• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
AHoj hvězdičky :slight_smile:
Naše noc naprosto děsná, zase jsem za ní byla asi milionkrát, aby usnula a byla za dvě minuty vzhůru. Začala v 0:30, kolem 1:00 usnula aby se v 1:20 vzbudila na jídlo :rolling_eyes: Já už fakt nemůůůžu, ničí mě to, já nespím, ona nespí. Když jsem u ní, dám čaj a dudlík, tak usne, ale do dvou minut je vzhůru, takhle to vydržím asi hodinu a pak dostane kozu a pije jakoby týden nejedla. Nají se a asi za dvě hodiny je zase vzhůru, tentokrát ne hlady a matko starej se, bav mě, uklidňuj... :frowning2: Takže jsem v noci pořád vzhůru s milostivou slečinkou, a stejně kolem 5 už vstává, protože má kakání, to si ji beru do postele a spíme do 6:30-8:00. Dneska do 6:45 :rolling_eyes:

hup: krásný video, kluci si rozumí :grinning: :dizzy_face:

ad osmičky: jestli mu to budou děla tna chirurgii, tak asi tak jako mě, umrtvit, rozřezat, vydlabat a vypáčit zub, vyčistit, zašít :confounded: nic moc zákrok a nic moc hojení :unamused:
13. říj 2009 v 07:56  • Odpověz
Dobré ránko,

maus: soucítím s tebou, my jsme kojili v půl dvanáctý, pak v jednu, ve 4 a od 5 ti jsme vzhůru :unamused: čím je starší, tím je to horší :pensive:
13. říj 2009 v 07:57  • Odpověz
kett: taky soucítím s tebou, přesně, jako beru, je možný, že v tu 1hod. může mít hlad, ale už neberu to, že za dvě hodiny chce zas. a ať si klidně vstává, přežiju to, ale ať teda zbytek noci spí :pensive:
13. říj 2009 v 08:00  • Odpověz
maus,kettm: tak to je mazec,holky,nezávidím vám to :frowning2:

u nás noc v pohodě,usnula v 7,kojení ve 2,vstávačka v 8, teda já vstávala dřív :wink: ,dnes jedeme na emise a STK,tak držte palce
13. říj 2009 v 08:16  • Odpověz
fakt zvažuju tu uspávací/řvací metodu, ale nerada :frowning2: Já to špatně nesu, když brečí, ale když nebudu rozhodná, tak to bude jenom horší :unamused:
13. říj 2009 v 08:25  • Odpověz
Holky a není už to třeba nějakým slabším mlíčkem???
13. říj 2009 v 08:46  • Odpověz
Dobré ranko,
Maus, Kett: U nás to samý..
13. říj 2009 v 08:50  • Odpověz
bram: já už envím čím to je, podle mě ne hlady, ale asi vyčůraností, prostě nemůže usnout, tak vyžaduje uklidňování :unamused:
lucy: vítej v klubu :unamused:
13. říj 2009 v 09:04  • Odpověz
Maus: Já už jsem si tím téměř jistá!! Když ji vezmu k prsu, tak se sklidní i když moc nepije. Třeba si jen cucne a spí. Ale dudlík ani čaj nepomáhají - prostě ji z té postýlky musím vzít. Spousta lidí včetně doktorky mi řeklo, ať si zvykám - že to potrvá do té doby, dokud budu kojit :angry:
13. říj 2009 v 09:08  • Odpověz
oprava - zklidní :wink:
13. říj 2009 v 09:09  • Odpověz
dobré ranko

