• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
kvikvi: teda, máš doma krásnou vlasatou princeznu :dizzy_face:
12. říj 2009 v 18:27  • Odpověz
kvi: jůůů, Vám to táááák sluší :dizzy_face: :dizzy_face: a ty vlasy jsou božííí :dizzy_face: Malá je krásně okatá :dizzy_face:
Já na fleky používám akorát to žlučové mýdlo :wink:
12. říj 2009 v 18:36  • Odpověz
holky dekujem :dizzy_face: maus a to zlucove zabira i na mrkev? Akit a jak se to pouziva? nastrikat a pak prat hned?
12. říj 2009 v 18:41  • Odpověz
Tak, my jsme vykoupaný, Danda už je také ve vaně, teď jen tu zvěř nakrmit... a uložit. Huráááááááááááá

JO, dnes jsem kouila Vojtulovi lahvičku od Mam plus větší dudel a nechala jsem tam 220,- mazec

Když jsem říkala mudr, že mi nechce pít s flašky, tak říkala, že to slyší poprvé, a prý ať zkusím nuk nebo avent, jako bych to doma neměla..... :angry: :angry: :angry: :angry:
12. říj 2009 v 18:58  • Odpověz
Kvi: já se připojuji, moc hezké fotečky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
12. říj 2009 v 19:00  • Odpověz
Hurááá, uložíno
12. říj 2009 v 19:17  • Odpověz
kvi: když to hned namočíš a napatláš tak jo, jinak to pomůže, ale třeba až napodruhé, napotřetí...
sklen: a už jsi to vyzkoušela, chce ji? doktorka to slyší prvně? ať se přijde podívat :grinning:
12. říj 2009 v 19:21  • Odpověz
JJ, to jsem jí také říkala, prý ty jsou nejlepší.....ale co zmůžu že?? Zatím jsem jjí nezkoušela, mám jí vyvařenou a zkusím zítra po svačince.
12. říj 2009 v 19:24  • Odpověz
sklen: a není třeba nahluchlá? :grinning:

ondra a jeho kámoš - jak se k sobě měli http://encka.rajce.idnes.cz/misa/#DSC03821.JPG
12. říj 2009 ve 20:12  • Odpověz
No to je lááásky, moc hezké
12. říj 2009 ve 20:16  • Odpověz
ahoj holky, kvi...krásný vlásky, to emmi je plešounek, zato osmiizubej:slight_smile:
já mám ten spray jako akit, a zatím vypral vše. normálně to nastříkám a dám bud do koše na prádlo, nebo rovnou do pračky.
12. říj 2009 ve 20:21  • Odpověz
hup: to je super :dizzy_face: Jak je Ondruv kamarád starej? Tipla bych je na dost podobnej věk :wink: Vypadá to, že si fakt padli do noty :slight_smile:
12. říj 2009 ve 20:31  • Odpověz
To jo, suer je ta fotečka, jak mu cucá prstík nebo jak ho Ondří láskyplně drží za tvářičku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. říj 2009 ve 20:32  • Odpověz
saru: jj ..jsou o necelétři týdny od sebe
vyloženě se rádi vidí - je to úplně jiné než s ostatníma dětma :slight_smile:

sklen:no právě - to bylo v době, kdy si cucával paleček - to byo vyznamenání, že mu ho nabíd´:slight_smile:
12. říj 2009 ve 20:35  • Odpověz
Ahojíček,
tak my byli dnes na plavču, samotné plavčo fajné, ovšem ten barák, co to tam máme mi už začíná lézt víc a víc krkem :angry:

Saru- přesně tak zmateně jsem koukala na ten náš fusak taky...plno dírek na prostřihnutí, trochu hlavolam :grinning:

Hup- moc jim to spolu sluší, bobíšci fajní!!!

Jinak MIs, tvoje kila navíc bych chtěla vidět :grinning: co musíš maskovat manžou...ale jinak máš recht, holka...můj sice nemá takovou výšku, jak jste tu psaly...má jen 185cm, ale 100kg má taky, jestli ne víc...ale tak můj tatka má 130kg, takže pokud si žena vybírá dle svého otce, má ještě co dohánět :grinning: :grinning: :grinning:
12. říj 2009 ve 20:36  • Odpověz
Hup: jo tááák :wink: :slight_smile:

Bram: jak to?? nějaká zřícenina či co???

NO, něco na tom je, když jsem si našla manžu, tak byl hubeňour :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a můj táta je fakt nudle :sweat_smile: :dizzy_face:
12. říj 2009 ve 20:43  • Odpověz
no, můj táta je taky hubeňour a manža taktéž :wink:
12. říj 2009 ve 20:45  • Odpověz
Skleni, nééé zřícenina, prostě to tam mají pro ty maminy blbě zorganizované, už jsem to tu psala...jak tak dneska lilo, kočárkárna venku...krásné vyhlídky, až bude mrznout, fakt :confounded:
12. říj 2009 ve 20:50  • Odpověz
A jooo, už si pamatuji, no tak to jo, to by mě také štvalo :frowning2: :frowning2: :frowning2:
12. říj 2009 ve 21:25  • Odpověz
Kvikvi, pošleš Kačenčiny míry Nikulce do tabulky? chybíte tam :slight_smile:
12. říj 2009 ve 21:34  • Odpověz
koukala jsem do tabulek a jsme nějací nejmenší jedlíci, máme asi nejmenší váhový přírůstek od porodu, asi budu muset dceři domluvit,
ještě ji doma změřím, ať máme tabulku kompletní

jdu se pokusit spát, hnusák furt bolí :cry:
12. říj 2009 ve 21:41  • Odpověz
DAdu: pořád?? tak se brzy uzdrav :wink: :wink: :wink:

JJ, my se také změříme, abysme to měli kompletní.

HOlky, tady to fučí, já jsem doma sama, bojím bojím, která tu se mnou bude sedět???
12. říj 2009 ve 21:44  • Odpověz
Dadu, my zas za poslední měsíc přibrali jen kilo! ale doktor říkal, že když jsme do půlroku zdvojnásobili váhu, tak je vše v pořádku..

manžel byl dnes taky u zubáka, dostal zánět do zubu. a zítra jde zas. a pak trhat osmičku na zubní chirurgii. nevíte, jak to budou dělat?
12. říj 2009 ve 21:45  • Odpověz
Luci: určo umrtví a pak klasika :frowning2:
12. říj 2009 ve 21:46  • Odpověz
Skleni, tak to jo. jinak u nás taky fučí, slyším to i přes krb :unamused:
12. říj 2009 ve 21:57  • Odpověz
luci: za měsíc kilo???? To je hodně, ne? Štěpán přibírá tak necelé půlkilo za měsíc :wink: Vždyť to by Marťa musel být podstatně těžší než Štěpula. A to zdaleka není :sweat_smile:
12. říj 2009 ve 21:59  • Odpověz
Vojtík také od posledního vážení přibral 400 g a to se mě sestra ptala, jestli ten první byl takét ak velký :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
12. říj 2009 ve 22:01  • Odpověz
saru, napsala jsem to blbě, za tři měsíce :unamused: za posledních 5 týdnů asi 400 g.
12. říj 2009 ve 22:06  • Odpověz
luci: tak to jo :wink:
12. říj 2009 ve 22:13  • Odpověz
Dobré ráno,
tak my zas fajná nocička, od 20do 5hod. v kuse spánek, pak mlíčko a pak probuzení v 7. Akorát nám zase začíná dělat problém usínání, musíme uspávat, to mě trochu mrzí, jinak řevem bortí stěny,no...snad se to ještě upraví...
13. říj 2009 v 07:40  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.