sweat_smile: :confused:
12. říj 2009 v 11:13  • Odpověz
a naposeldy, Karolí už odlepila pupík od podlahy :dizzy_face: no a tím chvála pro dnešek stačí :grinning:
12. říj 2009 v 11:14  • Odpověz
dadu: tak ať to brzy přejde :dizzy_face:

mau: šikulka Karolí :dizzy_face: :dizzy_face: Takže už začne asi lízt, co? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

balíček kapesníčků nás taky hodně bavil. Donedávna, než jsem přišla z WC a on měl igelit roztrhanej, kapesníčky vyndaný, natrhaný a jeden asi sežranej :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. říj 2009 v 11:20  • Odpověz
jako kdybyste nás viděli u té dr ....přišlo mi, že jediný nenmocný tam jsem já .-)
ondří tam rajtoval, dělal na dr. cukrbliky .... no zlatíčko

karolí se šikula .-)
hup: jsem moc ráda, že je líp :wink:
hup: tak už je zdravej, to je dobře :grinning:
saru: Karolí se tak minule pustila do nějaké brožurky, děsně ji to bavilo žvýkat a trhat, ale když už byla úplně rozslintaná tak jsem jí to vzala a to bylo křiku :grinning:
12. říj 2009 v 11:23  • Odpověz
Hup: to je dobře, že je líp :dizzy_face:

Tak sousedi přestali rámusit, asi šli chlapi na oběd.

Pekla jsem hrníčkovou buchtu s jablkama, nevypadá nic moc, ale je dobrá :slight_smile:
12. říj 2009 ve 12:09  • Odpověz
hup, mám radost, že se vám to lepší. ty taky půjdeš k doktorovi nebo jen Ondra?

tak malý spí už podruhé přes den v postýlce, miinule hodinku, to bylo fajn. teď jsem do něj dala troachu mrkve s bramb. a u kojení mi pak usnul. skleni, hrušku mu dala babička, včera snědl půlku. my to dnes dojeli, ale další mu dávat nebudu. ovoce mu určitě chutná. ale do zeleniny mu cukr nedám, aby mu jela :grinning:
12. říj 2009 ve 12:21  • Odpověz
12. říj 2009 ve 12:26  • Odpověz
kett: dobrý no :grinning: sluší mu to :dizzy_face:
12. říj 2009 ve 12:43  • Odpověz
kett: frajeeer :wink:
12. říj 2009 ve 12:47  • Odpověz
Kettm, tak to má určitě zlaté ručičky :slight_smile:

tady je video, jak už Martínek píďalkuje, pěkně se přes víkend rozlezl :grinning:
http://www.youtube.com/watch?v=bPSYilCdVNQ
12. říj 2009 ve 12:53  • Odpověz
luci: Marťa už taky hezky kmitá :dizzy_face:
12. říj 2009 ve 12:55  • Odpověz
luci. Marťa je boží :dizzy_face: :grinning:
12. říj 2009 ve 13:06  • Odpověz
holky dík, až dobolí a dokojím, půjdou hned dvě 8 ven, já se s nimi s... nebudu :angry:

luci krásné píďalkování, už se těším na naše :dizzy_face:
12. říj 2009 ve 13:08  • Odpověz
saru: tolik dětí je Štěpánkovi v patách :wink: :grinning: :grinning:
12. říj 2009 ve 13:16  • Odpověz
holky, děkujeme :wink:

Dadu a co je vám?
12. říj 2009 ve 13:17  • Odpověz
Ahoj holky!
Už se Vás dlouho snažím jít pozdravit aspoň k Vám. Vy si mě už jistě nepamatujete :grinning: Občas Vás čtu, co vyvádí prckové, jak rostou, co provádějí manžílci....
saru, hele, Štěpíno je fakt třída, na toho nikdo nemá :grinning:
My jsme byly dnes na šestiměsíční prohlídce, napíšu to i Nikče do ip, máme už 6570g a 66cm, takže nějak rosteme pořád stejným tempem. Docela to jde, zase přeci jen při narození jsme měli tak tak dvě a půl kila a Kikina není žravec, spíš nežravec, jsou to s ní boje, kvůli jejímu neprospívání v miminkovským věku jsme taky začly s příkrmama na 4měsících, protože její přírustky na Um byly tak 100g týdně :unamused: Teď už je to o dost lepší :slight_smile:
Zatím se mějte, určitě zase někdy zajdu, ale Vy jste moc velký drbny :grinning:
12. říj 2009 ve 14:10  • Odpověz
Holkyyyyy, help!!!! Právě jsem vytáhla ten fusak Emitex a je tam spousta poutek a stahovátek a já nějak nechápu, k čemu slouží :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Proč je třeba ten díl pod hlavu zdvojenej a zezadu odepínací? Máte někdo nějakou radu? Návod k tomu nebyl a já jsem technickej antitalent. I když jsem si to doteď nemyslela :grinning:
12. říj 2009 ve 14:11  • Odpověz
andy: ahój :slight_smile: já si tě pamatuju :wink: Tak je fajn, že pěkně přibíráte :slight_smile: Kristýnka je kočka, moc Vám to holky sluší :dizzy_face:
12. říj 2009 ve 14:14  • Odpověz
Ahojy andy :wink: To víš, že si Tě pamatujeme :slight_smile: Máš doma krásnou princeznu, v šatičkách je kouzelná :dizzy_face:
12. říj 2009 ve 14:14  • Odpověz
Andy: ahoj, taky si tě pamatuju, s těma drbnama s tebou souhlasím :grinning: :wink:

saru: my máme ten samej a taky jsem na to koukala jak tele na nový vrata :confused:
12. říj 2009 ve 14:17  • Odpověz
Holky, právě jsem rozdělala Sunar, to je vůně :dizzy_face: proti těm ostatním náhražkám, to fakt voní a mát o i hezčí barvu. Jsem moc zvědavá co na to to naše škvrně řekne :slight_smile:
saru: tak většina těch heblátek je na stáhnutí, ale na co je ten zadní díl, to jsem nepochopila, původně jsem myslela, že se to za to nasadí na opěradlo sporťáku, ale díra tam není, tak nevím, nechávám být :grinning:
12. říj 2009 ve 14:21  • Odpověz
Ahoj holky, vy jste teda zdatné příkrmařky...já s těma příkrmama bojuju. Malé vařím mrkvičku a brambor. jsem na ten boj zase zvědavá...nejraději by mlíčko, mlíčko. Tak snad jí neumořím hlady.
12. říj 2009 ve 14:23  • Odpověz
prej drbny, tss, si beru osobně :angry: :grinning: :grinning: :grinning:
12. říj 2009 ve 14:23  • Odpověz
Jéé, to jsem ráda, že si mě pamatujete :slight_smile: A děkuju :dizzy_face: Dr. říká, že prej bude dost hyperaktivní, je pořád v pohybu :grinning: Ale přetáčet se ji moc nehce ani na bříšku být, ale umí to, je to mrška. Vše si dělá podle sebe :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jinak Vy máte všechny pěkný dětičky a hlavně šikovný, to je v dubňátkách asi nějaká epidemie šikovnosti, prostě malá hvězdňátka :grinning:
12. říj 2009 ve 14:24  • Odpověz
mau: ten zadní díl mi právě nejde do hlavy :stuck_out_tongue_closed_eyes: Hele, a když to chci stáhnout kolem hlavičky - to se tam tak za sebe zahákne , že jo? A ta boční gumová kšanda je asi na připnutí ke kočáru, co? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. říj 2009 ve 14:30  • Odpověz
saru: já tam žádnou boční gumovou kšandu nemám :grinning: :grinning:
12. říj 2009 ve 14:34  • Odpověz
mau: je tam takový jakože velký gumový poutko se zacvakávátkem - prostě ne to stahovátko, ale taková spona jako na fišerce :grinning: :grinning:
12. říj 2009 ve 14:37  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.