• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
hele: http://www.emitex.cz/k-zimni-pytel-combi.php malá nápověda, ale tu sponu tam fakt nemám :grinning: v jakých místech?
12. říj 2009 ve 14:38  • Odpověz
Ahojte,

tak jsme zpátky z půlroční a z očkování - tak Matýsek prďola zmenšující se má 7390g a 69cm :slight_smile: . Dostal hexu a na ten prevenar jsme se domluvili radši na za 14 dní, tak ho budem mít v lednici, snad ho někdo nepozře :grinning: .

Z fusaku jsem byla taky celá divoká, co to tam všechno je :grinning: Ale ono jak se to zkusí do toho sporťáku, tak to tak člověka napadne - a ten zadní vlající kus, ten mi tady někdo poradil, taky jsem se ptala :grinning: - akorát nevim kdo už, buď Enz nebo Pebi, jedna z nich určitě :grinning:
12. říj 2009 ve 14:42  • Odpověz
mau: dík, hvězdičko :dizzy_face: :dizzy_face: Ta spona je vidět na tom prvním obrázku zboku, připne se ke konstrukci :wink: Takže ten zadní díl je vážně na připnutí ke kočáru, jak sis myslela :wink:
12. říj 2009 ve 14:43  • Odpověz
A uprostřed ty díry teda prostřihneš, že jo?
12. říj 2009 ve 14:44  • Odpověz
petu: teda - to jste docela drobci :slight_smile: Teda jak to tak sleduju, tak žížalka Ondra už je pátej největší kluk, ne? Po Honzíkovi od Markétky,Fífovi, Vojtovi a Štěpulovi :wink:
12. říj 2009 ve 14:47  • Odpověz
saru: tu sponu tam vážně nemám, asi mám starou kolekci na které to ještě není :wink: a díry zatím stříhat nebudu, zatím pásy nepotřebujeme :slight_smile:
petu: gratulace ke kontrole :dizzy_face: Maťa se ti scvrkává? :grinning: pěkné míry :dizzy_face:
12. říj 2009 ve 14:49  • Odpověz
No já jsem si to tak myslela, odhadovala jsem ho na 7,5 tak je to skoro tak :slight_smile: Moc extra nepřibejvá, čekala jsem, jestli nebude Dr. něco řikat, ale stejně bych si myslela svoje :wink: - je veselej, spokojenej, usměvavej, tak co, nevypadá jako miminko, kterýmu by něco chybělo :wink:

I když teda dneska to asi moc platit nebude, po tom očkování, za chvíli zas čekam oteplení :sweat_smile:
12. říj 2009 ve 14:51  • Odpověz
My pásy potřebujem právě nutně, nebo vyskočí, takže stříhat musíme určitě :grinning:
12. říj 2009 ve 14:52  • Odpověz
a jak to tak sleduju já, tak Karolí je zatím v čele tabulky :grinning: :grinning: a schválně, že má i největšího taťku? :wink:
12. říj 2009 ve 14:53  • Odpověz
ahoj, jsme zpět z plavání, samozřejmě jsme zmokly :angry: , po návratu jsem do Nely nacpala špenát s bramborem (je to teda hnus, když je to neochucené), špenátek mám z vlastní zahrádky :wink: , všechno snědla, holka šikovná :wink:

pet: hele, jestli bys měla být z cestování nervozní, tak se na to vyprdni, není všem dnům konec :grinning: :grinning: .... jinak moje nejdelší cesta byla z Moravy, jela jsme sama s Nelou a dalyjsme to na jeden zátah, je to 370km, ale to je už 3 měsíce.... ted jak pojedu na MOravu, tak to vezmu na 2x , s přestávkou v Humpolci u ségry, no a vyjedu tak, aby Nela aspoň půlku cesty prospala

ad fusak: jsem to ani nějak nezkoumala :wink: , musím ho omrknout...

ad příkrmy: zelenina Nelči chutná, už měla i kousíneček banánu a ten jí mooooc chutnal :grinning: , zítra dostane maso, tak snad nebude po mamince a bude jí chutnat :wink:
12. říj 2009 ve 14:56  • Odpověz
mau: to je možný, jinak my přijde, že tu jsou chlapi docela malí :wink: Ale myslím, že Market ještě na půlroční nebyla, ne? Honzík by to ještě mohl trhnout :slight_smile:
12. říj 2009 ve 14:56  • Odpověz
Tak holky, Marťa má asi alergii na mrkev... asi potřetí se po obědě rychle vykadil, takže všechen příkrm je pryč. asi mu v nejbližších dnech mrkev dávat nebudu :frowning2:

Andy-Mony, taky si vás pamatuju, to je fajn, že občas sem zavítáš :wink: Jdu mrknout na Kristýnku.
Saru, myslíš chlapy nebo Chlapy? ten malej je docela drobnej, ale náš velkej je velkej dost :grinning:
12. říj 2009 v 15:01  • Odpověz
luci: myslím Chlapy, že jsou spíš drobnější, žádný extra vazby :wink:
12. říj 2009 v 15:04  • Odpověz
saru: můj Chlap teda není drobnější ani omylem :grinning: , cca 190cm a 100kg :grinning:
12. říj 2009 v 15:15  • Odpověz
mis: OK :wink: :grinning: Tak někdo se najít musel - ale mě tak napadla niki, já, petu, sklen - prostě žádní mega kulturisti :slight_smile: Neříkám, že jsou hubení (to asi jen ten můj a manža od niki), ale ani žádný vazby :wink:
12. říj 2009 v 15:19  • Odpověz
Teda aspoň podle fotek mi přijde :slight_smile:
12. říj 2009 v 15:21  • Odpověz
mis: tak máme konkurenci, můj má taky 190cm a váží ještě o kousek víc :wink:

luci: myslíš, že je to alergie? :confused:
12. říj 2009 v 15:24  • Odpověz
maus: ale velicí chlapi jsou pěkní, že? a hlavně vedle nich vypadáme krásně drobně a štíhle, i když máme nějaké to kilo navíc :slight_smile:
12. říj 2009 v 15:49  • Odpověz
maus: ještě jsem se tě chtěla zeptat, v Centru Haná je nějaká kavárna, kam se dá jít s dítětem? že bychom se tam kočko sešly, až budu na Moravě :wink: , budu mít totiž i cestu do OL za kamarádkou, která má skoro 3-měsíční dvojčata, tak bychom se spolu mohly sejít dopoledne na kávičku a nějakou dobrůtku a pak bych odkvačila za kámoškou....no a nebo bychom se taky mohly nakýblovat k tobě domů :grinning:
12. říj 2009 v 15:52  • Odpověz
jste mě s tím fusakem dostaly ..až mi bude líp, vrhnu se na to :sweat_smile:

saru: můj chlap teda drobnější není ... klamě tělem ....všechny prodavačky mu tipují takodvě velikosti menší :grinning:
má festovní podstavec :slight_smile:
když uděláš fotku portrét a zbytek těla, vypadají jako dva různí lidé s rozdílem váhy tak 15 kg :grinning:

mis: no já si vzpomínám na kámošku - byla štíhlá, ale vždycky bylakus baby - taková silná kostra ..a chodila s klukem, co jezdilna koních a na výšku 173,4 (byl jako já) vážil necelých 55!!! kg (na ježdění nosil elsťáky, které na něm ovšem vály - ošklivý pohled)- i jako štíhlá vedle něj vypadala jak matrona
12. říj 2009 v 15:57  • Odpověz
hup: fakt? :confused: To Alan fakt nevypadá :wink:
12. říj 2009 v 16:01  • Odpověz
mis: jů, tak to se budem těšit. Na kdy to vidíš? Se pak domluvíme :wink:
A je fajn, že vedle něj vypadám jak drobek :slight_smile:
hup: Alan se fakt nezdá :slight_smile:
12. říj 2009 v 16:12  • Odpověz
saru + maus: nejen v tomto ohledu :grinning:

jéé vy plánujete srazííík
12. říj 2009 v 16:30  • Odpověz
maus: vidím to tak na 29. nebo 30.10. (čtvrtek,pátek)
12. říj 2009 v 16:31  • Odpověz
jinak holky - ondru naprosto fascinuje můj nos.... jako že ho mám velký je jedna věc - ale momentálně je i rudý a odřený
a on se furt snaží mě za něj ulapit
no nemusím vám říkat, jak je skvělé, když se mu zadaří :sweat_smile:
12. říj 2009 v 16:32  • Odpověz
hup: to nebude srazík v pravém slova smyslu :wink: , jen budu mít cestu do OL, tak bych se za Maus ráda zastavila, když už tam budu... ale jestli budeš chtít, tak samozřejmě můžeš taky dorazit, to je jasný :wink:
12. říj 2009 v 16:33  • Odpověz
hup: mě Nela zase pořád krade brýle :grinning: , občas jí je nemůžu "vyrvat" z ruky :wink:
12. říj 2009 v 16:33  • Odpověz
hup: přijedeš taky? Kdo se chce ještě přidat?
mis: čtvrtek máme plavčo, tak by ybl lepší pátek, ale nechci si vymrčovat :grinning:

Klidně můžem být u nás, ale máme mrňavej byt :wink:
12. říj 2009 v 16:34  • Odpověz
mis+hup: Karolí je taky fascinovaná obličejem i brýlema :slight_smile: tahá a lapá úplně po všem a za všechno. A taky se jí líbí obrázky na tričkách, ale kolikrát to chytne i s kůží co je pod tím a jde s tím pryč :grinning:
12. říj 2009 v 16:36  • Odpověz
mis: brýle krade alanovi :slight_smile:
mamce málem vydloubnul čočku :grinning:

maus+ mis:jako abyste mě pak nepomluvily, že jsem vtěrka :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...ale ráda bych vás viděla :slight_smile:
12. říj 2009 v 16:36  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.