tak zuby nezávidím ...brrr..ještě toho trochu

maus: a není to tím, že sev tom pokojíčku cítí nejistá a chce tě u sebe ....já bych jí vzala zpátky do ložnice
myslím, že tě volá ...a pokud použiješ netodu "řvací", vlastně jí ještě tu nejistotu prohloubíš ....
ona pak třeba usne - alespíš rezignací "máma stejně nepříjde,jsem na to sama"
možná se pletu, ale já bch to vyhodnocovala takhle
13. říj 2009 v 09:10  • Odpověz
lucy: no Karolí pije hodně po té půlnoci, ale když se pak znova vzbudí kolem té 3hodiny, tak už je to taky jen uklidňování. čaj a dudlík sice zaberou, ale jen na pár minut, na to nemám sílu.
Přestávám kojit, jsem rozhodnutá už dýl a čím později bych přestala, tím by to bylo horší. Jsem macecha, já vím...
13. říj 2009 v 09:10  • Odpověz
lucy: my jsme to odnaučili ... dokonce i v době nemoci to docela funguje (pravda budí se na pití, ale to je dobře -musí se zavodňovat - i já jsem přes noc žíznivá) - hapruje jen nepatrně
13. říj 2009 v 09:12  • Odpověz
hup: ona se právě chovala úplně stejně i v ložnici, víš, to byl jeden z důvodů proč šla do svého, jsem si myslela že znovu a znovu budí protože ji rušíme. Asi je pravda že mě volá, ale to by pak pomohlo jedině mít ji v posteli celou noc, to bych se ale vůbec nevyspala. Já už fakt nevím jak na to
13. říj 2009 v 09:12  • Odpověz
Maus: Tak to takhle rozhodně neberu. Pokud od Tebe něco Karolí měla dostat, tak už to jistojistě dostala :wink: Já bych ještě chtěla určitě vydržet, protože jsem měkká a vím, že to prso vždycky na všechno zabere...Až nebudu mít co nabídnout, tak nevim. Anežka když totiž začne řvát, tak to není pláč malinké holčičky, ale takovej řev, až se třesou lustry..
13. říj 2009 v 09:16  • Odpověz
lucy: tak to seš dobrá, já nějak spíš věřím tomu, že pak by to bylo ještě horší...nevím, Karolí teda naštěstí nedělá až tak velké scény, ale zase nechci aby budila manžu a sousedy. Jsem v pasti, fakt nevím jak na to, abychom netrpěly :frowning2:
13. říj 2009 v 09:20  • Odpověz
maus: mi se osvědčilo ho první noci hladit a ujiš\´tovat, e je pohoda, že mama tu je, že ho má ráda, ale mlíko nedá ....připravila jsem se na noc bez spánku, tkže jsem nebyla na něj ani trošku naštvaná, když se budil, naopak jsem byla ráda za každou minutku, co jsme zvládli spát (vypadá jako banalita, ale podle měto jedůležité - prcek moc dobře cítí tu rozladu z toho, že vlastně otravuje a já bych přitom tááák spla)
dvěnoci byly nic moc - ale přesto nad očekávání ...a pak se to zlomilo na jedno dvě nhození dudlíku

teď v nemoci se budí víc - enže to fakt epočítám, jelikož se opravdu dusí hlenama a musíme jít odsát nebo se vzbudí kašlem - prostě to je reakce i dospělého
na pro se ale sápe max. jednou za noc
13. říj 2009 v 09:20  • Odpověz
lucy- to znám, u nás se taky třesou lustry :grinning:
13. říj 2009 v 09:22  • Odpověz
hup: já k ní taky samozřejmě vstanu, hned jak se ozve, pohladím, dám dudlík a držím ji za ruku dokud neusne, ale ona je do dvou minut vzhůru. A dělám to tak pořád, tak já nevím, co je špatně. A nervozitu ze mě určitě necítí, protože ty první buzení beru sportovně a doufám, že to klapne a usne na dýl než pár minut.
13. říj 2009 v 09:24  • Odpověz
Mau- já nevím, co ti poradit... :frowning2: Já sama byla bezradná, občas máme taky noci, kdy se budívá, ale to je spíš sténání ze spaní...u nás je pohladit, podat dudlíka málo, většinou pomůže až vzít do náručí a tak minutku pochovat a pak zas položit, on vždy u toho spinká, probudí se tak na sekundu, ale pomůže vážně jen ta blízkost... Ta závslost na cicku byla taky, ale už je to dýl, prostě chtěl za mnou do lůžka a dřímat tam s náma...ale nijak radikálně jsem to neřešila, prostě to odplynulo samo...Jak říkám, tedka někdy se v noci budí, někdy ne...někdy se budí jen po usnutí z večera, tak dvě hodiny...

Tedka silně klepu na dřevo za ty dva dny, kdy spí vkuse 8-9 hodin. Snad to tak zůstane...ale beru to, že je to něco za něco...pže usínání je zas problém, takže chovám v náručí a pokládám až usne...bohužel :frowning2:
13. říj 2009 v 09:35  • Odpověz
maus: tak pak nevím :slight_smile:

holky - jak papají vaši prcci ty sušenky - umí to?
13. říj 2009 v 09:39  • Odpověz
ale zas to beru tak, že to možná momentálně potřebuje...usínat s náma...Peta s ním večer před usnutím tedka ty dva dny leží a říká, že je u toho usínání hrozně roztržitý a že se ho i drží třeba za tričko, když se pohne...Celá rodina se mi už směje, ale já si fakt myslím, že taková protivnost a vzteklost a ta roztěkanost nemůže být u něj normální, že je to těma ROSTOUCÍM ZUBAMA, i když by to znamenalo, že nám rostou už tak dva měsíce :sweat_smile:
13. říj 2009 v 09:39  • Odpověz
Hup- my jsme ještě nezkoušeli...dneska jsem zkoušela mu dát ocumlat piškot, ale vůbec ho to nebere :sweat_smile:
13. říj 2009 v 09:40  • Odpověz
bram: u nás večer usne bez problémů, ale ty noci, dřív měla vždy jen horší období, několik dní, a pak bylo dobře, jenže teď už ty dobré noci vůbec nemáme :unamused:
13. říj 2009 v 09:42  • Odpověz
jo a dobrá noc=dvakrát kojo, vstávání kolem 5 až 6 a lenošení u mě do 8
To už dlouho neproběhlo

bram: to jak píšeš, že vás potřebuje, to Karolí dělá taky, v noci, ale já ji opravdu nemůžu mít celé noci u sebe v posteli
a zuby, o tom už ani nemluvím, nám snad nenarostou i když to pořád vypadá že je to zubama
13. říj 2009 v 09:45  • Odpověz
Dobré ráno :wink: U nás noc v pohodě - vzbudil se sice v 23 a 3, ale je to tím, že včera chrupkal od 18 hod. Pak jedl v 6 a ještě hoďku spal :dizzy_face:

mau: já už u Karolí začínám mít pocit, že to vážně dělá z vyčůraností - pokud se vždycky uklidní, když se jí věnuješ. Ty děti už z toho mají fakt rozum. Na druhou stranu chápu, že vyřvávací metoda je drsná - taky mi rve srdce, když malej brečí :frowning2: Ale já ho brečet občas nechávám - ne dlouho, ale tak, jak to cítím. Většinou sám usne, nebo se vybrečí a když jdu na něj juknout tak už se tlemí a povídá si se zvířatama na mantinelu :wink: Taky už jsem zjistila, že má dva způsoby breku - vztekací a lítostivej - a podle toho taky rozlišuju, zda ho uklidňuju nebo ne :wink:

hup: Štěpulka už asi 2 týdny baští občas Sunarku sušenku a docela mu to jde, občas sice, jak si to převluje na jazyku, tak to vyvalí ven, ale docela dobrý :slight_smile:

mau+kett+lucy: moc na Vás myslím, ať se ty noci zlepší :wink:
13. říj 2009 v 09:58  • Odpověz
Nám se klube pátej zub - ale u nás ten růst není nijak moc cítit, resp. nechová se o moc jinak než normálně :wink: Prostě každý dítě je jinak citlivý - na bolest, na změny, na vše,... My máme asi štěstí, že Štěpula je takovej přizpůsobivej ke všemu - žádná nemoc, bolení bříška, o zubech a očkování taky vůbec nevíme - asi si nasosal řádně silnou imunitu u mě v břiše :sweat_smile: :grinning:
13. říj 2009 v 10:02  • Odpověz
Saru- s tím řvaním mi mluvíš z duše...taky to tak rozlišuju
13. říj 2009 v 10:03  • Odpověz
baru: viď? :wink: A nejvíc mě dojímá ten řev, kdy na mě kouká, ječí, když se podívám jinam, tak se zklidní, ale jakmile na něj zas kouknu, nasadí ještě víc :grinning: To mu vždycky řeknu, že je opičák a mámě už se ten jeho zvuk fakt nelíbí - a světe div se - ono to občas zabere, zklidní se a začne si hrát :sweat_smile: Já se s ním snažím komunikovat jako s velkým a na něj to teda dost platí :slight_smile: On totiž vždycky, když je tu třeba někdo na návštěvě a probíráme bydlení, nebo cokoliv vážnějšího - on je schopnej 15 minut sedět, koukat střídavě na všechny a ani nemuknout :slight_smile: Ale jakmile se mu začne někdo věnovat, je zas v pohybu a exhibuje :grinning:
13. říj 2009 v 10:07  • Odpověz
ahoj holky,
Maus, Lucy, Kettm, u nás je to jen o maličko lepší, budí se co 2 hodiny. dnes od 6 nechtěl spát, tak jsem ho tam nechala samotného a šla o pokoj dál, přes dvoje dveře už neřval tak moc. on pak samozřejmě usnul. ale stejně byl po sedmé vzhůru. ale zase zlatičko, hezky jsme si povídali. Maus, malá hlad nemá, a když tak jednou za noc, za to bych dala ruku do ohně (náš taky nemá). ale já vyzkouším tu metodu taky a udělám to takto: budu s ním spát v ložnici a uklidňovat ho co 2, co 3, co 4 minuty, prostě když neusne, tak budu zvětšovat interval, kdy přijdu, pohladím, ujistím ho, že ho máme rádi. žádný dudlík, žádný čaj :grinning: manžu pošlu do jiného pokoje nebo dolů, aby se aspoň trochu vyspal. psychicky se připravuju na to, že to potrvá 3-5 nocí. jinak se to dá udělat i tak, že malý spí ve svém pokoji. to je taky možnost. ale nejdřív to zkusím v ložnici. jak jsem říkala, párkrát nám to zabralo, spal další 2 hodiny bez kojení. ale celou noc jsem to nevydržela i s ohledem na manžu :unamused:
13. říj 2009 v 10:11  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.